Keresés

Részletes keresés

Bastinado Creative Commons License 2017.06.20 0 10 3579

Saját fotó. Modell: K

 

Bastinado Creative Commons License 2017.06.20 0 6 3578

...a folytatás:

 

 

 

Bastinado Creative Commons License 2017.06.20 0 5 3577

Legújabb saját készítésű sorozat:

 

 

 

 

 



LatexésBondage Creative Commons License 2017.05.14 -1 0 3576

LatexésBondage Creative Commons License 2017.05.07 0 0 3575

Így aludt a hölgy????

Előzmény: Bastinado (3574)
Bastinado Creative Commons License 2017.05.01 0 10 3574

Saját fotók szombat estéről - készülődés lefekvéshez:

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.24 -1 0 3573

Kedves Fórumozók!

 

http://megkinozlak.blogspot.hu/?m=0

Hozzá szeretnék menni egy kis kínzásra, tudja valaki hogy tudnám elérni? Nagyon szimpatikus a leírás alapján. Írtam az email címére de nem válaszol. GayRomeon már nincs fenn úgy láttam. (Ha valaki hasonlót tudna nyújtani az is jelentkezhet. ;) )

 

Valakinek van tanácsa? Akinek van kérem írja meg emailben. 

Köszönőm!

MazochistMan Creative Commons License 2017.04.06 0 0 3572

A here szúrás egy érdekes és izgalmas buli!

Úgy a végrehajtónak, mint az elszenvedőnek!!

Ám a higiéniára fokozottan ügyelni kell, mert beláthatatlan következményei lehetnek!

A heréknél vigyázni kell az ondó csatornákra!! Azokat NEM SZABAD MEGSÉRTENI!!

Egyszer használatos steril tűt/tűket kell használni! Használat után megsemmisíteni, eldobni.

Fertőtlenített, tiszta kézzel és steril gumi/műtős kesztyűben szabad csak ezt a beavatkozást megtenni!!

Spermától kiürített heréknél lényegesen nagyobb a fájdalom a szórás esetén!!

Heregyulladás és felfázás esetén a heréket semmilyen módon nem szabad bántani!!

 

Ezek a legfontosabb szabályok, amiket be kell tartani, ha tényleg élvezkedi akarunk és nem komoly egészségügyi problémát okozni magunknak, vagy játszótársunknak!!

 

 

Előzmény: boy18 (3566)
MazochistMan Creative Commons License 2017.04.06 -1 0 3571

Nagyon jó ez a kis leírás az elektro cuccról!!

Mindenki figyelmébe ajánlanám, akit ez érdekel!!

Nagyon megszívlelendő amit ír a Hölgy benne.

 

Aki értelmesen és jól használja, hatalmas élménybe részesül!!

 

Kellemes élvezkedést!!!

Előzmény: VBL (3568)
VBL Creative Commons License 2017.03.20 0 0 3570

De ha akad hölgy jelentkező, aki vállalja, hogy eltávolítja, nagyon hálás lennék neki. :-) 

Előzmény: VBL (3569)
VBL Creative Commons License 2017.03.20 0 0 3569

Elismerem, kifejezetten csúnya a fanszőrzet, de nem tudok vele mit kezdeni. Ideális megoldás a gyantázás, azért Budapestre kellene utaznom kozmetikushoz. A borotválástól a megvágás veszély miatt félek.

Előzmény: VBL (3567)
VBL Creative Commons License 2017.03.20 0 0 3568
Előzmény: VBL (3567)
VBL Creative Commons License 2017.03.20 -1 3 3567

Az az igazi mazó, aki ezt bevállalja: Herevillanyozás. Természetesen profi, erre a célra gyártott, drága készülékkel. Akkor az igazi, ha hölgy kezében a szabályzó ! (A gumira itt csak azért volt szükség, hogy ne kelljen az ondót takarítani.)

 

 

 

boy18 Creative Commons License 2017.03.11 0 1 3566

Sziasztok!

szeretném kipróbálni a herébe tűszúrást valaki tudna ebben segíteni? van e valami veszélye? pontosan hova kell szúrni? válaszok emailen is jöhetnek:zolka456789@gmail.com

pervipasi35 Creative Commons License 2017.03.01 0 0 3565

.

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.04 -5 0 3564

Szivesen feltőlteném a herezacskódat saline söoldattal,majd csapolnám.

Az ureteren feltolnék egy filctollat,fitymádat koszos használt pengémmel metélném...

 

üdv

 

egy hiv positive uriember

Előzmény: jacinterd (3563)
jacinterd Creative Commons License 2016.09.02 -10 1 3563

LatexésBondage Creative Commons License 2016.08.29 0 1 3562

Azért nem olyan rossz :)

Előzmény: subsrac (3560)
VBL Creative Commons License 2016.08.28 -3 0 3561

Üdvözletem a Topicnak ! Reménytelen szerelmem szelleme ma fakanállal és gumikorbáccsal (kávéfőzőhöz való gumibetét elvágva és megfonva, kiváló nemi szerv korbács) kegyetlenül elverte a hímvesszőmet. Ezek a kínzóeszközök egészségügyi szempontból veszélytelenek, csupán megdagadt, bepirosodott és persze fáj a fütyi ... Keresek egy Dominát, aki bevállalna a szellem helyett ilyesmit.

 

subsrac Creative Commons License 2016.08.14 -3 1 3560

Sziasztok!

Játszadoztam egy kicsit otthon, nagyon izgalmas volt.

Csináltam egy testhámot (tudom nem valami szép), aztán megkötöztem a farkamat is és vissza felöltöztem :)

Így dolgozgattam itthon jó pár órát, nagyon izgató volt.

Ami a legjobban izgatott, az a fenekemnél lévő "gancs" volt. Néha kis fájdalmat, néha pedig hatalmas izgalmat éreztem :)

Bocsánat a képek minőségéért.

Little.Lorrin Creative Commons License 2016.06.29 -3 3 3559

Szép Napot!

Meg is mutattam szolgámnak, hogy ha nem akarja így tölteni az egész napját, akkor azonnal gondoskodjon nekem valami frissítőről. Nem tetszett neki, hogy így legyen - tehát úgy fest, szerinte is igen jól sikerült. Gratulálok hozzá. És magadnak sikerült ezt így, vagy van valaki, akit sikerült bevonni? Minden esetre a szolgám ennek kapcsán feladatot kapott, úgyhogy örülök neki, hogy valaki végre felrakott ide valamit. Nem csak társat keres...

Szóval, a frissítőt kértem magamnak.

A tálalást megoldottam, de a belevalóról neki kellett gondoskodnia. Meg is tette:

Látható, hogy mennyire dolgozik. Itt méginkább - noha mozgásban volt. Nem tudtam sajnos ácsorogva elcsípni a pillanatot, mert nagyon igyekezett megfelelni.

Nem akarta, hogy kiszáradjak, úgyhogy az utolsó cseppet is kipréselte magából - legalábbis elsőre ezt mondta.

Viszont annyira megizzadt, hogy inkább úgy véltem, neki van szüksége folyadék utánpótlásra.

Tehát mindet neki adtam, amit nekem szánt.

Remélem más is úgy véli, hogy rendes voltam - különösen ebben a nagy melegben.

Szeretek törődni, odafigyelni szolgám minden igényére - még arra is, amit nem mond.

Ugye milyen szép, ahogy az utolsó, kövér cseppeket is lenyalogatja a saját terméséből? Élmény volt nézni.

Hát még, amikor észrevettem, hogy hogy megizzadt. És nézzétek csak? Úgy festett, hogy tényleg nem száradt ki. Direkt egy közelit csináltam róla, hogy ti is jól lássátok:

Imádom, amikor ilyen tajtékosra dolgozza magát. Megnyugtató számomra, hogy ennyire kitesz magáért. Látszik, hogy jó szolga, mindenben a kegyeimet keresi.

Úgyhogy nem is maradt el a jutalmazás: rögtön ráparancsoltam, hogy akkor mutassa meg, tényleg mindent kiadott-e magából?

Látjátok, amit én? Mint ha még tartogatott volna valamit. De hát ebben a nagy melegben nem róhattam meg azért, hogy nem akart teljesen kitikkadni.

Viszont ha már így alakult, akkor természetesen vissza is pótoltattam vele a folyadékveszteséget.

Megint. Nagyon szeretem, ahogy engedelmeskedik ilyenkor - és most már egy árva fintorgás nélkül igyekszik az utasításaimat teljesíteni.

Mint egy helyes kis kutyus. Nekem csóválhatja csak a farkát, csak előttem, nekem lehet pórázon (akár a nyaka, akár a farka, ...).

És ebben jobb is, mint egy kutya, hiszen a kutyákat hogyan is tudnám a farkuknál fogva ide-oda vezetgetni?

Szerencsére ügyesen megoldja a lefetyelést is (most ezt tanuljuk - és szerintem ügyesen halad), az utolsó cseppig kitisztogatja a tányérját - ráadásul saját maga után is feltakarít.

Hát kell ennél hűségesebb, odaadóbb szolga? 

 

A gondom most már csak az, hogy a fórumon annyira nincsen élet, visszajelzés, hogy teljesen elmegy a kedvem már a mindennapi sikerekről itt olykor-olykor beszámolni.

Lehet, hogy új inspirációkat kellene kerítenem más helyekről. Nyár végéig azért fogok még próbálkozni, hátha valami élet beindul errefelé.

Szép nyarat mindenkinek, LL.

Előzmény: Törölt nick (3558)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.28 -5 0 3558

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.28 0 0 3557

szerintetek milyen lett ez a  saját kép

molgabo7 Creative Commons License 2016.06.19 0 0 3556

Sziasztok! Miskolc és környékről keresek hölgyet aki megkínozna. Kedves, ápolt, 35 éves, 180/80 pasi vagyok! Írjatok bátran, címem molgabo7@gmail.com 

Harisnyaimádó Pasi Creative Commons License 2016.06.17 0 0 3555

Tetszett a hozzászólásod, szívesen kipróbálnám az ilyesmit.

 

Előzmény: Little.Lorrin (3554)
Little.Lorrin Creative Commons License 2016.06.15 0 1 3554

Köszönöm!

Ma új dolgot fogok kipróbálni.

Egész délelőtt dolgoznom kellett, úgyhogy addig őt megkötözött kezekkel tartottam - és még itt-ott "fixáltam" némi kötéllel és csipesszel.

Persze, miután azt mondják, hogy óránként 10-15 perc séta kell, ezért amikor szünetet tartottam, őt is átmozgattam kicsit.

Miután egész délelőtt a földön hevert és lábtartómként kiválóan megfelelt, ezért úgy döntöttem, hogy ma este megkapja egész eddigi ténykedése legnagyobb jutalmát.

Addig "használom", amíg jártányi erőm sem lesz. Tehát semmi más feladata nincsen, mint hogy a kedvemre tegyen minden lehetséges módon.

Ha sikerrel jár, úgy nyilván más szintre emelődik kontraktusunk.

Ha elbukik... nos, akkor úgy fest, hogy még további fejlesztésre szorul. Remélem, hogy lesz itt némi élet és beszámolhatok róla, hogy hogyan teljesített egy teljes este során. LL.

Előzmény: Törölt nick (3551)
Little.Lorrin Creative Commons License 2016.05.26 0 2 3553

Üdvözletem Mindenkinek!

Úgy fest, hogy ma ilyen alkotó hét van :-)

Már hetek óta szolgám kuncsorgott némi odafigyelésért. Úgyhogy első lépésben, mire hazaértem a földön kellett hevernie, a hátán. Persze, ha csak rámpillantott volna böntetést kapott volna. De ezt tudta magáról, úgyhogy előre bekötözte a szemét, nagyon helyesen.

Tehát csak az aktuális, engem érdeklő "sorozatok" megtekintését tűztem ki estére célul úgy, hogy ő volt a lábtartóm. De miután néhányszor megmoccant úgy döntöttem, hogy minden kis zavaró izgágaságért büntetést kap. Megszámolhatjátok, hogy hányszor kellett megszakítanom kedvenc sorozatom aktuális epizódját azért, hogy ő is érezze a figyelmem :-)

Mire a végére értem az epizódnak, már teljesen sikerült mozdulatlanná tennem, úgyhogy a feladata az volt, hogy mindenféle külső segítség nélkül egyetlen ponton dolgozzon kicsit.

Szerencséjére remekül teljesített, nagyon koncentrált, úgyhogy megengedtem neki, hogy ünnepeljen egy kicsit. Persze, időhöz volt kötve, de olyan régóta szeretett volna már valamit, hogy a szűkös idő ellenére is igen hatékonynak bizonyult. Hatékony, szófogadó szolga: hát akarhatunk ennél többet?

Miután megtisztogatott, úgy döntöttem, hogy persze kell még egy kis kihívás neki, úgyhogy szó sem lehetett pihenésről - és persze nem okozhatott mennyiségi vagy minőségi csalódást sem. Először ki kellett tapogatnia, hogy hol is van a megfelelő hely, majd a szemellenzővel együtt, vakon kellett céloznia. Ugye milyen ügyes?

Szerencsére most már tudta, hogy mi hol van, úgyhogy a tisztogatás könnyen ment neki - amíg el nem indult minden lefelé.

Tehát a maradék tisztogatásában segítenem kellett - illetve, annyi dolgom volt csak, hogy a megfelelő helyre irányítsam az anyagokat.

Nagyon-nagyon gondos szolgám volt tegnap este. Büszke voltam rá, hogy még az utolsó cseppet is el akarta távolítani. Megérte várakoztatnom, mert igazán, igazán áldozatos kis szolgám volt. Most azt hiszem, ki fogom próbálni, hogy ha nem várakoztatom meg ennyire, akkor is képes-e hasonló teljesítményre.

Mindenkinek hasonló estét kívánok, LL.

J.Bound Creative Commons License 2016.05.26 -1 0 3552


Törölt nick Creative Commons License 2016.05.04 0 0 3551

Kedves LL! Gratulálok a képekhez és az írásokhoz is! Nagyon-nagyon izgalmas és egyben szimpatikus is az amit és ahogy csináltsz. Teszik a szakértelem, az odafigyelés és az ahogy a szolgáddal bánsz! Szerencsés pasi, de biztos tisztába van vele :)

Előzmény: Little.Lorrin (3507)
Meztelen ember Creative Commons License 2016.05.01 -1 0 3550

Van más elérhetőséged ahol tudnánk beszélni ?  Kezd  engem is érdekelni , hogy mit lehet csinálni :) 

Előzmény: Törölt nick (3549)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!