Keresés

Részletes keresés

funny7777 Creative Commons License 2006.12.07 0 0 487

Ja meg még azt akarom kérdezni hogy a kisrágcsálóforumra egyszer beszúrtak egy szürke mongol futóegeret aminek fekete a szeme asszem Rise néven írta na és hogy olyan mongolod nincsen aminek fekete a szeme és szürke a szőre???

funny7777 Creative Commons License 2006.12.07 0 0 486

Háth akváriumom az van mert az egereket régen abba tartottam szóval azt nem kéne venni aztán először majd csak egy mongolt szeretnék vagy talán ha nem jönne össze a mongol akkor sima háziegeret de annak nem kell csinálni ketrecet mert annak már meg lenne a helye de most inkább valahogy egy mongolra vágyom:)

Szóval egyenlőre egyet akarok talán később veszek hozzá még egyet.

Akkor egynek mennyi lenne a ketrec ugy hogy van akvárium?

Crazyworld Creative Commons License 2006.12.04 0 0 485
Attól függ, mekkora kell. Mert hát venni kell egy terráriumot, és arra rápíteni. Egy személyes lenne? Kiszámolgatom, ha tényleg érdekel a dolog! :)
Előzmény: funny7777 (484)
funny7777 Creative Commons License 2006.11.24 0 0 484

És mennyiért tudnál ketrecet csinálni???


 

Crazyworld Creative Commons License 2006.11.24 0 0 483
Kapod a ketit az egérrel együtt!! :D:D
Előzmény: funny7777 (482)
funny7777 Creative Commons License 2006.11.23 0 0 482
Aha értem,köszi rendes vagy de egyenlőre még az egeret kell beszerezni meg minden de ha nem tudok venni ketrecet vagy valami akkor szólok;)
Crazyworld Creative Commons License 2006.11.23 0 0 481

Pont azért , mert nincs mozgástere!

Ezt a ketit én építettem nekik, és terveim szerint minden mongol és versenyegér párom, valamint a fűegerek ilyet fognak kapni. Csak ehehz terrkók kellenek. :S

 

Szívesen építek Neked egyet, ha megrendeled! :) Gondold meg! Az árát majd kiszámolom, ha érdekel.

Előzmény: funny7777 (480)
funny7777 Creative Commons License 2006.11.21 0 0 480

Kösz szépen!

Mindenféleképpen ilyen nagy hely kell nekik mert én kinéztem egy ketrecet, egy emelet van rajta és kábé olyan fél méter magasságú szóval élőben elég tágasnak tűnt meg kérdeztem egyik barátomat akinek van és mondta h ő nei nincs nagy ketrece csak egy ház meg játékok +alom +itató meg ilyenfogerősítő van benne és elég jól bírja mert már 3/4éve megvan neki...csak az a gond vele h olyan nagy disznó lett azóta h szegényke húzza a hasát ha megy a földön(de különben jól van):)

Crazyworld Creative Commons License 2006.11.20 0 0 479
funny7777 Creative Commons License 2006.11.20 0 0 478

Oké,ráér.

 

Crazyworld Creative Commons License 2006.11.20 0 0 477
Boccs, kevés volt az időm fényképezni. Amikor meg fotózgattam, akkor meg nem jutott eszembe. :S Holnap (azaz már ma) csinálok képeket! :)
Előzmény: funny7777 (476)
funny7777 Creative Commons License 2006.11.19 0 0 476
Köszi
Crazyworld Creative Commons License 2006.11.18 0 0 475
Persze! :)
Előzmény: funny7777 (473)
Riise Creative Commons License 2006.11.18 0 0 474
Még mindig elajándékoznám szürke, testvérpár, hím mongol futóegereimet helyhiány miatt, olyannak, aki tágas helyen tudja őket tartani. Másfél évesek.

funny7777 Creative Commons License 2006.11.18 0 0 473

Szia Crazy!

Azt szeretném kérdezni hogy le tudsz-e fényképezni egy olyan akváriumot vagy ketrecet amibe a mongol fotúegeret tartod?

ilvaris Creative Commons License 2006.11.15 0 0 472
Én sem vagyok már kicsi, csak buta voltam:S...
Köszi a segítséget, látom a létszám nálatok se semmi:), ha egyszer saját lakásom, keresetem lesz, én is ilyesmit álmodtam meg magamnak:))
Előzmény: kidana (470)
kidana Creative Commons License 2006.11.15 0 0 471
Ja, és a szaporodásról annyit, hogy ezek szerint elég nehezen szaporíthatók, mert már mástól is hallottam, hogy nemigen akarnak szaporodni. De szerintem ettől még érezhetik jól magukat.
Előzmény: ilvaris (469)
kidana Creative Commons License 2006.11.15 0 0 470

Hát igen, elhiszem, bár én akkor még igen fiatalka voltam (nem mintha most öreg lennék), azt hiszem, nem voltam felelősségem teljes tudatában, ami az állattartást illeti.

Nálunk van kutya, tengericoca, két törpehöri, két törpeegér, egy kanári, és két aranymellű pintyőke. Szóval mi is vagyunk egy páran. :)

Előzmény: ilvaris (469)
ilvaris Creative Commons License 2006.11.15 0 0 469
Igen igen, kisegérkék, madárka és hörcsög állandó családtag a szobámban, ez már csak akkor még izgalmasabb, ha a kutyus is kiváncsiskodni kezd:))), olyankor fel kell emelni megmutatni nekik az állatokat egyenként:)))
Tehát itt is.
A táncolóegerekben is új vagyok, eddig törpeegérkéim voltak, de azt hiszem, nem szerettek nálam lenni, mert nem szaporodtak..:(
Mint írtam, a táncólóegerekkel elég tragikus az első tapasztalat, de megpróbálok nem elkeseredni. Csúnyán és gonoszul hangzik, de örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki ilyet hibázott.
Előzmény: kidana (468)
kidana Creative Commons License 2006.11.15 0 0 468

Szia ilvaris, itt is? :)

Nekem is volt régen egy táncolóegerem, őt a patkányunk ölte meg, mikor egyszer kiszökött... Szerencsére Anyu találta meg, nem én.

Előzmény: ilvaris (466)
kidana Creative Commons License 2006.11.15 0 0 467

Sziasztok!

Van néhány kép a törpeegérkéimről a Kisrágcsáló Klub képeinél, ha valakit érdekel. Sajnos pont a kis pofájuk nem látszik túl jól, pedig az a legédesebb. :)

ilvaris Creative Commons License 2006.11.15 0 0 466
Sziasztok!
Új vagyok itt, pár napja érkeztek hozzám japán táncolóegér ifjoncok hárman...
Leírok egy nagyon szomorú storit, hogy az egyik hogy halt meg az egyik az én felelőtlenségem miatt... Éjszaka képzeljétek, kiugrott a terráriumból (amire az eladó azt mondta, jó méret), átszökött a hörcsögömhöz, aki megölte...:(
Azért írtam le, hogy nehogy valaki más szintén olyan buta legyen, mint én voltam:(
Tudtok nekem mondani valami jó linket a táncoló egerekről? Nem szeretnék egyéb hülyeséget csinálni...
Crazyworld Creative Commons License 2006.11.04 0 0 465

Meg, de elég nehézkesen. :) Eltartott egy darabig, amíg megtanultam! :D

 

Sztem jobban jársz, ha Melindával kozultálsz erről, ő a szakértő a témában! :)

Előzmény: kidana (464)
kidana Creative Commons License 2006.11.04 0 0 464
Crazy, te meg tudod állapítani a nemüket? Ha igen, hogyan??
kidana Creative Commons License 2006.11.04 0 0 463

Nem tudom, nálam egyáltalán nem büdösek a csutkaalmon sem, pedig nem takarítom őket háromnaponta. A csutkaalmon nemigen mászkálnak a kis lábaikkal, mivel forgács is van rajta, és főleg azon közlekednek. De egyébként nem is tűnik úgy, mintha nagyon zokon vennék a "zaklatást", sokszor fel sem ébrednek, mikor bent matatok náluk. De ha igen, akkor is inkább kíváncsiak.

 

Sajnos rosszul írtam, nem a most következő hét elején tudok képekkel szolgálni, csak a rákövetkező héten. :/

Előzmény: Crazyworld (461)
kidana Creative Commons License 2006.11.04 0 0 462
Főleg aprómagvakat kapnak, keverek az egérkajához egy kis kanárikeveréket is, kukoricát meg napraforgót csak pár szemet teszek bele.
Előzmény: Crazyworld (459)
Crazyworld Creative Commons License 2006.11.03 0 0 461

Az a baj a csutkaalommal, hogy összeáll, és borzasztó büdös lesz, ha nem takarítod elég rendszeresen. Márpedig ha a törpeegereket 3 naponta fogod almozni, nem hiszem, hogy túl jóban lesztek. :)) Imádják, ha békén hagyják őket.

 

De örülök, hogy Neked bevált, nálam már szóba sem jöhet...meg egyébként sztem nem szeretik...olyan picike tappancsuk van, olyan lehet, mintha egy embernek mezitláb kéne egy kavicsbányában szaladgálnia... :S

 

És ha jók az értesüléseim, akkor a törpeegér nádas helyen, vagy olyan nagy mezős területen él, ahol magas fűszálak vannak. Tehát semmi képpen nem csutkaalom a természetes közegük. :) Nálam addig nem szültek, amíg forgácson voltak. Amióta tőzegen vannak, már volt egy alom. :)

 

De persze utána kéne olvasni tüzetesebben. :) Szeretnék nekik egy természetes közeget biztosítani. Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan szőnek fészket a fűszálak tetejére! :D

Előzmény: kidana (458)
funny7777 Creative Commons License 2006.11.03 0 0 460

Na az tök jó hogy ilyen aranyosak!:)
Majd mindenféleképpen tegyél fel képeket:)
(Köszi)

Crazyworld Creative Commons License 2006.11.02 0 0 459
A kukoricát szeretik, csak nagyon hízlal, keveset! :). Inkább aprómagvakat adj!
Előzmény: kidana (458)
kidana Creative Commons License 2006.11.02 0 0 458

Sziasztok!

Na, hát múlt pénteken megérkezett a két törpike. :) A Vadonból vannak, mondta is az eladó csaj, hogy egy Melinda nevű lány vitte őket. Nagyon édesek, csak nem vagyok benne egészen biztos, hogy sikerült egy fiút és egy lányt kiválasztani, mert bár az eladó lány szerint egészen más a micsodájuk, én az ég világon semmi különbséget nem látok a kettő között alulnézetből (igaz, én nem is fogtam meg őket alaposabb vizsgálat céljából). :/ Hát, majd kiderül, vagy lesznek kicsik, vagy nem. Nagyon élvezik a mogyoróágakon való rohangászást, sokszor az ágak tetején ülve mosakodnak, nagyon helyesek. :) És ettek az almából, a répából, a szőlőből, meg az uborkából is, pedig az eladó lány azt mondta, hogy mikor ő adott nekik almát, hozzá sem nyúltak. A magokat is szépen eszik, vettem nekik Vitakraft egérkaját, és ahhoz teszek egy pár szem napraforgót meg kukoricát is.

 

Crazy!

Mi a baj a csutkaalommal? Nekem eddig nem volt problémám vele. Azt nem írtad, hogy a tieid miket esznek. Köszi a Melinda elérhetőségét. Írt ő is, mert látta, hogy keresem. :) Képekkel valószínűleg jövő hét elején tudok szolgálni.

Előzmény: Crazyworld (456)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!