Keresés

Részletes keresés

salesguy Creative Commons License 2007.02.07 0 0 286
szerintem senkit nem kell gyozkodni...
te se faradj ezzel:)) jobban jarsz..
Előzmény: JulietKing (282)
salesguy Creative Commons License 2007.02.07 0 0 285
ne má
fel 10 re jarsz melozni?:)))
Előzmény: Zottjoghurt (281)
gma Creative Commons License 2007.02.07 0 0 284
Igen, képzeld el, pont a mi orrunkra kötik. Felsővezetőkére.
Előzmény: Zottjoghurt (281)
Zottjoghurt Creative Commons License 2007.02.07 0 0 283

engem nem kell győzködni.:)

miért nem beszélitek meg az FM-es dolgotokat?

erre várunk már régóta.

Előzmény: JulietKing (282)
JulietKing Creative Commons License 2007.02.07 0 0 282

Dehogy habzik :D

 

Csak azt hittem, mikor megtaláltam a topicot, hogy itt majd jól megbeszéljük a FM-es dolgainkat, mint eladók, vevők, tapasztalatot cserélünk...

 

ehhez képest Téged győzködünk :)  Nem adjuk fel! :)

Előzmény: Zottjoghurt (281)
Zottjoghurt Creative Commons License 2007.02.07 0 0 281
és ezt majd pont a ti orrotokra kötik::)
Előzmény: gma (280)
gma Creative Commons License 2007.02.06 0 0 280
Itt is mellétrafáltál, mert nem térnek át teljesen a saját illatokra :D
Következő okos találgatás?
Előzmény: Zottjoghurt (277)
salesguy Creative Commons License 2007.02.06 0 0 279
na kapcsold ki a gépet, vége a munkaidodnek!!
Előzmény: Zottjoghurt (277)
Zottjoghurt Creative Commons License 2007.02.06 0 0 278
habzik a billentyűd?
Előzmény: JulietKing (274)
Zottjoghurt Creative Commons License 2007.02.06 0 0 277

a múltkor már emlitettétek.. erős a gyanúm, hogy erre megy ki az egész..

balekoktól beszednek egy csomó pénzt, amiből saját illatgyártásba kezednek.. a koppintottat meg szépen kivezetik,

még azt is megérjük, hogy kiszállnak az mlm-ből és átmennek normál kereskedésbe. Tény, hogy úgy többet adnának el.

Előzmény: salesguy (275)
gma Creative Commons License 2007.02.06 0 0 276
Ennyit tud az egészről, de észt osztani, na az megy rendesen.
Előzmény: salesguy (275)
salesguy Creative Commons License 2007.02.05 0 0 275
el vagy maradva
már van sajat illatkompozició :))
es azok is fogynak rendessen...

na akkor kotozkodjel meg :))))
Előzmény: Zottjoghurt (272)
JulietKing Creative Commons License 2007.02.05 0 0 274

Szerintem neked fogalmad sincs az FM lényegéről. Egyáltalán, ha nem tetszik, nem érdekel, szerinted koppintás, akkor miért nem kattansz le a topikról? Miért kell fikáznod?

 

Vedd meg 30ezerért a MÁRKÁT, minket meg hagyj békén. Ez üzlet, mindenki eldöntheti, hogy kér-e belőle vagy sem.

 

 

 

Előzmény: Zottjoghurt (273)
Zottjoghurt Creative Commons License 2007.02.05 0 0 273
mégis csak jó az illat mögött az a márkanév..hhhehh
Előzmény: Zottjoghurt (272)
Zottjoghurt Creative Commons License 2007.02.05 0 0 272

 rengeteg költség amit megfizettetnek, az pont a márkaarc, a rengeteg reklám, a különleges csomagolás stb

 

ha nem költene ennyit rá az eredeti cég, senki nem ismerné, az Fm -ben meg nem tudnád eladni a gagyi koppintásodat.

Ennyi erővel ismeretlen parfümöket is gyárthatna után az Fm (vagy saját illlatokat), vajon miért nem ezt teszi? (biztos nem vennéd meg, kisapám)

Előzmény: JulietKing (264)
gma Creative Commons License 2007.01.25 0 0 271
Folyamatban, várjuk a hivatalos etikai kódexet.
Előzmény: salesguy (270)
salesguy Creative Commons License 2007.01.24 0 0 270

szerintem a cégnek kőkemény etikai alkalmazasokat kellene eszkozolni!!

siman kilehet deriteni ki az

és kizárni!

Előzmény: anita.n (266)
gma Creative Commons License 2007.01.24 0 0 269
Ejjj egyik kedvenc filmem :D
Előzmény: Zottjoghurt (268)
Zottjoghurt Creative Commons License 2007.01.24 0 0 268

ezek a feromonkutatók olyanok, mint a narancskutatók a Tanuban:) Egzakt egy tudomány:()

válasz ott van az mlm topikban.

Előzmény: gma (261)
gma Creative Commons License 2007.01.23 0 0 267
"És az FM ezen kapaszkodik fel."
Nem, a buta forgalmazók kapaszkodnak ezen. A többivel egyetértek.
Előzmény: anita.n (266)
anita.n Creative Commons License 2007.01.23 0 0 266
Csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy mindenki azt a parfümöt veszi meg, amelyiket ki tudja fizetni, csak nem túl etikus az FM parfümöt EREDETI, MÁRKÁS PARFÜMKÉNT hirdetni, egy jól csengő márkanév alatt. Ezek FM16 vagy FM42 parfümök és nem Chanel vagy Kenzo, mégha ugyanaz az összetevője. A neves parfümházak dollármilliókat költenek a megtervezésre, az üveg designjára, a reklámra stb. És az FM ezen kapaszkodik fel. Az egyik online licit is tele van FM parfümmel, de mint eredeti, márkás Chanel, Kenzo stb néven hirdetik őket. És ez szerintem gusztustalan.
gma Creative Commons License 2007.01.20 0 0 265
Persze, találd meg a saját módszereidet, ez a lényeg! Nem azt kell erőltetni, amiben nem hiszel, nem is kell erőltetni semmit. A vásárló joga pedig mindig a döntés szabadsága kell legyen.
Előzmény: JulietKing (263)
JulietKing Creative Commons License 2007.01.20 0 0 264

De még mindig jobb az FM,mint az a***os "vizek" amit parfüm néven árulnak. Az miért lenne jobb? Tök ugyanazon az elven működik, csak kinőtte magát, így már van keret TV reklámokra is. Attól, hogy az FM nem reklámoz ezerrel (pont ezért MLM), attól még nem lesz silány a terméke.

 

Minden csak a marketingen múlik.  A nagy cégeknek van keretük promócióra amitől TUDATOSUL az emberekben, hogy az nagyon jó. Pl: mert X színésznő y sampont használ, akkor az attól lesz jó.  Vagy a Z focista parfümjét, nem a parfüm miatt veszed meg, hanem Z focista miatt. Vagy mert W szakács azonnal eltűnteti a gombapörköltet a terítőről a V mosóporral. Lehetne sorolni, csak kicsit gondoljatok bele. Nem véletlenül épül a marketingre egy egész tudományág, az emberek hiszékenyek és befolyásolhatóak. Nemrég nyitott a K***, nyitási akció: 1200 Ftért lávalámpa. mindenki vette,mint a cukrot, aztán otthon elgondolkodott rajta, hogy ugyan minek??? Vagy vársz a pénztárnál, előtted minek van sok csoki, cukor, rágó stb?? Azért, mert várakozol, meglátod, megkívánod, és megveszed!! Vagy a sok leárazás: saját szememmel láttam, hogy az eladó ráütötte a 2500 Ft-os árat a címkére, áthúzta, és ráírta, hogy 990 FT. A vásárló meg örül, mint majom a farkának, hogy hú spóroltam az akción 1500 Ft-ot. Közben rohadtul nem.

 

Óriási átverések áldozatai vagyunk, csak ezt nem mindenki ismeri fel. Ezért nem feltétlenül jobb az eredeti parfüm az FM-esnél: a rengeteg költség amit megfizettetnek, az pont a márkaarc, a rengeteg reklám, a különleges csomagolás stb. Attól, hogy az FMtől ezt nem kapod meg, attól még nem lesz rosszabb a minősége.  (és nem vennék újra és újra ha nem lennének elégedettek, első körben megbukott volna a cég, és nem terjeszkedne egész Európában)

 

De pl nem hiszem,hogy valaki (ha már a puttonyos boroknál és a rettenetnél tartunk), többezer forintos kenyeret eszik, vagy nem tudom milyen Cabernet Sauvignon-t a házi bor helyett. Csak mert az DRÁGÁBB és EZÉRT biztos JOBB. (legalábbis a nayg magyar átlag ezt biztos nem engedheti meg magának)

 

Utolsó, és befejeztem: egyik vevőmet az ÖSSZES úgynevezett "eredeti" és "drága" stb parfümtől kiütést kapott. Kipróbálta az FM-est, és ettől nincs semmi baja. Végtelenül hálás és boldog, hogy végre ő is használhat parfümöt. Szóval lehet, hogy egyeseknek nem jön be, de más márkákkal is van így, de azért meglepődöm, hogy hányan utasítanak vissza azzal, hogy bocsi de én is forgalmazom/használom!!!!

 

Bocsi a hosszúságért! :)

 

 

Előzmény: JulietKing (263)
JulietKing Creative Commons License 2007.01.20 0 0 263

Ezt igazán nem értem. Ha nem tetszik neki ne vegye. De akkor minek jön ide bizonygatni, hú ilyen meg olyan... Nekem szinte csak visszatérő vevőim vannak, és elégedettek is. Még senki sem mondta azt, hogy inkább megveszi 20 000 Ftért, mint 3000ért, mert az JOBB. Nekem (mint értékesítőnek), nem jött be az új golyós, de ezt meg is mondom. Mindenkinek mások az igényei!! Ettől leszek korrekt, így a vásárlók megbíznak bennem.

 

Aki meg komolyan azt hiszi, hogy egy kis hozzáadott anyagtól ezenúl mászni fognak rá a pasik/csajok, azt nagyon sajnálom... (ez csak egy kis plussz, de nem ezen fog múlni!!!)

 

(ez kb olyan, mint az odaégett cucc áztatás nélküli mosogatása... aki ezt elhiszi... még életében nem mosogatott. Ergo...)

Előzmény: gma (262)
gma Creative Commons License 2007.01.19 0 0 262
Kár volt ezért elszúrnod egy egész estét, hibákat kutatva :DDDD
Előzmény: gma (261)
gma Creative Commons License 2007.01.19 0 0 261
Utolsó sort fordítsd már le ide.
Előzmény: Zottjoghurt (260)
Zottjoghurt Creative Commons License 2007.01.19 0 0 260

már a wikipedia is a feromonotokról cikkezik. Jó nagy kamu az egész, de hát mlm-be ez való. Az androstenon is megtalálható a disznók nyálában. :) Ettől gerjednek a nők. (a sertéstelepi alfahímre biztosan:)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Pheromone#Human_pheromones

gma Creative Commons License 2006.12.22 0 0 259
Sajnos egy félreinformált vezetőtől jött. Van ilyen. A következő havi vezetőin fel fogom hozni a témát.
Előzmény: Zottjoghurt (258)
Zottjoghurt Creative Commons License 2006.12.22 0 0 258
jó, jó, de..

inkább a feltett kérdésre várnám a választ.

ki találja ki ezeket? Biztos nem a talpas ügynökök.

vagy mielőtt leszedeted vele, kérdezd már meg honnan szedte

mond meg neki, hogy egy joghurt buktatta le.

Előzmény: gma (257)
gma Creative Commons License 2006.12.21 0 0 257
Na nemsokára ki lesz javítva. Kösz hogy szóltál.
Előzmény: gma (256)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!