Keresés

Részletes keresés

elemes Creative Commons License 2005.07.11 0 0 42
netizen,

szerintem nagyságrendekkel olcsóbb megvásárolni egy reményteljes pártot, mint alapítani egy újat. és csányi a jelexerint belejött az akvizíciókba :-)))
Előzmény: netizen (21)
elemes Creative Commons License 2005.07.11 0 0 41
pindiy

Lyó uton halad, olyan 10 forint körül esett a tej ára, amióta a feldolgozás vagy 30 %-a az ővé::)))

a felvásárlásri árra gondolsz, ugye. panaszkodnak is Csányi beszállítói.

de most a pick környékén valamit elnézett, ez a pszáf-büntetés nagyon kínos.
Előzmény: pindiy (24)
elemes Creative Commons License 2005.07.11 0 0 40
a Political Capital Gyurcsány tanácsadó testülete.
Inspector E. Morse Creative Commons License 2005.07.11 0 0 38

ha belép a táncba gründol egy pártot

 

 

Miért tenné? Költséges, kockázatos, fölösleges.

 

 

Előzmény: netizen (21)
Inspector E. Morse Creative Commons License 2005.07.11 0 0 37

Orbán motollapörgését ugyanúgy bekajálja

 

Ezt nem értem, mire gondolsz?

 

Előzmény: Profán Béni (20)
netizen Creative Commons License 2005.07.10 0 0 36
khmm. megkérdezhetem, hogy jelenleg mi magyarország államformája?
Előzmény: pindiy (26)
seabeast Creative Commons License 2005.07.10 0 0 35
Még nem olvastam sajna, de beszerzem. Ettől függetlenül azért Orbán produkált már meglepő dolgokat az életben. Ez bőven beleférhet.
Előzmény: Profán Béni (33)
seabeast Creative Commons License 2005.07.10 0 0 34
Nem kell szó szerint venni szerintem Orbánt, de az elképzelhető hogy pártonkívüli alakok is bekerülhetnek a kormányba, sőt nem olyan fontos pociziókba talán még baloldalinak hitt emberkéket is állíthat.
Előzmény: Törölt nick (32)
Profán Béni Creative Commons License 2005.07.10 0 0 33
Hát nem is maradt sokáig mezei miniszter.----- Orbánhoz ajánlott olvasmány a Debreczeni-könyv, ha kibirod a szószátyárságát. Nem tűr meg maga mellett potenciális versenytársat, másik hatalmi központot vagy akár csak olyan embert, akinek saját, fix bázisa van.
Előzmény: seabeast (30)
seabeast Creative Commons License 2005.07.10 0 0 31
Én nem tartom elképzelhetetlennek,de tényleg. Főleg ha Orbán komolyan gondolja ezt a nemzeti egységkormányát.
Előzmény: Profán Béni (29)
seabeast Creative Commons License 2005.07.10 0 0 30
Miért ne lehetne miniszter?Volt már olyan milliárdos miniszterelnökünk aki így kezdte politikai pályáját.
Előzmény: pindiy (26)
Profán Béni Creative Commons License 2005.07.10 0 0 29
A név be lehet dobálva, de két dudás egy csárdában... Azt azért megnézem magamnak, ahogy Csányi Orbán beosztottja lesz :)
Előzmény: seabeast (25)
Fine Tune Creative Commons License 2005.07.10 0 0 28
No meg hozzá képest Csányi egy nagy 0 a politikában.
Előzmény: Törölt nick (27)
pindiy Creative Commons License 2005.07.10 0 0 26
Csányi nem lesz miniszter vagy király lesz vagy régens, mig orbán a miniszterelnök.
Előzmény: seabeast (25)
seabeast Creative Commons License 2005.07.10 0 0 25
Van egy olyan sanda gyanúm, hogy ha Orbánék nyernek jövőre, akkor Csányi neve is be lesz dobálva a köztudtadba mint gazdasági miniszter vagy mi a szösz. Főleg akkor ha a Fidesz kormányzat modelt vált és létrejönnek ezek a csúcsminisztériumok.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
pindiy Creative Commons License 2005.07.10 0 0 24
Mármint saját magának.

Lyó uton halad, olyan 10 forint körül esett a tej ára, amióta a feldolgozás vagy 30 %-a az ővé::)))
Előzmény: Törölt nick (15)
pindiy Creative Commons License 2005.07.10 0 0 23
Megkérdezték, aszonta, hogy nem.......

Csányi eszterházy akar lenni.....
Előzmény: Derek (11)
netizen Creative Commons License 2005.07.10 0 0 21
Csányi soha nem fog odaállni se a fidesz se az MSZP se a madöf se pedig a Szadi mögé. erre mérhet vehecc. ha belép a táncba gründol egy pártot.
Előzmény: Inspector E. Morse (16)
Profán Béni Creative Commons License 2005.07.10 0 0 20
Ha.----- És persze egyáltalán nem biztos, hogy megeléxik azzal, ha _mögéjük_ állhat. Nem vagyok egészen biztos benne, hogy Orbán motollapörgését ugyanúgy bekajálja, mint a fanek és a PC.
Előzmény: Inspector E. Morse (16)
Inspector E. Morse Creative Commons License 2005.07.10 0 0 16

Ha Csányi meg tud állapodni Orbánnal az együttműködés tartalmáról és formájáról, és odaáll a Fidesz mögé a jelenlegi helyzetben, akkor Gyurcsányéknak gyakorlatilag nincs esélyük 2006-ban.

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.07.10 0 0 15
huhh ;-)

bár meg kell hagyni volt egy-két szimpatikus kijelentése, miszerint meg kell menteni a magyar mezőgazdaságot, meg állattartást
Előzmény: Profán Béni (14)
Profán Béni Creative Commons License 2005.07.10 0 0 14
Úgy fest.
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.10 0 0 13
jobbközépre pozicionálta volna magát?

biztos ez?
Előzmény: Profán Béni (8)
árnyékgyuri Creative Commons License 2005.07.10 0 0 12
Én Orbi helyében simán maradnék pártelnök oszt megkérném a Csányit, hogy ő legyen a főnök. Simán eltöltenék 10 évet síeléssel meg vitorlázással, amíg megnőnek a gyerekeim. Az ilyen Gyurcsány féle buta pöcsökkel meg vitázzon, akinek hatannya van. 

Derek Creative Commons License 2005.07.10 0 0 11
Nem lenne egyszerubb felhivni es megkerdezni tole?
polites Creative Commons License 2005.07.10 0 0 10

"Csányi Sándor miniszterelnök akar lenni - vonja le a következtetést a Political Capital elemzése"

 

Valami oka azért csak van, hogy a Political Capital elemzései többnyire marhaságok szoktak lenni.

zömi Creative Commons License 2005.07.10 0 0 9

Üdv.

 

Bárcsak így lenne!

 

A sok mellébeszélős paprikajancsi után végre lenne egy igazi szakember az Ország élén..... 150 év után

Profán Béni Creative Commons License 2005.07.10 0 0 8
A PC bele van szédülve a saját nagy eszébe, ami nincs. 1ébként ha Csányi "jobbközépre" pozicionálta magát (micsoda felismerés!) és tényleg miniszterelnök akar lenni, annak csak egy módja van.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
netizen Creative Commons License 2005.07.10 0 0 7
szvsz ha csányi belép csinál saját pártot, pontosan úgy, ahogy berlusconi.
fakalap99 Creative Commons License 2005.07.10 0 0 6

Gondolom nem a Centrumra gondoltàl?

Mert az megszivatta a jobbosokat 2002-ben is..:-(

Előzmény: fokhagymabors (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!