Keresés

Részletes keresés

pucogi Creative Commons License 2005.06.24 0 0 738
Átsiklottam a beírásodon. Bocs!

.................És miből élnének? ...............
A miniszterelnöki fizetésből. Nagyon sokan élnek meg sokkal kevesebből.
Aztán ha vége a dalnak játszhatja a család tovább a vállalkozót.

................. Nameg miért ne vehetnének igénybe mindeki által igényelhető állami támogatást?...............

Mert politikusként igyekeznek boldogulni, akinek "munkaeszköz" a tisztesség látszata.
p.
Előzmény: IDKFA (688)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 736
ezzel a sapkás dologgal meg hagyjál, mert te gonolkodsz így a gyurcsányról. én mind a kettőt alkalmatlannak látom a miniszterelnökségre és nem a sapka miatt, hanem azért, mert egyik sem tesz mást, mint gyarapszik. egyik sem a főmunkahelyévewl foglalkozik, hanem más módokon próbál pénzhez jutni, egyiknek sem elég az a havi 1millió és ezelég szomorú.
Előzmény: UtherPendragon (722)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 735
Akkor most már csak azt kellene elmagyarázniod, hogy mitől erkölcstelen, ha szőlőtelepítési támogatást vesznek fel és szőlőt telepítenek belőle. Vajon miféle rettenetes és jogtalan meggazdagodás származott ebből? Mert ha még nem telepítenek belőle, hanem elsikkasztják és kacsalábonforgó Szemlőhegyi villára költik, nehogy már rosszabb helyen lakjanak, mint Gyurcsány! De ezek arra használták fel, amire adják. Tehát akkor mi ebben az erkölcstelen? Mondjuk úgy mint Tocsiknál, ha már ezt akarod.
Előzmény: Lore76 (720)
comeback Creative Commons License 2005.06.24 0 0 734

Olyan nagy baj, hogy szeretnék "tőkéletes" miniszterelnököt látni...

Mit szólnál két angyalhoz? Koalícióban.

Előzmény: Törölt nick (731)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 732
én nem jajonganék. így is ugyanannyit kap, mintha csak ez az egy bevétele lenne és így sem nyavajgok. szerintem a világ legtermészetesebb dolga kéne legyen, hogy az ember egyrészt meg tud élni havi 1millából(pláne ingyen lakás, meg kocsi mellett), másrészt meg hogy a főállásával(miniszterelnök) foglalkozik és abból él, amit ezért kap. aki9nek ez a pénz nem elég, az ne legyen miniszterelnök és kész.
Előzmény: UtherPendragon (722)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 730

Ahogy mondod!

Ha valaki ellopja a házadat pipa vagy. Ha egy rendőrre azt mondja egy részeg disznó, aki utálja a rendőrt, ráadásul megh is fizetik a vallomásáért, hogy ellopta a bringádat, akkor meg teljesen ki vagy akadva. Biztos így van.

Előzmény: mammamija (724)
fakalap99 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 729
Havi 300000 fixxel az ember konnyen viccel!!
Előzmény: Vén Csataló (725)
Vokálpatrióta Creative Commons License 2005.06.24 0 0 728

OFF
"Tudod, az a komcsi diktatúra volt, ahol a gyanúsítottnak kellett bizonyítania az ártatlanságát. "

Tényleg?
Akkor hogy is volt az, hogy a választási csalás vádjánál 2002-ben az volt a duma, hogy az MSZP újraszámlálással bizonyítsa be, hogy nem csalt?

ON
Előzmény: Vén Csataló (704)
fakalap99 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 727
Nem ràdèrtette, rajtad làtszik, hogy fuggetlen vagy!!:-)
Előzmény: pucogi (721)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 726
engem mondjuk a gyurcsány vagyonosodás is zavar...téged meg csak az...orbán győző mitől lett milliárdos, mikor 90ben még nem volt az? :-)
Előzmény: Vén Csataló (717)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 725
Jó helyen támadtak, mert pontosan annyit értek el, amennyi kellett. A jegyzőkönyvek nem jegyzőkönyvek. Nem tanúsítanak vagy hitelesítenek semmit. Számítógépes szövegszerkesztővel írt úgynevezett iratok. Ennyi és semmi más. Ha Aranka tényleg viott nekik valamit is, ahhoz az ÉS azt írt hozzá, amit csak akart. Havi 300000-ért.
Előzmény: mammamija (715)
mammamija Creative Commons License 2005.06.24 0 0 724
Ez viszont neki.

Ha ellopják a bringámat - pipa vagyok, dühöngök.
De ha a bringámat pl. egy rendőr lopja el, akkor már más a helyzet nem?
comeback Creative Commons License 2005.06.24 0 0 723

Amit ellopnak, tőled és tőlem lopják el. Örülj neki.

Szőlőtelepítő vagy? Tiéd az újlaki borvidék? Miről maradtál le?

Végülis jól hangzana "Hétputtonyos Újlaki juhfark" vagy "Újlaki juhfarok szomorodni".

Előzmény: Újlaki (703)
UtherPendragon Creative Commons License 2005.06.24 0 0 722
Akkor meg azon jajonganátok, hogy "az egész pereputtyát én tartom el".

Sapka nincs/sapka van effektus.
Előzmény: Lore76 (713)
pucogi Creative Commons License 2005.06.24 0 0 721
A "Gyurcsány fan"-t ugye nem rám érted?
p.
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 720
dehát én nem is mondtam soha, hogy nem volt törvényes, sőt, én is azt mondom, hogy törvényes volt. nem csúsztatok én semmit, végig a támogatásról beszéltem, arról is volt szó. én privatizációs kérdésekkel az ügy kapcsán nem foglalkoztam.  a dolog másik oldala viszont az, hogy ugyanilyen törvényesek azok az ügyek is, amivel viszont a fidesz szeret előszeretettel foglalkozni és ami benned is nyomban erkölcsösséget ébreszt. nagyon nehéz lenne azt mondanod, hogy: "igen,a saját oldalam kapcsán csak a jog érdekel, az erkölcs nem, hát akkor a másik oldal kapcsán is csak erre figyelek", vagy azt: " ha ezt a szocik csinálták volna, már rég háborognék, hogy erkölcstelen tolvaj banda, tehát a fidesznek sem nyelem le"?
Előzmény: Vén Csataló (714)
mammamija Creative Commons License 2005.06.24 0 0 719
az előző hsz. nem csatalónak szólt....
UtherPendragon Creative Commons License 2005.06.24 0 0 718
Sztem ezt kicsit finomíthatnád (bár biztos szorgosan keresed a bizonyítékokat, hogy Orbán hogyan élt vissza hatalmával): Mo-on a TI oldalatok (fellebbezhetetlen és tökéletes) megítélése szerint kell erkölcsileg feddhetetlennek lennie (amibe belefér egy kis pufajkás hazaárulás - Horn; egy kis spionkodás - Medgyessy; és egy kis méretes és folyamatos vagyonrablás- Gyurcsány). No nem.
Előzmény: Törölt nick (712)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 717
Hadd röhögjek már azokon az elszánt Gyurcsány-fanokon, akiknek a "morális" érzékét ez zavarja, de Gyurcsány 3,5 millárdja nem, mert Gyurcsány akkor még nem volt miniszterelnök, és nem miniszterelnökként milliárdokat kilopni az állami vagyonból szerintük teljesen bocsánatos bűn. Mondtam már, semmi sem undorítóbb, mint amikor egy Gyurcsány-fan moralizálgat.
Előzmény: pucogi (709)
mammamija Creative Commons License 2005.06.24 0 0 715
Nyugi, nyugi:)

Kiadták az új jelszót, "lejárató kormány" "rágalmazó kormány" etc.etc. - a "dumakormány" most nem játszik.
Találnak ezek minden hónapra valamit úgyis.

A Mészáros team az ATV-n már a vizsgálat előtt megmondta, hogy abba kötnek bele, hogy OV-n volt-e nyakkendő, vagy nem. Piros volt, avagy zöld.

Bejött. sajnos.
végülis az egész csapat ezen dolgozik orrba-szájba.

Vigye csak tovább az ÉS, szurkolok nekik!
Előzmény: Vén Csataló (694)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 714

Ha nem is erről beszéltél, akkor miért nem fogalmaztálk pontosan? Miért azzal a kenegetős szöveggel jöttél, hogy ő is elismerte? Ilyenkor buksz le. Ha olyan korrekt lennél, mint amilyennek látszani próbálsz, nem követnél el ilyen "pontatlanságokat".

Ezen kívül Friderikusznál azt mondta, hogy a támogatás igénybevétele jogos és törvényes volt. Legfeljebb arra nem számított és az a tanulság a számára, hogy egy miniszterelnök még jogos és törvényes támogatást sem vehet igénybe.

És ezt nem azért mondta, mert ez etikátlan lenne, hanem azért, mert tudomásul kell venni, hogy olyan gazemberekből áll a másik oldal, aki ebből korrupciós kampánylufit fújnak.

Előzmény: Lore76 (706)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 713
ne költözzön el sehonnét, csak 4 évig mondjuk éljenek a férje havi 1millás fizetéséből, esetleg a pártelnöki fizetéséből. ez nem is olyan nehéz úgy, ha az ember rezsi- és utazási költségeit az állam állja, hjidd el.
Előzmény: UtherPendragon (710)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 711
a pm adatai közt megtalálhatod a teljes államadósság(nem csak a forintban számolt) gdp-hez viszonyított mértékét is, no meg a gdp bővülés ütemét 2002ig. így ki tudod számolni, hogy a növekedés mértéke nem 50%, hanem olyan 10-15. de ne tereljünk... :-)))))
Előzmény: Vén Csataló (707)
UtherPendragon Creative Commons License 2005.06.24 0 0 710
Értem. Lévai Anikó költözzön el Mo-ról.
Előzmény: Lore76 (687)
pucogi Creative Commons License 2005.06.24 0 0 709
Kedves Csataló!
Ismered azt a fogalmat, hogy politikai felelősség? Az azt jelenti, hogy a politikus nem tehet meg bűntetlenül olyan dolgokat, amelyek jogilag megengedettek, de a választók morális érzékét zavarja.
Ez nem a jog, hanem a politika területe. Próbálj meg hozzászokni. :-)
p.
Előzmény: Vén Csataló (704)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 708
én nem terelek semmit sehová. csak tudod, minden mindennel összefügg. de a tocsi ügynek talán még mindíg több köze van ehhez az ügyhöz, mint az általad felhozott államadósságnak... :-)))))
Előzmény: Vén Csataló (705)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 707

Sajnálom, én csak a PM adataival tudok és fogok dolgozni. Esetleg tájékoztasd őket arról, hogy rosszul tudják, mennyi az államadósság.

Előzmény: Lore76 (695)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 706
én nem is erről beszéltem, hanem az állami támogatások igényléséről tett mondatára gondoltam. azt meg én láttam, hogy a friderikusznál magyarázza, hogy tényleg mondta és ma már nem mondaná, ha ismét olyan helyzetbe kerülne. ha te ezt az interjút negálod, az a te problémád. én nem rajongok egyik oldalért sem, úgyhogy én nem nézek el ilyesmit sem ennek, sem annak
Előzmény: Vén Csataló (701)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 705
Talán, ha nem terelnél Tocsik-ügyre.
Előzmény: Lore76 (702)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 704
Tudod, az a komcsi diktatúra volt, ahol a gyanúsítottnak kellett bizonyítania az ártatlanságát. A jogállamban a vádló bizonyít. Akkor is ha a gyanúsított politikus. Próbálj meg hozzászokni.
Előzmény: pucogi (700)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!