Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.06.21 0 0 214
Freyya számítógépe

freyya Creative Commons License 2005.06.19 0 0 213
Akkor inkább nincs is semmi bajom. Így szép ez a szoftver, ahogy van.:-)
Előzmény: Törölt nick (212)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.19 0 0 212
Tudatmódosító szerekkel. A pártpolitikát javaslom, olcsóbb, mint a pálinka, és ütősebb.
Előzmény: freyya (211)
freyya Creative Commons License 2005.06.19 0 0 211
Dehogy akarom, hogy elmúljon! Pont azt szeretném, hogy bármikor bármilyen gépen belépek a nickemmel, lássam az elszíneződésekből, hogy melyik topikok frissültek azóta, hogy utoljára ott jártam. És ma rájöttem, hogy ez nem megy. Egy világ dőlt össze bennem. Hogyan fogom kiheverni?
Előzmény: Törölt nick (205)
freyya Creative Commons License 2005.06.19 0 0 210
Mi baj volt a tablóval? Még két kis barátod is rajta volt. Vagy őket épp nem kedvelted? Szerintem egész helyes vagy a képen.:-)
Előzmény: Mad árka (209)
Mad árka Creative Commons License 2005.06.19 0 0 209

Ne tarts annyi kamunicket, s akkor nem lesz szükséged annyi kamugépre ;-).

 

 

(Ezt az osztálytablóért, freyya.) :)

Előzmény: freyya (207)
freyya Creative Commons License 2005.06.19 0 0 208

Kezdek aggódni. Mostanában krónikus megfázásban szenved a gépem, egész cowboyseregek fognak elpusztulni. Ki fog így betűt lövöldözni?:-)

Előzmény: Törölt nick (206)
freyya Creative Commons License 2005.06.19 0 0 207
De ez így nem van jól. Mert akkor ezek szerint ha más gépen jelentkezem be a saját nickemmel, akkor az egész elszíneződés-szolgáltatásnak eleve lőttek.
Előzmény: Törölt nick (205)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.19 0 0 205
Na, megjött a Zurad. Böngésző tárol cookie-ban is és cache-ben is, mit hol. Ne foglalkozz vele, hogy melyik melyik, de mivel te IE-t használsz: "teljes helyben tárolt tartalom törlése" vagy vmi hasonló az Internet-beállítások között.

Ettől elmúlik. Ha nem, akkor is én vagyok a legokosabb :-)
Előzmény: freyya (202)
freyya Creative Commons License 2005.06.19 0 0 204
Csak a tar.hu-t ismerem.
Előzmény: Mad árka (203)
Mad árka Creative Commons License 2005.06.19 0 0 203

A cache, ha jól emlékszem, a gyorsítótár. Nem írom le a definíciót, ami eszembe rémlik, mert a holnap jövők biztos megrémlenének tőle.

 

Addig egy kérdés. Szeretnék egy honlapot csinálni. Sajnos a most készülő egyetemi honlapunkhoz használt cms rendszer "véges", azt egy bizonyos célra kaptuk meg, én viszont most egyszemélyben kommandózom. Milyen tárhelyet ajánlanátok? Minden jótanácsot, ötletet szívesen fogadok.

Előzmény: freyya (202)
freyya Creative Commons License 2005.06.19 0 0 202
Nem összezavarni! Mi köze a betű elszíneződéséhez a kavbojoknak??
Előzmény: Mad árka (201)
Mad árka Creative Commons License 2005.06.19 0 0 201
Gyorsítótár...? Olyan, amikor a westernfilmben ráfogják a pasidra a pisztolyt és őt ez annyira motiválja, hogy még gyorsabban táraz be.
Előzmény: freyya (200)
freyya Creative Commons License 2005.06.19 0 0 200
Ez egy teljesen ismeretlen szó számomra.
Előzmény: lámalámpa (199)
lámalámpa Creative Commons License 2005.06.19 0 0 199
cache-re gyanakodnék, de piszok álmos vagyok még a gyanakváshoz is...
Előzmény: freyya (198)
freyya Creative Commons License 2005.06.19 0 0 198
Mégsem. Csináltam egy próbát. Töröltem az összes sütit. Frissítéskor újra be kellett lépnem, de az elszíneződések maradtak. Nem értem.
Előzmény: freyya (197)
freyya Creative Commons License 2005.06.19 0 0 197
Átgondoltam. Valószínűleg cookie tárolja ezt is, és az tűnt el.
Előzmény: freyya (196)
freyya Creative Commons License 2005.06.19 0 0 196
A látogatott topikok linkjének elszíneződését a fórumszoftver biztosítja és tárolja nekem vagy a saját gépem? Az előbb lefagyott a gép, újraindítottam, és most minden link érintetlenül virít. Eddig azt hittem, a felhasználónevemhez kapcsolódnak ezek a szolgáltatások. Most kezdek kételkedni.
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.19 0 0 195
Ja, pl. innen.
Előzmény: Törölt nick (191)
freyya Creative Commons License 2005.06.19 0 0 194

A könyvek a pihent alapállapotra vonatkoznak, nem a vizsgákkal túlhajszolt agyra.

(most tessék hanyattesni, hogy milyen jóindulatú vagyok:)

Előzmény: Mad árka (192)
freyya Creative Commons License 2005.06.19 0 0 193
Annyira nem izgat, milyen színű. Csak furcsának találom, hogy egy régebbi verzióban alapból lényegesebb több opció legyen, mint egy újban. Visszafelé nem szokták fejleszteni az ilyesmiket.
Előzmény: Törölt nick (191)
Mad árka Creative Commons License 2005.06.19 0 0 192
Jaj, de hüüüülye vagyok! Hát itt írtad le, hol kerested. Az addig oké, hogy a rövid távú memória az 5 + 2 egység, de hogy 0,0000001 másodpercre szóljon, arról nem szóltak a pszichó könyvek! Bocs.
Előzmény: freyya (187)
freyya Creative Commons License 2005.06.19 0 0 190
Ott néztem, és nem találtam semmi ilyesmit. Téma mindössze kettő van: klasszikus windows vagy xp, aztán a megjelenésnél meg három színséma: kék, olajzöld és ezüst. A win98-ban a másik gépen nekem is van mindenféle. Ezért lepődtem meg.
Előzmény: Mad árka (189)
Mad árka Creative Commons License 2005.06.19 0 0 189

Ha nem akadékoskodik a géped, mint az enyém, akkor jobb klikk az asztalra, majd Tulajdonságok, eztán Témák. Ott van egy csomó, amiből én a lucfenyőt favorizálom, de ugye engem kék halálra ítélt a rendszer. Aztán kifogtam rajta, wuhahahaaa. (Most tényleg büszke vagyok magamra, nézzétek el.)

Előzmény: freyya (188)
freyya Creative Commons License 2005.06.19 0 0 188
Igen! Ez egy nagy horderejű probléma. Rájöttem, hogy mégis inkább lilásrózsaszín csíkot szeretnék lent, és nem lehet. Létezik, hogy egy modernebb oprendszerben kevesebb lehetőség van, mint egy régebbiben? Ez nem igazság!
Előzmény: freyya (187)
freyya Creative Commons License 2005.06.19 0 0 187
Most megleptél engem is. Megpróbáltam állítani az enyémen (asztalon jobb egérgomb, tulajdonságok, megjelenés), és meglepődtem, hogy az xp-ben az alapbeállításon kívül csak két színséma van, egy zöld és egy ezüst. A laptopomon win98 van, ott vagy 30 féle színkavalkád közül választhattam.
Előzmény: Mad árka (185)
Mad árka Creative Commons License 2005.06.19 0 0 186

Á-há-hááá, sikerült, bebuktátok a salátámat! :-P

 

Hiába, cseles leány vagyok én.

Előzmény: Mad árka (185)
Mad árka Creative Commons License 2005.06.19 0 0 185

Kagylózzatok ide, kiegyénült izmú bajtársaim! Az a gondom, hogy az XP-m gondolt egyet és a tálcámat átfestette XP stílusúra. Eddig a klasszikus módi dívott nálam. Na most elmásztam Tálca & Start menü beállítások vagy milyen nevezetű menüpontba és hiába verem az egeret a klasszikus stílus felett, ugyanúgy megmarad ez a ronda kék tisztosz. A stílusbeállításokat se veszi a cucc.

 

A történet női része: rettentően idegesít, mert eddig semleges, Win2000-et idéző, Madárka-féle zöldre volt minden állítva és nem ilyen titánméretű kék förmedvényre, és akárhogy ingerlem az egeremet, akármilyen opcióban, frigid a témára. Géppel dolgozom, mivel tételeket gépelek és kezd frusztrálni ez a mélytengeri megfulladtság.

 

Aki megoldja a bajomat (tudom, tanuljak könyvből és ne gépeljek), annak alkalomadtán küldök a legfinomabb salátámból. Nem vagyok egy totális antitálentum ilyen ügyekben, de úgy látszik, most kamaszodik a gépem.

Mad árka Creative Commons License 2005.06.18 0 0 183
Gyenge a fotó. Miért nem szóltak, adtam volna az arcomat.
Előzmény: Törölt nick (182)
Mad árka Creative Commons License 2005.06.13 0 0 179

Zzzümm-zzzüm... zümm-zümm-zümm...

 

[virágbibe, bibe, bibe]

 

 

Huss, kelep-kelep-kelep!

 

 

 

 

 

 

 

Ui. Sorry, több nem megy, húzok tanulni :). Sch, köszi! Volt, amit megértettem, szóval hozzám már majdnem bejött a szülészasszony. De azért a gólyát sem rúgom ki.

Előzmény: freyya (178)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!