Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.05.25 0 0 2953
Igazad van, de ehhez gyakorlat kell (milyen erővel nyomod, milyen szögben tartod), érdemes előtte többször kipóbálni. És ha ilyen késsel vág, akkor erősen ajánlom a fémélű vonalzót, mert egyébként érdekesen lehet forgácsolni a műanyag vonalzókat.
Előzmény: Törölt nick (2950)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.25 0 0 2952
Nem sokáig.
Előzmény: Törölt nick (2948)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.25 0 0 2951
A matt mellett szól az, hogy kevésbé látszanak rajta a zsíros ujjlenyomatok. A fényes viszont élénkebbnek tűnik.
Előzmény: Törölt nick (2947)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.25 0 0 2950
 Egy ilyen szike és egy vonalzó is megteszi. Mellesleg én már többször is rendeltem különféle oldalarányú képeket, és mindet méretre vágták. Az 1800x1800-as képet négyzetesre vágva kaptam meg, úgyhogy nekem nem kellett vele bíbelődnöm.
Előzmény: Törölt nick (2947)
theow Creative Commons License 2006.05.25 0 0 2949
Köszönöm szépen!!!
Előzmény: Törölt nick (2947)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.25 0 0 2948
Meddig bírta?
Előzmény: Törölt nick (2945)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.25 0 0 2947
Fit, hiszen már te is válaszoltál rá. Aztán lehet vagdalni, ha kell. A vagdaláshoz viszont valahonnan érdemes kölcsön kérni egy vágógépet, mert ollóval szerintem sohasem lehet valóban egyenesre vágni.

A matt/fényes teljesen ízlésbeli dolog. Én a mattot szeretem jobban.
Előzmény: theow (2946)
theow Creative Commons License 2006.05.25 0 0 2946

Sziasztok!

 

Szeretnék egy rakat digitális/digitalizált képet előhívatni apám születésnapi fénykép-albumába. Van ez a lehetőség, hogy feltöltöm neten, és akkor mehetek a kész képekért x idő múlva. Csak itt előbb olyan elméncségekre kell válaszoljak, mint pl. hogy fit vagy fill eljárással készüljön a kép.

A fit eljárásnál azzal fenyegetnek, hogy a kép szélén fehér csíkok maradnak, ami nem akkora nagy probléma, hisz van olló.

A fill eljárásnál viszont az a gáz, hogy lemaradhat a nagymama feje teszem azt a képről.

 

Oh mondjátok, Ti mit választanátok?:O

 

Ja és matt vagy fényes? Gondolom utóbbi, bár én nem értek hozzá...

 

Előre is köszönöm,

theow

Törölt nick Creative Commons License 2006.05.24 0 0 2945

 

 Nálam járt a Sátán
vogyo Creative Commons License 2006.05.23 0 0 2944
Hát igen, lányos mamák féljetek!:):):)
Előzmény: Törölt nick (2943)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.23 0 0 2943
Már most nagybetűs PASIK? Hajaj, mi lesz itt később... :-)
Előzmény: vogyo (2942)
vogyo Creative Commons License 2006.05.23 0 0 2942
A két PASI, aki elfoglalta a szívem!
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.23 0 0 2941

Hm...

 

Barangolások a Dél-Alföldön http://mullerpeter.blogspot.com/

Törölt nick Creative Commons License 2006.05.21 0 0 2940
Ott a pont.
Előzmény: Mad árka (2939)
Mad árka Creative Commons License 2006.05.19 0 0 2939
Nem mécsestartó?
Előzmény: Törölt nick (2937)
vogyo Creative Commons License 2006.05.19 0 0 2938
Megmondod? Lik van már az oldalamon!:):)
Előzmény: Törölt nick (2937)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.19 0 0 2937
Majdnem.
Előzmény: vogyo (2934)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.19 0 0 2936

Most találtam a fotozz.hu-n. :-)

 

 Itt a tavasz
Mad árka Creative Commons License 2006.05.18 0 0 2935
Már megint kivel barátkoztál, kislányom? :)
Előzmény: Törölt nick (2933)
vogyo Creative Commons License 2006.05.18 0 0 2934
Lámpa.
Előzmény: Törölt nick (2933)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.18 0 0 2933
 Ezmiez?
Kigyo Creative Commons License 2006.05.16 0 0 2932

"Egy klasszikus vicc is szól erről, miszerint egy férfinak két dolog fontos igazán.

Partnere (a.) legyen szép, (b.) legyen házias, (c.)legyen okos, akivel beszélgetni is lehet.

Ez a három nő soha ne találkozzon."

Előzmény: Mad árka (2929)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.16 0 0 2931

Jut eszembe. Amikor az oroszlánokat fotóztam, odajött egy tízévesforma kislány, és megkérdezte: "Az a nagysörényes az anyuka, a másik három pedig a gyereke, ugye?", mire felvilágosítottam, hogy nem egészen.

Aztán arra gondoltam, hogy ez vajon általános, és én voltam túlzottan falusi, hogy ebben a korban már azért tudtam, hogy melyik az oroszlán hímje, vagy azóta mélyrepül a magyar oktatás... Szerintetek?

Előzmény: Törölt nick (2930)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.16 0 0 2930
 (Ilyenkor érzem, milyen nyomorultul kevés az a 3x...)
Mad árka Creative Commons License 2006.05.16 0 0 2929

"Esetleg valaki, aki jó az ágyban??? (erről a listáról az a bizonyos vicc jutott az eszembe, a nőkről, akiknek nem szabad találkozniuk) :)"

 

Hű, nem ismerem vagy legalábbis nem ugrik be az a vicc, megosztod?

 

Amúgy nagyon szeretek a barátaimtól tanulni. Kivétel nélkül jók valamiben, persze ezzel biztos sokan vannak így, csak őket nem ismerem. :) Másfelől az emberek java szereti, ha kérdeznek tőlük, én meg örülök, hogy van mit ellesni. Ezért gondoltam arra a sorrendre, amit láttál. :)

Előzmény: Kigyo (2928)
Kigyo Creative Commons License 2006.05.16 0 0 2928
Esetleg valaki, aki jó az ágyban??? (erről a listáról az a bizonyos vicc jutott az eszembe, a nőkről, akiknek nem szabad találkozniuk) :)
Előzmény: Mad árka (2926)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.15 0 0 2927
Igen, tudom, ez olyan, mint amikor a sors keze közbelép. Természetesen nem falatoztak a gazdájukból :-)
Előzmény: Mad árka (2926)
Mad árka Creative Commons License 2006.05.15 0 0 2926
A kezéből ettek némiképp kétértelmű.

Amúgy ha cukrászhoz mennél, az több szempontból is profitáló volna. :)) Én egy masszőrre hajtok, egy biológusra, egy ökológusra, egy matematikusra, egy kertészre, egy szakácsra és egy könyvkiadóra. Más nem is nagyon kéne...
Előzmény: Törölt nick (2925)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.15 0 0 2925

A Szegedi Vadasparkban. Azért mentem ki, mert még nem láttam az oroszlánokat. Valami szegedi cukrászmester adományozta őket a Vadasparknak. Addig állítólag a saját birtokán tartotta őket, és a kezéből ettek.

(Lehet, hogy cukrásznak kellett volna mennem...)

Előzmény: Mad árka (2922)
Mad árka Creative Commons License 2006.05.14 0 0 2924
"Learning to Fly"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!