Keresés

Részletes keresés

tomboy84 Creative Commons License 2005.10.19 0 0 2758
Szia!

Készülőben van egy új weblap, azon már minden szerepelni fog.
Előzmény: barki-akarki (2756)
tomboy84 Creative Commons License 2005.10.19 0 0 2757
A sérülésekről annyit, hogy többen már a Wolves meccs után is sérültek voltak, de mindenképpen játszani akartak. Neked meg ha nehezedre esik sportszerűségből letérdelni, akkor ne tedd, nem kötelező.

Az 50-es játékosotokra visszatérve, én nem emlékszem, hogy sírtunk volna miatta, arra viszont igen, hogy jó párszor többszörös büntetést kaptatok a szabálytalan játéka miatt.

Sok sikert a Győr ellen.
Üdv:
Dezső Tamás #55
Előzmény: warplayer (2753)
headhunter44 Creative Commons License 2005.10.19 0 0 2759

Sziasztok!

Először is nem tudom, hogy ki írta azt, hogy puhapöcs, de nem is érdekel. Másodszor nem ellenetek sérültek meg azok a játékosok, akik a földön maradtak, hanem ők már mind sérülten kezdték a mérkőzést és mint tudjátok egy sérült embernek nagyon könnyű újra megsérülni. Ha valaki kifutott a pályáról, az nem azért futott ki, mert félt, hanem  nem tudott már tovább futni a fájdalomtól, én sem azért futottam ki, mert megijedtem a 7-es számú játékosotoktól. Ha jól emlékszem az első TD-nk előtt két LB-t blokkoltam az RB előtt a kettőből az egyik már ütközés előtt becsukta a szemét. Tehát valószínű, hogy nem ijedtem meg a 7-es  számú játékostól, aki az Int-t szerző CB-nek miután az oldalvonalon kifutott ráugrott a térdére. Ez a bátorság gyerekek!

Ez a három hét nagyon jól jön, mert olyan sok sérültünk van, hogy azok már más csapatban már nem is játszhatnának.

Bárkinek üzenem, hogy új honlapunk lesz, arra került fel már az összes eredmény, statisztika, csak még nem indult el az új honlap, de már rég el kellett volna indulnia. Az eredményeket természetesen nem szégyenljük.

 

Go football, Go Demons!! 

barki-akarki Creative Commons License 2005.10.19 0 0 2756
Nem kellene a honlapra az uj  hireket feltenni??? Vagy szegyelitek az eredmenyeket??? Nincs miert!!!
szaboedina Creative Commons License 2005.10.19 0 0 2755

Kedves warplayer!

 

1. Itt mindenki tudja a csapataban, hogy mi ez a játék, mi a sport. Gondolhatod, hogy nem puhapöcsü emberek jönnek játszani, akik megmutogatni szeretnék a közönségnek magukat, vagy a tükörben az izomzatukat nézegetni, és  hogy jaj mekkorát nőtt felkiáltással boldogan konstatálni, hogy megéri ezt a sportot űzni.

2. Az Árpás kommentárt egy szurkoló tette közzé és nem játékos.

3. A bírók szerény véleményem szerint még nagyon fogalmatlanok sok dologban, és mindkét csapat oldalán vétettek hibákat, illetve nem vettek észre dolgokat.

 

Sok sikert a Gladiátoroknak a következő meccshez.

 

Ennyi. Bocs fiúk, hogy nem bírtam megállni és belekontárkodtam a fórumotokra.

 

 

Üdv és jó edzést a mai napra. Go-go-go!!

Előzmény: warplayer (2753)
spioooon Creative Commons License 2005.10.19 0 0 2754
Szal 5-kor edzes...
warplayer Creative Commons License 2005.10.19 0 0 2753

Csak most látom amit írtatok.Ki a puhapöcs?Csodálkozol rajta, hogy nem mert hozzátok érni MAO?Kettőt ütközött és máris sírtatok!Az ilyet még a kosárlabdában sem fújják be!Srácok! Ez egy kemény sport.Te is üthetsz, de kaphatsz is.

Amúgy hány sérülésetek volt?Szóval ki a puha?

Úgy éreztem a meccs után, hogy kellemesen csalódtam a csapatotokban, mert szép dolgokat láttam tőletek, de ezt a puhapöcs dolgot hagyjátok, főleg úgy, hogy a HB-tokon kívül nem nagyon mert ütközni senki, hanem inkább kifutottatok a pályáról, ja meg annyit kellett térdepelni, hogy a térdem is bedagadt.

A bírókról meg annyit, hogy a meccs végére már az arcom fájt annyit kotorászott a WR-etek a sisakomban.

Ja én alig hallottam valamit Árpából.Lehet, hogy nektek is inkább a meccsre vagy az edzőtökre kellett volna figyelni!És baj lett volna, ha kicsit nekünk nyomja....mi voltunk otthon!!!

 

Sok sikert a wolves ellen!!!

spioooon Creative Commons License 2005.10.19 0 0 2752

Sziasztok,

Asszem rendszeresithetjuk a kedd esti meccsnezeseket (remelem a kozvetitesek rendje nem valtozik, akkor mar csak arra kell figyeljunk, nehogy az orrunk ala dugja valaki az eredmenyt a nap folyaman:)))

 

Jo volt a film is...foleg igy a meccs utan...de ma hianyzik az a par ora...a veget majd megnezem videon:))

 

Ma edzes a szokott hely 17.00h, aki tud jarni, nem lazas stb. es serult...szinten legyen ott amint nagy mogulunk legutobb kerte...

 

Udv

S.

Timtschee Creative Commons License 2005.10.18 0 0 2751

Hehe Max :)

 

Péntek este még nem így néztél ki! :P

Bár igaz aztán el is tűntél jó időre...

Odaát ez ilyen gyorsan menne? Küldjük Borist továbbképzésre ;-)

Előzmény: DanMarino (2750)
DanMarino Creative Commons License 2005.10.18 0 0 2750

 

Tehat... max hazater....

 

 

DanMarino Creative Commons License 2005.10.18 0 0 2749

 

Wooooowwwww......    Ne iteljetek elsore, meg az en arcszerkezetemet sem lattatok.... O egy angyal-arcu hozzam kepest. Bar ugye angyalokra nincs is szuksegetek!!!!!!  Tehat lecso ordogok!

 

max

Előzmény: NKDemons (2748)
NKDemons Creative Commons License 2005.10.18 0 0 2748
hát nem tudom nem lenne rossz a rosterbe,de nem menne rá a sisak,meg az állvédő is problémákat okozna neki....:D
meg a csapat összképén is rontana....
Előzmény: Törölt nick (2746)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.18 0 0 2747
Ha nem nyeritek meg a meccsket, akkor küldöm a barátom. Tegnap együtt ittunk vele és mindent megbeszéltünk mindenkiről. A fotón az az én kezem. Létrán álltam. És mindent én fizettem…

Előzmény: Törölt nick (2746)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.18 0 0 2746
Esetleg falnak??? :)
spioooon Creative Commons License 2005.10.18 0 0 2745

"A Demonok ismét bebizonyították hogy rohamtempóban fejlődnek. Már a Cápák védelme ellen is sikerült pontozniuk, most pedig a Debreceniek nyeltek be 20 pontot. A kanizsaiak gyengéje mégis a tackle. Ugyan egyre jobbakat ütköznek és még a Debreceni 1/4-rögbi-védelmének is megmutatták hogy a műanyagnak néha csattania kell, mégis a biztos tackle hiányában, pontosabban rengeteg missed tackle miatt nem volt túl nehéz dolga a céltudatos Gladiators Offense-nek."

 

Tudositas egy resze a wolves.hu-rol...ill. ami rolunk iratott.

 

Udv

 

S.

NKDemons Creative Commons License 2005.10.18 0 0 2744
Csatlakozom Spyhoz!
Mindenkit szerettel várunk aki szeretné megnézni a kedd este "élőben " leadandó Monday Night Football meccset....:)
Látható lesz 2 csapat,1 nagyon jó meccs és persze talákozni lehet pár Démonnal is.
Na meg szakmailag átbeszéljük a látottakat valamint az eddig lejátszott meccseinket is.
Szóval játékos,rajongó,szurkoló vagy bármilyen érdeklődőt szeretettel várunk!!!
junior demon Creative Commons License 2005.10.18 0 0 2743

szeva pötttyyyy

 

este gyertek le a Dórival a robinsonba mert lessz meccs. Én is megyek

 

 

 

csákány Máté

Előzmény: SzuriPetya (2737)
junior demon Creative Commons License 2005.10.18 0 0 2742

haho spiooon én megyek este a robinsonba kb 8,30-ra ott leszek.

 

Előzmény: spioooon (2740)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.18 0 0 2741
JOBBULÁST!!
Előzmény: piros20 (2736)
spioooon Creative Commons License 2005.10.18 0 0 2740

Kosz, osszejott vegul...

 

Akit erdekel, ma 20.45-kor Indianapolis-St. Louis meccs a Robinsonban..gyertek...

 

 

Ui.: Nem zartkoru termeszetesen

 

Udv

 

S.

 

 

Előzmény: SzuriPetya (2737)
Timtschee Creative Commons License 2005.10.17 0 0 2739
Sziasztok!

 

Holnap (kedd) este az RTL Klub-on: 00:20-kor

 

Emlékezz a titánokra!

Igaztörténet alapján készült, a 70-es években játszódó életrajzi filmdráma.

Denzel Washinton és Will Paton főszereplésével.

 

…a legfontosabb meccs előtt a kapitány autóbalesetet szenved.

A Titánok csapatának most igazi egységet kell alkotnia…”

 

Démonok & Drukkerek Jó Éjszakát nektek ;-)

 

demon girl Creative Commons License 2005.10.17 0 0 2738

Szia Pötyi!

Mi a helyzet? Mikor játszasz Te is végre??? Puszi! --Hel---

Előzmény: SzuriPetya (2737)
SzuriPetya Creative Commons License 2005.10.17 0 0 2737

 

 Hello Spioon!

A Máté száma:0670-453-2457

Ma dolgozik 19:00-tól

Sz.P.

Előzmény: spioooon (2735)
piros20 Creative Commons License 2005.10.17 0 0 2736

                     üdv mindenkinek!!!

 

Ismét tul egy "háborun"!

Sérültjeinknek jobbulást!Én holnap vonulok korházba,sajna már álmatlan écakákat" okoz a térdem:(((

Fory,Noresz?Hogysmint?

Ugy érzem eljött az ideje hogy fejet hajtsunk pár srác elött.

Fory,Hervai,Zolika,Lali és még sorolhatnám azok nevét akik sérülésük ellenére odatették magukat.

Ha mi nem vigyázunk egymásra és nem küzdünk egymásért akkor lehet hogy saját hibánk miatt sérül csapattársunk...

Én a FORY kitartásábol tudtam erötmeriteni!!!

Érte már megérte.

EZÉRT A CSAPATÉRT ÉRDEMES AZ EDZÉSEN KÜZDENI ÉS A PÁLYÁN MEGHALNI!

 

ezt most le kellett irnom,na pá mindenkinek!!!!!

                                                                                         janika#22

spioooon Creative Commons License 2005.10.17 0 0 2735

Mate,

Nem csereltunk szamot...ha olvasol, jelezd, kellene nemi info...

 

Udv

S.

spioooon Creative Commons License 2005.10.17 0 0 2734

Hogy idezzek az Ifyoukori Denzel Washington-tol: (korabbi megszolalas)

 

"Kent get vorsz" :))) a mosoly is idezet...

szal egy ut all elottunk...melyiken induljunk...

egyedul alltal az ellenseg gyurujeben...lehetnel te is Spy:))) mindenkepp koszonet erte, hogy megneztel minket.

 

Udv

 

S.

 

 

schrogi Creative Commons License 2005.10.17 0 0 2733

Háát...nem tudom.Nekem akkor is elég idegesítő volt ott minden!De abban igazam van h a bírók nem voltak mindig a helyzet magaslatán?!!

Ennek ellenére a fiúk nagyon jól játszottak és jó volt látni új technikákat is!:)

Egyre jobbak vagytok!Csak így tovább!! 

Előzmény: WOLVES#88 (2727)
spioooon Creative Commons License 2005.10.17 0 0 2732

Padre 88, adj hirt a fejlemenyekrol, a Patheon is osszedol, ha kiverik a colopot a sor szelerol...

jobbulast...

 

 

 

 

Udv

S.

Előzmény: 88-as (2717)
kinggagyi Creative Commons License 2005.10.17 0 0 2731
Az 50-es játékosra visszatérve: Volt olyan, hogy ez a puhapöcs mert szerintem a pofája nagyobb volt... a könyökével verte a sisakomat, meg ököllel, a bírók észre sem vették.... Én csak röhögtem rajt mert tényleg lájtos volt, ahhoz képest hogy szabadúszó rögbis: vékony. ....és mintha játszott volna a Wolves I.-ben is.
NKDemons Creative Commons License 2005.10.17 0 0 2730
28-20 a vége
ez azért nem semmi akárhogy nézem
úgylátszik kezdenek belejönni a fiúk
kezd stílusa lenni a Denver Broncosnak ami Elway óta nem volt
csak így tovább
Előzmény: DanMarino (2729)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!