Keresés

Részletes keresés

sha_dowe Creative Commons License 2005.01.07 0 0 34
Végig fordítva beszélnek a Nokia Communicator-ba...
Előzmény: Izitúri Membő (12)
sohosvx Creative Commons License 2005.01.07 0 0 33
Hídember, kb. 10. perc, egy névtelen katona az asztal mögül öles léptekkel a szoba közepére megy jelenteni, aholis pont a már másodpercek óta látható markáns krétajel előtt áll meg. Színészileg ötös, mionden más szempontból egyes.
petey t Creative Commons License 2005.01.07 0 0 32
Állítólag (bár én nem láttam) a Honfoglalás c. Koltay Gábor-remekműben a háttérként szolgáló tóban vígan uszkáltak a turisták által  odadobált tejeszacskók. Ettől függetlenül (vagy ez mellett) a zománcozott bogrács és a Vereckei-hágónak beállított kankósszőllősi víztározó nem  bizonyultak éppenséggel telitalálatnak...
elefantkillah Creative Commons License 2005.01.07 0 0 31
abban a filmben egyedül én voltam a pozitív dolog....
Előzmény: JOB4U (25)
Zlatkokondrics0001 Creative Commons License 2005.01.07 0 0 30
A Nagy Imre filmben Snagov a hegyek között van... Holott a valóságban Bukarest mellett van, tökéletes síkságon!!!!
emics Creative Commons License 2005.01.07 0 0 29

Az Indul a bakterházban ez tényleg így van, Koltai azért futott ki hirtelen, mert pont szembe találták a gombóccal, emiatt alig tudták folytatni a forgatást. Viszont a vágás így elég hülyén jön ki, erre figyelhettek volna... 

Ricsei Creative Commons License 2005.01.07 0 0 28
Javítás: testamentum
Ricsei Creative Commons License 2005.01.07 0 0 27

És a Koppányi aga testamnetumában Benkő gatyában kardozik, a többiek utána. Kijönnek, erre már rajta a nadrág is. Hát igen, ezekben a végvárakban tudni kellet vívás közben öltözködni...

tgaspar Creative Commons License 2005.01.07 0 0 26
A Magyar vándorban a kurucok miért kötözték meg Zenthe Ferencet? Elvileg a Tenkes kapitányában Zenthe szintén kurucot alakít, akit a labancok tartanak fogva abban az emlékezetes kéz nélküli borivásos jelenetben!
JOB4U Creative Commons License 2005.01.07 0 0 25
A Magyar vándorban számtalanszor látszik a mikrofont tartó emberke. Sőt, néha a mikrofon is. Elég gáz...
Ricsei Creative Commons License 2005.01.07 0 0 24

Az Indul a bakterházban, amikor Koltait szemen találja Bendegúz, gyorsag kihátrál a szobából. A következő jelenetben meg már a padlón fekve dobálózik!

 

A Tüskevárban (nem emlékszem milyen, talán holló, varjú v. ilyesmi) fekete madár ide-oda repked. Mögötte az árnyékból kivehető egy bot, rajta zsinór, ahogy mozgatják a bábot.

antrios Creative Commons License 2005.01.07 0 0 23
A Bizalom c. Szabó István filmben Bánsági Ildikó egy olyan ablak felé néz ijedten közeliben, ami amúgy a szoba alaprajzát és a filmbeli megjelenését tekintve (a film nagyrészt a szobabelsőben játszódik) egyszerűen nem létezik.
selbst77 Creative Commons License 2005.01.07 0 0 22
Ja és az ukrán bűnözők oroszul beszélnek!
Előzmény: Izitúri Membő (12)
khalim Creative Commons License 2005.01.07 0 0 21
hat nem tudom mennyire bakik, de:
boldog szuletesnapot, prostis jelenet

1. amikor a ket csaj jon ki a zuhanyzobol, van mellettuk egy egy konyvespolc telepakolva, muveszeti albumok stb. hat en lehet h rosszindulatu vagyok, de nem igy kepzelek el egy ilyen celra hasznalt lakast:) inkabb ugy tunik mintha vmelyik szereplo toitanar haverjanal forgattak volna
2. mar a "szexjelenetben": van egy resz amikor a srac nagy beleelessel csokolgatja a csaj hasat, es latszik h a csaj rohog, remeg:))
Eisengrau Creative Commons License 2005.01.07 0 0 18

Mivel tudtál screenshotot csinálni?

 

 Nekem a PrintScreen ill. a PSP beépített képlopója fekete négyzetet lök ki a film helyett...

 

 

Előzmény: duddy (10)
vwstonemen Creative Commons License 2005.01.07 0 0 17
Arra van valakinek ötlete, hogy miután boni és klájd (persze a magyar) megveszi az asztrát, hova tűnik az eladó? Vagy gyorsan elfutott hátra, vagy legurult oldalt a lejtőn (pedig előre indult el)...
Dani20 Creative Commons License 2005.01.07 0 0 16
Bocsi!Amit írtam nem magyar film.Az tévesztett meg h az index cikk bevezetőjében Trója és Pókember 2 is szerepel.Végtelenül restellem a dolgot.
Dani20 Creative Commons License 2005.01.07 0 0 15

Ace Ventura!!Állati nyomozó,mikor a nagy fehér denevér felkutatására kap +bízást. No itt a végén van egy nem kicsi baki,ami igencsak jól észrevehető. A végefelé mikor lelepleződik a cselszövő és Mr.Ventura ezt el is mondja (Simon mondja, tartóztasd le! rész).Itt a sakktáblát érdemes figyelni.Először még vannak rajta bábuk a következő pillanatban már nincsenek. Oooppsz

Ha vki már írta akkor bocsesz csak lusta voltam +nézni a többit

Mylord Creative Commons License 2005.01.07 0 0 14

A magyarországon forgatott Evita című filmben a temetési jelenetet, ugye az Alkotmány utcában vették fel akkoriban?

Érdemes alaposan megnézni, mert a filmben benne maradt a Nagy Ignác utcai "Élelmiszer Csemege" bolt felirata!!

mtoma73 Creative Commons License 2005.01.07 0 0 13
Friss baki élmény: Pizzás: film eleje a két kocsi versenyzik. Az egyiknek, amelyiknek magyar a rendszáma, valamikor van rendszáma valamikor nincs. Az egyik résznél leesik a rendszám jól láthatóan, a következő vágásnál közelről látható és elolvasható a rendszám.
Izitúri Membő Creative Commons License 2005.01.07 0 0 12

európa expressz: a filmben egy intercity vonat indul budapestről, amelyet ukrán(?) bűnözők eltérítenek, nem hagyják megállni bécsig. ám a cseles magyar nyomozók a máv lelkes dolgozóinak segítségével visszafordítják a szerelvényt budapestre (váltókat állítgatnak ide-oda, körbejáratják a vonatot tolnán-baranyán), ami a nem tűnik fel a bűnözőknek.

 

a legemlékezetesebb szarvashiba (az egész film az...): bár a szerelvény sehol sem áll még, mégis, a filmben legalább 4-5 különböző mozdony húzza (típusuk ugyanaz, m41, de a sorozatszámuk eltérő). és, akárhányszor a mozdony vezetőállásában megpillanthatjuk a motor fordulatszámmérőjét (dízelmozdonyról lévén szó), az mindig nullán áll...

mittudoméneztet Creative Commons License 2005.01.07 0 0 11
Az Argóban továbbá a Svéd úgy telefonál egy kártyás telefonról, hogy nincs telefonkártya a készülékben (lehet, hogy a Tejesembernek nullahatnyolcvanas a száma?), illetve az egyik jelenteben még verőfényes nyári nap van, a fákon burjánoznak a zöldellő levelek, aztán vágás és hopp! már őszi köd meg kopasz fák...
duddy Creative Commons License 2005.01.07 0 0 10
http://www.djdudas.hu/italianjob.JPG . nem sikerült postolni a linket, sorry...
duddy Creative Commons License 2005.01.07 0 0 9
screenshot az Italin Job c. filmböl. kivehető, amint a pénzállító autó robbantása után keletkezett forgatagban egy pókember ruhás ember tűnik fel...
elemzo Creative Commons License 2005.01.07 0 0 8
Lehet, hogy rosszul emlékszem, de mintha 1984 lett volna a sírkövére írva (a végén mutatják, amikot Koltai meglátogatja). Szerintem 84-ben már voltak daciák.
Előzmény: El Che (7)
El Che Creative Commons License 2005.01.07 0 0 7
Szamba, a végén a főhős Daciával szenved balesetet - a film történetének idejében ez az autó még biztosan nem létezett. Legalábbis így tudom, emlékszem, aki akar, utána is nézhet.
Supernovablaster Creative Commons License 2005.01.07 0 0 6

nagyon gyorsan cserélte le, van ilyen

Előzmény: papri (5)
papri Creative Commons License 2005.01.06 0 0 5
az ajtóban még rajta volt,de közvetlen utánna bent már egy másik sapi volt.
Előzmény: Supernovablaster (2)
_ Liar _ Creative Commons License 2005.01.06 0 0 4
:)
Előzmény: DrShan (3)
DrShan Creative Commons License 2005.01.06 0 0 3
Az argo önmagában egy magyar filmes baki... szerintem
Előzmény: keki (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!