Keresés

Részletes keresés

repcsepista Creative Commons License 2015.02.27 0 0 1176

                            Deepak (cakk -pakk?) Chopra a lovát (fejér) ugratja nyihahahaaa...
                 1.: Láttam a T.V. én, Future of God előadását... s nagyon szivesen hallgatom Deepákot... s ami jó, hogy ugy értem hogy látom amit mond... Noca fiuk... csak két dolgot... ill. egyet... mert a további jövendő látásunkba belevág...
                2.: Azzal a ... jovendő mondó Rabbival... aki ollan nincs hogy MAGYAR OK ISTENE... na azóta csak ha mi... Magyar ok Istene Isten -e... ugganés érintettem hogy minden pattentolva van... tehát nincs két ugyanaz a a a... semmi, igy igen igen érdekes a psissek gondolkodása... ami cócerint ugy igaz...hogy ISTENETEK NEKTEK AZ ISTENETEK??? - ORSZÁGA BENNETEK VAN... AMI MÉGIS TESTRE...??? IGEN HA OLLAN OK VAGYUNK MINT A MAGYAR OK ISTENE = A MAGYAROK JÉZUSA... A MI JÉZUSUNK... na a Bib Lia... na abba nincs benne a Magyar ok Istene... ami tudom hogy mjocst...azokat is elriasztottam akik eddig sinpatizáltak velem... de nem tehetek rólla, szerelmes vagyok... s még hol van Máricius Iduska...
             3.: A Bib Lia szegén... akit állandóan répálnak...CSAK BÜNTETŐ BOSSZUÁLLO GOD... na Deepákunk... HANGBA BENNE VAN...AZ AZ IGE... SZÓVAL GOD IS A HANGOD... CAKK PACC... KIMEHECC...HOLNAP VAGY HOLNAPUTÁN VICCAGYÜHECC...?
              4.: Mikor még őszinte kiccgyerek voltam...megkérdeztem a NAMMAMAMMM... igen igen...na önkéntelenül... valami MAGNETIKUS EREJE VALA... s tudtam hogy na nammamammm... ezt fogja mondani... ami van... szóval KI CSINÁLTA S TEREMTETTE AZ ISTENT... itt BENNÜNK KELL LEGYEN... tehát akkor is éreztem... csak nemvoltam benne biztos mint ma... de kellenek az ÖREG GYEREKEK... nincsak ezt ha egész itt léteden át...keresed...márpedig én KERESTELEK KERSLEK KERESLEK... DE NEM TALLÁLLAK lak?- SEHOL... na a legkinzóbb... hogy a gyerkeinket ... meg most...fideljél...vahhon hányótokat érdekel hogy KI CSINÁLTA (de, amit a Bib Lia répolók... KICSINYALTA???) AZ ISTENT??? --- Engemet ma is... de monduk Deepákunk... érdekesen tanit... s kérdéseket tesz f ff fff... na most... n BITTA VAGYOK BENNE... HOGY ŐT IS ÉRDEKLI... DEEE...
                  5.: SZÓVAL S TETTEL... DE BIZA... EZ A KEZDETE ...MINDENEKENK HOGY GONDOL -LÁT... TEHÁT A KEZDET KEZDETE...KI CSINÁLTA AZ ISTEN...DE ITT KIMONDOTTAN A MAGYAR LÁNGRA...NA AZOK VAGYUNK...ELŐBB EGY PÖCSINGER SZEXX -KOHÓZI MAGNET -ELETROMOS MEZŐ... MAJD HA ÉN AKAROM TUDNI... HOGY VAN E ÖRÖK LÁNG ... LÁNG LÁNG ESZTERLÁNG... NA NE ISZTER...NA A MINISZTER ...na az igazibu a NÉPE ...na itt van MAGYAR PATENTOTTA NÉPE... nincsak KI CSINÁLTA A MAGYAROK ISTENÉT...AZ ANÁD ISTENÉT... NA TE CSINÁLOD HA SZERETSZ...S UGY SZERETSZ MINT A MAGYAROK LÁTHATÓ ISTENE A MAGYAR OK JÉZUSA... amit igen igen ügyesen...de monduk a hibruakat...s Einsteint AMI A ZSIDÓK GODA... BODA MÓNIKA? KOLIKA...NA BÜNTETŐ S ÁLDOZATOT KÖVETELŐ S BOSSZU ÁLLÓ S ABCULLAULTRA IGAZSÁGTALAN... NA AZ HOGY IGAZSÁG... VEDÜK CA JÁNOS 8:44! -NA MOST HARAGZZOK VAGY GYÜLÖLÜM A ZSIDÓKAT VAGY AKIK NEM KERESIK S ISMERIK A MAGYAR OK JÉZUSÁT??? Távol legyen tőllem... meg tőlletek is... hanem...
                6.: Ninicsak, hányszor hallottad hogy ISTEN??? - na a magyarok ha most GONDOLJUK NEM LUK..FEKETE LUK... HANEM AZONNAL ISTENÜNKKEL VAGYUNK... UGYANIS A MAGYAR OK? -ISTENE = SZERETET!!! -ami nemlehet össze boronálni...mint a Bib Lia szegén... minden pillanatban Répolják meg répoltatják...ugganés OLLAN...AMIT RÁ AKARNAK HUZNI A SZEGÉN MAGYAR NÉPEMRE...NA ÉN VAGYOK A LEGSZEGÉNEBB...MÉG A TEMTLOM EGERE IS KICCINCEG... CCC...
Ezt... ha tovább akarunk MENNI... ARCCAL A NAP VAGY VASUT VAS UT? -nagyon meg szivlelendőnek tartom... meg irtóra jól esik... na röviden...
               7.: Magyar menekültek... még a komcsi korszak... s a barátunk ponzorálta... na a repcsin leesett az egyik kisgyerekük az ülésről...eltört a válla...s nagy kinban voltak... s én meghivtam őket...sőt nekem kellett... ellátni őket...deee...evés előtt a kisgyerekkel...Jövel Jézus légy vendégüng...nos a mama ollan patáliát csapott...hogy rögtön elrohantak...hogy mersz... hogy merted a gyereket... na én... ÉN ÉN ÉN... imádkoztam...MELLESLEG...AZONNAL A KINOM...mint most is enyhül vala...TOTA ŐRÜLETBE VOLTAM... tudod se pénz se poszto...ráadásul ollan igények...na imádkoztam... s mégis minden jó lett jó lett jó lett...eddig még mindenkivel... akik közelebb kerültek hozzám...de hogy...(imdkozok hogy Jéusunk szeretetében x szeretetével töténjék velük is minden...hizz MAGYAR OK ISTENE ADTA MAGYAR TESTVÉREIM) na na na... s amit még... a feleségem meg fiaim...nem szabd segiteni... főleg menekülj a magyaroktól...NA EZT A DÖGÖT... DÖNGESD MEKK MEKK MEKK...
               Isten barma... brrr...
...Értem, a Magyar Ok Istenünket MI CSINÁLJUK...MEG ŐVELE = A MI JÉZUSUNK...AKIVEL MEGTENNÉD AZT AMIT AMIT A SÓGOROK... NEEE... NA AZONNAL HOGY SZERETESZ...(BELŐLEM IS ISTENT FARAGTÁL VOLNA! SMIRNA...) NA NEM MINT EGY BIKA... JÖN MÁ A BIKA...FFF...vagy kecske a kést... meee...

repcsepista Creative Commons License 2015.02.24 0 0 1175

                            Mókus Áron, minden áron, az öszvérét ugratja... Széles a Duna, kesken a partja, nin ollan legény... ki át ugrassa... Géczi Piffta átugratta, sáros lett a sizma sarka... Ez ám a legén... ez ám a legén... rege eee...
                1.: Többzör ROMA WARROSA MENNYÉBEN JÁRTAM... nos az egy MAKETT... KET... KETREC...MAGJA ANNAK AMIT ITT...EBBE A FIZIKAKI VILÁGBAN MEGTUDOTT JELENTENI S VALÓSITANI TANI TANI TANTA... na ONNAN nemlehet kigyünni... na most minden KÜL VÁROSA IS ROMA???-amit...azért ÖRÖK WARROS... mert Örökké Épitenek s szépitenek... (hazudnak de fogalama sss...) monduk akik ODA BETÉVEDTEK... nos vonjunk párhuzamot az itti RÓMAI HITEK KÖZT...na ROMA A FARKAS KÖLKÖK... amit lehetett hallani az öcce hallható mult s jövendőlésekbe...eddig mind eldőlt...hazudtak...mert csak MA VAN! MI VAN?
Na hogy EMBER ELLEN LENNI... az azt jelenti hogy NEM LÉTEZIK ZÁMÁRA RÁMA? -OLLAN... monduk a ROMA KÖLKEI =BESTIÁK... de valami azét mégis igaz az iratokból... NOS AZ A FENEVAD -BESTIA MELL... itt jijjjjába hitetlenkedni, mikor ROMA S A 10 FEJÜ SÁRKÁN, NEM HANEM BESTIA DÖG... CAK KARAMIVAL MINDENT SZÉTTÉP S LE ELTIPOR...PORBÓL LETTÉ...PORR VAGY...(KEVER RÉKA...AZAZ A BESTGIA DÖGÖK AZOK AKIK A KIGYÓ MÉRGE HATOTT) VAGY HAMU, DE MOCST JONNEK A MAGYAR OK... Piffta... a Tönkök (GYÖKÉR) capitána na...
                2.: Na ROMA AZ MA IS AZ ERŐSSEBB SZEBB JOGA JOGARA... s a dögletes mindenkinél van erősebb... ami a mindenkori KOR = IDŐ = HATALOM HAT ALOM NA ROMA...MINDENKI TUDJA HOGY HÉT HALOM VÁROSA? -amihez képpest...Jerusa alom álom állod... jer usa meg drusza russa...egy dombo DOM? -ami nézzünk bele a sürübe... pápa szemmel vagy Jézus... Él -éllel?
3.: Nonus Áron... na ő belülről... s nem hiszem el... ténleg betiltották a könyveit... ugyanis vegyük a zsidókat: zsidónak születtem, mint zsidó...tengetem lengetem...nincsak fitma?- létemet, s mint zsidó halok mekkk...na... Ime a hellzet...akikkel én talákoztam... akik szinCronba megWallositották az EGYETEMES -ATAISTA - KOMMUNIZMUST... na fidelem, 1948? - s 1948? - Debrecen? - na had tegyek hozzá annit... s lehet hallani hogy AKIK ODAÁTIAK... tehát akikkel ...na itt örökké menni fog a VILÁG -MEGHÓDITÁSA... csak egy ollat...nagyon zépen -zápon kérelek bennetek...KATONAI AKADÉMIÁRA AKARTAM MENNI... közel az Atomtitkokhoz s fegyverekhez... még akkor csak pocstökszára ember palánta sss... voltam... na rögtön a kezek (kázáká fá) alláhm nyultak... mert azóta is töketlen Lenke vagyok...na ma már tudom, hogy van ADIA? - A SROSUNK MÉGICS ME LENNE PÖCSÉTELVE... na itt a pöcsét... az nem lesz... hanem lesss...
                Innennn...
... na ezekért az iratokért...ugganés csak a SÖTÉT OLDAL VILLOGHAT...ha figyelitek hogy EMLÉK KÜKET... NA AZ LENNE A MAGYAR OK HITE -KÜJE...(hanincs hülle de gighö mihö hü ho hoo...) NOS AZ AZ AAA... NA MINT ORDITÓ OROZZ LÁNOK... na maga a neme... NEM E... MIMI HIMI VAGY... NI NI NI... EGY FORMA FORRR...FFF...MAMI? EGYIK RICCKI MÁSIK TIKI... RICKI TIKI TÉVI...
          Oááá...le akarom vezetni...mig AZ ÜRDÖG MEG SISSSTERRA -HARRAMI HORRR...HADAI... MOST 77ZERESEN TÁMADNAK A LEVEGŐBE? NA MI BENNE SESSS... Ő NINCS BENNÜNK... S MIT AKARHA HA HJA 666...
      Isten racckája brrrr...

repcsepista Creative Commons License 2015.02.18 0 0 1173

                            Nézzünk bele a Napba? - na holnapba...talánk a Nap...holnap is isiss... ne visisss...felkél...
                 1: Nagyon röviden...s mivel Barackra választottam kétszer...mert ugy hangzott hogy abcullaultra... a béke embere... nos ha megüti a mélységet... ami óriási bukfenc volt... Lybia legyilkoltatása... s ujabban... IZRÁEL SOSE LÉTEZETT S SOSE LÉTEZIK...EZT BEVERTÉK A BARMOK ABRAKÁBA...ABRAK A DARA...NA EZZEL A KIGYÓ CACA HUDA VIZIÓVAL... mellecsleg a Bib Lia...azok a személyek nem léteztek...minden kitalálás...nos akiket üldöztek ma is... a heterogén -házaspárokat...ugyanis azok ha egymásra taláhatnak..NA AZ LENNE HOGY... AZ AZ A NAP... MIKOR SÜSS FEL NAP... na magát a burát hjijjjába nyuzod meg meg mint krishus kéjszadicta caniba passionátha...AZ ÖRDÖG SZELLEM...
                 2.: Hihetetlen vala ...hogy volt Rom Paul... s monduk nekem az..hogy miért nem ölték...s itt van az...hogy PONT FORDITVA IGAZ...AKI IGAZ AZ HALHATATLAN...MEG AZOK AZ ÉGIEINK AKARATA... nos Barackra azért szavaztam...mert minden amcsi katonát haza hozat... ami ezennel vége az izrálerozásnak...ami tota...hihetetlen..DÜHÖNGŐ ÓTESTOMETUMOR BOSSZU... na most hogy hellen pinnyalatban mi a hellzet...
                 3.: Ha vissza mentek...mondtam hogy az egész arab s muzulmán tengerek le lesznek...ki lesznek gyilkolva...aztán az egész e -gollobis népek LE DARÁLVA...Kina tota leatomozva mielőtt...na a ruszkik is... tehát EGY TOTA UJ VILÁG REND... amit ezek bejáccotak...vissza menve...Egy amcsi kutato csoport...akik komoly ásatásokat végeztek Palesztiniába... semmit semmi nyomot amit ÖSSZE HABA HABA HEBE HEBE...A BIB LIÁBA... szinte semmi nem igaz belőle...s ami dögletes...MINDEN... NEMCSAK A BIB LIA MEG AZ ÖSSZES IRATOK AMI SUGALANAK = JÁNOS 8:44. MEG HALÁL...gondolkozzatok...azzal kezdik hogy Jézust... mielőtt a föld lett volna FEL LETT ÁLDOZVA???
                  4.: Nos amit utolag LÁTTAM... igenis minden UFOk müve itt...nos van valóban HÜLLŐ FAJOK...MEG BESTIA DÖGJEIK... NINCSAK. MIT AKARUNK KEZDENI A HUSUNKKAL... AMI OI OI OI...KIVÁNATOS HA NEM...??? Nona... sok igazság van a Bib Liába...igen igen a Talmudokba meg Tona... meg Sufán áruk meg Korán...ki korán kell... nos ABCAULTRA... van benne egyetlen egy utalás hogy CSAK ÖRÖK HETERŐ CSALÁDOK VANNAK... CSAK AZOK AZ EMBERI CSALÁDOK??? -ami itt klérdéssé teszi...MIÉRT NEM AZOK A HÁZASOK AKIK ÖRÖK MENNYEI EGYTESTLÉLEK PÉLDAMUTAÓ HÁZZASÁGOK VANNAK ELISMERVE...(NINCSAK AKI A GYEREKÉT ELHAGYTA... MIÉRT??? NA AZOKAT HELLIKOPTEREN A FARKUKNÁL FELKASZVA MEGKERESNI A LEGMÉLYEGG TENGERT...NA MALOMLŐ A SARKÁRA...DE HA AZ ŐRDÖGE ÁTVETTE MERT??? ELVETTE A TESTÉT...S ESZE???) HA VAN ILLYEN...MERT VOLT...NA ANNAK S AZOKNAK AZ EMLÉKÉT IS...KI KELL IRTSÁK... (NINCSAK A MAGYAR ÖRÖKCSALÁDOK NEM ENGEDTEK BE EGY IDEGENT...NA ROKONT SEM MERT ANNAK IS VAN KIHELLÖLT FÖLDE MEG CSALÁDÁJA...ECSETLEG BESEGITETT A KAPÁLÁSBA) MELLESLEG...MONDUK A BIGÁMINÁL EGY FOKKAL AZÉRT...(SODOMA GOMORA RÉG ELSÜPPED???) ATTUL ZETTIG SZABAD SZEXXX... AMI VÁRHATÓ...NA MONDUK VAHHALLOL... AZ EMBER??? - MEGJELENIK...TALÁN AZ VALA JÉZUS JELENÉSEK...(NA EBBE...SOSE JÖTT EL SENKI FENTRŐL MEG NEM IS FOG...HANEM NEKÜNK KELL F FF FFF...) TALÁN AZT AKARNÁK MEGAKKADÁLYOZNI SSS...S TALÁN AZÉRT AKANÁK FELROBBANTANI (NINCSAK...AZ ELŐS 20 KÉPES MAGÁT A GOLLOBIST PUCK... MOST MÉGIS MIÉRT NEEE...) EZT A GOLLOBIST... NINCSAK HA ARMAGADDON OK... na csodás uton módon...figyeld a mostani prófétákat... csak izráel maradt... monduk eggenest megmondja hogy JEWusa foccsss...
            Isten racckája... raccka hus...
...NA AMIT LEGUTÓBB... DE IGENIS ISISSS... VISITHACC... CSAK TALÁLKA LEHETSÉGES A HALHATATLANAINKKAL DEEE... AHOZ BIZON ÉBRCCKA...

repcsepista Creative Commons License 2015.02.12 0 0 1172

                            New World Ordill...
A jövendőlés... fékezz Zsiga a zsigulival jön a kanyar brrmmm...
                1.: Vicca a csinai jósnöhöz... de inkább had villogjak... amit A IZRÁEL ÜBERÁLL HÁTTÉR AKAR... tota amit lehetett hallani a LENINI TERVBEN: EGY TOTA SEMMI MULT TUDATTAL NEM RENDELKEZŐ OSTOBA ÁLLATOK AMI SOSE VOLT LESSS...
                  2.: Igen igen intve lettem... hogy hagyjam a zsidók... na ollan nincs, DE VANNAK A KIVÁLASZTOTTAK... na azok akik A DOMINÁLTAK... tota tökengedelmes allattah valóik, mert kérdem, te elhiszed hogy ami történik, emberek? - ez a fogalom ismeretlen... de állatok? - neee... szóval a TI ATYÁTOK AZ ÖRDÖG... JÁNOS 8: 44. AMI EGY ÖNMEGSEMMISITŐ ERŐ... ugyanis... monduk többet OLLAN HOGY IZRÁEL MINTA???- IRAQUBA DEMOKRÁCZIA CIA SZIA SZIA SZIA... nos többet ezeket... csak ATOMOZNI ESETLEG LEHET... mig az ukránok ugra buggra... na meg mjocst vissza a kinai jósnőhöz... csak pokoli hullarabló gyilkos gépezetek... akiket ha SODOMA GOMORA KÉTEZER ÉVVEL EZELŐTT... RÉG ELSÜPPEDT VOLNA... na itt van Izráel??? Tota abcullaultra az izráeli háttér... ugyanis vissza... ha JÁNOS 8:44. akkor ki fog segiteni azoknak... akik pont tőllük várják a segitséget = halál!? - AMI NEM FELTÉTLEN... mert akik nem tudnak meghalni... nekik... azok minden pillanatban kivánnák a halált, de nincs tröbbet bet bötty... nincs e leirva... NA TOTA AMIT BIB LIA MEG MINDEN DE HIT IRATIK IS... CSAK AZ ÖRDÖG ATYA JÁNOS 8 : 44. GATYÁTLANAI ÁLTAL... igen igen...akihez menekülne az embriség aki JÉZUST MEGSZADICA CANNABALOZZÁK MIELŐTT LETT VOLNA!? SMIRNA!- NA AMI JÖN...
                  3.: Azokat akik egyetlen egy kis kunyhóját is... de rengeteg ártatlan embert s gyereket GYILKOLTAK LE... GYILKOLNAK LE.. NINCSAK A LELKÜNKET AKARNÁK ÖRÖKRE ELKÁRHOZTATNI... NA UGY AMCSIBA MINT MINDENÜTT... AKI CSAK BÁNTÓLAG IS KEZET EMELT A MÁSIK EMEBER TESTVÉRÉRE CSAK KÁRT TETT AKÁRMILYÉBE...
                 4.: Maga...na amit irtam... hogy az az emberalak aki minden nációt (racca keveréke) magába... felment magasra... nos ez eddig megütötte a legmélyebb pontot... nincsak talán 1948 -ba, beléptünk az ÖRÖKÖS ARMAGECCIZÉSBE... smondom, csak DOMINÁZIK S GÉPIES DOMINÁLTJAIKÉ A FÖLD... monduk hol vagy Úruq?- isisss...ászló juk piros HÁROMZOR IS TILOS... fehér zöld...képzled el a JUDEÓ KERESZTÉNYSÉGET... akik tota lefeküttek a BIGÁMI MÉRGESKIGYÓK FÉCCKEIBA...EGGÁLTALÁN KI VAGY MI AZ ELLENSÉG...HA NEM TE??? VAGY MÁ BEDÜLTÉL???
                Isten birkája brrr...
Ismétlem, ugy amcsiba... mindenütt a föld legkisebb pontjaiba... aki csak kezet emelt a másikra... na ahoz pont le kell tudnunk számolni... a TOTA GYILKOS ÖSZTÖNÜ PARAZITA ÖRDÖG -JÁNOS 8:44.- HARRAMI SISTERRA HADAIKKAL... HOGY HOGY...
HA ANNYI HITETEK MINT EGY MUSTÁR MAGOCSKA...
Nincsak, én akik létrehozták a tömegpusztitó fegyvereket...tudom hogy azok is szellemek...na azokkal együtt a MAGMÁBA... A VAS HAD TISZTULJON MEG TŐLLÜK LÜKVERCBE BRRR...VASBULL TISZTA VAS SSS... ACÉL? -csak föld kultiválása... irva van?

repcsepista Creative Commons License 2015.01.09 0 0 1171

                          Dögöl s franzi -názi - izmosai f ff fff...
                 1.: Az eddigi álomba -láttam jövendőbe látás x látattás TATA? - fenn áll...amit most szeretnék láttatni veletek...csak ha JÉZUS FÉNYE DE CIKRA MÉG BENNETEK...mert VAK SZAVAK SSS...SAVAK SAVA... nincsak minden A BÉL SAVA LUGA HAJJ HAJJ HAJTANA TANTA... KÖVETKEZTESS ..MENNYE... HA TELE VAN A HASA...HASAD???
                  2.: Vegyük a Dögölösöket...annak ellénére hogy e -gollobis legtöbb atomreaktora tettek szert a franzik... a Dögöl -franzik irtó háttérbe szorultak... s ma lehetett hallani... egy két... franzi -názi felhorrkanást... ami a következő... az JEWusa hiradókon hangzott el... mikor meginterjuholták a SARIA - LAWSOKAT (lakosok, akik KÜLÖN ORSZÁGOT ALKOTNAK A BEFOGADÓ ORSZÁGOKBAN...) s előbb a frnczi názit: ha valaki franziába (hozzánk) jött...akkor CSAK FRANCZIA S FRANZIA TÖRVÉNYEK MEG KULTURÁJA LETT...NINCS SEMMI MOSZLEMSÁG MEG ZSIDÓSÁG S GIPSISÉG STBBB... amire levágták a Dögöl názit... s most a SARIA LAKOS... nekik...most a muzulmánoknak s zsidók stbb... vallásukat gyakorolni... s itt csak KÜLÖN ÉLLÉS LEHET...szóval szeretném ha amit látogatok...hogy ha VAN SZÓLLŐ... PIFFTA IFFO MUFF... mufftot igen deee... a részegitő italokat... szerintem ne adjuk senkinek... hanem mindenki AGYA RAGYA... s ime ha megengeditek...
               3.: RPÓBÁJJUK F FF FFF...FEFOGNI... HOGY ITT...EZEN A GOLLÓBISON CSAK DOMINÁTOROK... NOS DOMINÁLT LEHECC... AMI A DOMINÁTOR DOMINÁTORA (ŐK PÉZNELNEK S ADNAK ENNI _MUNKÁT STBBB) VAGY...AZ ELLENSÉG... ABCULLAULTRA AZ ÖRÖK -LÉT -TUDATOS... VAGY AZT VÁLASZTOM HÁZASPÁROK S MAGYCSALÁDOK X NEMZETCSALÁDOK.. amit rögtön mindenki megláthat ha kakarrr... na na nnn...
               4.: CSAK ÖRÖK LÉT X LÉTEZÉS ÉS ÉS SSS...VAN!!! RÖGTÖN MINDENKI TISZTA SZIVÉBŐL -HITÉBŐL TELJES EREJÉBŐL... MINDÖRÖKKÉ CSAK AZT... nem ezt??? -SZOLGÁLJA... TEHÁT ELHAGYNI EMGYMÁS MIVEL ÖRÖK TUDATOS -LÉTÜEK VAGYUNK... CSAK EZEK S EZEN HÁZASPÁROK...HÁTULSÓ PÁROK ELŐRE FSSS... na mikor gyün el a Mennyek országai...ami nem Cirályság...mert az nem emberi!!! SZÓVAL...
               5.: ime a KÉT DUIABLÓ RABLÓ BANKDA: IZRÁLER??? - TEHÁT HA UJ ÉG S FÖLD...TOTA AZ HOGY MAGYAR MAGCSALÁDOK X NEMZETCSALÁDOK CSALÁD OK...ugyanis akik A SARIA -TÖRVÉNYESEKET KI AKARNÁK IRTANI...mellecsleg... ha a TÖBBNEJÜEK AKÁRHOVA BEENGEDTETNEK...AZOK KÉTGENERÁCZION S MINDENKI SARJA A SARIA LAWUT UT??? -nincsak: minimum 1O gyereke egy breddernek??? -mellecsleg ha gyerekeltartást a befogadók fizetik... mig nekik meg kell...oszd meg... eltudod képzelni...
              6.: ---tehát NINCS TÖBBET NEM...AMI TOTA ALLÁH VÁG A SARIA LAWSOKNAK IS... NOS A SZABAD SZÓLLÓ: SZIGORU EGYNEJÜSÉG S NINCS HÁZASSÁG ELŐTT S KIVÜL SZEX... NINCS ELVÁLLÁS... MÉG UGGZSE HOGY VALAKINEK MEGHALT...NINCS OLLAN... A FÉRJE VAGY FELESÉGE...MERT VAGY ÖRÖK TÖRVÉNYEK VANNAK... VAGY...
Isten raccka brrr...
...U.i.: ... abcullaultra a tudatára adni mindenkinek... CSAK EGYNEJÜSÉG S CSALÁDODAT NEM HAGYHATOD EL... TUPÁN EZT KELL A MUZULMÁNOK S MINDEN ÁBRA HÁMOS TÖBBNEJÜ EREDETÜNEK A TUDTÁRA ADNI... NEM GYILKOLNI ALLÁHZNI ŐKET...PÖSZE VALAKIKNEK PLÖDÁT KÉNE MUTYATYNI... értem, az izráler megettiek tota nemcsak minden nemzet -s országtudat hanem NEM... IS TÖRÖLNI AKARNÁK... na mellik lukba teszel... jöjj hát velem s tössz...

repcsepista Creative Commons License 2014.12.30 0 0 1170

                           Minden mesterkéltségtől -kétség??? - monduk ha ki nyitottuk a MAGNES MAG -SZEM DE JÉZUS ADTA SZEMMEL -FÉNYÉVEL - LÁTÓNKAT... mert látni szeretnék... elég? -jah!
                1.: Had irjam le... a rövid vázát... az ujabb látottaknak... amit én sem tudok még eljhinni... na én sem vagyok se több sem kevesebb... vegyük csak egy emlős állatot... na mint egy juh? juhuuu... nincsak iszkolnék kinok s megalázó hellzetek elől... lásd ténleg azt kell tenni...hogy... na most nyirségi bicska élre menn... ugyanis... én mindenkit ugy fogadok el ahogy van...mikor kezdünk összeismerkedni... hogy ÉN UJJÁ SZÜLETETT SZIN? -TISZTA MAGYAR OK = JÉZUS OK VAGYOK... tehát a magyaroknak is van...HIT -VILÁGA... ami SOSE HALUNK MEKKK... MINT A MI JÉZUSUNK... na erre... kijön az őrdöge a legtöbb... most legyen akármillen vallásu vagy ataista vallásu... kijön belőle az Őrdöge... ami hihetetlen megnyuvás lett többet...nekem... mert ez nem te vagy...hizz én az az én tesómat ami... az szeretem... s mondhacc bármit... meggondolatlanul.. beszélhesss...
              2.: Szóval fenn állt... egy ollan hogyha RUSSA MEG EREDETI 1776 SPIRIT-TISZTA U.S.A.... HIHETELEN MERT CSAK ANNYI... JÉZUS JÉZUS JÉZUS... na többit ismeritek...nos ezek bitta maggyarok meg magyarfajtájuak voltak...vannak...mert akik JÉZUS JÉZUS JÉZUS...monduk ugganugg mint AZ ÖRÖKÖS MAGYAR SZABADSÁG - FÜGGETLENSÉGI HARCAINK...ami ma is az...csak más fomában... azaz Majd ha Szellem Napvilága... na beszédben van minden...ezért CSAK A DÖGÖK S ŐRDÖGEI CINCOGHATNAK...sziszegheccc... nincsak hol vagyunk...itt JEWsába... egyszerüen az ijjen mint ez lehetőségeket törölték... nincsak a magyar ok kegyvesztettek lettek ez lenne a SZABADSÁG TRORNYA?
               3.: Na amit mondtam... az egész UT... A FÖLDBEN...DE A FEJÜNK FELETT... OTT A NAP... DE MINT A VAKONDOK TURUNK A FÖDBEN...NA AZT ADTÁK RÁNK...TELE FÉRGEKKEL -NYÜVEKKEL... S AZZAL VAGYUNK KISZEGEZVE... de ezt is jobban át kéne darálnunk... Szóval, lessz valami ollasmi...hogy mintha egy ujabb vallagháboru de az ÉGIEK KÖZBE LÉPNEK...na lenni fog ténleg EGY VALÓBAN NEMZETEK UJ DE RÉGI SZÖVETSÉGE...AKIK FELSZÁMOLJÁK... na mindent ... háborut...ami a kezdetüktől fogva...semmi de semmi ...kivéve a NAGY HIZOTT FÉRGEK MEG PATKÁNYOK RÖFFÖGNEK... A DISZNÓK OLL KÖVÉREK...HOGY TO BIG TO LEVÁGNI... DE LEVERTEK BENNÜNKET AZ ISZAPBA...NA MEGSZÜNT A HÁBORUZÁS...AMI RÖVID UT MÉG...S EGY pestIzsákhoz hasonlit az emberiség utja...aminek a célja ismét eggyé válni az Éggel...
Jövel áldott Üvözitőnk, Szent Követe az Égnek...Téged óhajt minden nemzet... fohászkodván te érted...
Isten racckája brrr...
Bbb...buék buék buék bbb....

repcsepista Creative Commons License 2014.12.26 0 0 1169

                              Ne fogjon senki neki a hurok szaggatása... olyan hevesen pengetni...
2014 évet irunk, annak a végét... ha vége jó, jó? -hulla a hó hó hhh...
               1.: Mindenki ismeri a nótámat... hogy a volt Szovjet bagázsi volt... volt...az egyik zsizsi, na ÓRIÁS SÁRKÁNKIGYÓ ...s a szájába...az emberek egyik része beszélgetve sorba mentek a torkának... mig a másik ugyanaz... aztán az Égből Angyalok jöttek... az egyik Sarkankigyót felszámolták... mig a másik ugganarra a sorsa lett szánva... s aztán ha az is...akkor akik a kigyókat... fél gép fél kigyó vala...tehát a a a ...na a zsidók operáltatták a két kigyót... s mikor a két kigyó... na itt az vala...hogy ha az U.S.A.?- nem szépen... azaz ha NEM JÖN ÖSSZE RUSSA MEG U.S.A. akkor thermó-ghermó atomháboruk...mig U.S.A. tota laposra...egyetlen egy lakosa nem maradt... csak Alaskába... na most ha mégis lenne egg gizs catapaté... (acarok acsarkodni... abcullaultra nem az itteni álláspont, hanem... FENT AZ ÉGIEK DÖNTENEK... PÖRSZE AZ IGAZSÁG = VILÁGOSSÁG KERESŐK ÉRDEKE AZ Ő ÉRDEKÜK CSAK AZOK... NA ITT A PONT...)
             2.: Az ujjabb látomásom... álmaim... ha lesz is vajmi catapaté... az ÉGIEK KÖZBE LÉPNEK... majd akik a háborukat okozták... a fegyverekkel együtt tüzbe lettek dobbva...s többet nincs habiruzás... de az emberisÉg résen less... ugganés... itt közbe kell kattogjak valamit...
             3.: János 8:44. a mélységek fene feneke feneketlen mélysége az...hogy VALAKINEK VAGY VALAKIKNEK lakolni kell... amit a Bib Lia -lillából: ÉN NEM EBBŐL A VILÁGBÓL VAGYOK... nos finoman akarném valamire felhivni a figyelmeteket... többek közt az irások kutatása s igazság szabaddá tesz bennünket SZÜNTELEN keresése sss...(SZEMEM MAGNES PALI SZEME KINYITVA... IGENIS MAGNES MAGGAL RENDELKEZŐ JÉZUSOZUNK... NINCSAK VALAKI VAGY JÉZUSSZERET VAGY... MEGESZ MERT MEGECC... EGGÜT A FENE FENEKE FENEKETLEN MÉLYSÉG ÉHSÉGE HAM HAM HAM...) ha valamit megtudtál...okvetlen azonnal közkézre... de állandó (MAGVETÉS Di VETÉS?) MAGNESEZÉS ÉS ÉS SSS... ami ha egy pillanatra is ERRE -EBBE A LEFETYE...CSAK (EBBE BE) LENÉZEL... mondom ha mondom dombooo... máris süppedünk... én is, s ezt állandóan tapasztalom... Nna ami következik... már nem akarsz TÖREKEDNI... ami vegyük hogy abcullaultra fogni kell azt a kötelet...ami szerintem MENNYIT BIRSZ EL... MERT A KÖZVETLEN CSALÁDODAT... KELL HOGY CSIMPASZKODJANAK BELÉD... MEG EGYMÁSBA... NA MOST A KÖTELEN MÉGIS F FF FFF... ráadácsu... miért NEM kapaszkodol belém...(JAH AZ O.T.P.) mondjuk itt most a barátok közzül... aki még mekk kakarna kapacka... Van erőm, van csodás erőm...
Isten birka...
... na Ujjévbe... re? - dó re mi fá...

Olcsolab Creative Commons License 2014.12.10 0 0 1167

Szia Repcse!

Ismered a Teknőkaparó jóslatait? 

 

"“Az öreg Teknyős megjósolta, hogy majd valamikor a kései utódaink majd meglátják a vasmadarakat repülni.” “…mög lőcstelen kocsik szaladgálnak.” “…majd lösznek olyan kocsik, hogy nem húzza ló, oszt szalad.” “Amikor aztán begyütt az autó, akkor arra mondták, hogyhát ez lösz az a lőcstelen kocsi.” “Lösznek vasparipák.” “…össze lesz még úgy fűzve a világ dróttal, hogy na.”

“Azt mondta a Teknőkaparó, hogy akkó vége lösz a világ véginek, mikó mindön házná kőkút lösz, mindön házon kőkémény lösz. Mer azelőtt csak fakutak vótak, deszkábú vótak a kutak.” “Azt mondta, hogy akkor közeleg a világnak a katasztrófája, amikor a házakon két kémény lösz. Meg két-három ablak lösz egy házon. Ez má azt jelenti, hogy má akkor nem sok van hátra.” “…mindön háznál kőkerítés lösz. Azelőtt pedig vótak azok a líciomkerítésök.” “Hát azt jósolta, hogy minden utcasarkon kocsma lesz, minden sarkon bót lesz, minden utcasarkon kupleráj lesz.”

“Nem tudom aztat, hogy tényleg majd igaz lösz-e, nem lösz-e, de ne adja Isten, hogy igaz lögyön. Az mindönt mögjósolt, ami idáig elmúlt. Hogy járnak a nők, hogy járnak a férfiak. Nem lehet mögismerni a férfit a nőtül. Ez má mögvan, má benne vagyunk.” “…a nők nadrágba járnak.” “Olyan magassarkú cipő lösz, hogy nemcsak egér, hanem még a pocok is átmegy rajta.” “Övék a hatalom. Az asszonyok bírják a fődet, azok parancsónak. Az embör nem lösz semmi se a házná. De úgy is van má, csak figyelni kő.” “Szemérmetlenködnek.” “…nem ismernek szégyönt a nők.” “Azt mondták, a nők el fognak romlani, amikor majd a vadgyökér fehéret virágzik. Ez a vadgyökér kint van a mezőkön, de tényleg fehéret virágzik má.” “Csak mondta, hogy jaj lösz a világ népeinek, ha a nők nadrágba járnak, mög rövid hajja. Mög ha nőkbül lösznek a kalauzok.”

“Akkor lösz vége a világnak, mikor se nem születik se nem hal. És jósolta azt is, hogy nem köll a gyerök. Családszaporulat mögszűnik.” “A csecsemőket selyembe öltöztetik, oszt ördögöt ültetnek a szívébe.” “Az az idő begyün, hogy a fiú az apa ellen, a lány az anya ellen mögy, mer annyira el lösz korcsosulva a világ.”

“A népet nem lehet megválasztani az úrtul, az urat a paraszttól, parasztot az úrtól.” “…és a jó kabátot elcserélik a rosszér, olyan állapot lösz. Letagadják, hogy neki jó kabátja van, oszt odaadja a rosszér az újat.” “Azt mondta az öreg Teknyős, hogy a kenyeret mögbélyegzik, és úgy osztják szét a nép között.” “Mög lösz nagy buksza, de péz nem lösz benne.” “Mög hogy elgyün az az idő, hogy a fődeket evöszik a gazdáktú, és nem lösz, csak egy tulajdonos. Azza dógozik az összes nép.” “Osztán jegyre ösztök. Fődeitöket, házaitokat evöszik.”

“…három napig sötétség lösz.” “Villany, semmiféle fény nem ég, csak a szentölt gyertya.” “Azt jósolta, hogy ezret élünk, ezret nem.” “Azt mögjósolta, hogy ekkor és ekkor, kétezerbe el fog veszni a világ.”

“…kelet felől gyün a fekete sereg, ami elsöpri a népet.” “…a fekete sereg keletrű fog elindúni, és egészen nyugatig mögy körösztül a világon.” “gyünnek a vörösök, utána gyünnek a sürgük, akkó lösz olyan nagy háború, hogy a szürke ló a szügyivel taszítja a vért.” “Majd a Szöged városánál lösz a legnagyobb háború, ezt az egyet tudom.”

“Azt mondja, olyan háború lösz, olyan vérontás, hogy a vér a lónak hasig ér, szügyig ér…” “…Annyi ember marad meg, amennyi egy szárazmalom alá elfér.” “Annyi magyar marad meg, hogy egy diófa alatt elfér.” “Az fog mögmaradni, vagyis annyi nép, hogy egy szérün elfér. A fekete sereg föllegeli a többit.” “A pap a fa alatt egy falu népének elmondja az evangéliumot.”

“Senki a fődön nem marad mög, hanem majd az Úr Jézus elgyün, az után majd mögítéli a rosszakat a jóktul. A rosszak mind elvesznek, a jók mög örökké fognak élni.” “És akkor fog ítélni az Isten. … És akkor fog a nép Istenhez térni.” “És akkor lösz igazi béke, majd, amikor mindnyájan egyformán szeretjük egymást. És nem nevezünk el Teknőkaparónak, mög boszorkánynak, mög átoknak egymást, hanem majd szívbű kezdünk gondókodni.”

 

"Idő-meghatározó értéke van annak az emlékezésnek is, amelyet H. Kovács Mihály így vetett papírra: „Az 1910-es esztendőben, mint 6-7 éves gyermek láttam az első repülést Makón, a Maros-parti csordajáráson. Akkor hetekig beszélték: Mögmondta a Teknyőkaparó jó előre, hogy a repülő embör röptiben fogja a madarat. Azt is mögjósolta, hogy sínen szuszog a ló nélküli, lőcs nélküli vaskocsi, oszt gyorsabban mögy, mint a lovas kocsi, oszt csirkét, rucát, libát gázol, oszt vérbe taposva otthagyja az úton. (Asztalos P. Kálmán, 1979.)"

"Hasonló történeteket mondott el a csanádpalotai Asztalos P. Kálmán (1905–1989) a község falukutatója. Ő így tolmácsolta a Teknyőkaparó jövendöléseit: A hadgyakorlat idején repült először repülőgép, majd Zeppelin a község felett, és akkor előhozakodtak a Teknyőkaparó jóslataival. Nagy Sándor bácsi mesélgette: édesapja már régen mondogatta a jövendőmondó szavait, hogy amikor ezek a vasmadarak repülnek, lepiszkítanak egyik-másik falura is, oszt a házak romba dőlnek."

"Már gyerekkorunkba megmondta a Teknyőkaparó, hogy elgyün az az idő, mikor az unokáink unokái ellátnak a világ minden részire, és oda is tudnak beszélni. (Barta István, 1979.

 

 

"Jósolta, hogy kelet felül gyün ëgy fekete sereg, és azok hoznak ëgy óriási gombolyagot, és eldobják körbe. Akik belül maradnak, azok maradnak életbe, a többi mind elvesz. (Csuhaj Mihályné, 1979.)"

" Csak annyi ember marad meg, hogy ëgy körtefa alá odamenekszenek. Csak annyi ember marad meg. Majd lësz olyan év, hogy mennek, és ha tanálkozik valaki valakivel, megölelik ëgymást, hogy hát mégis élőlénnyel tanálkoztam. (Kovács Istvánné, 1975.) Csak annyi ember marad a földön, hogy ëgy körtefa alatt a pap elfér misézni. (Nyári Imréné, 1979.)"

 

 

"Azt jósolta, hogy nem fegyverrel fognak háborúzni, hanem skatulyából szórják lë az átkot a népre, és sebösek lösznek. Még a hetedízigleni ivadék is el fogja örökölni az átkot. Sokáig majd azt gondoljuk, hogy az Isten csinálta ezt velünk, pedig nem az Isten, hanem a tudomány.  (Simon Jánosné, 1972.)"

 

 

Előzmény: repcsepista (1166)
repcsepista Creative Commons License 2014.12.05 0 0 1166

                JEWrussa (usa de russa drusza, drastutya tovaris ketten vállaltuk a munkát is isis ne visisss...) a prófáciákba cia szia szijjattok ... egyszer vótam nállatok, leszakadt az ágyatok tek tök...
                1.: It's official: America ( hogy értsük ezt? - America? -mikor 1913 -ra vagy 1913 -ban, U.S.A. megszünt... lett JEWusa, azaz volt U.S.A. -PÉNZ -GYÁRA S CONTROLLA ABCAULTRA EGY KIS VILÁGHÓDITÓ ZSIDÓ - VALLÁSU MAGÁNKEZÉBE KERÜLT... na mindenki ismeri miért s hogyan... ami vissza a HANGRA: HA PARANCSOLATAIM BETARTOD, NEKED ADOM A FÖLDET... na pösze hogy kell kezdeni vala hon? - amit mi nevezzünk izrálernek... vida... én is félek a zsidóktól...de itt mikor te izráler... na a zsidó vallásuak közt k.b. annyi IZRÁLER FIRST VAN... talán %-ban annyi se... mint a NEM ZSIDÓ VALÁSUAK KÖZT... ami minden ami ITTENI INTÉZMÉNNYESSIT SIT SIT SITETT... AZ TOTÁLIS ABCULLAULTRA KONTROLLA LENNE... figyeljed (jedna) van e bődületesebb nagyobb őrültség... a PÁS - SÁPOS ARANYBORNYUS - PÉNZ - IMÁDAT SZISZTÉMÁNÁL MA- NÁL??? - Nna most izrálernek megparancsolta... nézzük a nekik adott PARANCSOLATOKAT...amit betartani... aki adta az se tudja...TEHÁT ITT AMIRA FELHIVOM A FIGYELMETEKET...HOGY... momdjunk itt begyünne János8:44? - AKI NINCS, NEM VOLT, NEM LEHET NEMNEM SOHA...igy akik ÜRESEK =LUKASOK... tehát itt amiról szó lenne...hogy ha FENE X FENEKETLEN LUKKAL AKKARSZ KEZDENI... feltesem a 66? -Jubb Lia krds: mit tud egy feneketlen sötét luk...tehát nincs ajja...
                2.: Ne hagarudjatok... na ha pittám, akarsz mondani valamity... AZTATA LÁTNI AKAR (mi?)JUhK? - ami rögtön azonnal, mit látnak a szemeink...jah... ki mered nyitni... na most NEM BÁNTOK SENKIT... JÓMAGAM AZT LÁTOM AMIT TE... s nincsak... ITT AMIT AKAROK AZ AZ HOGY ABCULLA DE ULTIMA TÖKÉLETES CONTROLLA... ami rögtön Stalin: nins ember nins problárma, tökéletes szol-us-on (soluczion) ime a LÉLKE HANGJA??? -Na nemcsak tota vakság, hanem tota... IME A LUK? - LUK LUK LUK...MEG VILLANTOTTUK?
                3.: 1953. Nagyecsedi lápon... Édesapám vett egy libamájkonzervet meg kinai -bicskát...ami ma is nálam van...néha megfogdosom... szóval jövet vicca Nagyecsedből... s a lápon... tüzek derengtek (lidércek) volna ha este... de ragyogó napfény vala... nost ECSETLEG A KINAIAK... HA A KINAIAK... monduk ők NEM IZRÁLER ÜBERÁL EGYKÉZ -MESSIAH -MINDEN VALLAG... CSAK AZ ÖVÉK, CSAK AZ ÖVÉK CSAK AZ ÖVÉK... na akarom hogy meglássátok azt... hogy OLLAN AMI A JUBB LIA ŐRÜLET... AZ NEM LEHET... AZAZ TOTA GONDOLAT MEG PARANCSRA EMÉSZHECC... UGGANÉS ÁLDOZAT NÉLKÜL... BECART -DÖGLÖTT A MACHINA...
                4.: Amit szeretnék... 1913? - AZ EGÉSZ E FÖLD... AZ ALANTIAK (VIDA, NEM ATLANTISZ, BÁR LEHETSEGGES HOGY UGGANAZ ISMÉTLŐDIK ISMÉTLŐDIK ISMÉTLŐDIK...) IZRÁLER TOTA VILÁG (FÖLD ELŐSZÖR CONTROLLA...ÉRTEM...NA TESETTEK KINTYITNI A CIPÁST... NOS EZ AZ ABCULLAULTRA IZRÁLER VILÁGURALOM DE ABCULLAULTRA CONTROLLAL LEHETNE?- CSAK...TALÁN EZ A GOLLÓBIS MINDIG IS ANNAK AZ ÁLDOZATA TA TA JATATA JATATA JATATA... Na Golda Máyer: ha az amcsik nem akarank többet DÖGLENI  IZRÁLER ÉRDEKÉBE... nagyon figyusz... na talán... még egy la pu... innennn...
Isten fekete racckája... breeee... I cant breed I cant breed I cant breed... paints down, hands up,pu! -dont shuth... má lőttek...

repcsepista Creative Commons License 2014.11.12 0 0 1165

                 Hapy -Veteran Day JEWusa? - jeee hova lett U.S.A.???- csak akik 1776 SpiritTuszta U.S.A. punktum!
1.: Azok az amcsik??? - na azok attól menekültek mint ami ma...na 1776. -SpiritTiszta U.S.A. - függetlensége...abcullaultra azok a szabad amcsi álmosok...megfordulnak a a a... sirjukba... ami reméljük nem ott vannak...haneee...
2.: Akik tuléléltétek a SZOVJET BOLSEDO... na a dicsó felszabaditónk hősi neve... s nekik köszönhetjük az életünket stbbb... abcullaultra gyalázkodás... na AZOK...AKIK A VERES RTHDT GERINVELŐSÖK...AKIK LÉTREHOZTÁK AZT A BORZALMAT AMI SZOVJET ELEVE RTHDT ONION... na ugyamaz van ma amcsiba ha lenne többet amcsi...na a JEWusások... s monduk most A FÜGGETLENSÉGI HARCOSOKON (1776 -SpiritTiszta U.S.A.)KIVÜL...ezek gyáva ROBOT gyilkosokat... ugyanis... na na nnn... ezek... AHOD BÖGÖGYÖM...AZOK KEZÉBEN VANNAK...AKIK A SZOVJET BOLZSIDÓ BIRODALMAT...tota degenerállása -gyilkolása -gyülöltetése mindennek ami emberi...monduk ezeken a szerencsétleneken is bosszut akarnak állni...miért? ...figyelem, abcullaultra azok VANNAK A TÉNYLEGES HATALMON AKIK A KÉT WALLAGHÁBORUT MEG SZOVJET  BOLSITRRR...RÁVERTÉK AZ EMBERISÉGRE...
Isten raccka brrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.11.12 0 0 1164

                Jövel Magyar ok Jézusa s Jéusom légy velünk...
                7.: Gérleg zépen bennetek...én Csak a Magyar ok igazi szüleink Jézusával -Jézusommal akarok haladni... NE HOGY FÉLRE ÉRTESEK...sőt imádkozzunk szüntelen de azokéinkért is...na a magyar képviselőinkért is... meg ha nem egy hurom pendülünk akkor... egymás ellenseggeskedünk... ami oszd meg... s uralkodják rajtuk...de itt most akik... FUJJÁK AZ ÖKÖRSZARVÁT VILÁG VÉGLEGES LESZÁMOLÁSA LÁSS...
               8.: Ime mime mieee...ugyanis EGYKÉZPÉNZ -VILÁG -DIKTATURA VAN...na most akárkit okolunk...kivéve LÁSS LÁSS NE CSAK FOSSS... ami itt a plöda: a lotto nyeről 3 -5 éven belül ismét kopaszok lettek...mert ITT TÖBBET CSAK PÉNZZEL PÉNZT... ismerjuk beee...te is én is több pénzt akarunk... amiből egyre kevesebb lesss... mert akik PÉNZZEL PÉNZZZ... ezeket többet megállitani nem lehet...ollan mint egy Mozdon Loandon? - elől ül a machinista...nem hanem behunta volna a szemét a szemét... NINCSAK TÖBBET CSAK AR MEGADONNÁZÁS (nincsak ezentul örökké döngölik a dögjeiket) AZAZ amit a Bib Lia...mondhatni amit I.-II. -WallagWarrháboruk a rukukk... de kérdelek, eggáltalán van van... vége...de itt ha a WHALLÁSOS ADÓK...na ugganazok mint ami Világi - világit de itt...AZ EGY ÜLEP PU!
               9.: mikor emlitettem Druzja Viktort... abcullaultra hogy én... monduk ugy értettem volna...pont akik ma nem HARASÓ RUSSIA SZIA SZIA SZIVNAK MEG SZIVAROK TÖBBET...tehát akik a Veres Bolsedó Ataista -1 Vallag allattah uralom... na nyiltan megcsinálni...lásd Satalinka: druzják ják ják ják...én vagyok az MessiÁtok s mi ke még...hiz ez neketek a Igéret földe... na a mószer nem sikerált... s főleg ha még van 1 mint a lunak huzásuk irány... monduk előbb irán...iraqa már kaka...
              Isten raccka jövök...még jövök hogy hogyan módosult...ugyanis ollan lehetőség vala...nekik...hogy U.S.A. -végül is átszerveződött (ződ lett) mint Russa... s innnennn...

Előzmény: repcsepista (1163)
repcsepista Creative Commons License 2014.11.12 0 0 1163

                Jézust megölték, kik? - megölnék? -kik? - a Jézuskövetőket megölték? -kik? - megölnék? - kikkk... kikgazok az ok...?
                1.: Usama Bin Laden gyilkosai napvilágon... holott nektek meg lett mondva. ne ölj gondolatban sem, ne bigámiskodjatok -paráználkodjatok gondolatban sem... na kik azok, az ok, meg akiknek meg lett mondva?
                 2.: Na Ron Pault idézem, aki azt tedd a másikoddal... amit te szeretnéd hogy veled, s a tieiddel tegyenek... tehát egyáltalán abba hogy akámilyen okból...még védelm is...hogy én meg akarlak ölni??? - NINCS NEKIK MEG ENGEDVE...s itt most kik azok, akinek meg lett engedve...hogy ha nem vagy ADÓFIZETŐM mocst az vagy vagy... meg amit parancsolok gondolodás nélkül végre hajtjátok... akkor ITT MÁR GOD ZILLAH aszt sugalja ajja nekem, hogy ti megölendő vagytok, vagytok? -azért vagytok, vagytok tok tek tök...
                3.: Nadon kihangsullozom... monduk ha más nincs...akkor mégis a Bib Lia lilla illatta Jézus az egyetlen PÉLDAKÉPÜNK...de ha neki büntelen teste vala...nem volt, akkor hogy ölhették meg...ami rögtön ha GONDOLATBAN ANNYI MINT MEG TETTED VOLNA! SMIRNA! CSEGGRE CÜCCS...
               4.: Az érdekesség hogy tessék tessék cak cseggre ne essék...ugganés nemsokára az az osztag belefulladt egy offenzivába... na most ismét felütötte a fejét MI ÖLTÜK MEG...VADÁSZTUK LE A BAKKACSKÉT MEEE... zerintem hogy ténleg a vége ez valaminek...hogy mindenki gyanus (ki az aki büntelen ha Jézus is...isis) főleg ha ,magácskaka sarcagu?
                5.: Na nézzük, a KIVÁLASZTOTT KICC CAPATA... itt a 66 könyve könnyel... láttallak a Golgotán egy záp napon...monduk IZRÁLER LENNE A MINDEN NEMZET S ÁGAZAT -BOGAZAT PLÖDA KÉPE...na azért mert kjérdelek, ha mindenki lehet zsidó is meg Izrá Lerry is??? (csak 1 deee...) - na kik lesznek szkubájoknak a szakerei ha minden zsidó vallásu vagyu Izrá Lerry szekere de szekerce ccc... ami nézzük meg a volt SZOVJET BOLSEDÓ PIRODALMUKAT... IGAN IGEN...na figyeld a az izráleri ügynőkék hangjukat juk juk jauk..hajjajajajjj...hajjuk hajja hajja... na maga ollan a hangjuk mint Druzja Viktoréknak... érccs...
                6.: Ne ne nnn...attól féljetek aki a tested megölni haneee... kérdem: igaz hogy Dózsát tüzes tronon megégetétek de szellemét... met ... van szerencsénk... my name is Piffta... nice to met you...jah...Dózsa György unokája vagyok én...

repcsepista Creative Commons License 2014.11.09 0 0 1162

                  Happy birthsday Billy Gramahfon s s egy két há...jövő... well...
                1.: Monduk legutóbbi látogatása Billy Gramahfonnak Magyarországomon ...ne feledjük ez a banda vóta kik már vége a háborunak s 600 ezer zsidót vagoniroznak... na megvan bocsájtva de AKI ÖL.. na JÉZUS IS CSAK EGY EMBER ...főleg ha valaki amcsinak vallja magát...szóval HA ŐT RITUA MEGYYILKOLTÁK...te is fiam Billy??? - na te God Zilláht félted...s amit mondok...ideje (96évesen) lenne megtérni az IGAZ ÉLŐ JÉZUSUNKHOZ...ezt szivemből kivánom...osztán...
                2.: Telefonon beszélget...na Billy minden amcsi elnök vallatója - ellenőre...ugyanis Rishard Nixon-t berántotta (sárba) volna...hogy NO JEW NO PORNO...stbbb...hogy hogy Nixont az ágy allá... Billy-nek hogy nem lett semmi baja... a haja szála se görbült...monduk nagyobb ördög (BBu buja) lenne...mint a kiválasztoták...
                3.: Berlin fall foll... évfordülő...Gorbacső: U.K. jewka s JEWusa Wolds DOMINÁCI -ÁT VÁLASZTOTTA...ami ujabb hidenháboruhoz vezet...
                4.: Nagyon szépen kérlek akik MAGYAR OK VAGYUNK? - A MAGYAROK ISTENE E...értem, nincsak AZOKAT NEM ENGEDIK MEGMUKKANI SEM...holott mi nem akarunk senkit bántani sss...na TÖBBET CSAK IZRÁLERÉT S IZRÁLER (OLVASD A Bib Lia lilla...6hanpig égetik ((lerbe vagy tabortüz)) akik kakik) ELELNSEGGEI... DÖGLÉS VAN...amibe ha magyar vér...csak egy csepp cikra a véredbe...SEMLEGESEK VAGYUNK...OLLAN FITYLRE LÁBAM SEM LENDITEM HOGY AKI NEM BÁNT ENGEM...mellecsleg csak ez az egyetlen megmaradás lehetőségünk...na most itt kázáká fá!!!... EBBŐL NEM ENGEDÜNK...mert boodoogook a Mennyei Békére igyekvők...Nincs oly erő...mely legyőzné ki igazi Mennyei Békére vágyik...csak ennyi..ezt lehet enni...
              Jah...néztem a zsidó hiradókat...az egyik holloukosztos nőt Leokádia Sladzs-nak hivták...ez bitta magyar zsidó vot... na a holokousztosok éheznek...izráelba...???
Isten raccka brrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.11.07 0 0 1161

                Angol s angol gyarmat meg anglót beszélő...szintén angol (U.K. jewU.K) gyarmatok...na monduk nyemecek meg most akik nató megszállás allatt...azok mik, de azokba csak javul meg egyre jobb lett a a a... megélhetés?
                Ez csak jövendő ...nincsak az angol nyelvüeket... mondás...az egyik adón hallottam...ami ugy legyen, adja a MagyarIsten...ugy legyen! Isten áldja őket...deee... Mit kiván a Magyar Népünk ... amit kiván, az Anyaföldünk??? - magától is... megteremné talán...ami az első MAGYAR -TISZTA MAGYAR HITESEK -HITVESEK S ÖRÖKKÉ ÉLEK...MERT MÁS NINCS...SZÁMUNKRA...na itt már ÓMI BOLDOGSÁG VAN...-JÉZUS -CSALÁDAINK ÉGI -FÖLDI...FÖLDIM VAGY...ÖSSZEFOGÁSA... abszoluttaultima Magyar Erkőlcs - Becsület...először egymáshoz aztán mindenkihez... s nem számit mennyin vagyunk...DE EL KELL KEZDENÜNK... AZTÁN EZZEL A MAG-CSALÁDAINKKAL TÜZÖN VIZEN ÁT... ami nem feltétlen csak az anyagiak adják a jobb létet...ami ellen abcolutaultima nem vagyok... sőt senki s semmi ellen...de Mi az örök Szirtre épitünk...na most ...
               Kétségtelen a legkegyetlenebb... nemcsak a magyartalanság...na Édesapámmal találka egyik téma...hogy NEM AZÉRT VAGYUNK KEVESEN MERT A MAGYAR -TEST... na nem a TEST TESZI A MAGYART HANEM JÉZUSUNK FÉNYE BENNE...nos aki elfogadta...azaz ÖRÖK LÉTÉT KERESI MINDENEK ELŐTT...nos én magamból momndom...BENNÜNKET CSAK AZ TEHET ELÉGEDETTÉ S BOLDOGGÁ...DE A GYERKEINKET...SZÓVAL AKIKBE MAGYAR LÉLEK VAN...nos azon felül minden amire itt szükségünk...én mondom...minden megadatik nékünk...
               Figyelem...nekünk is hallatni kell a hangunkat ugyanis a HAN -GOD...tehát EGY KIMONDOTTAN MAGYARRA LETT SZABVA MAGYAR HITTEL NEMZETI JÉZUS ÉL...NEM A ZSIDÓK MEG ALLATTUK HALÁL VALLÁSOK SOKK... VALLÁS...ugyaza mint a többi...csak azok nemzettelenek X EMBERTELEN...GOD ZILLÁSOK ...tehát azok is...csak ugy hogy...MI MAGYAR OK = MAGYAR JÉZUSOK JÉZUS OK MAGYAROK ROKKOKŐ..VAGYUNK...s ezt amit mondok...hogy csak AZ ÖRÖK LÉT TUDATÁBAN VAN MAGYAR...AZ SZERINT LÉTEZEM ITT IS...AZAZ MAGYARORSZÁG BENNEM X BENNÜNK VAN...S EGYMÁST SZERESSÜK UGY MINT MINKET IS SZERET A MI JÉZUSUNK S JÉZUS CSALÁDUNK KEZÉT CÓKOLOM...
Nincsak...aki mer nyel...
Isten racckája brrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.11.07 0 0 1160

                Ha vége jó, minden jó lett...pösze minden a világ, ami eleve van, sose vége...kivéve ha lehunyom -behunyom a szemeimet...
               1.: Az ifjabb fiamon öngyilkossági roham van... én azt mondom, imádkozzunk...hisz...na pár napja Édesapámékkal valék...akik megmutatták...na az ollan...hogy...amit mutattak...az átjön ebbe a világunkba...s minél nagyobb a világunk, ami monduk a többség...nem feltétlen de kici como nagyott nyom? - Nna figyeljed mert ezt csak a BENSŐ SZEMMEL...figyeled a cimet: szememim...ami van ez...gugu...nem kuku... meg az...amit ismét...Na had kezdjek egy uj mondatot...a testünk nélkül van az a VAGYOK...amit röviden csak...mert Jézusunkért vagyok ami JÉZUS CSALLÁDUNKÉRT...jöjjetek a szivünkbe meg GYERMEKÉINK - TESVÉRKÉIK S SZÜLIKÉINK...ha van ollan gyerekünk akik már hisznek...na ez megint érdekes, mert a TEST ---HA MOST MEGVILÁGOSODOTT JÉZUSUNK VILÁGA....az Magyartestvérünk akkor is ha nem beszél magyarul...AMI SZINTÉN ZEN ÉSZ...az a HITÜNK...TEHÁT ÉDESANYA NYELVÜNK MEG LELKÜNK MEG HITÜNK..na most ha megvallod mások előtt...azaz a Magyar Vallás láss te is..látod, vagyok...(nincsak ha félnünk ke God Zillát...egymástól is???) de had térjek rá...ahogy mondom, MAGYAR VILÁG...SOSE VÉGE...KEZDETE... KÖRKÖRÖS ÖRÖKKÖRKÖRÖS KŐRÖSI TÁNC -LÁNC NAPOS...
              2.: Sajnos...ha akarsz mondani valamit...akkor bitta vagy hogy érthető érthet ő...meg mindenki...monduk egy 5 éves gyerek is megérti...NA A FIAMNAK...gyere ki a Világosságra - Napfényre...ne hagyd magad kinozni meg ne gyötrőgyjünk...HISZ A LÉT CSAK ÖRÖK...na most itt rögtön azonnal... Ez megint érdekes...mert... NEM EBBŐL A VILÁGBÓL VAGYUNK...s monduk sehogyse enged be...ha csak megölted magad...ha magad szüleid -tesóid meg minden ami...VAN!? (ha Jézus az örök Nappalod... (PALI VAGY) képzeld el ha fel áldoztad???-de most Jézusunk által...JézuSUNkkak Nap Nap Nap...süss fel Nap...)
              3.: Mit mond a Bib Lia? - na most tota mást fog mondani a zsidó vallásuaknak...meg csak az van...mert mindenki aki öl = áldoz az kárhozat vallás vagy hall áll azaz HALT...ami rendkvül fontos...ami ha LÁTOL akkor rögtön látni fogod...a FALLRA IRÁST VAGY BORSOOO...
                4.: Aki ide beleolvas...na amit mondtam...az minden ugy történt mert amit én látok...az van, s itt 99.999...%-ban, amit ténleg a mi Atyánk a mi Mennyünkben... TÖKÉLETES...s nekünk bizon örök tökélesednünk kell...de ha azt mondom tanulni...az nektek mi? -nekem az egyetlen örömöm...hiz aki tanul az...itt én Jézusunk kis tanonca ingo pingo kis porba bingója vagy ok... nekem vagy drága Jézusunk, hadd legyek, a Tied, hadd szolgáljak csak neked...
               Innennn...
...fidelem, mindegy hogy érzem magam...ha rád nem r átok...de a tokotokra is... hisz a tokunkkal jobban el tudjuk érni...a mi kis toksóinkat akiket a mi Atyánk a Mennyekben a mi Jézusunkban nekünk adott...
... na a KÉT SARKANKIGYÓS DOLOG...PONTOSAN AZ VAN...NA MOST AMIT LÁTTAM...HOGY MI LETT...AMI AZ VAN...VAGYIS MONDUK ADDIG LÁTTAM...MOST TÖBBET...MONDHATNI A VÉGET...ami nekünk ecsetleg... kinunknak...??? -mert lenni vagy neee...eltudod képzelni hogy... én nem, akkor tese... ha mise hamise...ha mise tise sss... na pösze ha magyar rázza....

repcsepista Creative Commons License 2014.11.05 0 0 1159

                Mi köze az amcsi (JEWusa) választásoknak (midterm) a többihez...de a próféciákhoz, ha nincs benne...ami érdekes mert volt U.S.A.? -igen, de monduk, megszületett a (kicc) Marica? - na ez már...lehet hogy kikaparták...azért is, meg mondom...ezek IZRÁLERÉRT...lettek, pedig (ha) nem lettek...
                Kérdem hogy vagytok, s hogy érzitek magatokat...a tokót meg tokot? - s én őszinte akarok lenni hozzátok nem átok...na átok arra aki kaki mást mond mint a Saul rabbisták...ugyanis van a HALÁL HALT VALLÁS...meg most aki mást mond, az tátog...értem, nem mondom ki...de okvetlen itt minden arra lett alapozva...hogy Kirisztus meghalt helletted...ami lehetetlen...mért én csak halt meg halál...60 brrr>... meg a halál, eddig mindenki kieggenesitette a kanyart brrmmm...
                 Na félszemmel figyeltem a választásokat...de előbb...ha monduk nem tudtuk volna... hogy mi ez? - mi ez? - s begyüttünk hogy kipróbáljuk...akkor jobb lett volna ha ez nincs!!! - jobb lett volna ide nem bebazzódni...na értitek, s a legjobb ide...de nincsak...ha már régen elmultam...értem...valami gödörből kajabálnék...na most ha mégis csak egy ollat aki ezt... mi ez... s most ténleg...VAGYOK??? s mi az ok? - na talán...egy ok hogy magyar ok vagyok, azaz EGY MEGMARADT MIT JÉZUSUNKÉRT TETTEM VOLNA! SMINRA! s kjérdelek mit tehetek érted...ami most valaki...egy kongdress nő, meg mondta a tutit...
               Az összes T.V. adókat s rádióadókat figyelem, mint most...meg mikor...na reggelente csak ha van valami érdekes... kess? - s ime ELHANGZOTT---DÖRRENt BUUMMM...SAKALAKA... AMI ABCULLAULTRA RÁ ILLIK AZ AMCSI VÁLASZTÁSOKRA...emlitettem ho kevesebb mint 1 %-a kezében (kevesebb s lehet hogy ténleg 1 szem nélküli...Anti Szem? ) minden PÉNZ S PÉNZGYÁRAK MEG KONTROL...akkor monduk te mit gondolsz... magadba, magadba tudsz esni? Szóval ime az évezredek legtalállóbb mondása: na a Fox Busines csatornán itt este 9 (21) óra után...WIE HERE (here?) FOR MONEY!!! - aztán később... Martin L. King huga: mostmár jobb lesz... mert több pénzt kapunk...
Agfakból s iraq meg ahol JEWusa hadszintér...na rengeteg tömegek...irtani való van...ezek ugy csinálnak moneyt... ami vacsi...ugganés most kecckődik u uu ubol a tánc... mondják a ciss catonák akik tudha ha ha haaa...
            Még gyüvök az ujjabb pfófécia látomásommal...meg hogy mi az a hármas világ vége...ami kettő... ugyanis a világnak lehet vége... neee...
     Isten birkája brrrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.10.24 0 0 1158

                Ki tudja merre...merre visza végzet... elvégeztetett... tt...mult idő, de idő? - az idő áll, s elmulnak a renyhe népek...
                1.:Mellecsleg amit kétlábu mojmoidoknak hivunk, sose volt ennyire...azt a terhet amit a népekre raktok, ti??? - aha... kigazok...a láthatalanok ok? - hizz hogy tapostak le bennünket...meg taposnak ma is...na nem ollanok vagyunk mint srban genék... ők meg a férgek lennének...szóval ti? - sem tudnátok elviselni... na csak 1 ötlet, hogy lett 5? - itt egy ötös...a fiam készpénzt kapott...mondom...adjanak adjanak... a szegén kódisnak...sitt egy 5tös, ami tenyérrel a tenyerbe csapás... na én annyiben...hogy ténleg beleteszek egy vagy monduk ténleg egy 5tösttt...
                2.: Ime a hellzet...tegyük fö, hogy itt van monduk 10$-usdolcsi a minimum órabér...na ennek van 500 -100 -zereses is...de most nincs semmi lefogás a fizetésekből...meg mindenki kivétel nélkül A KÖZÖS ARÁNYPÁRT kapja fizetésül...nos itt most monduk mai usdolcsi értelemben... ha 2000 -usdolcsi óránként...mondom többre jön ki...de nincs szüksége senkinek többre...ugyanis azt sem tudja mire elkölteni...tehát rögtön itt van...
               3.: Na... itt van az a RETTEGTETÉSE...ami LÁTHATALAN VILÁG -KUROMÁNYNAK HIVUNK...jah meg Hullarabló LÁTHATÓ 666... vagy lát666...666...talan ok... nos ezt NEM IS GONDOLHATOD 666...tod todi, ugganés most láthatod meg...hogy GONDOLAT CSIRA GYILKOSOK VANNAK...s ne attól félj, aki a tested...de kérdelek amit el tudnak vennei, az vahalla is a tied??? -amit itt abba ke hagynunk...ez csak izelitónek...s ime ismét AZ EGÉSZ FÖLDNEK EGY NYELVE VALA ISMÉT...MAGYARRRR...CSATTOG AZ AGYARRRR...
                4.: A KÉT SÁRKÁNYKIGYÓ EGY LETT...ISMERITEK...azt is, hogy vagy U.S.A. -is az oroszok először meg kina -india...de én elsőnek...NA A MAGYAROKNAK TALLPRA...mert nekünk lehet...csak mikezdemennyezhetünk... mellesleg... figyeljél mert ha csak leesik a tőzsde...izrálernek vége...értem...na ezért...na mikor VILÁG HÁBORUK...az János 8:44. - s azzal keccke...ami 1948...MEGJÖTT A MACHINAH AHHH...szóval ugy az 1 mint a lunak de mégegy...na ollan hogy Világháboruk...mostmár ARMAGGENE - degenere bombázás az egekbe végtelenbe...tehát csak örök -állandó HÁBORUZÁSSAL lehet azokat a LÉTESIT SIT SIT SIT...MINT IZÁLER...nincsak ténleg Égető Kemencze...na az egész e-gollóbis kezd...fe forrosodni...ami MOST TÉNLEG...TI INNEN ALLULRÓL VALÓ VAGYTOK... na röviden...az Oroszok nem voltak hajalnadók AZ IZRÁLER VILÁGURALOMÉRT HATALMAS ÁLDOZATOKRA...mig a mácsik oldalon...NA CSAK JEWusa KIGYÓ -SÁRKÁNY VALA TÖBBET...amit látjátok hogy RÁ TEKERGŐDZVE AZ EGÉSZ GOLLOBISRA...na Washinton rémálma...nincsak MINDEN KATONA (kb. 22 milcsije) -már izrále kemence...bizon ezek 1 dolcsiér mindenkit kizsigereznek...nincsak vót apád, anád... maga a katonai gépezete...de bozon a LENTI AL-AJJVILÁG HIDEGVÉRÜ REPTILLA -MACHIN FAJTA VAN...FÖLÖTTE...deee...
                Innennnn...
Ha a vége jó... nos valami ollan folytatása lenne...ugyanis EZ A GOLÓBIS MEGNYITTATIK ISMÉT FENTRE...(de csak velünk) Óh mily boldogság lett...de máris...ugyanis értitek hogy ...mitől döglik a légy? - ne légy? -hopp 1 légy...

repcsepista Creative Commons License 2014.10.07 0 0 1157

http://www.huffingtonpost.com/2014/10/05/raven-symone-african-american-gay-labels_n_5929414.html?ncid=webmail1
http://www.huffingtonpost.co.uk/2014/10/06/ebola-zombie-risen-dead-viral-hoax_n_5937728.html
              Szépségekkel teljes lészen létünk... amit meegtoldok...hogy mire kell az ürge az ÜRUTAZÓKNAK...HÓDITÓKNAK...ugyanis...
               Régebben lehetett látni ollan ufos filmeket...ahol hunanok (mojmoidok)teste ezrei vannak felakasztva -raktározva a HATALMAS ÜRHAJÓIKBA... mondhaNUK GALAKTIKA JÁRÓ ÜRHAJÓIKBA...mikor mire kell nekik a human -tok (test) amit használni tudnak, szinte minden ollan szükségletet kielégit...többek közt tápláléknak... vagy innyencségeknek...eszem a májad, a szived...valóság...
               Feltétlen ők??? - tudják tartósitani OLTÁROZNI...azaz megujjitani vagy trillió évekre mumiálni...nincsak az hogy MAMMA...az MUMIÁLLT ÁLLATOT IS JELENT... de DADDA... OD -OT? ami lennél képes meg látni ... nem mert hajmersztő s rémisztő---amit szintén belénk programoztak...
               Nona...az átütés meg szivárgás...mondjuk maga a Zombiság...az rögtön azonnal fenn áll...hiz hogy halomra gyilkolják akiken kiütött a ZAMBISÁG...s lehet következtetni...(maga a tulszaporodás...SZAPORITÁS???-hogy lehet hogy TERMÉSZET ELLENES FOLYAMOTOK...)a PERVERTEKNEK mindened kell...( DE ELŐBB HOGY TOTA POZZES SOL -T SALT???) ... hogy GOD ZILLÁD FÉLJED...FÉLJÉTEK GOD ZILLA-T, ITT VAN, S ITT VAN ITLÉTE ...MÉG NEM DE HA LÁTHATÓ LESZ...UGGANIS MINDIG IS ITT VOLTAK A KEZDETÜKTŐL FOGVA...NEM IGY VAN... MI VAN, AMI VOLT VOLT S LESSS...
      Isten racca...brrrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.10.04 0 0 1156

            Jézus él s éllel élve s hallva va va vaaa...János 8:51!
            6.: Ime a kulcs JÉZUSUNKHOZ...gyermekek jöjjetek Jézusunkhoz...s rögtön hogy? - hogy miért? - mert ellenállhatlan erő van bennem...amit tapasztalatból mondok...hisz ennek semmi de semmi más értelme nincs...mint keresni a halhatalanságot - halhatatlansáGOD...na az a HUN -GOD!!! -ami most JÉZUS AZ MAGYAR...na itt van az egyik változat hogy zsidó volt??? - fideljünk... Jézus Kristhus... aztán rengetek félre mese van...pl. az áldozati bárány, szökő kecske jövőre...de itt a csemege... amihez először mikor olvastam a Cion Bölcsei jegyzókönyvet...talán az...de hogy a KIRÁLYSÁGOK AZOK NEM A ZSIZSIK...na ez a PÉNZ - FELTALÁLÓI LO = LOW = TÖRVÉNY ami Babilonba (baba loanba, mellesleg az elsőszülött az uré, azaz a földesuré -rabszolga tartóé, az első nászéjszaka jogán is, ami ténleg zidu-törvény???- onnan?) zidu, a törvény embere, de ez már a letuszott Babilonia...ami tota JESSUA HAM HAM HAMIS... mint most valaki azt mondja hogy Jézus az Jesse, Jessua de hamasia sia sia lánok...piros az ocátok...
             7.: -amit akarok, hogy AHOGY MAGYAROK GONDOLJÁK...azaz minden paraszt (palesztin) -földmivelő...bizon minden ITTENI INTÉZMÉNY MEG VALLÁS OK MEG ELLEN VALLÁSOK GYILKOS ELLENSEGGÜK...(kozákok) mert a paraszt = Isten, s szószerint azokat az országokat mint...vissza 2OOO évet...Esztán = Istenországoknak hivnak...na most a parasztot mégse lehet tota kizsigerezni...ha csak elvetted tőllük a följdjüket...elzavartad őket...s uj jöttmenteket eleinte...majd máshonnan meghóditott parasztokat -rabszolgákat ---lásd MAGYAROK MAGYARORSZÁGUNK - MENNYORSZÁGUNK ELVESZTÉSE...AMI RÖGTÖN MINDEN KIRÁLYSÁG IS AZ VALA...LENTRŐL...S MAGA JÉZUST KIRÁLYNAK TITULÁLNI...monduk az nekem átkozódás...de a megbocsájthatalan bün: VALAKI NEM A SAJÁT FEJÉVEL S ESZÉVEL GONDOLKODIK...NA AZ ESZE VESZETT FSSS...
            8.: JÉZUS = ISTEN...S MINDENKI AKI MÉG EMLÉKSZIK RÁ...ISTENEK VAGYTOK...na most is ismét...aki azt mondja hogy JÉZUS MEGLEHET ÖLNI...SŐT CIFFRA SZADICA KÉJCANIBA -PASSIONÁTHA...AZ ANNYI MINT MEG TETTE...TETTÉK VELE...(ÉRTEM, PALIRA VETTEK)TEHÁT AZ NÉLKÜL...HOGY VALAKI A SAJÁT SZEMÉVEL...AMI EZ A JÉZUS FÉNYE EMBER...AKKOR JHA CSAK EGY KICC CIKRA...NA AZ A CIKRA BENNE LÁNGRA LOBBAN...HA AKARJA TUDNI...TUDNI S LÁTNI AKAROK...NA MOST A HIT MAGJA ...MUSTÁR MAG...NA AKIBEN MÉG BENNE A CIKRA MAG -SZEM??? -TEHÁT...NEM LEHET SENKIT KÖTELEZNI HOGY LÁSSON... SŐTTT...PRÓBÁLJAD MEG...
           9:. Na az nélkül, hogy Édesanya nyelvedet nem tartottad meg...s maga amit a magyar ok??? - tehát joggal mondhatják a magyarok hogy NEKIK IS VAN SAJÁT JÉZUSUK...(nyelvünk régebbi mint ez a gollóbis) ami döbbenetes a Koránban...hogy igenis van Igaz Jézus felismerés hogy Jézust NEM ÖLTÉK MEG, NEM HALT MEG...mellesleg akit igen, az s azok csak Jézus követők...na most ma is hol vannak...képzeld el...ma emlitettem a családomnak hogy csak IMSERKEDŐK... JÉZUS ISMERET...na akkor megölted a családodat...tehát az hogy JÉZUS ÉL!!! - azért mna is neked rohannak mindenütt...főleg a magyar összejöveteleken... nos pont a JÓ KERSZTÉNYEK MEG MOST A ZSIDÓK - ARABOK S MINDEN ATAISTA HIRTELEN EGYMÁSRA TALÁLTAK...LÁTOD???
           Isten racca brrr...
U.i. Jézus a NAPOK NAPJA...na ki az aki kisajátithatja a Napot...igen csak a közönséges Nap...az Égen látod...de zsidó szemmel...csak???- mikor szemet szemet...
... FIDELEM, MÉG GYÜVÖK...ISTEN RACCKA BRRR...GYÜVÖL...

Előzmény: repcsepista (1155)
repcsepista Creative Commons License 2014.10.04 0 0 1155

         Mi lesz, hogy lett...Bárhogy lesz ugy lesz...a jövőt nem sejthetem... ténleg, dehogynem csak akarni kell...sőt, keressetek kutatassatak ássatok...csak bele ne essetek, de másnak vermet...
         1.: Jézusunk szeretetéről énekelek...arról hogy Ő most is szeret bennünket...na nagy büdös zsiványságot követtek el...akik ki akarták tagadni meg le hazudni hogy Jézus él... nem halt meg...mert...
          2.: -azért számozom meg...mert könnyebb olvasni... meg megtudom szakitani a gondolat -folyamot...azaz nem...hanem mint a pisztrángok... ugra bugra...fe ff fff...az eredethez...AZ ÉLÉT TAVA...ta vak vak vak...hápognak a kacsák...háp háp happp...fogott egy békát...
           3.: Most beszéljünk egy olyan jelenségről...hogy ugy a zsidóizmos meg allatta az arabizmos meg minden vallás az ellenvallásosokkal (ataizmos) bedöglött lőttek, vagy harangoznak bimm bamm bimm bamm...
           4.: Ime a hellzet...JÉZUS ÉL...EZ MINDIG ÉLE VOLT AZOKNAK AKIK AZ ÖRÖK BOLDOG EGYÜTTLÉTET VÁLASZTOTTÁK...AKIK ÖRÖK EGYENLŐK VAGYUNK A MI JÉZUSUNKKAL S S ISTEN ANYÁNK S ATYÁK ÖRÖK GYERE KÉI VAGYUNK...UGYIS HOGY HA BEFOGADTOK EGYET IS...EZEN A GOLÓBISON A MENNYEKBEN NAGY JUTALOM LÉSZEN...AMI AHOL ÖRÖK DE JÉZUS SZERETET VAN...OTT VAN JÉZUS...S IGY MINDIG IS MINDENÜTT AHOL LÉT VAN...MONDUK EZ AZ IDEIGLENES AMI CSAK LÁTSZATRA AZ...MERT EZ A LÉTEZÉS TOTA A LENTIEK...A BIBLIA EMLITI: TI ITT LENTRŐL VAGYTOK S JÁNOS 8:44!!!- ÁRNYÉKOLÁSA LÁSSA LÁSS...
           5.: Felteszem minenkinek az 1Frt a krunlis lángol kérdst: HA EZ A TRSTÜNK MEGRONTOTT S ÁTKOZOTT...na nagyon fontos mert SÖTÉT MÉLYSÉG ERŐI CSAK ÁTKOZÓDNAK...lásd ha valaki azt mondja JÉZUS ÉL...akkor az átkozott legyen, márpedig ha valak valakit megátkoz...az valóban átkozott...tehát ezért van ROMLÁS, MERT VALAKIK LÉTRE HOZTÁK A HALÁLT MERT JÉZUS FELÉ ,ES ÖVÉI FELÉ AKARTAK HÁGNI...értem, amit most rögtön azonnal megfigyelhetünk...ugyanis az hogy semmi...na az se érvényes azokra...akik az ÁTKOZÓK OLDALÁN VANNAK...KÁRHOZOTTAK ŐSAPÁINK...na most az átkozód ok az JÉZUS MEGHAT...MEG MOST KEZDVE KB. 2ooo ÉVE...AZÓTA MINDENKIT MEG GYILKOLNAK AKI ESETLEG...LÁTOTT EGY ÉGI -TÜNEMÉNYT (UFO S REPCSE) VAGY MINT ÉN ...SZEMTŐL SZEMBE LÁTTAM A MAGYAR OK ÚRA JÉZUSÁT...ami ha valaki átkozodik...AZ MAGA A HALÁL = JÁNOS 8:44. azaz nics benne...na van hivjad HALÁL!? - AMI ÖNMEGSEMMISITÉS ÉS ÉS ÉS...NEM TÖRTÉNT SEMMI...
            Innennn...
ahhh...na a krds: ha JÉZUS TRESTE FÉNYE...NEM ÁTKOZOTT MEG NEM ROMLANDÓ S MULANDÓ...HOGY JÖHET BELE EBBE...EB BE??? ÉRTEM DOG =DÖG...NA MOST HA NEM LÉTEZIK GONDOLAT SEJT ELME S NINCS ELLEME...MONDUK LÁTHATJA A FÉNYT...AMI RÖGTÖN A DEMATERIZÁLLÓDÁSÁT...VAGY MONDUK...mint az izráeliek figyelmeztették a palesztinokat...lőttünk, meneküljetek...bummm...
...FIGYELEM, MINDEN AMI ITT AKÁR VALLÁS AKÁR VALLAS ELLENES ATAISTA...DE MINDEN AMI INTÉZMÉNYEK PÉNZ ÁLTAL...NICCAK MINEK KELLENEK A HIVEK A BENN A BÁRÁNY ...VAGY A FARKAS...AKLOKBA...tehát egy pár nagyon fontos...font? - krds s átbeszéljük...meg mekk mekk...

repcsepista Creative Commons License 2014.09.27 0 0 1154

           Tudják jak jak juk...hogy kevés idejük van...hátra, vagy a kezdetöktől fogva... na itt kimondottam az a világuralomra törtető arany born new...érdekes hogy lehet az...hogy izráler...nekk mekk mekk...
           1.:Kjérdelek, nem-e (nem?) minden kétlábu humanoid állat is prostitua állat? -mig a világ pénz? - ezek zerint mindig is 1 kézbe... na tegyük fel...hogy annak aki az??? - van keze...igy nem véletlen...KI KÉPE VAN A DRACKMÁN? -DRAGON CUJUN??? -AMI AMIT ENNEK A SÁRMÁZNAK HISZÜNK...AZ VALÓBAN EGY HÁZ...na most nem menek bele...deee...
            2.: az isis 25 usdolcsiért ad egy barel -olajat közel mostani ára 1OO usdolcsi körül vala? -kpzeljük el...NA VÉGRE BIZTOSRA TUDOM MONDANI MI AZ (NYERSOLAJ)A FEKETE ANYAG...(BLACKMATER) ami ez a világ, aki ezt a világot létre hozta...amit megint...talán a Mi is ufok vagyunk -ba baba...de képzeljük el...HA A FEKETE KUKAKAT...nincsak most már tjénleg a KIRÁLYOK... mondhatni...na mondtam hogy nem hogy 6 rabló? - na meg Ali pasa meg a 7rabló...a belgák is na a belga nem balga...cirály se maradhat ki...de képzeljük el ha...na minden ami KIRÁLYSÁG AZ LENTRŐL VAN...nos ez a föl -d gömb...mégis a lentieink meg most ha fentről vagy...pösti? - aaa...NA MINDEN (ami de amcsi?) KIRÁLYSÁG KIVÉTEL NÉLKÜL EGY NAGY FEKETE (FÉREG) JUK U.K. LENTRE...vegyük csak ugy...hogy minden energia...állunk a levegőbe...szószerint s várjuk hogy a sülgalamb...valaki szájba vág, meg zeggbe rugna...hellett...valakik elkapták a csüllőngődet...? Ha lezártuk a LENTI JUKAT??? - ami minden pás -sáp szisztema az, s lehet mondani hogy tUrópina bizon Angol -gyarmat...mig U.K. egyesült kirlyáságok zeggük...nos millen nagy luk tátong...be lett tömve...accor... monduk közvetlen csere bere lenne...???
           3.: a kocsinkra kerül egy Vatikán ellenes röpirat...NAGY AMCSI CSÖRCSÖT VÁGTAK HAZA...na a pásztor...pediffelláskodott...amiért...miért nem a popot meg a biborosokat...mert azokat nem lehet...deee...
          4.: Részemről amit az első hallásra... megmerevedtem...rémüldöztem...hogy amit azzal a ÁLDOZATI SZEPLŐTLEN BÜN -BÁRÁNNYAL MIVELNEK...AZ MINDEN AMI PEDIFELLA... MEG AJJA AJJA AJJA AJAJAJAJAJJJ...AZ AJJA A FENEKETLEN FENE AJJASSÁGOKNAK KIGYÓMÉREG X MÉRGESKIGYÓK KÉNKÖVES TAVA... KIMERIT...igen igen legyen az egy birka vagy kecske...ha valaki azt csak...na GONDOLJA DE GONDOLTATJA???-IMUTÁL TATA...ABBA JÁNOS 8:44. TATA KAKA DE KAKA KKK...ANNAK IS VÉGTERMÉKE...VÉGE...szóval ti nem???- csodálkoztok...VAN TÖKÉLETES AJJASSÁG ...csak ollan szempontból is, hogy az ÁLDOZATI BAROMNAK TISZTA DE FAJILAG TISZTA...SZEPLÓTLENNEK MEG ÁRTATLAN... fogjanak mekkk fsss...
Isten raccka brrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.09.26 0 0 1153

          Idő adatott nekik, idő + idő + 1/2 idő, hány (rokázik) az Óra?
Feltesem a 66 márkás krdst: van ollan vlaki aki nem látja...az idők szavát, vagy nem érzi a szagát?
          1.:Ime a jövőbe látásom...hivhatjuk pofécia szia szia kispajtás...csak mit jelenet az hogy pro face CIA? -na most itt egyeseknek leesik az álla...mert igenis a CIA-ről van szó, tehát ha valaki látni akar... akkor az ha beszéli a Magyar ok Édesanya nyelvünk vezet... na én sem hittem el, minden ami a Magyarnak kell a megmaradásra az Édeasanya nyelvünk kara -karattyolása -kárálása lássa...nem lássa, s miért, mert nem akarja...mi az ami gátolja tolja...az a salak gének amivel be lettünk mázolva, ideig órákig...na nem... ha órákig, akkor vissza... idő + idő + 1/2 idő... 3/4 ne ájj 4kézláb...
          2.: Amit akartam...hogy minden egybe... minden egymásra kiható meg rá ható meg alakit6ó meg form... formál6o...azaz végül s mégis itt is mindent a NYELVVEL...hozunk létre...azaz mi ez? - s most miért, meg mi lehet ebből... kutyából szalonna...stbbb... na közelebbről a han -GOD - dal, a nyelv az formál? -6 hanGOD de ha DOG...uszit6tó meg hatható...
           3.: Ki az aki érti az u.n. isis viselkedését? -na rövidtávon senki...de hosszu bosszu távon... ? Amit én szeretnék...hogy TELJES EGÉSZ SZABAD SZÓLÁSSAL...hogy leht a szót látni, de itt szó -szóval látás? -Vissza a hang -GOD? - ha DOG?- KI A NAGYOBB KUTYA...na mi vidéken dög-nek hivtuk a kutyát... szóval amit lehet az ERŐSEBB DÖGÖKNEK... amit mondtam hogy láttam...hogy az egész a rabságot ki fogják irtani az ERŐSEBB DÖGÖK (dog -vagy démon ok) CÉLJA...amit kérdelek...mondjuk nem tudhatnak ugy hogy ugyis tudNUK mit akartok...de kétségtelen tudják...tehát a jakik...na mondjuk miért nem jó süketnek -vaknak - nyemecnek lenni, van jobb?
          4.: az Izráleri Világuralom megvalositása (szitás) időhöz van kötve...de itt minden ebbe a mulandóságban...amit mindent ki lehet olvasni minden vakkantásokból...igen azt is hogy KÁZÁKÁ FÁ! - DE MOST MÉGIS PU! - NE ÁJJ 4KÉZLÁB ÁJJ ÁJJ ÁJJÁJÁJJJJ...
          5.: Russ Limbou... bocc ha nem irtam jó a nevét... nagy IZRÁLERI SZEKÉR TOLO...nincsak minden tekintetben...mig izráler van...az a réteg aki izráler überálles less...NEM FIZET ADÓT!!! -ill. csak izráler létezéséevel lehet kijáccani az egész vakbarom brommm...állományokat...akkori is ha süketbarmok makk meg ne mokk... azért mind (aki szaker vagy szél? - tolo) ollan nagy Jani...János 8:44!?
        6.: nagyon tessetek figgezuzda...mert igazi hogy halotiasan hasonlo hogy izráler...na itt van mindenki felületessége felültetése és és sss... mint ahogy modom, vissza ut (lefetye folyik csak a Tisza...ejjj...) nincs... de le is ut-felis Felice navidád -ra...
Ünnepi ajándékok...nesze nektek vakbarmok...két légy egy capásra...na pösze...46 nap mulva lesznek a választások...
Isten raccka brrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.09.25 0 0 1152

         Hapy Rosh Hashana, ezt hogy rakod össze pösze, pöszi vagy sziszi...
          1.:Ha megengeditek... nekik is meg lett mondva, ne ölj, s ne paráználkodjatok gondolatban sem...tehát no porno...de szerintem bigámia se...na most itt én is zavarban vagyok... mert a feleségem...pont most dorgált...te mindenkinek a kedvébe jársz, csak nekem nem...szóval előbb a feleségemet...akarom megnyerni...ami ollan hogy EZT AMIT TE BÉSZÉLSZ...AZT ÁLLANDÓAN NEM LEHET BESZÉLNI...amit próbáljunk megérteni...amitől félnek rettegnek hogy olyan leszek mint a a a...jujdejó -keresztények... hogy miért...szerintem mindenki menekülne...de ezt hagyjuk kécsőbbrrr...
           2.: Magyarok ok...azok a Magyarok akik Örök hü Magyar Istenséghez...na ezt nem nagyon forszérozta eddig senki...hogy itt van egy ZÁRT KÖZÖSSÉG...NA HA SZINTISZTA MAGYAR -KÖZÖSSÉGEK AKKOR AZ A MAGYARISTENSÉG... VAGY A MAGYAR EGYSÉG...(ami nincs Magyar Jézusa ismeret x szeretet tett nélkül) s ez ugy itt a fizikai téren is, egy HATALMAS ERŐ HA ÖSSZE DOLGOZUNK...DE SZELLEMILEG MEGVILÁGOSODÁS MAGYAR OK JÉZUSA OKKAL... NA ITT VAN A MAGYAR OK ISTENE...nos nekünk van csak ÉLŐ ISTENÜNK = ÉL Ő JÉZUSUNK...AKIT MI ÁLDUNK IMÁDUNK...NA AZ HOGY MAGYARISTENSÉG...AZ A MI JÉZUSUNK S JÉZUSUNKKAL A MI MAGYARCSALÁDUNK ÖRÖKKÉ VALÓSÁGA!!!
          3.: Na honna tudod te ezt...mert bennem van, meg benned is van...csak eddig nem lehetett illesmiről beszélni...most is ricki...mert hogy ezeket megtudd...a megvilágosodás -sodrás utjára...de HA MI NEM A MAGYAR OK ISTENE ISTEN -E??? - ISTENSÉGE...AZAZ PÉLDAKÉPÜNK A MI JÉZUSUNK...amit most hogy a zsidók adtak, meg a zsidó keresztények...na ha ne ölj, gondolatban sem...na most nem hiszek hogy bárki hibája lenne...hogy mi NEM MAGYAR ÖRÖK EGYSÉGBEN = MAGYAR ISTENSÉGBEN HISZÜNK, GONDOLKODUNK MEG RÖGTÖN AZ LÉT...HA NEM JÉZUS VILÁGOSSÁGA = IGAZSÁGA KERESÉSE...MINDENBEN MINDENKOR SZÜNTELEN...AKKOR AZ A MI HIBÁNK(BÜNÜNK S BÜNHŐDE???) ...MEG AZ IS HOGY MOST AZOK AKIK ÁLDOZNAK...s monduk a Blb Lia lilla irók...a végén mind ezeket neked magadnak kell tudnod hogy igaz vagy nem...nos eddig nemigen lehetetett beszélni ugy...hogy monduk itt van Saul rabbi...(Pál apostol néven a Bib Lia zsidók allatti valások alláh verése nem át???) aki alláh boronálja az Ó testamentumi IGÉRETNEK hogy neked adom a földet...ami végeredményben aki megmüveli...tehát nincs semmi...csak most a MAGYAR NÉP VISSZAKAPTUK A TUPASZ KÖRPATKÓ MEDENCÉNKET...RÖGTÖN A VILÁG LÉTEZÉSE ÓTA A LEGGAZDAGABB NÉP VAGYUNK...DE ENNEK A REMÉNYÉBEN IS...
           4.: Magyar jót akarni mindenkinek lehet...meg jót tenni is...na SZERETNI IS...DE UGY HOGY ÉN CSAK AZT TUDOM ADNI NEKED...PÉLDÁT...AZAZ MONDUK HA A MAGYARNEZET MAGÁRA LEL... AMI AZ ELSŐ AZUTÁN HOGY EGYMÁST SZERESSÉTEK AMI MEGVAN A SORREND, UGYANIS JÉZUS KERESÉS -ISMERET - SZERETET NÉLKÜL LEHETETLEN A MAGYARNAK (magyatudatom nélkül magam csak lenni de neee... sss...) SZERETNI...NA ITT VAN A BIBINK...S HA MÁR MÁS NÉPEK ALLÁH AKARUNK VÁGÓDNI... A NAGY VILÁGON E KIVÜL, NICSEN SZÁMODRA HELL... AMI ELŐSZÖR...NA KERESEM AZ ÖRÖK IGAZSÁGOT...AZAZ AZ MAGYARORSZÁG MENNYORSZÁGOMAT AMI BENNEM VAN...
            Isten áld meg a Magyart...nincsak az hogy ISTENSÉG = MAGYAR JÉZUSUNK ÁLTALI MAGYAR TESTVÉRI (ÖRÖK EGYJÉZUS CSALÁDA) KÖZÖSSÉGEK...
Ne feledjük...CSAK ÖRÖK LÉT VAN, CSAK ÖRÖK LÉTEZÉSBEN LEHET HINNI...az tud ölni???(ÁLDOZNI???) -akik igen...cunbaja cunbujja jajajajjj...
Isten raccka im gyüvök breeee...

repcsepista Creative Commons License 2014.09.23 0 0 1151

http://www.coasttocoastam.com/show/2014/09/22=
http://www.paulhellyerweb.com/
                                                  MOMMY DADDY Take It Easy...
           1.:Maradok a MagyarNépemmel...na amit mára álmodtam...Hogy Nazi = Nazarén s Nazaréti Mária s Magdolna s Jézus... az hogy nazi meg nazarét...az Örök gazdag GOD...ami rögtön HAN -GOD csak magyarul érthető??? -azonnal érthet ő, ami bennünk a Lélek Ő, na most az Nap, azaz itt saját Napja vala...aminek a fénye a SZELLEME...de annak a tokja...az az EMBER, AKIT JÉZUSNAK hivnak...na nost minden követőjét is...az az Embner = Jézus, vagyis ollyan mint Jézus, aki Napba Öltözött vala...
           2.:Trehát...aki ÖRÖK BOLDOG GAZDAG AKAR LENNI...akkor az lehetséges, de körbe körbe görbe...sárga bögre görbe bögre nem bili kiborulla? - s még hozzá...Jézus!!!- meg ha olyan akarok lenni...akkor testben is meg kell tisztulni...igen ám...de most...na Jézus lábnyomán is...(sőt akik hangja Jézus a HUN GOD)virágok nyilnak HALOTAK FEL TÁMPÁSZKODNAK... na itt akik minket akarnak ÖRÖK SZEKERCÉIKNAK PAK PAK PAK...azok mindent befeketitenek = le hazudnak, vagy be mérgeznek...hogy Jézust vagy Kristhust kéjszadica- kéjkanivba - kéj passionátházod kell...ami Cajun kéje...mérge... s mindent ahol JÉZUS EMLÉK IS...NA HA ITT KÜ KÖVÖN NEM MARADT... akkor gigantika ATOMHÁBORKBA = ARMEGGEDHA ON OK...ami csak velünk...lehetne meg akkadályozni...de ki mer...na csak kot kot kot...vaktyuk...szemet nem szemetet...találtam...
           3.:Nézzétek, amit láttam...s nemrég...s csak nehezen jött ki belőlem, mert nem akarném hogy töröljenek, nemcsak azért...mert Magyar Istemere mondom...nem akarnék látni többet se betegséget meg halált...sti?
Amit közbe mondtan...hogy nem az arabokat... na ollan ninc de ollan se hogy zsidó...hanem ezek EGY MINDENEK FELETTI URALKODNI AKARÓ CABALÁK...na maga a népek, nagyon is hun magyar fajtájuak...a kecskenppek isis...na azokat...s nincsak a 6 celeti seggit kelletti Cirályokat jojojojojjjj...ami mindennél dögletesebb meg HŐK??? - hogy tudott JÉZUSA USA EZEK ALLÁH DEGENERÁLÓDNI???
           4.:Csak emlitem...ugy az arab -muzulmán -islám allatt népek...mint most a zsidók allatta...na a nem elköteleztt népek is azok...talán a PARAZITA...na most lassan kezd érződni...hogy igenis...mindenütt a NÉPEK GYIMAKOLÁSSA...tehát többet senki ne tudja a nevét...valóban csak számok... nincsak SZÁM -PÉNZBEN ÉRTÉKE LETT TÖBBET...MINDENNED... AZAZ AMILLEN TERHELET RAKTAK...NINCSAK KÖZEL 1OOO TRILCSI VILÁGADÓSÁG... na ha azt mondják hogy tegnap 65O trilcsi, az ma már 1OOO trillcsi +...
           Isten kecskebirka x birkakecske...brmeheheheee... Egyszer vót egy Mehemed...
Nem érdekes, a leggonoszabb szadica erőket korbácsolják fel...az ÖRÖK GŐZTES BOUDÖG SEREGEK... kérdem, a JEWusa amcsi hadi gépezet zsoldosok...mennyibe s mibe kerültek...minden, mennyi JEWrusalom álom...??? -na russa drusza szépen vagy...megmondtam...aha...
          Na a 91 éves bácsink... monduk csak érték papirok...na beállitani csak a szükségleti dolgok örök zárt ára...s nincs csak áru csere s munka érték...ami jobb amit a bácsink mond...na most még jönni kell egy jobb kor...tehát nem tudunk eliszkolni jeee...hova...zsákba izsák, macckara száradt boloni ni ni nnn...

repcsepista Creative Commons License 2014.09.18 0 0 1150

         NSA shared Americans private communications with Israel: Snowden
          1.:Ne ne neee...gondold ne ne neee... hogy tied a világ... na emlitettem... hogy JEWusa tota izráel alláh van degredálva...na most a probléma... hogy ugy ahogy krisztus meghalt szadica -caniba -kéjpassiontha kinhalált...eddig mindeni akik a zsidók meg allah alatta rabszolgáik lettek...na most ha LENNE EGY OLLAN LEHETŐSÉGE AZ EMBERISÉGNEK... de nincs! - tehát tupasz annyi...hogy monduk 1776 amcsi... eddig minden reménysége az emberiségnek...ELÉG AZ ALLÁJUH ÁLDZATI BÁRÁNY MEG SZEGÉNY KECSKEBIRKA NÉPEK...értitek, mi az hogy zsidó -keresztény (Jujdejochristilány s ujabbak arab christylánok??? - észnél vagtok tek...)
          2.:Erősen összeröffentünk ismét a feleségemmel... mikor az egyik kutyát elgázolta... na meg akart szökni a rendőrüktől...s feleségem könnyeket pogtyogata...pösze rögtön vitték a legközelebbi mentőhellre... mondom hány ártatlant megölnek naponta...amira nagyon felhördült a feleségem hogy...miért hozod a kutyákho... azok a rabok... na figyeljed...aztán én is megmondtam...várnak rád lent... az angalok...amit értsetek meg...
           3.:JEWusát se tudja kivülről... azaz az egész összes államok...én azt mondom...hogy legalább 8 JEWusán kivül Super Nagyatomarszenás mekk ki tudja...millen pusztitó fegyvereik vannak...na azt hinnénk...monduk vegyük akármellik KINDOMBOT...szerintem a Saudi Kingdomboknak is van...ha nem akkor a legostobábbuk...de vegyük csak ...UGG AZ ALKAKALO IDA...meg legyen isis pisisi isál pisál...akárki... hogy lehet ollat kitaláni, hogy JEWust veszélyezteti tetik, na a tetüket igen... MONDUK IZRÁLT...na nekik kéne HADAKOZNI...UGYANIS A GRATA IZRÁEL FÉL tUROPINÁT ISIS...magába falja...amit vagy megvalósitanak...na most JEWusa??? --nincsak tota urai akik izrált létrejozták...na szerintem a LENTIEK, AKIK BOLYGÓ PUKKASZTÓK MEG RABLÓK...(igen de ahoz mi is kellünk tehát mi van ha Ilona is akarja...monduk nem akarsz többet kinlódni -dögleni...add mekk magad...) na azok vannak még...minden HABURÓZZÓK megett...
          4.:Hogy a zsidók vagy izráel ellen lennék...na senki semmi ellen...mert ŐK UGYANOLLAN ALLÁH NYULTAK MEG ÁTVERTEK MINT SÁRT A PALÁNKON KOCON...MINT MI...ELLENBEN TOTA A MEGETTÜK LEVŐ ERŐK KEZÉBEN HELLEN PINNYALATBAN MINDEN...NOST IZRÁELÉRT CSSAK MEGDÖGLENI LEHET...avagy Jézus??? - na ollan csak a Magyar ok kokóknak van...meg a magyar raccka fajtájuak juhok beee...nincsak a zsidó feláldozná a zsidó GOD ZILLÁT...ami az arabok meg zsidó viszály...??? -na ha te Jézus...hogy lettél JEWoodoo...na jönnek UKkabban a Sátán csöcsösek...nyiltan...nesze nektek cuccli...na tota az az ataizmos mint ...volt szerencse csecse csss...
Amit láthattok...nemcsak JEWusa lett feláldozva...hanem monduk ha darabokra szakitják...vagy megütik...egy pár várost eltünetnek...most mi lett... amit a Bib Lila lilla -lallázik... az bizon ezt a gollóbist HA haza vágták...amit megelőzni nem lehet...mert GOD ZILLA TERVE...
Isten birkabarma brrr...
...u.i. feleségemmel megeggyeztünk...se a kutyát...na az véletlen volt...aztán senkit...ha lehet véletlen sss... hé hé...kapj a fejedhe...
ezt megoldani...csak a szádból kigyüvő kétélü karad...de éles mint beretva... s kellene egy nagyatom hatalom...ahol tota MINDENT TERITÉKRE...IZRÁEL MEDDIG LENNE...LENNE LEN NEEE...MI VAN HA LENT SSS...monduk leeset a tőzsde eredeti értékére... monduk ténleg rögtöb atomháboru...ami mégis jobb...meddig lehet fssatni...

repcsepista Creative Commons License 2014.09.16 0 0 1149

         Actung actunk lugeneráj ne degeneráj s ne degredájájájjj...
         1.:Akik izráelt létrehozták, akik izrálet pénzelik s fegyverzik...azok 1776 SpiritTiszta Jézusa U.S.A. halálos gyilkos ellenségei...akkor is ha lett JEWusa...az U.K. s most jött izráel kapóra...na nézzö a Czionizmo...nagyon figyeljünk, mert az hogy zsidó...az semmillen ugyanis ha azt mondod hogy egy faj? - akkor vallás, ha azt mondod vallás...akkor ismét egy faj...AMIT KIMONDOTTOAN AZ IMDOTT ARANY BORN JEWELRICSEK ...nincsak amcsiba U.S.A. megszületése csak MINDEN EMBER EGYENLŐNEK SZÜLETETT...ami abca ultra...hogy lehet hogy amcsi U.K. S IZRÁEL GYARMATA LETT...???
         2.: Tessetek figyelni...mert amit eddig mondtam...vagy megálmodtam...az eddig mniden ugy vala...tehát akik izrálet létrehozták, s plnzelik meg fegyverzik...azok AMCSI ESKÜDT ELLENSÉGEI...ELŐL A U.K. AZTÁN MOSMÁR GERMANY IS...most adtak át egy Super katonai tengerallat járót izrálnak...azta még ketőtt...ami ugy gondolnuk, hogy KERESZTÉNY ÁLLAMOK...na ezért abca ultra a megszállásuk... de nem U.S.A hene JEWusa...
         3.: ime a szemitáknak: ne ölj, ne parazánálkodj gondolatban sem...na most ha az összes arabállamok -muzulmánok - mohamedánok nem szemiták, hanem anti szemiták? ---ellenben a zsidó (izráeli) arabok pénz gyüjtenek az isis - nek, meg szöknek az isisbe, de az érdekkes...hogy hogy a Szaudi U.K. -élvezi ugy angósaxon -izsáksonok mint gyarmatuk...JEWusa mighty armiyjajajajajjj...
         4.: monduk 8 ollan atomhatalom van, akik tota lepusztithatják JEWusát, mi van ha azok meg...nincsak a lakosság meg népség...az ÁLDOZAT UGY JEWusa...MINT VILÁG VALLAGSZARTA...
       5.: én biztatok mindenkit, hogy egy ollan magnetika elektromos fegyevereket hozzunk létre...amivel minden támadót tota dematarizálni lehet...ugyanis KI ÁLLOK A GÁTRA: KEZET NE EMELJ SENKIRE...KÁRT NE OKOZ...EGY KIS KUNHÓBA LAKÓ TESTVÉRÜNKNEK SSSS... na rajta...
          6.: amit kelepelek...hellbe, tehát akik csak kezet emelnek bántólag a másikra egyszeri figyelmeztetés s a családja ajánlatába adva...hogy megölik teljesen mindegy...de ha mégeggzer, ketté kell hasitani tetben...nincs költséges perlekeskedés...ezeket a GÉNEKET...CSAK A TÜZBE... LEHET ISMÉT AZ EMBERISÉGNEK MEGTISZTULNIA...pösze mnden csarnibálat elégetni, meg csak gyep...
Isten barija brrr...

repcsepista Creative Commons License 2014.09.12 0 0 1148

           Repcspitta a Gecsemáné kertben...piros paradicsomlét izzada...
          4.: Ime a Bib Liá-ba hogy Jézus ellenséggé teszi a fiut a szülőkkel, s testvért a testvérrel...ez nekem mindig sántitott vala...na akik esetleg a Hun - Magyar fajtajuhakat is be akarták kasszálni...fideljél kasza kő... azok ha ezekre vonatkozó - ható iratokat kezdtek át másolni, a legjobb akaratuk mellett se voltak képesek, mert szemiták voltak, s ma tota szemita világnézet meg uralom van...ott is ahol egy szemita nem járt...van szemetek, vagy egy szem sss...
         5.. hogy szégyent ne hozzak rátok is...mondok valamit ami igaz: AKIK AZ ÖRÖK DE JÉZUS FÉNYE IGAZSÁGOT KERESIK, AZOKNAK VÉGÜL IS MINDEN A JAVUKRA VÁLIK...na most amit most mondok el nektek...mert jobb lett...ugyanis ezekért nemrég..a saját családom...amit előbb irtam...Itt beszélgettünk az amcsi ezen lehetőségeken... kiadtam a saját költségem könyvbe...egyet egyet küldtem a két öcsémnek, az egyik rögtön elégette...a másik meg elásta 15 méter mélyre...na most SZÉGYENT HOZTAM RÁJUK...mint mindekire nagyáltalában...mindekire akit ismerek!?- kivéve voltak barátok... Mindeütt eddig ha mégis sikerült összebrátkoznom...itt nincs kivétel hogy zsidó -cigány -swab -slav- nyemec stbb...származásu hetterü volt...KIALAKULT VALAMI...ami egg gicsit...na mindig együtt akartunk lenni...éjjel nappal minden pillanatban... ami ezek szerint figyelhettek valakik, mert állandóan szétvertek bennünket...na a megélhetés vala a legnagyobb szétrobbantó okok egyik főoka...ezért...hogy őszinte legyek, meg akartam keresni a VOLT TESTVÉRI KÖZZÖSSÉG MÉG ÉLŐ TAGJAIT, AKIK IGEN IGEN JÓ ANYAGI KÖRÖLMÉNYEKET TUDTAK AZZAL A TUDATTAL...tapsztalattal amivel a Jézus Magyarja meg van áldva: nem iszik, nem dohányzik, nincs káros szenvedély, csak arra amira szüsége van költekezik... na részemről őket akartam volna...na most rendkvül fontos...hogy ők nem válnak el, nincs egy pllanat... ne lenne hü mindörökké Jézus vére - teste fénye lelke vagyunk... AZ ÖRÖK JÉZUS CSALÁDUNKHOZ...meg NEM LÉTEZIK HOGY NE VENNÜNK RÉSZT...MINDEN MAGYAR ÖSSZEJÖVETEL VAGY KÖZÖSÉGBEN...OTT A HELLÜNK...
          6.: -NA AMIT AKAROK NEKTEK MONDANI...ÉN EDDIG MINDEKIRE CSAK SZÉGYENT...HOZTAM, MEG SZÉGYENT VALLOTTAM... na amit meg akartam érteni...ami ma is fen áll... MIÉRT VAN MINDENKI ELLENEM...vagy kis idő után...tota megszégyenitenek...akárkihez közeledek...na itt ugyanugy a feleségem meg fiaim is...mint én is azt tettem...először talán Édesapámmal...meg aztán mindenkivel aki... itt már KÉT TÜZZ KÖZZÉ (korpába)KERÜLTEM...
           Innennn...
..fidelem, mert amit most leirok nektek, ez csak mikor már hu huu huuu...Hatvan fele...haza fele... na még van 120? -nak hatvan a fele... értem, ezt aki egész itt létében szeretett volna (igazi) magyar közösségekben s kis községembe...szerettem volna szántani, 6 ökröt hajtani csá prrr...
ne feledd...hogy hogy lehet az, hogy ténleg ha az Igaz Jézus...akkor mindenki ellened van...van??? - aztán...hogy lehet...  mégis minden végül is... a javunkra válik...

Előzmény: repcsepista (1147)
repcsepista Creative Commons License 2014.09.12 0 0 1147

           Vagy...vagy, vagy mi lesz, magyar ok Istene Isten e? - ha vagy, akkor hogy vagy, s hol vagy... akarom tudni akarom tudni akarom tudni rrr...
            1.:Azzal hogy MI LESZ??? - nos akarom tudni, aztán felteszem magamnak a kérdést? - miért akarod tudni? -nos bennem van, akarom tudni... ami előbb... azt is akarom tudni miért vagyok... s hogy vagyok? - carul de büszkén...nos ezek a kérdések azonnal bennem voltak... s hogy ha ezeket a tudnivalókat meg lehet tudni, akkor egész itt létem pillanatában ezt fogom keresni, kutatni, zörgetni...minden ajtót - ablakot ajtóstul ablakostól betörni, ha nem nyittatik meg...
            2.: Azzal hogy mi lesz, s mi volt...nagyon is a jövőbe látás, ahoz a jövőmbe bele kell tudjak látni... ami annyi mint ott lenni vagy vagyok, ami rögtön vagy? - s mi az oka, ami ismét pontosan megtudnom hogy mi s ki vagyok, ugyanis itt egy rögtön kézzel fogható gondolat menet, mint hasmenés, de nem gémikus epedémikus? Mondom a feleségemnek, tudod hogy téged nekem kupált meg nevelt fel anyád -apád? - ami pösze hogy onnan...vagyis a feleségem ugyszintén...én kikapartalak volna... na tessék...de most mégis engem meg neki gyártottak le...made in Hungarrr ...Ria meg Hun Gari, halleluja hall a luja...vagy szamár, s birka brrr... s mondhatni...ÖNMAGAMRÓL SEMMIT DE SEMMIT NEM TUDHATTAM...deee...
            3.: Serdüllő koromra...borzalom kinokba kerültem... nem két tüz közzé...hanem igy ahogy van, lehetetlen létezni, mert ugy a szüleim oldal, tehát szüleim abcaultra azt akarják hogy csak ugy csináljak mint ők jak jak jak...mig a világi oldal...szintén s hogy feledjem el...a szüleimet, mert csak EVOL LUCIJÓ LUCIZÁS van, ami allá já já hááá...??? - támpasztott...holott én egyiksem vagyok...hanem nekem kell megtudnom...s most jött ki belőlem... az az utállatosság...hogy magam is, meg mindenkit s mindent megutáltam...mire 20 éves lettem...TOTA KIÉGTEM...de miért nem jutott eszembe hogy öngyilkos lehetek...mert annyira utáltam mind a két ellenfélt...MIG HA NEMZETI PÉNZ...(mincsak, nem babra men a jáccma ma ssss...) amit kicsibe a MAGYAR TESTVÉRI KÖZÖSSÉG ezt megjácchatta...na most én tudom, tudtam akkor is, hogy eze nem fogják megengedni, sss...seee... a KRISTHUSOS (Kristhusa puhintva deee...) ki kell szegezni a MAGYAR GYEREKEKET... NA MEG MOST PÖSZE HUSA PUHINTÁSA COFFOLÁSA LÁSSA... NA MOST AZ ATAISTA AKI RÁTETT EGY LAPÁTTAL...LIPIT LAPÁT APÁD KASZÁT...ami ugyanaz, csak matba... miglen lenne... a Magyar Testvérek Közzösségei ...amit nem lehetett felszámolni csak EGY NAGY ROBBANTÁSSAL...ami pösze a Suezi csatorna meg a többi...de itt csak az 1956 -szabadsghacc... kirobbantásával lehetett többet felszámolni a MAGYAR OK UJRA ÉLEDNEK MI LESZ MI LESZ MI LESZ...JÖNNEK A MAGYARROK JÖNNEK A MAGYAROK JÖNNEK A MAGYAROK...
              Innennn...de ezt ténleg előbb fogom egg gicsit ki tárogatni...amit megigértem, hogy vannak ollan irások a Bib Liá -ba...ami sejtés, vagy DIREKT ELIRÁSOK S FÉLRE VEZETÉSEK...ami kérdelek. mit jelent hogy UGY SZEMÉLYI MEG KÖZÖSSÉGEK EGÉSZSÉGE...( HA NEM TOTA ÖRÖK ÖNRENDELKEZÉS ÉS ÉS SSS...) MINDEN TEKINTETBEN ANYAGILAG IS TOTA FÜGGETLENSÉGE MINDENKITŐL...KIVÉVE AKIK SZINTÉN ZENÉSSS...

repcsepista Creative Commons License 2014.09.11 0 0 1146

          Kiindulva a jelenből...ha ha ha... mi voltunk, ti lesztek...mit esztek, amit esztek az van...mit eszel de eszelsss...
          5.:Mind a két fiam örökölte a jövőbe látást...s bizon a fiaimmal kapcsolatba akarnék nektek valamit leirni...hogy a Bib Lia mondja a végén: amit itt olvastál azt neked le kell tudnod ellenőrni...nos van egy cikis mikor Jázussal azt mondatják ják ják jajjj... hogy azért jöttem hogy apa fia s testvér testvér ellen...ami nagyon kiverte nálam is...de megpróbálom a tapasztaltból...meg hogy akarom tudni hogy tjénleg ugy van... ami minden megmondja hogy miért, mert MINDEN BENNÜNK VALA... vagy MI VAN BENNÜNK ÜK...KIGAZOK AZ OK...
         6.:Ime az ifjabb fiam...aki GONDOLAT OLVASÓ IS...na van az Öszhang...amiről ma beszéltem volna...hogy csak EGYHANG VAN, igy van a sötétek zöreje hörelye röhelye??? - na nem hanem hörgése...mig van a világos beszéd...AMI OLLAN HOGY LÁTOM - HALLOM A GONDOLATUKAT...
          7.:Tehát a fiam...még tegnap...hogy Baracnak azt kell mondani hogy lemondok...ha ne akar háboruzni...ha NEM AZT MONDJA LEMONDOK AZ ELNŐKSÉGRÓL AKKOR... IME A IZSÁKSON - JACABBSON VILÁGHÓDITÓK HANGJA: iraqiak jak... LEATOMOZUNK, sirijai jak... le atomozunk, muzulmánok jak... le atomzunk...ruszki jak... le atomozunk, kinai jak le atomzunk, indijai jak... le atomozunk... stbbb...na monduk mamár vannak exwqvelente az ATOMCSAPÁSOKKAL külömböző robbantások... MEG OLLAN FEGYVEREK...ami esetleg saudi -jak...ami esetleg ha minden arabot már elpucoltak jak... tehát...h a tudtok angoloschull...akor ez volt a KÉPERNYŐTÖKBE BELE LŐVE!!!
         8.:Hogy mi lesz...pontosan meg láttam...na a MAGYAROKRA VONATKOZNA...ha ténleg az játszódik le...ami már kezdődik...akkor amit én láttam hogy 4 -ollan támadás lett...a ruszkik...nem tudom hogy csak a ruszkikat támednák...mert monduk kina jak... india jak...ssss...stbbb...
          9.:Na, amikor megváltoztam...mikor IRAQ ELLEN AZ ÓTESTOMENTUMI BOSSZU S A ZSIDÓ MEG ZSIDÓ VAGY KERESZTÉNY...na ollan nincs...hanem a világ létezése óta a legnagyobb stobaság (szakeresztség) s ollan átverése még ...nem tudom hol az ember...ha a nemzsidók nem mórok JÉZUS AZ ISTENÜNK... NA ŐT UGY ELFOGADNI HOGY...KÉJSZADICA -KÉJKANIBA - KÉJ RITUA...na itt már ájjunk mekk...mert nem akarnák senkit megbántani...de ezt nem látni...azt jelenti hogy akik ezt ma is...azok allatta vannak...na monduk a Muzulmánok erkölcsben a zsidó hitüek felett vannak...de hogy a judo -christylányok...nazért van...hogy a gyerekenk öngyilkosak akarnak lenni...vagy tota RÉSZEGESEK -KÁBITÓSZEREK ami nem akarok se látni se tudni...se hallani semmi ollatt... nem visszabb riasztó mindennél amit a szószékekről...most ezek félnek...na ezeknél bénább gyilkosok sose sss...na most tota APA ANYA S CSALÁD -NEMZETCSALÁD ELLENESEK...gyilkosak s gyerek lélek kárhoztatók...edd meg a roncs tota roncsra kinzott (csonka magyarország??? nyers puhinott husát gröccs vére ürvözÖltél de magad meg midnenkit aki megetted meg etted??? -előtted el lőtted...csodőlkoztok hogy még van egyáltalán 1 kaukáci gyerek...
         10.:Iraqiak gyilkolása ótestamentumi bosszu... azokat akik részt vettek az irqiak meggyilkolásba...azokat rögtön az emberiség azonnal kérdőre felelőségre vonása...máris elkésett, de akik a roncs keresztet imádatják...de akik izráelt is létre hozták...s az armeggadonnás POKOL DOOMSDAY eget földet robbantó MACHIHIÉNÁKAT...megjátszani akarnák... nincsak adnak neked hogy választhattá... jak jak jak...nincsak ezek nem szökhetnek meg...mostmár Barack sss...kár érte...kétszer szavaztam rá... mellesleg csak egy Ron Palcsink vót... vót? - vót...
Isten racckája...brrr...

Előzmény: repcsepista (1145)
repcsepista Creative Commons License 2014.09.11 0 0 1145

         Black isis black... JEWusa White House sss...blökibb mint valhalla... hajja hajja...az égnek áll... szakálla? - leégett...hajja hajja...
         1.: Pá perce beszélt e -Világ legerősebb pak pak pak...papa gája... azaz President Obama ( na mondtam, Bararc a kezdet kezdetén lottyo lett...na meg most Rand Paul is...igy többet nem szavazok csak aki 1776. SpiritTiszta U.S.A. a mi Magyar Jézusunk Tesvérei Országa s emberek testvérisége, mindem ember egyenlőnek született...de HELLBE azaz ott rogton azonnal a népeknek belül kell meg teremtenie...na most akármillen be avatkozás kintról, az a beavatkozokra ÖRÖK halálos...na monduk akármi lett... az Űriki népek maradnak...mig izráel riziga, vagy bejött vagy nem...de ha nem...nem? - nemigaz zzz...
          2.: Na beszélgetve az iraki tesóinkkal...kérdés ha bombáznak mit...többet...ugyanakkor hirosima -nagaszaki nagyságu robbanás hatásu bombákat vágnak le...ami belerobbant a föld mélyibe...kisebb földrengésekenk számit...na ha emlékeztek...EZEK A VILÁG LÉTEZÉSE ÓTA A LEGSXZADISTA PERVET BANDÁK...szerintem ezek többet nem tudják abbahagyni...ha csak valami ollan...na félő...mert monduk mit várhat ezek után amcsi népei...tapsra? (a nyemeceket nyiltan csuffolják meg röhögik...ma most ugyanazt akarják minden naci terorr bandákkal deee...ha a nyemeceket tota leirták, akkor plána ezeket... mi vár rátok rucckik???)
          3.: Ne feledjük...amit ma JEWusa az nem az...hanem tota ALIEN LÉNYEK amiról a Bib Lia is irna sirna...Siroká strana maradnaja...na nagyon vigyázzunk Vigyázz! Piha pihegjél...na Shock & al ...NA MILLIÓSZÁMRA GYILKIOLTÁK MEG AZ IRAQIAKAT...AGGFAK... skérdem, van még mit bombázi a gizs palestinia Gázba vagy monduk a West bank bangooo... ami nem fog abba maradni s vicca (ki a Tisza vizét issza...csak ha átszüröd...nincsak a Balaton viztárolo már eladva???) IMÁDKOZZUNK SZÜNTELEN mert mézzük cak kaka...az Úriqiak kia kik azok??? - aztán Pelesztinia Tina...tehát itt a hámor pont...na most nadon vida...mert monduk...mi jüvünk leggözelebb a divatba...monduk ami meg van irva...ezek bitta a kiirtandó népek...na most jijjába mert AZTATA SZELLEMET: DÓZSA NÉPE...SZELLEMÉT NEM ÖLHETITEK MEG...MIG GONDOLD A MAGYAR OK JÉZUSA LEFEKÜDT NEKIK... VAGY NEKED, HOGY KÉJSZADICA KÉJKANIBA KÉJRITUA KÉJPASSIONÁTHA AHHH... S EGYÉL MÁ MEG...ITT A HUSOM MEG GRÖCSÖK A VÉREM...NE CSA NYELD...VEDELJED S FÜRDÖL BENNE...
          4.: Monduk ezek abcaulta ollan vérittasok...hogy remeg az ember meg gyerekek...te gondolod hogy AZZAL HOGY PORRÁ BOMBÁZZÁK... NA AHOGY MONDOM, MÁR KECCKE tUROPINÁBA IS...(nincsak románoknál hatalmas támaszpont) vagy mit gondoltok...ha monduk mégis MASSIAH SIA SIA SZIJA...CSAK HA AZ EGÉSZ BATOM DÖGÖLVE... MINT SÁRBAN GANÉK... BENNE MINT FÉRGEK, IGY CSAK ÜK MARADTAK TAK TAK TIKI TAKI TIKI TAK...
u.i. tota abcaultra SEMLEGESEK VAGYUNK...ne avatkozuznk bele a játékukba...aki igen, az menthetetlen... vár rád a jutalmuk ukk juk fuckkk...
Isten süketvak birkabarma...ezt bird ki brrr...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!