Keresés

Részletes keresés

STEVE.5 Creative Commons License 2005.08.25 0 0 69

Régebben kiadtunk egy ki s könyvecskét.

Először 1000 példányban.

...aztán még 1000-ben.

...a végén 23.000-nél fejeztük be

Szerintem te is emlékezhetsz a kiadványra.

Az volt a címe: MS DOS hibaüzenetek:-)

de nem kényszer a disznótor.

Csak - gondoltam -  egy árajánlatot szívesen adnék.

Meg valami kellemes konstrukciót a költségek megosztására, fizetési ütemezésre, a lehetséges nyereség elosztására:-)

De példányszámot (vagy példányszámokat) tudnom kellene.

Előzmény: gvass1 (68)
gvass1 Creative Commons License 2005.08.25 0 0 68

"Azt azért ne felejt el, hogy a nullszaldóban benne van a te munkád is,"

 

Egen, iylen "bevezeto akciokat" csinalhatnak nagy multik, de kis magyar kft.-k kevesbe:-))

Előzmény: STEVE.5 (66)
gvass1 Creative Commons License 2005.08.25 0 0 67

"üzleti titok pl. az Önvédelmi különszám példányszáma mennyi volt"

 

Annyi, hogy megerje:-)))

Előzmény: ampkornel (65)
STEVE.5 Creative Commons License 2005.08.25 0 0 66

"...Nullszaldora, vagy vesztesegre csak allami cegek dolgoznak..."

Azt azért ne felejt el, hogy a nullszaldóban benne van a te munkád is, az újság népszerűségének növekedése, ezzel az eladott példányszám növekedése, vagy nevezzük úgy. a remittenda csökkenése.

 

Előzmény: gvass1 (64)
ampkornel Creative Commons License 2005.08.25 0 0 65

gvass!

 

 Ha nem üzleti titok pl. az Önvédelmi különszám példányszáma mennyi volt?-nem találom benne.

gvass1 Creative Commons License 2005.08.25 0 0 64

"És mi van egyfajta - pl: egyszínnyomott_ 70  gr-os offset -  "melléklettel"?"

 

A tartalom elkeszitesevel ugyannnyi a melo, ha ronda az ujsag, akkor is:-))

 

Az eladhato peldanyszam meg a hirdetok a legfontosabb keresztmetszet sajna, hacsak nem talalsz valami gazdag amerikai fegyverbolond nagybacsit, aki az ilyesmit finanszirozza:-)))

 

Nullszaldora, vagy vesztesegre csak allami cegek dolgoznak...

Előzmény: STEVE.5 (63)
STEVE.5 Creative Commons License 2005.08.25 0 0 63

És mi van egyfajta - pl: egyszínnyomott_ 70  gr-os offset -  "melléklettel"?

Ez sem játszhat?

Ebben a "szakmában" is induló vagyok, szívesen adnék árajánlatot - természetesen  - minden elkötelezettség nélkül

(Szerkesztéssel, levilágítással, komplett nyomdai kivitelezéssel együtt

- nem "fővárosi" árakon:-)

Előzmény: gvass1 (60)
hunserv Creative Commons License 2005.08.25 0 0 62
Jah, Svajc megpicibb, `oszt ott mennyivel tobb vas van...
Előzmény: ampkornel (61)
ampkornel Creative Commons License 2005.08.25 0 0 61
Itt is látszik,hogy kis ország vagyunk,még kevesebb fegyverrel-((((((
Előzmény: gvass1 (60)
gvass1 Creative Commons License 2005.08.25 0 0 60

"e azért szépen gyarapszunk létszámban és (fegyver)darabszámban is.......:))))))))))"

 

Valoban, node az meg mindeg keves, de ami szomorubb, hogy 1 ilyen kulonszamban ugye maximum 3 ceg hirdetne, GunBoxxal egyutt 4:-))

Előzmény: ampkornel (59)
ampkornel Creative Commons License 2005.08.25 0 0 59

"meg tul vekony az eloltoltozo reteg"

 

De azért szépen gyarapszunk létszámban és (fegyver)darabszámban is.......:))))))))))

Előzmény: gvass1 (58)
gvass1 Creative Commons License 2005.08.25 0 0 58

"elöltöltös+ Cas-os fegyverek különszám megjelenését??"

 

Na, annyira azert meg nem jott el a jovilag:-((. Uzletileg nem erne meg, talan evek mulva aktualis lesz, meg tul vekony az eloltoltozo reteg.

Előzmény: ampkornel (57)
ampkornel Creative Commons License 2005.08.25 0 0 57
Nem tervezitek elöltöltös+ Cas-os fegyverek különszám megjelenését??
Előzmény: gvass1 (56)
gvass1 Creative Commons License 2005.08.25 0 0 56

"Ezekszerit a Kaliberben is több elöltöltös cikk lesz....?:)))))))"

 

Szerintem egyertelmu, hogy ket dologbol lett tobb az elmult fel evben: gaz-riogato es eloltoltos. Az olvasoi visszajelzesek alapjan is leginkabb erre van igeny.

 

Persze eloltoltosben olyan elmelyult es elkotelezett szerzo kellett, mint Nemeth Balazs kollega.

 

Előzmény: ampkornel (55)
ampkornel Creative Commons License 2005.08.25 0 0 55

Szia gvass!

 

Az Elöltöltős topikba ezt írtad:

"Asszem a muzealis-fegyveres loveszet az egyetlen olyan loveszeti sportag ahol nem csendes kimulas allapota fele haladunk, hanem dinamikus es fenyes jovot latok (kozismert pesszimizmusom ellenere)."

 

 Ezekszerit a Kaliberben is több elöltöltös cikk lesz....?:)))))))

 

üdv

 

gvass1 Creative Commons License 2005.08.24 0 0 54

Egyszer biztos felkerul.:-))

 

Irgyal maganba, hogy mi kene belole.

Előzmény: petike23 (53)
petike23 Creative Commons License 2005.08.24 0 0 53

Helló,

 

a Kaliber 31. számra vadászom.. a szerkesztőségben a Juditka :) azt mondta, hogy már elfogyott, de a Kaliber honlapján még nincs fenn.. Fel fog kerülni ?

 

Üdv: Péter

Előzmény: gvass1 (52)
gvass1 Creative Commons License 2005.08.03 0 0 52
Hi,
az augusztusi (88.) Kaliber mar kaphato a GunBoxban (www.gunbox.axelero.net), cimlapjan a
latvanyos, de totalszar SIG Moszkitoval, benne felrobbant
puskafotokkal, muanyagtokos M16-tal, 4-oldalas Jog es Fegyverrel es
egyeb nyalanksagokkal.

440-ert viheto
petn2 Creative Commons License 2005.08.03 0 0 51
tényleg ott van www.fegyver.org csak én már megszoktam hogy googlén át csinálom valamiért meg ezt a címet..na mind1 a  lényeg hogya megvan.
Magnat Creative Commons License 2005.08.03 0 0 50
Pedig ott vannak a fegyver.org-on, nekem műxik is.
Előzmény: petn2 (49)
petn2 Creative Commons License 2005.08.03 0 0 49
a neten nem tudom megtalálni azt az oldalt ahol,fegyverekről vannak leírások..hová tünt?(talán fegyver.org,nem elékszem,le vannak ott írva a feketelp osok,gáz,éles,stbés a régi v6g gumis pl és gvass irásai a nagy része)
gvass1 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 48

Hi,

pedig ez van, a kest csak nagyon meresz cegek postazgatjak.

 

Amugy pont azert lett a belvarosban, metrotol, vonatallomastol 200 meterre, es rengeteg mas tomegkozlek eszkozzel konnyen megkozelitheto helyen kitalalva az atvehetoseg, hogy ne kelljen a nyertesnek kibumlizni a kobanyara az FMV-be es megtalalni a szerkezstoseget.

 

Pesti ismerossel valoban barki konnyeden elhozathatta a cuccot, ha videki is.

Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.03 0 0 47

Szia gvass!

 

Tudom, hogy a Kaliber magazinnál és a Gun Box-nál is "otthon" vagy.

 

Van egy érdekes történetem: Évek óta előfizetője vagyok a Kaliber Magazinnak. Az előfizetői akción nyertem egy többfunkciós zsebkést. Mivel souvenir nyihaha nyekukucs protkó, így nem kritizálom. Az értéke úgy kb. 100 Ft./kg lehet. Ami felbosszantott az a levélke volt, hogy a nyereményemet a fent említett boltban vehetem át. Egyértelmű volt, hogy a nyeremény értéke töredéke lehet az utiköltségemnek, ha át akarom venni személyesen. (200 km-re lakok Bp.től.) Semmi baj, gondoltam megkeresem az üzletet és megkérem őket, hogy utánvéttel küldjék el a "nyereményt". Fel is hívtam őket. Az egyik emberke aki a boltban a telefont felvette (Nem mutatkozott be, miért is tette volna.) közölte, hogy nem postázzák ki mert jogszabályba ütközik. Nem szeretnék, ha az üzletet emiatt bezárnák. Nem tudom milyen jogszabályba ütközik egy 70mm pengehosszú zsebkés postai továbbítása? Az a dühítő, hogy a szerkesztőséggel és a fegyverbolttal folytatott telefonbeszélgetések alatt kiderült számomra, hogy ez a nyereményakció mekkora nyűg mindkettőjüknek. A rettenetes eszközt, ami miatt egy ismert fegyverbolt léte is veszélybe kerülhetett volna végül egy kollégám aki Bp.-en járt elhozta. Azóta is hét lakat alatt őrzöm, nehogy galibát okozzon valakinek. Mindenesetre a "reklámértéke" nagy volt. Az ismerőseim azóta is jót röhögnek, a nyerő előfizető és a törvénytisztelő fegyverboltos történetén.

 

Tanulság: Ha ilyen óriási problémát okoz a szerkesztőségnek és a boltnak a nyereményakció inkább, hagyják az egészet.

 

Természetesen a magazin megjelenését a postaládámban azóta is türelmetlenül várom, és közben azért drukkolok, hogy nehogy negint nyerjek valamit. :(

 

Frank

Előzmény: gvass1 (37)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.26 0 0 46
Na, akkor ez is csak álom marad. Pedig az a kis pisztoly még szép is. Legalább Keserűék tanulhatnának egy kis dizájnt.
gvass1 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 45

"Nem ismerem a piacot, nem tudom, hogy miből hol és mennyit vettek, de szerintem aki vett dealert vagy géerpét, az megvenné ezt is. "

 

Na, erre mondom, hogy ez nem tomegigeny. Tomegigeny mondjuk a 22 ezer forintos RG89-re, vagy a 25.900-as Walther P22-re van.

Előzmény: Törölt nick (44)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.26 0 0 44

"Mondjuk a flobertje is volt vagy 50 rugo arban, szoval tomegigeny nem volt ra."

 

Nem ismerem a piacot, nem tudom, hogy miből hol és mennyit vettek, de szerintem aki vett dealert vagy géerpét, az megvenné ezt is.

 

Esetleg rá kéne vésni, hogy reck miami és vinnék mint a cukrot. :))

Előzmény: gvass1 (43)
gvass1 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 43

"Gvass! 2004. júliusi Kaliberben leledzett egy cikk egy acél flóbertről, az Arme TR510. Lehet valamit tudni arról a győri műhelyről? "

 

2 evvel ezelotti FeHoVa-n lattam az embert aki csinalta, sztem is lenne ertelme acelbol jo gazrevolvert csinalni, de kotve hiszem, hogy megvalositana.

 

Mondjuk a flobertje is volt vagy 50 rugo arban, szoval tomegigeny nem volt ra.

Előzmény: Törölt nick (42)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.26 0 0 42

Hi!

 

Gvass! 2004. júliusi Kaliberben leledzett egy cikk egy acél flóbertről, az Arme TR510. Lehet valamit tudni arról a győri műhelyről? Mert ha esetleg ellenállhatatlan vágyat éreznének hasonló minőségű gázpisztoly gyártására, akkor szerintem sok ember vigyorogna itten. Esetleg kevés akasztóval... :))

Hpasp Creative Commons License 2005.05.26 0 0 41

RK59-rol jelent meg, ugyanaz rovidebb csovel es tokkal.

 

Azért megérne egy cikket nem?

1911 variációkról is jópár cikk szólt már.

Előzmény: gvass1 (36)
Messer22 Creative Commons License 2005.05.25 0 0 40

Hi

 

Hát azt nagyon remélem,a saját érdekükben is! :)

Előzmény: gvass1 (39)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!