Keresés

Részletes keresés

Zak Creative Commons License 2005.02.05 0 0 16
Itt vagyok ám, csak nincs még infóm....
Előzmény: Bogie (11)
Bogie Creative Commons License 2005.02.05 0 0 13
Na, ennek biztosan fog örülni, hogy ha rájön, hogy nevét-címét kipakoltad! :(
Előzmény: Törölt nick (12)
Bogie Creative Commons License 2005.01.29 0 0 11

Hali!

 

Nem gondoltoltam, hogy pont itt lógsz:) Milyen szerencse! Kíváncsi vagyok a szomszédasszony lányának a véleményére is.

 

Mi most az északi oldalon vagyunk, de nem igazán találtunk itt olyan telket, ami  tesztett, ráadásul az egekben vannak az árak. Úgyhogy elindultunk körben Budapest körül. Jó eséllyel pályáznak nálunk a közeli vagy könnyen megközelíthető helyek.

 

Nagytarcsát rendezettenk találtuk, ami nem mondható el sajnos sok településről. Nekem többek között ezért is tetszett meg. Majd azért még visszamegyünk kielemezni a helyet, de nyilván kívülről nem láthatjuk azokat a dolgokat, amiket egy ott lakó. Ezért nagyon jól jönne, egy helyi beszámolója, még úgy másodkézből is, ha te meséled el.

 

Előre is köszi!

 

B.

Előzmény: Zak (10)
Zak Creative Commons License 2005.01.29 0 0 10
Jéééééé aszittem csak magammal fogok beszélgetni :-) ezért is merült el a topic.

Nagytarcsát annyira nagyon pontosan én nem ismerem sajna... az biztos, hogy a többi környékbeli falunál nyugalmasabb és "falusiasabb". Igaz, lakótelep itt is van, de nem gáz. Nincs olyan tömegközlekedés, ami a többi helyen, tehát se HÉV, se kék busz, se vonat, ergo csak sárga busszal vagy kocsival lehet közlekedni. Jó kis szlovák falu (mint majdnem mind a környéken), mindig látni az öregasszonyokat népviseletben :-) Ennek megfelelôen nem túl nagy az átmenô forgalom, nem annyira erôsen "betelepülôs" falu, mint Kistarcsa vagy Kerepes, ahol lépten-nyomon új építésû házakba ütközik az ember. Sz'al szerintem nyugis, tipikus Pest-közeli falu, ha építkeznék és tutira tudok autóra támaszkodni, komoly esélyes lenne. Mindenesetre megkérdem majd szomszédnénimet, ha összefutok vele, asszam a lánya vagy az unokahuga 2-3 éve költözött oda, biztos tud valami tutit mondnai.

Esetleg még Isaszegen lehet érdemes körülnéznetek; igaz, kicsit messzebb van, de azt hallottam, hogy ott most elég kedvezô telekárak vannak szép helyen, a falu/erdô szélén, új nyitású utcában, nem a... ööööö... hogyismondjam... nemzetiségi fertályán a falunak.
Előzmény: Bogie (9)
Bogie Creative Commons License 2005.01.29 0 0 9

Szia Zak!

 

Hátha még itt vagy...

 

Mi jót tudsz mondani Nagytarcsáról és mi az, ami esetleg ellene szól. Kertes családi házhoz keresünk telket. Megtetszett a környék, de nem ismerjük.

 

Előre is köszi a választ!

 

B.

Előzmény: Zak (8)
Zak Creative Commons License 2004.11.14 0 0 8
Nem jut eszembe semmi értelmes, csak felhozom. Ja, meg az a bizonyos csarnok Praktiker vagy BricoStore vagy mifene lesz a kistarcsai kórházzal szemben.
Zak Creative Commons License 2004.10.29 0 0 7
Felhozom magamat :-)))

Valami csarnok-szerûség épül a kistarcsai kórház és az Auchan között. Kíváncsi leszek, mi lesz belôle. Bár, az eddigi bevásárlóközpontok struktúrájából következtethetô, hogy vagy Electro World vagy még inkább valami Baumax-szerûség. :-)
Zak Creative Commons License 2004.10.26 0 0 6
Semmi :-(
Előzmény: Zak (5)
Zak Creative Commons License 2004.10.26 0 0 5
Zak Creative Commons License 2004.10.25 0 0 4
Van egy kellemes honlap, ami a kerepesi idôjárást mutatja élôben (gy.k.: láááájv!) Itt e: http://www.robertsz.hu/
Zak Creative Commons License 2004.10.23 0 0 3
Nem baj, hogy senki nem tudta megmondani, mert már nincsenek is ott. Hiú remény volt, hogy talán a faluban utat aszfaltoznak...
Előzmény: Zak (2)
Zak Creative Commons License 2004.10.21 0 0 2
Felhozom. :-) Nem tudta senki megmondani, hogy mi célból állnak a kerepesi focipályánál az útépitô gépek. Nyilván valamelyik utcát aszfaltozni fogják, de vajon melyiket...?
Zak Creative Commons License 2004.10.20 0 0 1
Kíváncsi vagyok, idén is látunk e ekkora havat és telet a szilasi HÉV-megálló alatti ligetben.

Zak Creative Commons License 2004.10.20 0 0 0
És AZÉRTIS én nullázok!!!!

0

hehehe :-)
Előzmény: Zak (-)
Zak Creative Commons License 2004.10.20 0 0 topiknyitó
Remélem, azért akadnak rajtam kívül más szilasiak és környékbeliek, akiknek van néha kedvük olvasni és írni a falujukról. Ha meg nem, majd beszélgetek magammal. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!