Keresés

Részletes keresés

DegeneraBocsinka Creative Commons License 2004.10.16 0 0 178

Nekem sem tetszik a Népszava belpolitikai rovata, pláne a publicisztika. De ettől még nem fogom azt mondani, hogy egy normális újságíró sem dolgozik ott, mert ez egészen egyszerűen nem lenne igaz.

 

Na mindegy, nem érdekes az egész.

Előzmény: voks02 (177)
voks02 Creative Commons License 2004.10.16 0 0 177
Azért arra kíváncsi lennék, mibôl döntötted el magadban ilyen határozottan, anélkül és azelôtt, hogy a válaszomat láttad volna, hogy nem olvasom a Magyar Nemzetet? Pusztán abból vontad le a következtetéseidet, hogy nem értünk egyet a lap színvonalát illetôen?

Egyébként egyvalamiben valóban hibás vagyok, az elején kellett volna tisztázni, hogy a politikai rovatokról beszélek — nyilvánvalóan a kulturális vagy egyéb dolgokra mindez kevéssé vonatkozik. A vita kezdettôl fogva errôl folyik, ezért nem véltem fontosnak én sem ennyire körülírni, de akkor most megteszem.

Üdvözlettel,

Péter
Előzmény: DegeneraBocsinka (173)
DegeneraBocsinka Creative Commons License 2004.10.16 0 0 176
Engedelmeddel akkor ismét megkérdezem tőled:

Mi a véleményed Balavány György riportjairól? Vagy Végh Alpár Köznaplójáról?

Esetleg Margittai Gábor világjáró riportjairól?

 

És akkor azt is megkérdezem tőled, hogy az említett szerzők miért nem újságírók szerinted? Hiszen kijelentetted róluk is, hogy nem azok.

Előzmény: voks02 (175)
voks02 Creative Commons License 2004.10.16 0 0 175
Engedelmeddel, tegnapelôtt. Nem olvasom mindennap, de elég gyakran. A véleményemet erre alapozom, nem másra.

Üdvözlettel,

Péter
Előzmény: DegeneraBocsinka (169)
özv. Bitera Sándor Creative Commons License 2004.10.16 0 0 174

Én sem olvasom a Magyar Nemzetet. Ép ezért tudom tárgyilagosan, befolyásmentesen gyalázni...

 

:o))

Előzmény: DegeneraBocsinka (171)
DegeneraBocsinka Creative Commons License 2004.10.16 0 0 173

Ha-ha, ez ám a vicc...

 

voksakárhány fórumtárs lazán megsért ki tudja hány embert, az nem baj. Az stílus.

Teszi ezt anélkül, hogy ismerné legalább valamennyire, amiről véleményt alkot. Ez sem baj. Ez biztos a stílus.

De legalább elolvasná a topicindító hozzászólást. Minek? Mocskolódni bármikor, bárhol lehet. Hát had szóljon. De ez sem baj, mert ez is a stílus.

Előzmény: qncogi (172)
qncogi Creative Commons License 2004.10.16 0 0 172
Ő a stílust említette.:))
Előzmény: DegeneraBocsinka (171)
DegeneraBocsinka Creative Commons License 2004.10.16 0 0 171

"A lényeg természetesen nem ez, hanem az, hogy a Magyar Nemzetet az évek folyamán több hullámban hagyták el azok, akik még újságírónak voltak tekinthetôk. Akik maradtak vagy késôbb jöttek, már nem azok."

 

Hogy mer ilyet kijelenteni, aki még csak nem is olvassa a lapot?

 

Ez igenis mocskos viselkedés.

Előzmény: özv. Bitera Sándor (170)
özv. Bitera Sándor Creative Commons License 2004.10.16 0 0 170

"Hú, de egy mocskos banda vagytok!"

 

Ön most a Magyar Nemzet stílusában kommunikál.

 

:o)) 

Előzmény: DegeneraBocsinka (169)
DegeneraBocsinka Creative Commons License 2004.10.16 0 0 169

Mikor olvastad utoljára a lapot?

Például mi a véleményed Balavány György riportjairól? Vagy Végh Alpár Köznaplójáról?

Esetleg Margittai Gábor világjáró riportjairól?

 

Ja, hogy nem ismered őket?

Akkor minek pofázol itt?

 

Hú, de egy mocskos banda vagytok!

Előzmény: voks02 (163)
qncogi Creative Commons License 2004.10.16 0 0 168
Úgy. Nem kellene ennyi hülyeséget összehordania. A labdákat itt lecsapják - mindkét oldalról.
Előzmény: bean (164)
özv. Bitera Sándor Creative Commons License 2004.10.16 0 0 167

"Bennem egyébként is rokonszenvet ébreszt az, akit módszeresen, összefogva támadnak."

 

Akkor itt ideje, hogy Kovács Lászlóval rokonszenvezzél.

 

:o))

Előzmény: bean (164)
perelek Creative Commons License 2004.10.16 0 0 166
Gondolom, akkor kiskegyednek ugyanilyen rokonszenvesek, szimpatikusak akiket összefogva, módszeresen támadnak a jobboldalról.
Előzmény: bean (164)
özv. Bitera Sándor Creative Commons License 2004.10.16 0 0 165

Szóval olvassa?

Akkor indokolt a következő kérdés (Kövér Lászlótól kölcsönözve): bájer zsolt arca azbesztből készült?

 

:o)) 

Előzmény: hot elek (158)
bean Creative Commons License 2004.10.16 0 0 164

Úgy nézek ki, mint aki beáll bárki mögé? Nem hiszem, hogy erre sok példát láttál volna.

 

De úgy áll a dolog, hogy vele értek egyet sok mindenben. Bennem egyébként is rokonszenvet ébreszt az, akit módszeresen, összefogva támadnak.

Előzmény: qncogi (162)
voks02 Creative Commons License 2004.10.16 0 0 163
Azóta mindössze kilencvenötezer-háromszáztizenkilenc helyen jelent meg beidézve, ezek közül valamelyik helyrôl vette. És?

A lényeg természetesen nem ez, hanem az, hogy a Magyar Nemzetet az évek folyamán több hullámban hagyták el azok, akik még újságírónak voltak tekinthetôk. Akik maradtak vagy késôbb jöttek, már nem azok.

Üdvözlettel,

Péter
Előzmény: hot elek (157)
qncogi Creative Commons License 2004.10.16 0 0 162

Ezzel a hot elekkel szemben nem kellene stílusról beszélni. Ott a Hilleres topic, nézd meg. Ez 1 db személyeskedő nudli. Pedig én megpróbáltam. Mellelsleg ott is önti a hülyeségeit, amikor szerényen megkértem, hogy valamivel ha alátámasztaná... Szóra se méltatott. Itt nyafogott a linkjéért. Megkapta. Mi maradt? A köszönöm?:)) Á, de hogy.

Ne mögé állj be. Ez egy 0.

Ennyit erről.

Előzmény: bean (153)
özv. Bitera Sándor Creative Commons License 2004.10.16 0 0 161

bájer zsolt röntgen lelete. Dg: gerinc és jellemferdülés.

Készült a Népszabadság üzemorvosi rendelőjében.

 

:o))

perelek Creative Commons License 2004.10.16 0 0 160
Papír újságból vettem a cikket. Kun Béla eredetit a bankártévés Kun Miklóstól kérjél, neki biztos van a családi örökségben.
Előzmény: hot elek (157)
bean Creative Commons License 2004.10.16 0 0 159
Hát úgy néz ki, hogy ide Népszabadságos újságírók is irogatnak. Meglep?
Előzmény: hot elek (157)
hot elek Creative Commons License 2004.10.16 0 0 158
Nyugi olvassa. Az a te bajod öreg, hogy ő mást is olvass, ami hagyján. De le is írja. Ez a problémád.
Előzmény: özv. Bitera Sándor (156)
hot elek Creative Commons License 2004.10.16 0 0 157
Most kapcsolok? A cikket honnan vetted. A Népszabó honlapján csak 1999-tól van archivum. Csodás ez a maszatolás. Kun béla eredit nem tudsz idézni?
Előzmény: perelek (143)
özv. Bitera Sándor Creative Commons License 2004.10.16 0 0 156
Bayer Zsolt az MN öntelt jó hozamú szófosója olvassa-e Bayer Zsoltot, a Fidesz egykori szóvivőjét?
Előzmény: perelek (143)
hot elek Creative Commons License 2004.10.16 0 0 155
És? 1991 óta fejlödött. Nézd meg Acél, Németh, Avar stb. egy cikkét 1980-ból Izraelről  és hasonlitsd össze a maival. Pedig ugyanaz a Népszabadság.
Előzmény: perelek (143)
DegeneraBocsinka Creative Commons License 2004.10.16 0 0 154

Persze, mert Bayer ír valami keményet, hű, azon aztán lehet matyizni a wc-n egy hétig, mert hogy megmondta... A másik kettő dettó.

 

Ezek szerint hárman írják.

 

Nem ismerlek, nem tudom ki vagy, és azt sem, hogy milyenek az olvasási szokásaid, egyáltalán vásárolod-e a Magyar Nemzetet, de hogy a két publicisztikai oldalon kívül bele sem nézel, arra mernék fogadni. :-(

Előzmény: hot elek (151)
bean Creative Commons License 2004.10.16 0 0 153
Ja. Reagáltatok, a szokott módon és stílusban.
Előzmény: stansfield (149)
hot elek Creative Commons License 2004.10.16 0 0 152
Csak nyugodtan reagálj ! Engem nem tudsz meglepni.
Előzmény: stansfield (149)
hot elek Creative Commons License 2004.10.16 0 0 151
Nem csak Bayer írja. Ott van Lovas meg Seszták is.
Előzmény: DegeneraBocsinka (150)
DegeneraBocsinka Creative Commons License 2004.10.16 0 0 150

És akkor?

Kizárólag Bayer írja az egész Magyar Nemzetet?

A szombati számot mindig megveszem a Magazin miatt, amit még a baloldalon is elismernek a nyomtatott sajtó legjobb ilyen jellegű kiadványának. (Az ÉS-ben volt egy elemzés nemrég, ott írták ez le, mielőtt bárki nekem esne...)

 

Balavány György cikkei, Fáy Zoltán történelmi elemzései vagy Végh Alpár Köznaplója semmi? Az nulla? Nem létezik?

Csak Bayer? Akivel ráadásul kizárólag a jobbos B-közép ért egyet.

 

Na mindegy, csak láttam, hogy ez egy normális szándékú topic volt, aztán lett belőle az, ami, és ezen kicsit berágtam. De már elmúlt. :)

Előzmény: stansfield (149)
stansfield Creative Commons License 2004.10.16 0 0 149
Aki a farizeusságról ír, ne csodálkozzon, ha szembesítik a saját farizeusságával. A Bayer-cikkeket jobbosok másolták be, mi azokra reagáltunk.
Előzmény: DegeneraBocsinka (148)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!