Keresés

Részletes keresés

Rencsike75 Creative Commons License 2004.08.19 0 0 21

Gratula Danika, nagyon ügyes voltál tegnap!

Édeske voltál tegnap a tv-ben!

Csacskamacka Creative Commons License 2004.08.19 0 0 20

Kedves Dani!

 

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz!

Szívből gratulálunk neked! Többek közt az ilyen pillanatok azok, amelyekért érdemes élni és amik örömkönnyeket csalnak az ember szemébe!

Nagyon köszönjük!

További sok sikert és kitartást Neked és a többi MAGYAR-nak odakint!

Veletek vagyunk!

 

CSM

 

Ui: Én már rá sem kérdezek a kesztyűre:)

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.19 0 0 19

Szia Dani,

 

most mindenki gratulál neked (:-))) ), de remélem azért az enyémnek is örülni fogsz..

ESZMÉLETLEN JÓL ÚSZTÁL ÉS ISZONYATOSAN NAGY MEGLEPETÉST OKOZTÁL!!!:-))) GRATULÁLOK NEKED!!! Ezt szinte már nem is lehet fokozni.. hacsak..;-) de az az arany várhat még egy kicsit.. így még nagyobb lesz az öröm, addig is csak csodáljuk amit a vízben művelsz!

 

+élvezd ki a siker minden másodpercét!

szia Rea

Spenót Creative Commons License 2004.08.19 0 0 18

Gratulalok Dani!!!

 

A legtobb ember nem tudja (vagy nem gondol ra), hogy mennyi munka (es sokszor szenvedes) all egy ilyen eredmeny mogott. /kb. leirhatnad, hogy mikor es mennyit edzel/

Egyertelmu, hogy a tehetseged IS a tobbiek fole emel, de en leginkabb ahhoz a sok munkahoz gratulalok, aminek most eredmenye lett!

 

Amikor majd ismert a kemeny edzesek jonnek, adjon erot a mostani eredmenyed a tovabbi kemeny munkahoz! Sok sikert!!!

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.19 0 0 17
franc a kep lemaradt...ehh
Előzmény: Törölt nick (15)
magyarc Creative Commons License 2004.08.19 0 0 16

Nyerhetünk akárhány aranyat, számomra ennek az olimpiának Gyurta Dani szereplése marad a legörömtelimm történése. Gratulálok Dani!

 

Csak el ne bízd magad, ne vedd túlságosan komolyan ezeket a dicséreteket! :-)

 

Este nagyon szimpatikusan szerepeltél az M1-en, Gyárfás viszont nagyon bunkó volt, Vitray próbálta is menteni a helyzetet a végén, hogy amikor ünnepelni kell, milyen ügyetlenek lesznek mind a hárman.

 

A statisztikusokhoz: nyilvántartja valaki, hogy ki lesz Athén legfiatalabb férfi érmese? Szerintem Daninak jó esélye van az élen szerepelni.

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.19 0 0 15
copyright by 11S
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.19 0 0 14
Kedves Dani, Gratulalok fantasztikus teljesitmenyedhez, igy 15 evesen, te mar most elmodhatod magadrol,hogy letettel vmit az asztalra. Maradj meg ilyen FENEGYEREKNEK, mert tied a jovo. Egy orszag buszke rad,mert igazi csoda amit muvelsz uszas cimszo alatt, es csak remenykedunk(bar ez,nem igaz,mert tudjuk!!!),hogy meg fenomenalisabb lesz a folytatas. Sok sikert erot es egeszseget kivanok Neked es egesz csaladodnak! Pari
Jó estét Creative Commons License 2004.08.19 0 0 13

azt hiszem ma nagyon grafomán vagyok és kérdezek mindenki helyett: lesznek további számaid majd? vagy maradsz a 200mellnél? esetleg vegyes vagy 100 mell? Mennyi 100on az egyéni csúcsod?

Lőjetek le ha sokat kérdezek már

Jó estét Creative Commons License 2004.08.19 0 0 12

na meg még egy kérdés ha már így bele lendültem:

15 éves vagy, mi a célod ezek után? világcsúcs? olimpiai arany? Azért nem hoztad könnyű helyzetbe magad, 15 évesen elértél olyat amiért a legnagyobb sztárok is évekig küzdnek, mikor nyomod le a japánt? :)

Többi úszónak énis gratulálnék ha átadod megköszönöm :)

 

 

Előzmény: Jó estét (10)
ParaSamu Creative Commons License 2004.08.19 0 0 11
Szevasz Dani!

Először is mint eddig mindenki, én is gratulálok Neked és minden magyarnak, aki egyáltalán eljutott odáig, hogy olimpián szerepelhet (szerintem ez már eleve elismerés)!

Aki firtatja, hogy miért csak ezüst lett, annak csak mondj annyit: "Tudod hány olimpián lesz még esélyem? " :)

Hajrá kisöreg, így tovább! Tiéd a világ! Élvezd ki!

Jó estét Creative Commons License 2004.08.19 0 0 10

Nem elég az ezüst? akinek nem elég az ezüst az mennyen el az olimpiára és ússzon jobbat :)

 

Amúgy akkor énis nagyon gartulálnék a Daninak, eszetlen durva amit művelt, pláne ahogy mondta a nagyfülű kommentátor hogy 10mp-vel jobb az egyéni csúcsa mint a korosztályában a 2.nak itthon.

 

Egy kérdésem volna Danihoz: Ugye nem elégszel meg ennyivel? :) Mert olyannak tűntél a TV-ben mint aki nem fog :) megnyerted az előfutamot eszement idővel, és ott csapkodtad a vizet hogy nem lett meg a magyar csúcs.

 

ÉS még egy kérdés: milyen érzés szinte a teljes ismeretlenségből (gondolom az úszó berkeken kívül sokan nem ismertek előtte) hirtelen világsztárrá válni, mert kötve hiszem hogy csak a magyar tv-ben beszélnek rólad?

 

Csak így tovább!!

Előzmény: lawrencedesign (4)
Kataca Creative Commons License 2004.08.19 0 0 9
Dani, gratula :)
nyuszi_ Creative Commons License 2004.08.19 0 0 8

Kicsit ijesztő volt az elején a 8. helyen látni, de ha ez volt a taktikád, akkor nagyon következetesen csináltad végig! Gratulálok és köszönjük a szép estét!

 

=:o)

beme Creative Commons License 2004.08.19 0 0 7

Gratu!

 

Az előttem szólók már sok mindent elmondtak, amit én is szerettem volna, így csak egy kérdést szeretnék feltenni: Nincs meleged a kesztyűben?? :-))

 

Csak így tovább!!

 

Beme

thonks Creative Commons License 2004.08.19 0 0 6

Szia Danika!

 

  Nagyon sokszor puszilunk Téged! GRATULÁLUNK ehhez a csodához! Köszönjük, hogy ilyen szép délutánt okoztál nekünk! Még pezsgőt is bontottunk! :)) Cseh Laci és Te vagy az Olimpia csodája!

 

Üdv

OV Creative Commons License 2004.08.19 0 0 5

Gratulálok Dani!

 

Két éve olvastam Rólad és tehetségedről előszöre, azóta figyelem a fejlődést, ha írtak Rólad.

 

Nagy berobbanás ez a világba, a legjobbkor, a legjobb helyen.

 

Büszke Rád az ország!

 

Hajrá Magyarok!!!

 

 

lawrencedesign Creative Commons License 2004.08.19 0 0 4

Szia Dani!

 

Gratuálok mindenekelőtt!!!!! És veled üzenve az összs többi magyarnak ott kint!!!!

 

Akinek pedig nem elég az ezüst annak röhögj a képébe így 15 évesen egy olimpiai ezüsttel a nyakadban. Majd rájön ...

 

Kérdés: mikor az utolsó 50-et húzod meg mert ugye ott vagy mindenekfeletti akkor utána tényleg nem vagy fáradt? én ha úszok utána köpöm ki a tüdőm :)

ViCa Creative Commons License 2004.08.19 0 0 3

Kedves Dani! Kérdésem nincs, csak nagyon, nagyon szeretnék gratulálni neked! Nagyon jó voltál tegnap, minden reményünket felülmúltad! további sok sikert, csak így tovább!

Robogo Creative Commons License 2004.08.19 0 0 2

Sziasztok!

 

Gratulálok az ezüsthöz!!!Szerintem nagyon jó eredmény, ne hallgass senkire, aki mást mond!

Az úszók bemutatásakor a többiek általában felállva üdvözlik a nézőket. Nálad kabala, hogy nem így teszel, vagy zavarna a koncentrációban ... ?

Annak mi az oka, hogy kesztyűben jössz be az uszodába? Mintha Cseh Laci is így ment volna.

 

Még egyszer gratula mindkettőtöknek!

Bálna Creative Commons License 2004.08.19 0 0 1

Kedves Dani!

 

Először is mérhetetlen boldogsággal és büszkeséggel gratulálok a csodálatos teljesítményhez, amit az olimpián nyújtottál! (Jössz nekem egy üveg sörrel, mert a döntő alatt idegességemben ráborítottam a billentyűzetemre, ennek nyilvánvalóan Te vagy az oka :)

 

Szeretném megkérdezni, mennyire segít vagy zavar, hogy már most Darnyi Tamáshoz hasonlítanak, sőt, sokak szerint jobb lehetsz, mint Ő volt! (Persze nem muszáj jobbnak lenned, elég, ha olyan leszel, mint Darnyi :)

 

Nagyon sok sikert kívánok Neked sportpályafutásodban és az élet minden területén! Szerezz még nekünk nagyon sok örömet, mindent bele, HAJRÁ DANI, HAJRÁ MAGYAROK!!!

OPi Creative Commons License 2004.08.19 0 0 0

Kedves Dániel !

 

Először is gratulálok !

Másodszor lenne egy kérdésem - amikor ma reggel Gyárfás rákérdezett az interjuban, hogy ha már megnyerted az előfutamokat, akkor miért nem nyertél aranyat, akkor miért nem válaszoltál kissé határozottabban ? Jó tudom, ő a szövetség elnöke, de én a TV-t majdnem felrúgtam, hogy lehet valaki ennyire p@r@szt, hogy nem tud örülni egy ezüstnek, hanem azon kesereg, hogy miért nem arany.

 

köszi a választ,

 

További Sok Sikert Kivánok !

 

OPi,

forest Creative Commons License 2004.08.19 0 0 topiknyitó
 A 200 méter mellen ezüstérmet szerző Gyurta Dániel és edzője Széles Sándor válaszol olvasóink kérdéseire, csütörtökon 11 órától.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!