Keresés

Részletes keresés

Green Army Creative Commons License 2006.04.28 0 0 239

Gratula!

 

(ki nem ugrál büdös román, hej, hej.)

Alan Shearer Creative Commons License 2006.04.28 0 0 238
Vasalni, meg mosogatni, ez jó.:) Az idegeimmel kéne inkább kezdeni valamit, hogy végig tudjak nézni egy ilyen meccset is.
Előzmény: Törölt nick (234)
zeuszka Creative Commons License 2006.04.28 0 0 237

Nem marad le senki szerintem.

Előzmény: Alan Shearer (233)
angyalhentes Creative Commons License 2006.04.28 0 0 236
Nem rossz hely az a Philips Arena. Ha nem hollandok vannak benne, egesz hangulatos lehet. :)
Előzmény: hokuszpk (219)
angyalhentes Creative Commons License 2006.04.28 0 0 235
Ha megnyerik az UEFA-t, jonnek a divatdrukkerek :)

Előzmény: Turbó Fix Banán PC (230)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.28 0 0 234
Ahelyett hogy elkezdtél volna vasalni vagy mosogatni, ahhoz nem kell kikapcsolni a tévét.
Előzmény: Alan Shearer (233)
Alan Shearer Creative Commons License 2006.04.28 0 0 233

Én 0-2-nél kapcsoltam ki, aztán meg nem hittem a szememnek a végeredmény láttán. Ha a Boro megnyeri az UEFA Kupát, akkor ki marad le róla jövőre a szabályok értelmében, a Tottenham/Arsenal? Vagy itt nincs olyan korlátozás, mint a BL-ben és indulhatna négy angol csapat is?

Egyébként most már valaki tényleg csináljon nekik egy bannert!

zeuszka Creative Commons License 2006.04.28 0 0 232

Ez szerintem pont az edző felelősségét mutatja - motivációs problémák, miért csak a nagyok ellen tudnak futballozni? Sérültjei sok csapatnak voltak, Mendieta meg már nem nélkülözhetetlen, továbbra is tartom, hogy ebből a bajnokságban többet ki lehetett volna hozni, így ha nem nyeri meg a Boro az UEFA kupát, jövőre nem lesz európai indulás, és az akárhogy is nézzük, kudarc.

De ezek előtt a meccsek előtt tényleg le a kalappal, na.

Előzmény: verkri (222)
smartdrive Creative Commons License 2006.04.28 0 0 231
Mindig öröm, ha egy román csapat így pofára esik.
Előzmény: Turbó Fix Banán PC (230)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.04.28 0 0 230

fura h 1db Boro drukker sincs errefele..

 

persze ha bravurt er el a csapat akkor mindenki iderepul. velem egyutt.:)

SC97 Creative Commons License 2006.04.28 0 0 229
Fantasztikus amit ez a csapat művel, lassan jelzőket sem lehet a találni rá. Azért szóljon nekik valaki, hogy a döntő egy meccsen dől el:-))
Ayreon Creative Commons License 2006.04.28 0 0 228
Ok. Ha majd vesztésre állnak csúnyán, akkor ismét lekapcsolom:))
Előzmény: Turbó Fix Banán PC (227)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.04.28 0 0 227
megtenned uezt a dontoben is?:)
Előzmény: Ayreon (225)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.04.28 0 0 226

mekkora meccs bazmeg

 

es banner meg mindig nincs a topicnak..

Ayreon Creative Commons License 2006.04.28 0 0 225
Nm ehiszem el! Ismét elkövettem ugyanazt a hibát! A románok vezető gólja után (1:0-nál) ismét lekapcsoltam a tv-t, és erre a Mboro ismét csodát tett!
korfolyoso Creative Commons License 2006.04.28 0 0 224

Gratulálok a döntőbe jutáshoz, kétszeresen is:

1. AHOGYAN sikerült (tkp 0-3-ról fordítva)

 

2. a bocskorosokat vertétek ki

 

És a hangulat fantasztikus volt!

 

Le a kalappal!!

BBking Creative Commons License 2006.04.28 0 0 223
Elkepeszto ez a csapat. Ketszer is ugyanaz a koero es mindketszer bejott nekik!
ha hozzavesszuk, hogy mit muveltek a PL-ben a nagyacsapatokkal, akkor eleg egyertelmu, hogy az ideny csapata a boro (persze a bajnoksagban a kicsapatok ellen fos volt amit muveltek, de ugy latszik, nekik az nem kihivas :) )
verkri Creative Commons License 2006.04.28 0 0 222
Nem tartozom a McLaren Fan Clubba, de mindenképpen hozzá kell tenni, hogy az idény közepe táján a Boro úgy nézett ki, mint egy hullaház, vagy tucatnyi sérülttel. Amikor meg éppen normálisan ki tudtak állni (Mendieta a szokásos két lejátszott meccs, két hónap betegállomány ciklusának kedvező szakaszában volt), akkor elintézték az Arsenalt, Manchestert és a Chelseat is halovány 9-2-es összesítéssel.
Előzmény: angyalhentes (180)
Dorado Creative Commons License 2006.04.28 0 0 221
Köszi.
Előzmény: Nyugdijas_szektor (220)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2006.04.28 0 0 220
Péntek 13:15, Sport1.
Előzmény: Dorado (210)
hokuszpk Creative Commons License 2006.04.28 0 0 219
gyerekek ez hihetetlen. lattam a Basel elleni meccset, meg a mait is.
a szunetben megigertem a cimbimnek - akivel neztem - , "ha tovabbjut a Boro,kimegyunk az UEFA kupadontore". Holnap allhatok be a sorba az uj szemelyiert, mert a papiralapu azert arrafele meg nem ervenyes.
haat. gratula.
GO BORO GO !
Cooper ügynök Creative Commons License 2006.04.28 0 0 218
Azért Boateng se volt rossz, nem egy labdazsonglőr, viszont hajtott mint állat. Hasselbaink helyett meg kéne keríteniük valaki kevésbé idegbajos csatárt a döntőre.

Azért kiváncsi lennék, kik örülnek jobban ennek a győzelemnek, az angol vagy a magyar szurkolók... ;-)
Előzmény: angyalhentes (215)
zeuszka Creative Commons License 2006.04.28 0 0 217
Nem sokat, de végül is nem volt rossz.
Előzmény: Törölt nick (216)
angyalhentes Creative Commons License 2006.04.27 0 0 215
Remelem is, hogy nem Southgate jatekat jott meglesni a sved. :)

Azert ha Downing is a legjobb, csak egy hajszallal marad le mogotte Maccarone.
Előzmény: zeuszka (214)
zeuszka Creative Commons License 2006.04.27 0 0 214
Ja, mielőtt elfelejteném: nagyon remélem, hogy Downing ott lesz a VB-n. Elképesztő volt, amit ma is művelt, a mezőny legjobbja, és szerintem nemcsak nálam.
Dorado Creative Commons License 2006.04.27 0 0 213
Köszi.
Előzmény: angyalhentes (212)
angyalhentes Creative Commons License 2006.04.27 0 0 212
Most megy az osszefoglalo az Eurosporton.
Előzmény: Dorado (210)
Dorado Creative Commons License 2006.04.27 0 0 210

Hát ez nagyon durva. Csak az eredményt láttam, mikor ismétlik?

 

Ja és grat!

Everred Creative Commons License 2006.04.27 0 0 209
Abszolúte egyetértek :-)))
Előzmény: rage (202)
angyalhentes Creative Commons License 2006.04.27 0 0 208
Nekem is osszeszorult a gyomrom a szabadrugasnal.

De azert alapvetoen megint beigazolodott, hogy csak akkor van jo meccs, ha valaki nagyot hibazik.
Előzmény: zeuszka (206)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!