Én 0-2-nél kapcsoltam ki, aztán meg nem hittem a szememnek a végeredmény láttán. Ha a Boro megnyeri az UEFA Kupát, akkor ki marad le róla jövőre a szabályok értelmében, a Tottenham/Arsenal? Vagy itt nincs olyan korlátozás, mint a BL-ben és indulhatna négy angol csapat is?
Egyébként most már valaki tényleg csináljon nekik egy bannert!
Ez szerintem pont az edző felelősségét mutatja - motivációs problémák, miért csak a nagyok ellen tudnak futballozni? Sérültjei sok csapatnak voltak, Mendieta meg már nem nélkülözhetetlen, továbbra is tartom, hogy ebből a bajnokságban többet ki lehetett volna hozni, így ha nem nyeri meg a Boro az UEFA kupát, jövőre nem lesz európai indulás, és az akárhogy is nézzük, kudarc.
De ezek előtt a meccsek előtt tényleg le a kalappal, na.
Elkepeszto ez a csapat. Ketszer is ugyanaz a koero es mindketszer bejott nekik! ha hozzavesszuk, hogy mit muveltek a PL-ben a nagyacsapatokkal, akkor eleg egyertelmu, hogy az ideny csapata a boro (persze a bajnoksagban a kicsapatok ellen fos volt amit muveltek, de ugy latszik, nekik az nem kihivas :) )
Nem tartozom a McLaren Fan Clubba, de mindenképpen hozzá kell tenni, hogy az idény közepe táján a Boro úgy nézett ki, mint egy hullaház, vagy tucatnyi sérülttel. Amikor meg éppen normálisan ki tudtak állni (Mendieta a szokásos két lejátszott meccs, két hónap betegállomány ciklusának kedvező szakaszában volt), akkor elintézték az Arsenalt, Manchestert és a Chelseat is halovány 9-2-es összesítéssel.
gyerekek ez hihetetlen. lattam a Basel elleni meccset, meg a mait is. a szunetben megigertem a cimbimnek - akivel neztem - , "ha tovabbjut a Boro,kimegyunk az UEFA kupadontore". Holnap allhatok be a sorba az uj szemelyiert, mert a papiralapu azert arrafele meg nem ervenyes. haat. gratula. GO BORO GO !
Azért Boateng se volt rossz, nem egy labdazsonglőr, viszont hajtott mint állat. Hasselbaink helyett meg kéne keríteniük valaki kevésbé idegbajos csatárt a döntőre.
Azért kiváncsi lennék, kik örülnek jobban ennek a győzelemnek, az angol vagy a magyar szurkolók... ;-)
Ja, mielőtt elfelejteném: nagyon remélem, hogy Downing ott lesz a VB-n. Elképesztő volt, amit ma is művelt, a mezőny legjobbja, és szerintem nemcsak nálam.