Keresés

Részletes keresés

Anne Duffield Creative Commons License 2016.05.23 0 0 3077

Pénzelte a fidesz-maffiát!

:-))))))))))))))))))

Előzmény: pk1 (3076)
pk1 Creative Commons License 2016.05.23 0 1 3076

Mi a vád?

Előzmény: tejet iszok és pipázok (3075)
tejet iszok és pipázok Creative Commons License 2016.05.23 -4 0 3075

De a lényeg az, amit értelmes emnberek matek nélkül is már sokszor mondtak. :))))))))

 

De az "értelmes emberek" még mindig nem tudták megmagyarázni, hogy Soros György miért nincs börtönben...

Úgyhogy, nekünk hülyéknek a gyíkemberek meg a chemtrail is sokkal kézenfekvőbb magyarázat, mint az, amivel a fennálló rendszert próbálják védeni.

 

 

 

Előzmény: tengelykereszt (3066)
emem Creative Commons License 2016.04.28 0 1 3074

nem csak simán alszanak: a gyíkemberek keze (lába) lehet a dolog mögött...

Előzmény: pk1 (3073)
pk1 Creative Commons License 2016.04.28 0 1 3073

Erről van szó! Az éberség eme drasztikus lanyhulása a chemtrail eredménye lehet. A dolog annyira súlyos, hogy szkeptikus létemre nekem kell jeleznem ezt, mert az egykori buzgók már mind alszanak. :o)

Előzmény: emem (3072)
emem Creative Commons License 2016.04.27 0 1 3072

"NEM TOLONGTAK A CHEMTRAIL-FELVONULÁSOKON. Múlt szombaton tartották meg világszerte az évente megrendezett "Global March Against Chemtrails And Geoengineering" chemtrail-ellenes felvonulást. A rendezvény kudarcnak nevezhető, hiszen a tavalyi több mint 70 város helyett idén csak harmincegynéhány városban tartottak felvonulást, s a legtöbb helyen alig lézengett néhány ember. Kaliforniában a ragyogó kék ég sem kedvezett a chemtrailekkel való riogatásnak. Talán Berlin volt a csúcstartó, ahol a szervezők optimista becslése szerint 150-200 ember jelent meg, bár a képek alapján inkább ennek fele állhat közelebb a valósághoz. Ezek egy része is a chemtrail-hívőkön gúnyolódó "ellentüntető" volt. Magyarországon ahogy tavaly, úgy idén sem volt semmilyen rendezvény, a tömegtüntetésekről álmodozó Oberle Gábor annyira elszomorodott a passzivitáson, hogy még az általa létrehozott facebook-csoportból is kilépett."

https://www.facebook.com/chemtrail/posts/485242155003514

arnyekxxx Creative Commons License 2016.03.03 0 2 3071

Nem lehet kiirtani az internetről az Index chemtrail-viccét

Új életre kelt másfél éves paródia-interjúnk a globális összeesküvést leleplező hőssel. Tovább »

forrás: Index.hu

 

 

tengelykereszt Creative Commons License 2016.02.16 -1 3 3070

Floki

Ami kevésbé lényeges. Ha nem vagy is chemtrail-hivő, ez lényegtelen, annál inkább mert az UFO topikba is beírtam, ahol viszont hivő vagy. Egyébkjént mindegy, mert az efféle hitek nagy átfedésekkel követik egymást, tehát mindegy, hogy egyik-másikban nem annyira vagy méylhitű.

 

Azonban nagyon benézted ezt az egészet. Adtam neked 2 hetet, mégsem jöttél rá magadtól, de ez érthető, mert eszedben sem volt ezen gondolkodni, te egy úgynevezett oldalvdg nikk vagy, nem önálló.. Csak simán félresöprögetsz. Most azonban bukta volt. Tehát nem kell ugyan értened az idézett cikk matematikáját, bár azért így meg hiteltelen az a kijelentésed, hogy "ostobaság". Ha egyáltalán futólag elolvastad volna, nem mondtál volna olyat, amit. Segítek, nehogy megerőltesd magad:

 

A cikk, mellőzve a matekot, nagyon egyszerűsítve arról szólt, hogy igazán nagy összeesküvéseket nem lehet tartósan eltitkolni.  Erre te azzaj jössz, hogy ez ostobaság, mert lám, Snowden is köpött.

 

Hát, komám, ez nagy gáz. :-))))))))))) Legközelebb jobban gondolt át, mit nevezel ostobaságnak. :-))))) És persze a tükreid is.

 

Előzmény: Floki:) (3067)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.07 -2 0 3069
pizzaboy_ Creative Commons License 2016.02.03 -2 1 3068

Tökéletes példa! Tehát kiderült az összeesküvés.

Előzmény: Floki:) (3067)
Floki:) Creative Commons License 2016.02.02 -3 0 3067

Nem vagyok chemtrail hívő, de ostobaságok ezek a tanulmányok.

Összeesküvés marhaságnak vélték azt is az amcsik, hogy lehallgatják őket, mert hogy ezt nem lehet titokban tartani. Persze hosszú ideig ez folyt, aztán meg jött Edward Snowden :)

Előzmény: tengelykereszt (3066)
tengelykereszt Creative Commons License 2016.02.02 0 3 3066

David Robert Grimes: A legnépszerűbb netes összeesküvés-elméletekkel akad egy komoly baj: matematikailag fenntarthatatlanok.

 

http://444.hu/2016/02/01/a-legnepszerubb-netes-osszeeskuves-elmeletekkel-akad-egy-komoly-baj-matematikailag-fenntarthatatlanok

 

Az érintettek nem fogják elhinni, még kevésbé érteni. De a lényeg az, amit értelmes emnberek matek nélkül is már sokszor mondtak. :))))))))

Törölt nick Creative Commons License 2016.01.29 0 1 3065

(ja, és az időjárás módosítása elég gyakori, az éghajlatmódosítás az, ami sokkal problémásabb)

Előzmény: Floki:)) (3063)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.29 0 1 3064

úgy hallottam, hogy az első időjárás módosító kísérletek több tízezer éve kezdődtek: akkoriban a törzs sámánja úgynevezett esőtánccal kísérelte meg az időjárás módosítását - azt nem tudom, hogy milyen eredménnyel járnak e kísérletek, de bolygónk bizonyos kultúráiban ez a módszer ma is megtalálható

Előzmény: Floki:)) (3063)
Floki:)) Creative Commons License 2016.01.29 -1 0 3063

Mikor kezdődtek az első időjárás módosító kísérletek? Most nem a chemtrailre gondolok, hanem ha jól tudom már a vietnámi háborúban is volt ilyen. Valaki erről, esetleg korábbi kísérletekről linkelne pár dolgot?

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.10 -2 0 3062

Szerintem nem lesz igazuk.

Ebben az egész témában túl sok az ellentmondás.

Előzmény: udmurtuguru (3060)
emem Creative Commons License 2015.12.08 0 1 3061

nem lesz igazuk, a tudósoknak nem gyanúsak a felhők, az általad linkelt cikk pedig több helyen is rosszul bontja ki az igazság néhány részletét.

ja nem, konkrétan hazudik.

Előzmény: udmurtuguru (3060)
udmurtuguru Creative Commons License 2015.12.08 -1 0 3060
Anne Duffield Creative Commons License 2015.11.06 -2 1 3059

Központ, leszállnék, de itt repül mellettem két alak, és szórják a chemtrailt

A jetpack feltalálójával készített közös reklámfilmet a dubaji Emirates légitársaság. Tovább »

forrás: Index.hu

:-))

fater69 Creative Commons License 2015.09.02 0 0 3057

Az is lehet, de inkább egyfajta geomérnöki tevékenységről van szó a globális felmelegedés ellen:

http://iopscience.iop.org/1748-9326/4/4/045102/pdf/1748-9326_4_4_045102.pdf

Előzmény: Törölt nick (3048)
Truman Bethurum Creative Commons License 2015.08.12 0 0 3056

Úgy értettem, hogy az idősebbekkel kapcsolatban, hogy mikor még fiatalabbak voltak, akkor nem volt internet, nem volt ezer féle csatorna csak 1-2 helyről kapták a híreket, amiket automatikusan hitelesnek fogadtak el. Most meg feljönnek az internetre, nem is nagyon értenek hozzá és amit olvasnak rajta, azt automatikusan elhiszik, mert hát "minek lenne rajta ha nem igaz a hír?"

Előzmény: Mungo (3054)
anlu2 Creative Commons License 2015.08.12 0 0 3055

Bárcsak így tudnék repkedni. Én lennék a legboldogabb a földön. De biztos sokan örülnének neki, ha így lehetne közlekedni. Nincs torlódás az utakon, nem kell aszfaltozni, stb .... csak elöny lenne

Előzmény: emem (3045)
Mungo Creative Commons License 2015.08.11 0 0 3054

 Ahogy észrevettem az idősebb 40-60 éves korosztályt jobban belehet csapni...
 
Ez majdnem független az életkortól.
Mindig is több okoskodó hülye volt, mint hülyéskedő okos...

Előzmény: Truman Bethurum (3050)
pk1 Creative Commons License 2015.07.27 0 1 3052

Ez zagyvaságnak tűnik. Mire gondoltál?

Előzmény: grálizidor (3051)
grálizidor Creative Commons License 2015.07.25 -1 0 3051

1945-ben kezdődött? 

 

Stalin himself probably instigated the biggest criminal scam in history at the end of WWII, a scam that went undetected until Climategate emails surfaced in late November 2009:

1. Formerly independent national academies of science were united into a worldwide “Orwellian Ministry of Consensus Science (UN)Truths” on 24 October 1945.

2. The integrity of astronomy, astrophysics, cosmology and solar physics were destroyed by abruptly changing the internal composition of the Sun and other ordinary stars from:
_ a.) Mostly iron (Fe) in 1945 to
_ b.) Mostly hydrogen (H) in 1946, . . .
without open discussion or debate of any kind.

3. The integrity of theoretical nuclear physics and chemistry was destroyed to prevent public knowledge of the source of energy that destroyed Hiroshima and Nagasaki – NEUTRON REPULSION – by falsely changing the textbook definition of nuclear stability from:
_ a.) Lowest value of Aston’s nuclear packing fraction before WWI to
_ b.) Highest value of Weizsacker’s average nuclear binding energy per nucleon after WWII

Truman Bethurum Creative Commons License 2015.06.19 -1 0 3050

micsoda ócska írók vannak az oldalon, böffentenek 10 sort, megvan a cikk, jöhet a pénz.

főleg ha a cikkben leírt b*romságot még úgy állítja be mintha teljesen komolyan venne, holott nem.

aztán meg egy későbbi sír a szájuk, hogy valaki ezt is elhiszi. Ahogy észrevettem az idősebb 40-60 éves korosztályt jobban belehet csapni, "nem értenek az internethez".

Előzmény: Anne Duffield (3046)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.18 -2 0 3049

Hjah... a konteó műfajának vagy inkább vallásának, egyik legfőbb szépsége ez, hogy bárki bármit nyugodtan bedobhat, bemondásra, bizonyíték kísérlet nélkül, alapos gyanú nélkül... elég ha jól hangzik, zaftos, extrém és máris hümmög rá a konteó hívő nagyérdemű, aztán kis idővel már bólogatnak rá és integrálják a konteókba, legyen az bármi... :D
A konteózás ha egészségesen csináljuk, akkor közben mindvégig értjük, tudjuk, hogy egy játék, egy közös fantáziálgatás leginkább... komolyan kb annyira vehető legfeljebb, amennyire egy játékot a keretein belül veszünk, nyilván elidétlenkedés az nem jó, még itt sem... Azonban aki ténynek veszi, valóban elhiszi a konteók állításait és feltevéseit, az sajnos nem teljesen egészséges ember illetve kóros az értelmi szintje szegénynek... Ez a viagrás sztori prímán illusztrálja ezt, már ha igaz... mert aztán lehet ez is csak egy légből kapott, blöff, és nem is csináltak ilyen tesztet senkik sehol... ;)

Előzmény: emem (3040)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.18 -2 0 3048

Amúgy az egész dili alapja, ha jól tévedek, egy valódi chemtrail, ami leginkább USA-ban volt, valami elbaltázott meteorológiai célú kísérlet vagymi. Tehát némely fotó az ilyen repülőgépekről valós, ebből a projektből van, ha jól tudom...

pk1 Creative Commons License 2015.06.17 0 0 3047

Ez már átverés az átverésben.

Előzmény: Anne Duffield (3046)
Anne Duffield Creative Commons License 2015.06.17 0 0 3046

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!