Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.04.10 0 0 1550
Most miert vagy kutyaütő? :(
Előzmény: dandoevan (1548)
mgtrn Creative Commons License 2006.04.10 0 0 1549
Elvitt a fekete autó? :(
Előzmény: dandoevan (1548)
dandoevan Creative Commons License 2006.04.10 0 0 1548

szamomra vege a slsknek egy idore! :(

Előzmény: Mr. Rock (1547)
Mr. Rock Creative Commons License 2006.04.10 0 0 1547
Miért nem tudsz jönni? Elkobozták a számítógépedet illegális tartalmak vélelmezhető birtoklása miatt?:(
Előzmény: dandoevan (1545)
thesparrow Creative Commons License 2006.04.10 0 0 1546
Persze, jó lesz így is, köszönöm!
Előzmény: mgtrn (1544)
dandoevan Creative Commons License 2006.04.10 0 0 1545
a büdös picsába! én nem tudok menni! rohadjatok meg!
Előzmény: methadon (1531)
mgtrn Creative Commons License 2006.04.10 0 0 1544

Apeman: szerintem is jó ötlet, az alkalmi jammelés után a szupergrupp akár együtt is maradhatna, és elkezdhetné ostromolni a Mahasz-listát. Te figyeljél már, mért nem raktál rá a listádra a másik slsk-en, te gazember. Ez kicsit fájt nekem itt belül.

 

Mr. Rockstar: szerintem is jó ötlet, az alkalmi jammelés után a szupergrupp akár együtt is maradhatna, és elkezdhetné ostromolni a Mahasz-listát. A feszes szintibasszus segítségével egyedi, unikális zenét hoznánk létre, és zenekarok tucatjai próbálnának (sikertelenül) utánozni minket. A feszes szintibasszus a siker kulcsa. Ne feledjed te se meg a többiek se, hogy holnap van a szoba születésnapja, már csak egyet kell aludni.

 

The Sparrow: 160 bkps-ben van meg a Jacks Creek, ha így is megfelel, megoszthatom.

Előzmény: Törölt nick (1541)
thesparrow Creative Commons License 2006.04.09 0 0 1543
Jól hangzik, talán én is benézek majd. A nagy nap örömére esetleg betehetnéd a megosztásodba a Sun City Girls Jack's Creek című lemezét, feltéve hogy 192kbps vagy jobb tömörítésben van meg. Mindenkinél csak 96kbps tömörítésűt találok ebből.
Előzmény: methadon (1531)
Mr. Rock Creative Commons License 2006.04.09 0 0 1542
Igen, ez jópofa ötletnek tűnik, akiknek meg még afrikai diákoktól vett kis álnépi dobjai sincsenek (remélem, legalább a lányoknál azért akadnak ilyesmik), azok meg beatboxozhatnának.

Sajnos a b.gitárom a városban van jelenleg, de tudnék helyette zsíros, penetráns szintibasszusokkal szolgálni.
Előzmény: Törölt nick (1541)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.08 0 0 1541
Szerintem a party csúcspontjaként előadhatnátok egy instrumentális jam-et is Mr. Rockkal, te gitároznál, Mr. Rock pedig a feszes, punkos basszuskíséretet biztosítaná. A többi szobalakó kongákkal, csörgődobokkal szállna be az improvizatív jam-be
Előzmény: methadon (1531)
methadon Creative Commons License 2006.04.08 0 0 1540

rájöttem, hogy ők nem igazi barátok, nem is akarják visszaszerezni, ami jár nekünk :(

Előzmény: lmrck (1539)
lmrck Creative Commons License 2006.04.08 0 0 1539
a was adolf topikban szerzett új barátaid is jönnek?
Előzmény: methadon (1538)
methadon Creative Commons License 2006.04.08 0 0 1538
10-éről 11-re virradó éjszaka éjfélkor kezdődik, tehát nem maradsz le semmiről, mert a következő éjfélig tart, pontban éjfélkor aztán mindenkinek ki kell lépnie a szobából
Előzmény: Mr. Rock (1536)
lmrck Creative Commons License 2006.04.08 0 0 1537
a második mondatodtól zsírhari is belelkesedik majd, az tuti :DDDDDDDDDDdd
Előzmény: Törölt nick (1533)
Mr. Rock Creative Commons License 2006.04.08 0 0 1536
Azért szerencsétlen melósokra is gondolhatnátok!:(
Vagy épp az a cél, hogy a fajtám már fáradtan horkoljon az ágyban, miközben tart a buli?:o(

PS: A kérdőjel nem a szedli sapkája, a félreértések elkerülése végett mondom
Előzmény: methadon (1535)
methadon Creative Commons License 2006.04.08 0 0 1535
éjfélkor
Előzmény: SEDI (1534)
SEDI Creative Commons License 2006.04.08 0 0 1534
hány órakor kezdődik a buli?
Előzmény: methadon (1531)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.08 0 0 1533
En meg viszek kintornasokat es mutatvanyosokat. Vot kampanija kakaja.
Előzmény: methadon (1531)
lmrck Creative Commons License 2006.04.08 0 0 1532
hú, már csak hármat kell aludni a kerítésszaggató slsk-ereszdelahajamatig
Előzmény: methadon (1531)
methadon Creative Commons License 2006.04.08 0 1 1531

Halál mindenkire! :)

 

Mint talán ti is tudjátok, ha nem vagytok teljesen hülyék, 2006. április 11-én két esztendős lesz az Igenyes Zene Magyaroknak csetszoba. Máig emlegetjük még mi szobalakók a tavalyi születésnapi partit, egyszerűen fergeteges volt, még egy helyes nagymellű pszichológuslány is belépett a szobába, amíg el nem zavartuk, mert nem volt hajlandó megmondani, hogy ki küldte, honnét jött, kinek az ismerőse.

 

Most jó szobalakónak lenni, mert a második születésnapi parti sokkal fergetegesebb lesz az előzőnél, vétek lesz kihagyni. Részletek a programból:

 

- a legjobb zenék fognak szólni a nap 24 órájában (ha valakinek jó az ízlése és jó zenéket hallgat a Winampján)

- megbeszéljük, mi a zene 2006-ban

- csak úgy záporoznak majd a poénok

- én is belépek kivételesen a szobába egy rövid időre

- visszatér a tavalyi pszichológuscsaj, és fölfedi kilétét, és le is vetkőzik

- visszatér mindenki, aki valaha belépett a szobába, kivéve azokat, akik KI vannak TILTva

- közösen elfogyasztjuk majd a szoba második születésnapi tortáját

- KITILTások minden mennyiségben, mert nyilván majd egy csomó hungaris köcsög is belép a szobába

 

És ez még nem minden, mert más most hirtelen nem jut eszembe. Sz'al gyertek csak gyertek, érezzétek jól magatokat majd április 11-én, József Attila és az Igenyes Zene Magyaroknak szoba születésnapján, hatalmasnagy buli lesz!

 

Üdv.,

mthdn

lmrck Creative Commons License 2006.03.20 0 0 1530
boldog új évet slsk Téma
methadon Creative Commons License 2006.03.20 0 0 1529
orshy, már tavasz van, mikor jössz már a slsk-re? :(
dandoevan Creative Commons License 2005.12.23 0 0 1528
az a döbbenet, hogy a másik díszdoboz nálam landolt, a harmadik meg a haveromnál. kicsi ez az ország
Előzmény: methadon (1295)
Megatron Creative Commons License 2005.11.07 0 0 1527

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

*17 U.S.C. 107 permits copyrighted material to be used under the "fair use" doctrine without any permission from the copyright owner. As such, as far as these files are concerned, they are CLIPS and/or LOW QUALITY REPRODUCTIONS of material; As such they should not be used as substitutes for retail copies of the material contained within. No currency or materials in-Lieu of same has changed hands during the download and/or distribution of these files. No monetary reward is expected and/or accepted for the content of these files. No pretense has been, nor will ever be, made that these files and their contents have ever been, or ever will be, of retailable quality.

By reading any further, you are stating, under penalty of perjury, that you are NOT affiliated with ANY of the following institutions, in an official capacity while using this, or any files pertaining to this, file: A federal government of any country; A postal service of any country; A 'Justice Department' of any country; The U.S. FBI; The Motion Picture Association of America or its affiliates; ANY Internet Service Provider or their legal staff; Interpol; RIAA; Any other International or Domestic investigation service involved in Anti-Piracy investigations, Copyright Issues, or Intellectual Property Issues, whether Government administrated or private.

If you are affiliated with any Government, ANTI-Piracy Group, the MPAA, RIAA or were formally an employee of one, or a family, friend or individual of ANY ANTI-Piracy Group that includes individuals that anonymously report to the MPAA or other ANTI-Piracy Groups, You are NOT allowed into this file nor can you use this service or access any of its files, you CAN NOT view any of the files!

If you are a member of one of the above mentioned groups & view anyway you are not agreeing to these terms and are violating code 431.322.12 of the Internet Privacy Act, signed by Bill Clinton in 1995. Therefore you CANNOT threaten or take legal action on our ISP(s) or any person(s) storing these files. If you or anyone you are associated with are not a law enforcement officer of any kind, an agent working directly or indirectly for any law enforcement officer or law enforcement agency, an agent working directly or indirectly for any law firm representing any software company or companies, employed by a law firm representing a software company or companies, an agent working directly or indirectly for any private investigator(s), a private investigator working directly or indirectly for any software company(ies) or law enforcement agency(ies) or law firm(s) that represent(s)any software company(ies), an employee of any software company(ies), an agent working directly or indirectly for any software company(ies); you may not use this file or any other file associated with this file.

You are fully aware of what you are viewing and take full responsibility for any data of any kind that you receive from here. You are not logging any information and are not logging the internet address of any affiliated file server. The files possibly being served are intended only for those who have the legal rights to use them within the agreements made. The operator(s) assume(s) no responsiblity whatsoever for any violations made by others. If you do not have legal rights to use any data of any kind received from here you must dispose of it immediately.

IF YOU DO NOT AGREE TO ANY OF THE ABOVE, OR HAVE NOT READ THE ABOVE, AND CONTINUE TO ACCESS THIS FILE, YOU ARE CONSIDERED TRESPASSING AND ARE REQUESTED TO LEAVE IMMEDIATELY AND DESTROY ALL FILES YOU HAVE RECEIVED.

Megatron Creative Commons License 2005.08.23 0 0 1526
Remélem, Szikora Róbertnek sikerül megakadályoznia a koncertet, ő az utolsó reménységünk.
Előzmény: Engrave (1525)
Engrave Creative Commons License 2005.08.23 0 0 1525
Szia Megatron. Kb. 5 perce akartam én is csatlakozni a szerverre, de nem sikerült. Mostanában egész korrekten működött a rendszer, elszoktam már ezektől a leállásoktól. Lehet ebben is Manson keze van.
Előzmény: Megatron (1524)
Megatron Creative Commons License 2005.08.23 0 1 1524
A faszszopó kurva úristenit, én ilyet még nem láttam. Nincs kapcsolat a slsk-en. Még szerencse, hogy megtaláltam ezt a topikot, talán itt tudnak segíteni.
H. Flóra Creative Commons License 2005.07.18 0 0 1523
Sziasztok!

Szívesen elhencegnék az új Creative ZEN nano PLUS típusú 1 Gbyte-os mp3 lejátszómmal a Szobában.
:C
Megatron Creative Commons License 2005.07.06 0 0 1522
Szia, Flóra! Szerintem az volt a baj vele, hogy nem volt.
Előzmény: H. Flóra (1520)
H. Flóra Creative Commons License 2005.07.06 0 0 1521
H. Flóra H. Flóra H. Flóra H. Flóra H. Flóra H. Flóra H. Flóra H. Flóra H. Flóra H. Flóra

Bocsánat, csak a 33366os és 33367es kapukat lefoglalta valami faszcsi kis kliens szoftverprogram, úgyhogy át kellett állítanom a slsk-et a 33368-as kapura.

H. Flóra H. Flóra H. Flóra H. Flóra H. Flóra H. Flóra H. Flóra H. Flóra H. Flóra H. Flóra
Előzmény: H. Flóra (1520)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!