Keresés

Részletes keresés

dell5 Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4957

Utólag bele gondolva már nem is idegesít annyira.Sokszor nem értettem dolgokat hogy ez miért vagy mért van igy?Ez a döntés már csak elsö hallásra felháboritó.Végül is mit várhattam volna ettöl az mksz-töl....?

zsanna Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4956

(Na végre, hozzá tudok szólni,)

 

Pontosítanék: ezek szerint a Szövetségnek az a véleménye:  az rendben van, hogy a lányok ötödikek lettek, a fiúk negyedik helye azonban mélységes csalódás, mert ettől a csapattól lényegesen többet vártak.

 

Kovács Pétert eddig sem nagyon szerettem - ezek után viszont kifejezetten utálni fogom.

Előzmény: attus germanicus (4954)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4955
Egyetértek veled, ez magyaros, ahogy szokott lenni nálunk... Szomorú.
Előzmény: Csőkutya (4952)
attus germanicus Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4954
Ha a Skaliczkyt kirúgták volna az EB után, vagy a vesztes norvég selejtező után, az érthető lett volna. De most??? Mit vártak? És mit vártak a lányoktól? A Szövetség szerint az rendben van, hogy a fiők negyedikek, a lányok meg ötödikek??? :-OO
Csőkutya Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4953
mocsai "úr" -nál sajnos még arrébb van az utolsó csepp........
Előzmény: Kcsita (4951)
Csőkutya Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4952

Ez nevetséges! Ez Magyarország,aki erőn felül teljesít azt eltávolítják,aki meg csak fürdik a langyos vízben,az meg maradhat...... :((((((((((((((( No comment!

Olimpia előtt nem hittem volna,h Skala hiányozni fog,de most így érzem!

Kérdezem én: MKSZ-ben mi számít eredménynek:a leszerepelés vagy a jó szereplés? Hiába Magyarországon élünk......

 

 

Kcsita Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4951
Gondolom én, hogy a VB-re nem sikerült kijutni és ez volt az utolsó csepp a pohárban az MKSZ elnőkségén. Vajon Mocsai úrnál mikor fogják ezt megoldani?
Előzmény: ildy7 (4948)
dell5 Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4950

Ez igazi MKSZ döntés!Az eddig sok sikert elért az edzöi pályán a K.P tréner.Eddig 2 ezüstje van.Skaliczki ahol dolgozott mindenhol eredményt értel.Igy gyorsan kikellett rugni szept 30-elött.!Felháborító!!!

 

Előzmény: ildy7 (4948)
gammapolis Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4949
Mi lesz veled, Mocsai? 2004. augusztus 30. hétfő 11:51 Magyar szempontból az athéni olimpia egyik legnagyobb csalódását mindenképpen a női kézilabda-válogatott szolgáltatta, ugyanis az előzetesen aranyéremre is esélyesnek tartott alakulat az ötödik helyen végzett. Nagy kérdés, hogy a december 9. és 19 közötti hazai rendezésű Európa-bajnokságon ki írányítja majd a válogatottat. Kitölti-e Mocsai Lajos kapitány a december 31-ig szóló szerződését, vagy kockáztat a szövetség, és új edzőnek szavaz bizalmat a válogatott élén? A hírek szerint a csapat és Mocsai Lajos között megromlott a viszony. Nem feltétlenül haragra, vagy veszekedésekre kell itt gondolnunk, inkább elsősorban motiváció- és összhanghiányra. Ha azonban megköszönnék Mocsai munkáját és új kapitány kezébe kerülne a válogatott, decemberben a csapatépítés, szerkezetváltozás időszakában csöppennének bele a játékosok a kontinens bajnokságba, és gyanítható: kevés sikerélménnyel gazdagodnának a tornán. Ráadásul több magyar klasszis (többek között a világ legjobb átlövője, Radulovics Bojana) az Európa-bajnokság után szeretné szögre akasztani a meggypiros mezt, tehát ez a tény is amellett szól, maradjon Mocsai és a régi csapat, s talán sikerül a kissé kiégett válogatottat újra feltüzelni. Egy biztos: a hazai közönségen semmi sem fog múlni, hiszen űzni, hajtani fogják Ferlingéket. De hát nem volt ez másként Athénban sem, mégis csalódás lett a vége. Persze írjuk le gyorsan: a lányok győzelmeikkel elkényeztették az utóbbi években a magyar szurkolótábort, igaz a végső siker, a világbajnoki cím, és az olimpiai dicsőség sajnos elmaradt. Reméljük, ha tényleg a hazai rendezésű Eb jelenti majd Radulovicsék búcsúját, legalább a végső nekiveselkedés győzelemet szül majd. (Monoki Kálmán)
ildy7 Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4948
Ez megdöbbentő... Nem is mondok inkább semmit. :-///////
Előzmény: gammapolis (4947)
gammapolis Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4947
Kirúgták a férfi kézilabda válogatott szövetségi kapitányát 2004. augusztus 30. 16:56 MNO Nem sikerült éremhez juttatnia csapatát, ezért idő előtt távozni kényszerül Skaliczki László, a férfi kézilabda válogatott szövetségi kapitánya – adta hírül a HavariaPress. Skaliczki szerződése ugyan szeptember 30-áig szólt, ám már most megköszönték neki az eddigi munkáját. Mint ismert, a kézilabda válogatott az athéni olimpián negyedik helyezést ért el, ennek ellenére az elnökség egy percig sem gondolkozott azon, hogy meghosszabbítsák Skaliczki szerződését a válogatott élén. Helyére nagy valószínűséggel Kovács Péter, a Pick Szeged vezető edzője kerülhet
ildy7 Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4946
Hol olvastad, hogy Skala lapáton?!
Előzmény: Törölt nick (4945)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4945
Skaliczki máris lapáton! Mocsai is megy???
ildy7 Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4944
gammapolis Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4943

"a műtétet nem kerülheti el"

 

Ha nem szarakodtak volna, akkor 3 hónapja már megműtötték volna és tavaszra már visszatérhetett volna.

 

 

Előzmény: kaloz174 (4942)
kaloz174 Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4942

Látjátok, hálásak lehetünk a lányoknak és Mocsainak! A dánok ellen mi is vesztettünk volna, ha nem vagyunk 15 góllal jobbak, szerintem! Kettővel többen voltak!!!:((( Milyen csalódás lett volna!

 

Két új infó:

 

"Kézilabda - Kirsner szerint nem volt elég folyamatos a játék
2004.08.30. 14:34

Női kézilabdázóink érthetően csalódottan tértek haza Athénból. A T-Mobile Magyarország Rt. által támogatott Ferencváros olimpikonjának, Kirsner Erikának érthetően nagyon fájt, hogy ezúttal őket nem szólították színpadra, amikor az érmeseket köszöntötték.

A válogatott szélsője szerint a hiba talán az volt, hogy az ukránok elleni mérkőzésen nem volt elég folyamatos a játékunk és a kritikus pillanatokban egy igazi vezéregyéniség hiányzott a csapatból. A zöld-fehérek másik játékosa, Tóth Tímea egyrészt kellemes élményeket szerzett élete első olimpiáján, másrészt elkeseredett az eredmény miatt. A két kézilabdázó nem pihenhet, hiszen a Ferencváros csütörtökön már Ljubljanába utazik, ahol két edzőmérkőzést játszanak Németh András tanítványai.

 

Lovász: erre az olimpiára nem szívesen emlékszem

A Dunaferr kézilabdázói is éremmel tértek volna haza az ötkarikás játékokról. A T-Mobile Magyarország Rt. által támogatott klub sportolója, Ferling Bernadett szerint a csapat játéka lassú volt, ez lehet az oka annak, hogy most nem állhattak dobogóra.

A világbajnoksághoz képest a dán és dél-koreai válogatott nagyon feljavult, nem véletlen, hogy ők játszották a döntőt. Lovász Zsuzsa, a válogatott szélsője szűkszavúan annyit mondott, nem szívesen emlékszik vissza erre az olimpiára, és bár a térdvédőjével nem volt gond, a műtétet nem kerülheti el. A lányok csütörtökön, már elkezdik az edzést klubjukban. (MobilPress)"


 

 

dell5 Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4941

Hallotátok már?

 

A kézilabda az a játék,amit 7-en játszanak és a végén mindig a dánok nyernek!

vincentvega78 Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4940

Ha még valaki véletlenül nem olvasta volna, az tegye meg!

 

http://www.origo.hu/athen2004/20040830megromlott.html

gammapolis Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4939
Hihetetlen, hogy a kedvenc oldalam megjavult!
Csabszi24 Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4938
Sziasztok!
A mai nap felkerűlt az oldalunkra
www.fotexfanclub.hu a szombat,vasárnapi athéni beszámolók illetve képek.Valamint az Olimpia legszebb gólja videó.
Üdv
FKFC
BOSS 27 Creative Commons License 2004.08.28 0 0 4937

az ugy van ahogy mondod a vegere elfaradt es akkor jott ki a 2 csapat koszti kulombseg

Előzmény: mondial (4936)
mondial Creative Commons License 2004.08.28 0 0 4936
egyértelmű, az oroszok abszolut verhetők Lavrov nélkül. aki 50 százalékot védett, de a végén nagyon megszórták a németek, korában simán volt 60 fölött is az a mutató...
Előzmény: BOSS 27 (4935)
BOSS 27 Creative Commons License 2004.08.28 0 0 4935

Ma lattam a nemet-orosz meccset .Az oroszoknal Lavrov tartota a csapatott az elso felidobe majdnem mindent vedet a mezonyjatekosok meg rengeteg labdat eladtak.

 

Ha ellenunk nem fog ki egy jo napot  meglesz a bronz !

attus germanicus Creative Commons License 2004.08.27 0 0 4934

Asszem, még senki nem rakta be: FHM fotók

 

A többiről meg ennyit: Így is ki lehet esni,ahogy a fiúk csinálták. Igaz, tőlük nem vártunk aranyat, így könnyebb elfogadni a bronzmeccset, de nem ez a lényeg... Szerintem, ha így játszunk tovább, az oroszokat el tudjuk kapni, és akkor miénk a bronz. Istenem, de szép lenne!! A horvátok más kategóriában játszanak, mint mi...

Kcsita Creative Commons License 2004.08.27 0 0 4933
Ildinek megvannak a maga forrásai :). A Dán seprű, megvan?:).
Előzmény: Chris Shephardino (4928)
Chris Shephardino Creative Commons License 2004.08.27 0 0 4932
A Prof is aranygéppel, csak ne ide :)
Előzmény: ildy7 (4931)
ildy7 Creative Commons License 2004.08.27 0 0 4931
Ha már Pálinger: el lehet azt intézni, hogy Pálinger az aranygéppel jöjjön haza, a többiek meg gyalog, esetleg biciklivel? Mocsai meg békaügetésben, hm?!
Na jó, nem gondoltam komolyan, én szeretem a Kapitány Urat, mert ő is szeret engem :)))
Előzmény: ildy7 (4929)
Chris Shephardino Creative Commons License 2004.08.27 0 0 4930
köszi
Előzmény: ildy7 (4929)
ildy7 Creative Commons License 2004.08.27 0 0 4929
Hőn szeretett indexünkről...

http://index.hu/sport/olimpia2004/olimpianaplo/pk_blog/
Előzmény: Chris Shephardino (4928)
Chris Shephardino Creative Commons License 2004.08.27 0 0 4928
honnan vannak Neked ilyen friss infóid Pálinger Kati naplójából, mikor a honlapján szerdánál tartanak csak? :)
Előzmény: ildy7 (4927)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!