Keresés

Részletes keresés

mizu2 Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3812
Összinte legyek már nem érdekel mit mondasz

Előzmény: robertut (3810)
micktaylor Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3811
Igyekeztem tegnap haza, hogy láthassam a parkolókkal kapcsolatban kihelyezett „hírdetményeket”. Sajnos, hiába…. Nem is tudom miért gondoltam, hogy egy közérdekű információ huzamosabb ideig olvasható marad!? Jó lenne, ha valaki feltenné esetleg a fórumra, mondjuk az(ok) akik kitették. Robertut , úgy látom te olyan informált és motivált vagy. Nincs kedved hozzá?  Esetleg az IB nem tervez némi tájékoztatást a különböző pluszszolgáltatásokkal kapcsolatban? Mondjuk mennyibe fog ez nekünk kerülni? Volt, illetve van igény erre? Nagyon köszönöm.

robertut Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3810

Ezt a sz*rkavarást nem mi okozzuk, tehát csak nevetve lehet asszisztálni az agitációt, ne haragudj. Már-már tényleg vicces amiket írtok. Tipikus halásztörténetek.

Előzmény: mizu2 (3809)
mizu2 Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3809
Most még nevetsz .

De az nevet aki utoljára nevet.

Örülök hogy neked ennyire tetszik ez a dolog.

Ti komolyan el hiszitek hogy tesztek a lakóparknak?

Mert én nem ezt látom, ami otta színre léptetek csak a sz*r kavarás megy meg a másikra mutogatás.

Előzmény: mizu2 (3805)
bibicc Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3808
LOL = Laught Out Loud
Vagyis hangos kacajra fakadt robertut, aminek igazán örülök, tényleg csupa móka és kacagás minden.....
Előzmény: mizu2 (3805)
mizu2 Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3807
Erre csak őt tudom idézni egy tagadás egy alítás
Előzmény: bibicc (3804)
bibicc Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3806
Szerintem nincs azzal semmi gond, ha másik autóval is beáll valaki a kipakolás idejére, annak idején költözéskor is beengedtek Anikóék minket, amikor még nem volt garázsunk. De hogy ezt hogy lehet megvalósítani a jelenlegi rendszerben azt nem tudom, nekem kicsit átgondolatlannak tűni ez az egész, bár el kell ismernem, hogy egy egyértelműen kalóz autó, ami már hetek óta rossz helyen parkolt, tegnap nem volt látható :)
Előzmény: dzsekbauer (3802)
mizu2 Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3805

Ezt most nem értem????

Mi az hogy LOL

Előzmény: robertut (3803)
bibicc Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3804
Az IB elnökünk által összehívandó közgyűlésre nyilván nem terveznek bizalmatlansági szavazást...Remélem összejön az aláírós dolog, és akkor össze kell hívni olyat amin ez is napirendi pont.

A másik fórumon egyébként más "érdekes" dolgot is láttam, nevezetesen, hogy U.Gy azt mondta MZS-nek, "megástad a sírodat".
Ezzel kapcsolatban két dolog jutott eszembe:
1. Vajon szerencsés-e kiragadni egyetlen mondatot a szövegkörnyezetből, talán korrektebb lett volna az egész beszélgetést és a körülményeit is odaírni, ha már ilyet ír valaki.
2. Jól értem, hogy akkor most ez egy kvázi beismerő vallomás. Nemrég még az sem volt elismerve részéről, hogy egyáltalán történt-e valami pénteken, most meg az is kiderült, hogy esetleg köze is volt hozzá az IB elnöknek?
Előzmény: mizu2 (3799)
robertut Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3803

legalább az ett nem döntőt helyettünk

 

LOL

Előzmény: mizu2 (3801)
dzsekbauer Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3802
Üdv.
Garázsbeállás ügyben lenne egy kérdésem. Nekünk 2 autónk és egy beállónk van, tehát az egyik autó az utcán parkol. Viszont azt használjuk gyakrabban (bevásárlás stb.) Hogy miért azt most nem ecsetelem. Szóval nagybevásárláskor be szoktam jönni a kipakolás idejére, vagy ha nagyon hideg van és nem akarjuk a gyereket (19 hónapos) kivinni, esetleg túl sok csomaggal indulunk valahová. Erről mi a vélemény? Ez az új őrös beengedős rendszer miatt érdekel.
mizu2 Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3801
Teljesen egyet értek veled .

Nem baj jön majd a közgyűlés és ott változtathatunk majd rajta.

Csak olyan szépen indult ez a az egész, ETT lopja a pénzünk jöttek ők és meg mentetek minket. A helyzet nem hogy jobb lett hanem rosszabb de legalább az ett nem döntőt helyettünk.

De lehet hogy én látom rosszul a dolgot.

Amúgy a Zsuzsa azt írt hogy többen kérték tőle a garázs őrzését.

Szerintem a létező legrosszabb megoldást választották és a legdrágábbat

Bár én nem tudhatom mennyibe kerül nincs jogom tudni hisz csak egy lakó vagyok és nem ib tag.

 

Előzmény: Dojika (3800)
Dojika Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3800

Én pedig úgy látom,

 

semmi nem változott... ugyanúgy ránk van eröltetve az új üzemeltető/gondnok és ránk let erőltetve a biztonsági szolgálat, a megkérdezésünk nélkül... és persze fizethetjük őket...

 

Kár. Az ember azt hinné, aki érintett benne az másként kezeli a dolgokat, de úgylátszik a régi mondás itt is igaz a hatalomról... :(((((

Előzmény: Stella és Norbye (3797)
mizu2 Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3799
Sajnos miután fel írtam a fórumra el tűnt az összes papír.

Sajnos mások is olvassák a fórumot, akik nem szeretnék hogy mások is el tudják olvasni a papírt.

 

Más téma

A tvn-es fórumon olvastam közgyűlés témáját viszont a bizalmatlansági szavazásról nem nagyon írtak a Zsuzsáék.

Előzmény: Dojika (3798)
Dojika Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3798

Köszönöm,

kíváncsi vagyok. :)

Előzmény: mizu2 (3794)
Stella és Norbye Creative Commons License 2007.01.16 0 0 3797
Én itt már úgy látom, hogy
"...nincsen sok választás. Azért nincsen, mert elkúrtuk. Nem kicsit... nagyon."

Hogy lehet bejutni a másik fórumra? Regisztráltam vasárnap, de még mindig csak "butított" hozzáférésem van.
mizu2 Creative Commons License 2007.01.16 0 0 3796
Ha el olvastátok írjatok kíváncsi vagyok a véleményetekre
mizu2 Creative Commons License 2007.01.16 0 0 3795
Pontosítok egy kicsit ki mész a d/1-es lépcsőháza alagsori kijáróján ( a mély garázsban ) ls ott van ki ragasztva.

Előzmény: bibicc (3793)
mizu2 Creative Commons License 2007.01.16 0 0 3794
D/ 1-es lépcsőházban van ki rakva .

De majd holnap fel rakom ha gondolod
Előzmény: Dojika (3792)
bibicc Creative Commons License 2007.01.16 0 0 3793
No majd megnézem én is azt a papírost, aztán utánajárok hogy mi is a törvényes és mi nem, valahogy nem bízom már magam holmi kiplakátolt dolgokban, egyet kérdeztem itt törvényességi dologról, azóta sem érkezett cáfolat rá, gondolom ezek szerint igazam lehetett....
Előzmény: mizu2 (3791)
Dojika Creative Commons License 2007.01.16 0 0 3792

Mizu Kedves,

 

egész pontosan megmondanád hol van kifüggesztve (szerintük) a biztonsági szolgálat és a paragrafusok?

 

mert én itt a B-ben, most direkt megnéztem és nyomát sem láttam ilyesminek....

és kíváncsi lennék erre  a felhatalmazásra, nagyon.

 

köszi:

Dóra

Előzmény: mizu2 (3791)
mizu2 Creative Commons License 2007.01.16 0 0 3791
A kérdésemre a választ meg kaptam ki van fügesztve a biztonsági szolgálat mától van

Plusz oda írtak minden fél paragrafus hogy mi alapján volt joguk hozzá, a lakók megkérdezése nélkül.

Jó tudni hogy mindent JÓGÓSAN csinálnak és eldöntenek mindent helyettem.

Nem baj a szavazáson nekem is jogom lesz nem rájuk szavazni .

Már nagyon várom. Utána kíváncsi leszek hogy ők mit fognak szólni ahhoz hogy semmibe nem lesz bele szólásuk . (és esetleg más dönthelyetük)

Andreasd Creative Commons License 2007.01.16 0 0 3790
Hi Micktaylor!

SMS-t küldött, úgy néz ki összejött, de jobb a több. Ha esetleg van ismerősöd, szomszédod szóljatok Nekik is.
by
Andreasd
Előzmény: micktaylor (3785)
zazek Creative Commons License 2007.01.16 0 0 3789
Köszönöm Zoli.
Előzmény: zida (3788)
zida Creative Commons License 2007.01.16 0 0 3788
Zazek,

Láttuk, Alíz ma Brüsszelben tárgyal az EU tanácsban, így nem tudom most megkérdezni, hogy konkrétan melyik lakások lettek leadva a C-ből, de globálisnak tűnik a probléma, és azért kértek a C-D épületből kb. 5-5 lakást, hogy ha megjavították, akkor ezeknél le tudják konkrétan ellenőrizni, hogy jó-e.

Üdv:
Zoli
Előzmény: zazek (3783)
mizu2 Creative Commons License 2007.01.16 0 0 3787
Ezt a titoktartási nyilatkozatot még nem halottam.

Ehhez keresnek ügyvédet ?

Hol él élünk ? Diktatúra van mi az hogy titkosítanak?

Lakoknak nem szabad tudni az anyagi helyzetről?????????

Hát akkor kinek szabad ?

Saját tulajdonunkról
Előzmény: nilda (3786)
nilda Creative Commons License 2007.01.16 0 0 3786

Jó reggelt Mindenkinek!

 

Eddig én csak csöndben olvasgattam, de mostanra annyira elszabadult a pokol, hogy nem bírom tovább szó nélkül hagyni. Mi az, hogy Zsuzsa nem tud a lefejelésről? Kinek kellene pontosan felvilágosítani a történtekről? A párjának? Annak a lakónak, aki elvitte Gyurit a dokihoz az eset után ( remélem, voltatok annyira észnél a sokkhatás ellenére is, hogy vetettetek fel látleletet - az ellen nem nagyon lehet apelláta)? Vagy netán azoknak a gyerekeknek, akik látták az egészet?

 

Kedves Zsuzsa!

Mit mond neked az a két szó, hogy titoktartási nyilatkozat? A "nem értem a kérdést", illetve a "semmit" válaszokat sajnos nem tudom elfogadni. Ma reggel hallottam erről a bizonyos két szóról és érdekelne a te verziód is. Azt hiszem, a várva várt közgyűlésen arra is kellene majd válaszolni mindenki előtt - illetve most itt a fórumon is jó lenne -, hogy hogy képzeltétek azt, hogy iratokat, adatokat, tényeket titkoltok el előlünk, mondván, hogy a lakóknak semmiről sem szabad tudniuk. Emiatt az érdekes beszélgetés miatt ma reggel majdnem elkéstem a munkahelyemről, de tudni AKAROM, hogy milyen jogon zártok ki minket a saját anyagi helyzetünket befolyásoló döntések meghozatalából?!

 

 

Előzmény: feszkó (3782)
micktaylor Creative Commons License 2007.01.16 0 0 3785

Andreasd!

 

Sikerült  tegnap Gyurival beszélni? Összejött a szükséges aláírás?

mizu2 Creative Commons License 2007.01.16 0 0 3784
Találkozott már valaki ezekkel a parkoló őrkel. Én tegnap este le mente este kíváncsiságból de nem találtam senkit.

Hol és mikor vannak ezek egyáltalán ?

Kedves Feszko nem kell az ö szintjükre le süllyedni

Az erőszak sosem megoldás, nekem se szokott köszöni az egyik SZB-tag de hát szerintem ez őket minősíti. Sőt én már láttam azt is amikor el dobálta a csíkét a lakóparkban fél métere a kukától. Ez is őt minősíti.

 

zazek Creative Commons License 2007.01.16 0 0 3783
Zida!

A lépcsőházunk faliújságára kezdtem a kirakott papírotok alá irogatni, hogy melyik lakásban nem működik a kinti kaputelefon. Megtaláltátok?
Előzmény: zida (3774)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!