IKSZ
2003.12.02
0 0
63
2003. december 2.
A-csoport
16:00 SCG-AUS +18
18:00 CRO-BRA +15
20:00 FRA-ESP +2
B-csoport
16:00 RUS-KOR +3
18:00 CZE-URU +10
20:00 AUT-ANG +12
C-csoport
17:00 JPN-TUN -5
19:00 NOR-UKR +4
21:00 ROM-ARG +10
D-csoport
17:00 HUN-CIV +22
19:00 SLO-CHN +1
21:15 DEN-GER +2
Tomek Asru
2003.12.02
0 0
62
2003. december 3.
A-csoport
16:00 ESP-SCG -1
18:00 AUS-CRO -14
20:00 BRA-FRA -12
B-csoport
16:00 KOR-CZE +8
18:00 ANG-RUS -13
20:00 URU-AUT -8
C-csoport
17:00 UKR-ROM +2
19:15 TUN-NOR -12
21:15 ARG-JPN + 2
D-csoport
17:00 CIV-SLO -8
19:00 GER-HUN -4
21:15 CHN-DEN -4
bala_ggio
2003.12.02
0 0
60
csájó!
továbbjutók:
A-csoport
SCG, ESP, FRA
B-csoport
RUS, KOR, AUT
C-csoport
NOR, ROM, UKR
D-csoport
SLO, HUN, DEN
Kasza Bubu
2003.12.02
0 0
58
2003. december 2.
A-csoport
16:00 SCG-AUS +5
18:00 CRO-BRA +12
20:00 FRA-ESP +5
B-csoport
16:00 RUS-KOR +3
18:00 CZE-URU +9
20:00 AUT-ANG +5
C-csoport
17:00 JPN-TUN -4
19:00 NOR-UKR +2
21:00 ROM-ARG +2
D-csoport
17:00 HUN-CIV +4
19:00 SLO-CHN -4
21:15 DEN-GER +4
2003. december 3.
A-csoport
16:00 ESP-SCG +2
18:00 AUS-CRO -5
20:00 BRA-FRA -8
B-csoport
16:00 KOR-CZE +7
18:00 ANG-RUS -11
20:00 URU-AUT -5
C-csoport
17:00 UKR-ROM +6
19:15 TUN-NOR -9
21:15 ARG-JPN +2
D-csoport
17:00 CIV-SLO -7
19:00 GER-HUN -4
21:15 CHN-DEN -6
2003. december 4.
A-csoport
16:00 ESP-BRA +7
18:00 SCG-CRO +5
20:00 FRA-AUS +8
B-csoport
16:00 KOR-ANG +7
18:00 CZE-AUT -4
20:00 RUS-URU +11
C-csoport
17:00 UKR-TUN +7
19:00 NOR-ARG +8
21:15 ROM-JPN +4
D-csoport
17:00 HUN-SLO +2
19:00 GER-CHN +3
21:15 DEN-CIV +13
2003. december 6.
A-csoport
14:00 AUS-ESP -8
16:00 CRO-FRA -6
18:00 SCG-BRA +7
B-csoport
16:00 CZE-ANG +7
18:00 AUT-RUS -7
20:00 URU-KOR -5
C-csoport
17:00 ARG-UKR -6
19:15 JPN-NOR -15
21:15 ROM-TUN +7
D-csoport
16:00 CIV-GER -8
18:00 HUN-CHN +3
20:15 SLO-DEN -5
2003. december 7.
A-csoport
16:00 BRA-AUS +4
18:00 CRO-ESP -4
20:00 FRA-SCG +2
B-csoport
16:00 RUS-CZE +8
18:00 AUT-KOR -3
20:00 ANG-URU +4
C-csoport
17:00 JPN-UKR -6
19:15 NOR-ROM +5
21:15 TUN-ARG +2
D-csoport
16:00 CHN-CIV +5
18:00 SLO-GER +4
20:15 DEN-HUN +4
FaberK
2003.12.02
0 0
57
2003. december 2.
A-csoport
16:00 SCG-AUS +9
18:00 CRO-BRA +16
20:00 FRA-ESP -2
B-csoport
16:00 RUS-KOR +8
18:00 CZE-URU +14
20:00 AUT-ANG +7
C-csoport
17:00 JPN-TUN -4
19:00 NOR-UKR +6
21:00 ROM-ARG +8
D-csoport
17:00 HUN-CIV +11
19:00 SLO-CHN -2
21:15 DEN-GER +7
A: ESP, FRA, CRO
B: RUS, KOR, AUT
C: NOR, ROM, UKR
D: HUN, DEN, GER
bölcs27
2003.12.02
0 0
56
2003. december 2.
A-csoport
16:00 SCG-AUS +7
18:00 CRO-BRA +10
20:00 FRA-ESP +4
B-csoport
16:00 RUS-KOR +2
18:00 CZE-URU +11
20:00 AUT-ANG +6
C-csoport
17:00 JPN-TUN -3
19:00 NOR-UKR +3
21:00 ROM-ARG +2
D-csoport
17:00 HUN-CIV +8
19:00 SLO-CHN -3
21:15 DEN-GER 0
2003. december 3.
A-csoport
16:00 ESP-SCG +3
18:00 AUS-CRO -7
20:00 BRA-FRA -11
B-csoport
16:00 KOR-CZE +4
18:00 ANG-RUS -9
20:00 URU-AUT -7
C-csoport
17:00 UKR-ROM +5
19:15 TUN-NOR -12
21:15 ARG-JPN 0
D-csoport
17:00 CIV-SLO -9
19:00 GER-HUN -6
21:15 CHN-DEN -4
2003. december 4.
A-csoport
16:00 ESP-BRA +5
18:00 SCG-CRO +4
20:00 FRA-AUS +14
B-csoport
16:00 KOR-ANG +8
18:00 CZE-AUT -5
20:00 RUS-URU +8
C-csoport
17:00 UKR-TUN +8
19:00 NOR-ARG +7
21:15 ROM-JPN +5
D-csoport
17:00 HUN-SLO +4
19:00 GER-CHN +2
21:15 DEN-CIV +11
2003. december 6.
A-csoport
14:00 AUS-ESP -11
16:00 CRO-FRA -5
18:00 SCG-BRA +6
B-csoport
16:00 CZE-ANG +5
18:00 AUT-RUS -9
20:00 URU-KOR -10
C-csoport
17:00 ARG-UKR -5
19:15 JPN-NOR -12
21:15 ROM-TUN +6
D-csoport
16:00 CIV-GER -11
18:00 HUN-CHN +2
20:15 SLO-DEN -3
2003. december 7.
A-csoport
16:00 BRA-AUS +5
18:00 CRO-ESP -3
20:00 FRA-SCG 0
B-csoport
16:00 RUS-CZE +7
18:00 AUT-KOR +2
20:00 ANG-URU +5
C-csoport
17:00 JPN-UKR -7
19:15 NOR-ROM +7
21:15 TUN-ARG +5
D-csoport
16:00 CHN-CIV +8
18:00 SLO-GER +3
20:15 DEN-HUN +8!
The_Rev
2003.12.02
0 0
55
2003. december 2.
A-csoport
16:00 SCG-AUS +6
18:00 CRO-BRA +9
20:00 FRA-ESP +4
Tj.: FRA,ESP(gbn jó oddsal futnak),CRO
B-csoport
16:00 RUS-KOR 0
18:00 CZE-URU +7
20:00 AUT-ANG +7
Tj.:RUS,KOR,AUT
C-csoport
17:00 JPN-TUN +2
19:00 NOR-UKR +8
21:00 ROM-ARG +7
Tj.:NOR,ROM,UKR
D-csoport
17:00 HUN-CIV +11
19:00 SLO-CHN +1
21:15 DEN-GER +4
Tj.:HUN,DEN,SLO
totyus
2003.12.01
0 0
53
2003. december 3.
A-csoport
16:00 ESP-SCG +3
18:00 AUS-CRO -5
20:00 BRA-FRA -10
B-csoport
16:00 KOR-CZE +2
18:00 ANG-RUS -10
20:00 URU-AUT -8
C-csoport
17:00 UKR-ROM -4
19:15 TUN-NOR -15
21:15 ARG-JPN -3
D-csoport
17:00 CIV-SLO -9
19:00 GER-HUN -5
21:15 CHN-DEN -10
MaciBG
2003.12.01
0 0
52
És a továbbjutók:
A csoport:
SPA, CRO, FRA
B csoport:
RUS, KOR, AUT
C csoport:
NOR, ROM, UKR
D csoport:
DEN, HUN, SLO
MaciBG
2003.12.01
0 0
51
A-csoport
16:00 SCG-AUS +18
18:00 CRO-BRA +15
20:00 FRA-ESP -3
B-csoport
16:00 RUS-KOR +2
18:00 CZE-URU +13
20:00 AUT-ANG +5
C-csoport
17:00 JPN-TUN -4
19:00 NOR-UKR +7
21:00 ROM-ARG +11
D-csoport
17:00 HUN-CIV +13
19:00 SLO-CHN +4
21:15 DEN-GER +6
_paha_
2003.12.01
0 0
49
ajajj, én meg türelmetlen voltam és gyorsan fogadtam... o-:
na ránézek még1x! (-;
Előzmény: Leki (48)
Leki
2003.12.01
0 0
48
Azóta kibővült a lista mind a 12 holnapi meccsre, sőt handicap-ben is lehet pár meccsre fogadni, íme a "hendisek":
Win
Handicaps 02 Dec 03 18:00
Win
1.75
Croatia v Brazil 0:8.5
1.85
1.77
Czech Rep. v Uruguay 0:13.5
1.83
Win
Handicaps 02 Dec 03 19:00
Win
1.80
Norway v Ukraine 0:7.5
1.80
Win
Handicaps 02 Dec 03 20:00
Win
1.80
Austria v Angola 0:6.5
1.80
No meg a magyar meccs egyértelmű oddsai:
Hungary v Ivory Coast
1.01 20.00 10.00
Előzmény: _paha_ (43)
TopSecret
2003.12.01
0 0
46
2003. december 2.
„A” csoport
SCG – AUS +10
CRO – BRA +17
FRA – ESP –3
„B” csoport
RUS – KOR +15
CZE – URU +7
AUT – ANG –7
„C” csoport
JPN – TUN +10
NOR – UKR +7
ROM – ARG +12
„D” csoport
HUN – CIV +14
SLO – CHN +11
DEN – GER +5
Továbbjutók:
„A” CRO FRA ESP
„B” RUS AUT ANG
„C” NOR UKR ROM
„D” HUN SLO DEN
Tomek Asru
2003.12.01
0 0
45
2003. december 2.
A-csoport
16:00 SCG-AUS +11
18:00 CRO-BRA +13
20:00 FRA-ESP +5
B-csoport
16:00 RUS-KOR +5
18:00 CZE-URU +10
20:00 AUT-ANG +6
C-csoport
17:00 JPN-TUN -4
19:00 NOR-UKR +6
21:00 ROM-ARG +11
D-csoport
17:00 HUN-CIV +13
19:00 SLO-CHN -3
21:15 DEN-GER +7
Wagner Lopez
2003.12.01
0 0
44
2003. december 2.
A-csoport
16:00 SCG-AUS +13
18:00 CRO-BRA +9
20:00 FRA-ESP +5
B-csoport
16:00 RUS-KOR +6
18:00 CZE-URU +4
20:00 AUT-ANG +8
C-csoport
17:00 JPN-TUN +2
19:00 NOR-UKR +5
21:00 ROM-ARG +11
D-csoport
17:00 HUN-CIV +15
19:00 SLO-CHN +4
21:15 DEN-GER +6
2003. december 3.
A-csoport
16:00 ESP-SCG -2
18:00 AUS-CRO -9
20:00 BRA-FRA -12
B-csoport
16:00 KOR-CZE -2
18:00 ANG-RUS -9
20:00 URU-AUT -9
C-csoport
17:00 UKR-ROM -2
19:15 TUN-NOR -13
21:15 ARG-JPN -1
D-csoport
17:00 CIV-SLO -7
19:00 GER-HUN -5
21:15 CHN-DEN -9
2003. december 4.
A-csoport
16:00 ESP-BRA +8
18:00 SCG-CRO +3
20:00 FRA-AUS +17
B-csoport
16:00 KOR-ANG +6
18:00 CZE-AUT -3
20:00 RUS-URU +12
C-csoport
17:00 UKR-TUN +8
19:00 NOR-ARG +17
21:15 ROM-JPN +11
D-csoport
17:00 HUN-SLO +8
19:00 GER-CHN +3
21:15 DEN-CIV +14
2003. december 6.
A-csoport
14:00 AUS-ESP -12
16:00 CRO-FRA -7
18:00 SCG-BRA +11
B-csoport
16:00 CZE-ANG +5
18:00 AUT-RUS -6
20:00 URU-KOR -8
C-csoport
17:00 ARG-UKR -9
19:15 JPN-NOR -14
21:15 ROM-TUN +11
D-csoport
16:00 CIV-GER -14
18:00 HUN-CHN +6
20:15 SLO-DEN -6
2003. december 7.
A-csoport
16:00 BRA-AUS +5
18:00 CRO-ESP -6
20:00 FRA-SCG +5
B-csoport
16:00 RUS-CZE +6
18:00 AUT-KOR +2
20:00 ANG-URU +9
C-csoport
17:00 JPN-UKR -9
19:15 NOR-ROM +4
21:15 TUN-ARG -4
D-csoport
16:00 CHN-CIV +6
18:00 SLO-GER -2
20:15 DEN-HUN +3
Továbbjutók
A: FRA, SCG, ESP
B: RUS, AUT, CZE
C: NOR, ROM, UKR
D: DEN, HUN, GER
Előzmény: _paha_ (43)
_paha_
2003.12.01
0 0
43
a
gamebookers en a következő vb meccsekre lehet tenni:
Russia v South Korea 1.28 14.50 3.45
Norway v Ukraine 1.08 16.50 6.50
Slovenia v China 1.55 12.50 2.40
France v Spain 1.35 13.00 3.10
Denmark v Germany 1.65 12.00 2.20
mondial
2003.11.30
0 0
38
2003. december 2.
A-csoport
16:00 SCG-AUS +9
18:00 CRO-BRA +12
20:00 FRA-ESP +2
B-csoport
16:00 RUS-KOR +1
18:00 CZE-URU +5
20:00 AUT-ANG +7
C-csoport
17:00 JPN-TUN -2
19:00 NOR-UKR +4
21:00 ROM-ARG +7
D-csoport
17:00 HUN-CIV +13
19:00 SLO-CHN +3
21:15 DEN-GER +2
2003. december 3.
A-csoport
16:00 ESP-SCG -2
18:00 AUS-CRO -8
20:00 BRA-FRA -7
B-csoport
16:00 KOR-CZE +4
18:00 ANG-RUS -10
20:00 URU-AUT -6
C-csoport
17:00 UKR-ROM +2
19:15 TUN-NOR -11
21:15 ARG-JPN +4
D-csoport
17:00 CIV-SLO -8
19:00 GER-HUN -6
21:15 CHN-DEN -2
Továbbjutók
A:CRO, FRA, SCG
B:RUS, KOR, AUT
C:NOR, UKR, ROM
D:DEN, HUN, SLO
Pityu Gyor
2003.11.30
0 0
36
Eleg a tovabbjuto csapatok, sorrend nem kell?
A-csoport: FRA, SCG, ESP (Ez nagy csata lesz a horvatokkal, hajra Siki!)
B-csoport: RUS, KOR, AUT
C-csoport: NOR, ROM, UKR
D-csoport: HUN, CHN, den (HAJRA MAGYAROK!!!)
A tovabbi lebonyolitas hogy lesz? AB es CD csoport, majd a ket gyoztes megy a dontoert, vagy meg lesz elodonto is?
Csbalázs
2003.11.30
0 0
35
Továbbjutók:
A csoport: FRA, CRO, ESP
B csoport: RUS, KOR, AUT
C csoport: NOR, ROM, UKR
D csoport: DEN, HUN, CHN
Előzmény: Csbalázs (5)
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!