Keresés

Részletes keresés

EsbY Creative Commons License 2004.03.01 0 0 64
Sziasztok!

Tudtok olyan software-ről, amivel 5.1-es hangzást lehet "keverni"? Gondolok itt arra, hogy meg tujam szabni az egyes sávok "helyzetét" (melyik hangfalon "jelenjen meg", illetve az egyes hangfalakon milyen erősséggel szólaljon meg), továbbá képes legyen a program "vándoroltatni" hangfalró-hangfalra a kívánt sávot... persze úgy, ahogy én akarom. :)
Az ACID PRO-nak mintha lenne ilyen plug-in-je (vagy alapból kezeli az AC3-at?), de nem vagyok benne biztos.

Üdv:
EsbY

m-t Creative Commons License 2004.01.08 0 0 62
http://www.ladspa.org/

Itten vannak linkek.

EGyébiránt Google a barátod. Rákeresel hogy: linux sequencer

Előzmény: soundsthu (61)
soundsthu Creative Commons License 2004.01.08 0 0 61

Sziasztok!

Windows 98-hoz vagy Suse 8.2-es Linuxhoz keresek egy (lehetôleg) ingyenesen használható jobb sequencer programot. Tudtok ilyet?

Üdv: Janek

Rigor Creative Commons License 2004.01.06 0 0 59
A kifestőkönyv zenei megfelelője.
Előzmény: Döggvész (58)
jani-vv3 Creative Commons License 2003.12.21 0 0 57
Nuendo.
RoBee Creative Commons License 2003.12.19 0 0 56
Ezt nem tudtam. Akkor most meg van a véleményem róluk...
Előzmény: count M (55)
count M Creative Commons License 2003.12.18 0 0 55
Naja, csak azt nem ők fejlesztették, hanem átvették a Sek'd-től (talán két éve).

r.cM

Előzmény: RoBee (54)
RoBee Creative Commons License 2003.12.18 0 0 54
Még régen akadt a kezem közé néhány mutációja, mikor az "ideális" zeneszerkesztő programot kerestem, de őszintén szólva nevetséges program volta az akkori többi progihoz képest. Persze csodák előfordulhatnak, elvégre a Magix-nek vannak elég használható szoftverei is (pl. a Samplitude)
Előzmény: Döggvész (53)
MidiTom Creative Commons License 2003.12.17 0 0 52
:)
Előzmény: RoBee (51)
RoBee Creative Commons License 2003.12.17 0 0 51
A Magix Music Maker, vagy az, hogy még nem nézted meg? :)
Előzmény: Döggvész (50)
dj_Crow Creative Commons License 2003.12.03 0 0 49
Ciao!!!

Lenne 1-2 problémám!!!
Használom a Reason 2.5-t,Soound Forge 6-ot,Wave-Lab-ot,ReCycle-t!!!!
ÉSHASZNÁLNÁM A CUBASE SX-et,HA TUDNÁM!!!
Próbálkoztam vele,de semmi közöm nincs hozzá,pedig tudom,h a Reason-nal is össze lehetne kötni...HA VKI. TUD SEGÍTSEN!!!!
Milyen zeneszerkesztő+editáló progikat kellene használnom???

Húúúúú, Még van 1 olyan problémám,h betettem két számot a Cubase-ba és probáltam ütemre hozni őket...De csak kopogás lett belőle...MIT KÉNE CSINÁLNOM????Így vocal-t + semmit nem tudok betenni!!!

Aki tud az segítsen...
ELŐRE IS KÖSSZ!!!

Joga Creative Commons License 2003.11.27 0 0 48
Csak csatlakozni tudok. Tényleg király.
Sancho Creative Commons License 2003.11.26 0 0 47
Fruity Studio a király... :)
virtualpro Creative Commons License 2003.11.25 0 0 46
A legtutibb zeneszerkesztő témára visszatérve egyébként szerintem nagyon sok függ attól is, hogy kinek milyen zene a célja. Én általában saját hangszerekkel játszok fel mindent amit tudok, értve ezen a gitárt, basszusgitárt, dobokat is. A trackerek ilyen szempontból nekem hanyagolandók, bár régebben én is játszogattam Impulse Trackerrel meg FT2-vel. Cakewalk annyira nem tetszett nekem a Logicnál meg a Cubase valahogy szimpatikusabbnak tűnt. Mint szerkesztő szerintem ennél nehéz jobbat találni. Cubase mellett, ha csak valami ötletet akarok gyorsan összedobni akkor Fruity Loops-ot is használok, mivel nagyon gyorsan lehet dolgozni vele, és cubase-ben mint VSTi-t lehet használni. Régebben még a SAW (iqsoft) progival is próbálkoztam, ami szintén nagyon jó program de inkább HDD recordernek van kitalálva érzésem szerint.
Előzmény: MidiTom (45)
MidiTom Creative Commons License 2003.11.25 0 0 45
Akkor elmondom a frankót.
Vagy tíz éve keresett meg egy közeli zenész úr, javasolta, hogy szóljunk már a hangszergyáraknak, készítsenek ilyen vokálozó éneklő hangszereket. Az alapötlet az volt, hogy ő Elvis hangján kívánja elénekelni a Love me Tender-t. Az illető úr azóta befutott zenész és ismert politikai tényező. Nem tudom, hogy érdekli-e vajh az ELvis sound.
Előzmény: Li2ard (44)
Li2ard Creative Commons License 2003.11.24 0 0 44
MidiTom: Nem gondoltál még rá, hogy bepereld a Yamahát? Elvégre tőled lopták az ötletet nem? Nem érzed ezt egy kicsit ProVocálónak?

Li2ard

Előzmény: MidiTom (40)
virtualpro Creative Commons License 2003.11.24 0 0 43
Pár sample linkje a Vocaloidhoz:
http://www.zero-g.co.uk/media/mp3/LOLA_Demo_1_Little_Bird.mp3
http://www.yamaha.co.jp/product/vocaloid/en/sample.html
Tudtok más programot ami ha nem is ilyen szinten de énekhangot lehet előállítani vele? Én csak ilyen komolytalanabb plugineket találtam mint pl. a Delay Lama Voice VSTi... :S
Előzmény: virtualpro (42)
virtualpro Creative Commons License 2003.11.24 0 0 42
Én szivesen megnézném, valaki próbálta már?
Előzmény: Haasz Andras (41)
Haasz Andras Creative Commons License 2003.11.24 0 0 41
Hát szerintem ez is csak egy eszköz, amit lehet akár okosan is használni.
Előzmény: count M (39)
MidiTom Creative Commons License 2003.11.23 0 0 40
A helyzet sose volt még annyira rossz, hogy még sokkal rosszabb ne tudna lenni :)
Előzmény: count M (39)
count M Creative Commons License 2003.11.23 0 0 39
Na gyerekek, ehhez mit szólunk? :-)

r.cM

Topy Creative Commons License 2003.11.20 0 0 38
Vagy Blöki! :)

Topy

Előzmény: MidiTom (37)
MidiTom Creative Commons License 2003.11.18 0 0 37
Ott annyival volt egyszerűbb a helyzet, hogy Köbüki az adott epizód végére mindig mindent rendbetett. Vagy az Aladár :)
Előzmény: Li2ard (36)
Li2ard Creative Commons License 2003.11.18 0 0 36
Hmm... Emlékeztek még a Mézga Aladár különös kalandjaiban a zenebolygóra, ahol az igazi zenészek elmenekültek a föld alá, mert nem bírták elviselni a kontárok zaját?

ööö...:)

Li2ard

Előzmény: MidiTom (35)
MidiTom Creative Commons License 2003.11.18 0 0 35
Na jó.
Akkor ezek szerint eljött a vég.
Hangszerbolt bezár, kulcs bedob hídról folyóba, fülbe automata forró ólom be, pár zenész szerű emberrel elmenni bunkert ásni. Armageddon közelg.
RoBee Creative Commons License 2003.11.18 0 0 34
Szerintem nem szeretik a műzlit... és így más választásuk nem marad :)

Magix Műzli Maker :)

Előzmény: Li2ard (33)
Li2ard Creative Commons License 2003.11.18 0 0 33
Hát nem. Viszont nem értem, miért épít valaki stúdiót sok millióért. Tényleg nem. 400 ftért veszel egy műzlit, adnak mellé egy cédét, van rajta felvevő, meg stúdió minőségű hangminták, amikkel végre betörhetek a poppiacra, meg keverőpult, meg effektek, még videót is szerkeszthetek vele, és a végén lementhetem empéháromba. Hát hüjék ezek, hogy kiadnak erre olyan sok pézt?

Li666ard

Előzmény: Haasz Andras (31)
RoBee Creative Commons License 2003.11.18 0 0 32
Vigyázva rágcsálni a chipset, mert ha valami keménybe harapsz, akkor az a hardverkulcs volt :-))))

Igen, én is láttam ilyen chipset a napokban... mérgelődtem is egy sort, hogy miért nem egy SX2-est csomagoltak bele :)))

Előzmény: Haasz Andras (31)
Haasz Andras Creative Commons License 2003.11.18 0 0 31
:-)))))))))))))))

Gondolom, akkor ez nem hardverkulcsos szoft...;-)

Előzmény: Li2ard (30)
Li2ard Creative Commons License 2003.11.18 0 0 30
Nem tudom ezt viccből írtad-e, vagy sem, de a hétvégén vettem egy müzlit a teszkóban, és adtak hozzá egy densz ídzsét. Ez nem vicc. Itt van az asztalomon, jó kis papírtokban.

Li2ard

Előzmény: RoBee (29)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!