Keresés

Részletes keresés

Thor Creative Commons License 2004.11.14 0 0 658
Most elég meredeken kretén. Meg kell hagyni, nagyon jól válogatták be, egyfolytában remeg az arca :)
Előzmény: lafno (657)
lafno Creative Commons License 2004.11.14 0 0 657
Nemtom. Nem láttam egy csomót, addig meg csak simán kretén volt.
Előzmény: Thor (655)
Tegom_ Creative Commons License 2004.11.14 0 0 656
Ezt hol hallottad? És a lassan az mit jelent? Vége még egy ideig tuti nem lesz, de lehet hogy más időpontban lesz. Mit hallottál?
Előzmény: Pistike (650)
Thor Creative Commons License 2004.11.14 0 0 655
Mér, eddig nem az volt?! :-O :))
Előzmény: lafno (654)
lafno Creative Commons License 2004.11.14 0 0 654

Na én is láttam ma a felét.

Jövő héten a vörös csaj őrülési jelenete lesz?

Thor Creative Commons License 2004.11.14 0 0 653

Már be is bukta.

Nekem ez a megtérő gengszter vonulat volt nagyon meredek ma :)))

Előzmény: cyber.greg (652)
cyber.greg Creative Commons License 2004.11.14 0 0 652
Olyan irritáló feje van ennek az Olinak, hogy má alig vártam, hogy bebukja az 1 milláját!
Alpári Gnác Creative Commons License 2004.11.14 0 0 651

Kicsoda? Bori Néni?

 

Mert ha igen, akkor úristen!!!:)

Előzmény: Thor (649)
Pistike Creative Commons License 2004.11.13 0 0 650

szerintem lassan(?) vége

állitólag rövidesen a Heti Hetes lesz a helyén

Thor Creative Commons License 2004.10.19 0 0 649

Briós? Nekem a Corában kapható kontyos vagy katalán kenyér jutott eszembe :)

(Ha tunnátok, gyerekkoromban ő olyan szintű szépség-szimbólum cicababa volt, mint ma Cindy Crawford. Anyukám megnézte, amikor a nyáron itt volt, és tökre felháborodott, hogy hogy bírt így megöregedni és meghízni)

Előzmény: ribizli (648)
ribizli Creative Commons License 2004.10.19 0 0 648
Namost én valamit nem értek.
Mellszabóék Borinénije (egyébként rájöttem, hogy egy brióst húztak a fejére) most ott lakik náluk, vagy nem? Időnként csak elmegy aludni, és reggel aggódó(nak hitt) arccal kérdezi, hogy Pancsika hajnalban érkezett csak, hát mit szól a doktorúr, máskor viszont közli, hogy megy, mert a zura már várja otthon.
Egyébként meg az is milyen, hogy mikor Mellszabó megérkezik, Borika odaugrik, mint egy londiner, hogy kinyissa a kocsiajtót és elveszi az aktatáskát !!!! az ereje teljében lévő pasitól???

A legutóbbi rész megtekintése - pontosabban végigszenvedése - miatt károsodás keletkezett a fotel karfáján (mély árkok), bepereljem a Kalamárist? :)
ribizli
cyber.greg Creative Commons License 2004.10.17 0 0 647

Volt egy goof.

Mutatják a Mester utcai házat, elmegy a Nagykörút felé a csufi a 30A vonalon. Öt perc múlva Konrád apuka lemegy, beszáll a kamionba, és a csufi mégegyszer elhalad mellettük, de megint a Nagykörút felé! ;) 

ribizli Creative Commons License 2004.10.12 0 0 646
Jé, itt van élet! :))

Pintérlúzer pofára ejtése úgy volt, hogy Piri meg akarta mutatni neki az új pasiját, és Ferikénk ezért elment a presszóba, ahol egy asztalnál egy fickov épp egyedül sakkozott, Pintérlúzer meg betársult, aztán beszélgetésbe is elegyedtek, és eljutottak oda, hogy Ferikénk elmesélte, hogy miért is van ő most ittend, és reméli, hogy nem valami béna alak a Piri új pasija, mert izé. Aztán Piri odament a zasztalho', hogy dejó, ezek szerint már meg is ismerkedtetek, és ekkor esett csak le a tántusz Pintérlúzer fejibe, hogy kinek mesélt is a Piri új pasijáról - hát mindjárt a pasinak magának, aki Balviván, a gengszter.
Pintérlúzer büszke a roppantjó emberismeretére, erre kapott most khmm "megerősítést", és ennek merészeltem kárörülni.
Barátnőgyilkolászó Balviván monnyonle, Pintérlúzerrel együtt.

Dilis ápolónő Tipcsi sebzett lelkét próbálja ápolgatni, Melinda tanácsai segítségével, de már megint sikertelenül.

A mellszabó fájdalomcsillapító-felírási lehetőségével nem számoltam, Thornak igassága van. De a drogdílereknek az nem probléma, hogy nincs pecsétaláírás a recepteken, mondták is, hogy a pecsétet már megoldották, az aláírást meg csak gyakorolni kell kissé (szerintem ezt minden valahavolt titkárnő is pontosan tudja. ;)).

Egyébként ezek a szereplők mind botoxkezeltek szintén, hogy egy izmuk se mozog, most már direkt figyelem a reklámokat meg támogatók névsorát, mikor lebben fel a fátyol.

Azon gondolkodtam vasárnap a sorozatot félszemmel nézegetve, hogy kéne receptajánlatot csinálni hozzá, hogy el tudjuk viselni - pl. finom mufli, forró csoki, egyebek. Mert egy hülyék vagyunk, az tuti, hogy ezzel töltjük a vasárnap kora estét! :)
ribizli
Shalina Creative Commons License 2004.10.11 0 0 645

:DDDDDDDDDDDDD

 

Shal.hahotázik

Előzmény: cyber.greg (644)
cyber.greg Creative Commons License 2004.10.11 0 0 644

Tibi nem szeretné, ha Piroska "pofára esne" Ballánál!

Hát tényleg nem veszélytelen az ilyesmi :)

Shalina Creative Commons License 2004.09.27 0 0 643

ÓÓriási, köszönöm.

 

Csak két kérdésem lenne. Hogyan tudta a maffiózó pofára ejteni Pintér urat? Sok közös bizniszük nem volt, ha jól emlékszem.. A másik meg: mi az, hogy a Tibi meg a dilis nővérke kavarnak? Csak sikerült addig mesterkedni, amíg Tibike megengedte a libának, hogy rámásszon??

 

Ez a receptesdi pedig jó nagy marhaság, de hát ezen már nem akadunk ki, nem ez az első. és nem is ez lesz az utolsó. :))

 

Shal

 

Előzmény: ribizli (640)
Thor Creative Commons License 2004.09.27 0 0 642

Ez szép munka volt ribizke! :)

Bár némely pontjaiban nem értek 1et:

Az új pasi egyébként Balviván, és Pintérferit eléggé pofára ejti, amit jólesett látni.
Én nem tudtam eldönteni kinek drukkoljak, az egyik legalább olyan ellenszenves karakter, mint a másik. Pintérlúzer ill Gengszteriván ... ne drukkoljunk már egy olyan faszinak, aki sorra ölögeti a barátnőit. Vagy Piri ellen is drukkolunk? :)

 

Hogy mi a bánatot kezd egy plasztikai sebész receptjeivel a drogdíler, arra kíváncsi lennék...

Egy plasztikai sebész receptjeivel korlátlan lehetőségei vannak patikai kábszer-jellegű fájdalomcsillapítókra. Tom hogy te ártatlan vagy plasztikai műtétek terén, de nekem volt pár hiú kolléganőm: mell, has, fül, ami belefér - saját bevallásuk szerint műtét után ordíthatnékjuk volt a fájdalomtól.

Viszont a receptek üres receptek valának név és pecsét nélkül. Hogy azokkal mihez kezd, nekem is talányos.

Hétfő reggelhez szellemi felkészülésnek viszont tuti.

Előzmény: ribizli (640)
lafno Creative Commons License 2004.09.27 0 0 641
Edzettnek hittem magam, de nem vagyok az, nem bírom nézni.
Előzmény: ribizli (640)
ribizli Creative Commons License 2004.09.27 0 0 640
Szerintem egy BK-fannak ezt a sorozatot büntetésből kell néznie, erre jöttem rá tegnap. Annyira jó és élvezetes a BK (ehhez képest), hogy a tömény szórakozás ellenpontozása kell. Más megközelítésből meg akár a hétfő reggelre való lelki-szellemi felkészüléshez is hasznos lehet ennyi kis szenvedés.

Szóval tegnap az vót, hogy Alessza pénzt ajánlott a Stefi néninek, akinek az éhező kutyája megharapta korábban Gáborka kezit a tanyán, aztán a néni a testvéréhez, a kutyák menhelyre kerültek, mivel Stefi néni jövedelem híján nem tudta etetni a kis csapatot.
Kissé furcsálltam, hogy a testvére jól láthatóan nem szenved hasonló gondoktól, de Stefi néni mégis, nálunk nem így működik a tezsvéri szeretet.
Amikor odamentek pénzt felkínálni, akkor veszekedtek egy sort az autóban, és mászkált a közelben Thor művésznő lila dzsekiben, ha jól tévedek.

Konrádpapa valami nyomozót fogadott, hogy Melinda télleg csalja-e, és közben Balviván valami prédikációt tartott neki az irodájában, hogy milyen fontos a bizalom, mire Konrádpapa rájött, hogy télleg, és leállította a szimatolást, így Melinda megúszta a lebukást. A régiségboltban találkozott a Mellszabóval, nekem elég fura volt, hogy alighogy becsukta az ajtót, máris a pasi nyakába ugrott a naccsasszony - szerintem ez nem passzol az etikettbe.

Tipcsi kavar a hülye libával, aki hisztériás rohamot kap, mikor meghallja az Alessza nevet Tipcsi szájából, és elrohan.
Melinda veszi kezelésbe MSét, és jól kitalálják, hogy mit hazudjon, miért volt kiborulva (egy betege meghalt). MSe elmegy a presszóba elmondani Pirinek a sztorit, aki továbbadja szépen Tipcsinek, aztán kibékülnek.
Piri új pasiját Pintérferi teszteli le, kissé másképp sikerül, mint tervezte, de nem baj. Az új pasi egyébként Balviván, és Pintérferit eléggé pofára ejti, amit jólesett látni.

Pancsika küszködik a drogdílernek tartozással, mígnem a dörzsölt alak kitalálja, hogy lopjon recepteket a Mellszabótól. Ez mindenféle bonyodalmak árán sikerül is. Hogy mi a bánatot kezd egy plasztikai sebész receptjeivel a drogdíler, arra kíváncsi lennék...
Pancsika kibékíti Lőrit, miután a drogos témát lezárta, most már örökre boldogok lesznek és együtt maradnak meg minden.

Melinda még kitalálja MSének, hogy essen teherbe Tipcsitől, akkor majd jól magához láncolja a pasit.
Alessza elmegy Icukához, hogy beajánlja Stefi nénit, akiről kiderült, hogy kárpitos, és egy bútorgyárban mindig jól jöhet az ilyen. Konrádpapa megdícséri a kislányát, hogy milyen jó megoldást talált, mindenki e örö e bódottá. Vagy nem.
Borzalom ez a sorozat. :(
ribizli
Thor Creative Commons License 2004.09.27 0 0 639
Tennap megint benne voltam, mint utcán ténfergő járókelő, amíg Alexa meg Gáborka veszekedtek a kocsiban :)
Shalina Creative Commons License 2004.09.27 0 0 638

Nem láttam, jaj, jaj. Valaki esetleg megszánna egy összefoglalóval? :D

Akkor legalább pörögne a topik.

 

Shal

Előzmény: snowman (636)
cyber.greg Creative Commons License 2004.09.27 0 0 637
Én abszolút néztem. Örömmel láttam, hogy a zantikvárium előtt egy ZIU troli állt, így könnyebb a hely beazonosítása. Csak nem láttam, hanyas!
Előzmény: snowman (636)
snowman Creative Commons License 2004.09.27 0 0 636
Namivan? Senki nem nézi? :o))
lafno Creative Commons License 2004.09.19 0 0 635

Nálam ma Alexa kiverte a biztosítékot.

" A nénit és a kutyusokat ugyanoda viszik?"

Ez ennyire hülye vagy csak csinálja?

 

És mintha láttam volna a művésznőinket is. Ez enyhítette a mai kínokat. :)

derek Creative Commons License 2004.09.15 0 0 634
Ha jól figyeltél az EG-ben szereplő bőkeblű Szandrát játszó riportercsajt néhány hete lökte le a tetőről Iván. A szeress mostban Viki néven temették el. IRL meg Bizek Szilvia és idén nyáron ment férjhez.
Előzmény: golyo29 (633)
golyo29 Creative Commons License 2004.09.15 0 0 633
Sziasztok!

Kis érdelesség nektek, bár a fanatikusok biztos tudják mindazt, amit felfedeztem. Szóval néztem a hétvégén a Cool Tv-n egy "régi" magyar sorozatot, az Első generációt és abban felfedeztem Török Tivdart, aki ott egy lengyel srácot játszott. Vajon az volt az első sorozat, amiben szerepelt?
Shalina Creative Commons License 2004.09.09 0 0 632

Ó, hálám!

 

Bár, hogy nem figyeltél jobban Tvrtko tetkójára, az megbocsáthatatlan. :)

 

Shal

Előzmény: snowman (631)
snowman Creative Commons License 2004.09.05 0 0 631
Megpróbálom, bár elég sokat kaccsolgattam összevissza. Gáborka+Balexa elmenetek valami putrit nézni a Frílenderrel. Majdnem elakadtak a sárban (ez hülyeség). A házban volt egy kutya, aki miután a Gáborka le akarta ütni a feltéztelezett betörőt (aki kutya vót) megharapta gabikát, mert az a Balexa állatorvosi simogatása közben a metlakitra dobta a piszkavasat, amitől a kutya lyól +harapta. A leápolónő 100x mondta a szőkehercegnek, hogy BOCS, ..., amitől én néha átkaccsoltam. Balla lenyúlja majd a Rózsbisztrós főnökasszonyt, de nemmégmielőtt a Konrád papa szemére hány néhány kiló deficitet a chipek, és a szállítmány súlya között. A sebész úr jánya zaciba vinné az anyai éxert, de az uccán a tükörbe néz, amitől lyól megjelenik az anyja hátulról, amitől kissé "falfehérre halotthalványul" (Rejtő). Már majdnem beadja, amikor mégsem. Olitól kér segítséget a 6számjegyű drog-baki rendezéséhez. Az autószerelőnkből TIR-sofőr lett! Vizsgabiztos (gondolom) lefizetve, szőkeherceg meg a padon várja, hogy tényleg? Tényleg. Hiba nélkül. HU-DAN 1:1. A naplósok csak 2 halat fogtak, TrVtko meg gyorsan cserélt sapkát, így nem tudtuk meg, hogy punci vagy kuki van a fejebúbjára tetoválva. Vagy egy NBA-logó. :o) Na kb. ennyire futottam.
Előzmény: Shalina (630)
Shalina Creative Commons License 2004.09.05 0 0 630

Ééééééééén is. :(

Valaki öf, pls?

 

Shal.hüe

Előzmény: Thor (629)
Thor Creative Commons License 2004.09.05 0 0 629
Nabaze, megint elfelejtettem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!