Keresés

Részletes keresés

zaharaz Creative Commons License 2007.08.24 0 0 50
ezer kösz a 1x09 feliratért :)
Orso-borso Creative Commons License 2007.06.21 0 0 49

Próbáld innen (kicsit érteni kell angolul), regisztráció után a fórumban lehet keresgélni, és a hsz-ek között vannak a rapidos linket.

www.warez-bb.com

Nem ellenőriztem, hogy Pretender van-e, és ha igen, vajon élnek-e a linket. De próbáld meg.

Előzmény: chinchin (47)
rosszfem Creative Commons License 2007.06.20 0 0 48
Iszonyatosan sok, én még csak az első két évadot töltöttem le, de azok is kétszer 9 giga körül vannak. Ja, és akkor még felirat sincs magyar mindegyikhez... Az első évadból is csak pár van, és a másodikból is csak néhányat fordítottam le! (Lásd korábbi hozzászólást, valóban elkezdtem felrakni a feliratok.hu-ra!)
Előzmény: chinchin (47)
chinchin Creative Commons License 2007.04.25 0 0 47

 

Sziasztok!

 

Videokazik pakolása közben találtam egy Kaméleon részt és eszembe jutott milyen jó is volt a sorozat...

Szereteném beszerezni az összes évadot valahogyan, tudna nekem ebben segíteni valaki? - torrentre nincs lehetőségem :( , rapidshare vagy vmi hasonló még belefér...

Esetleg nem tudná nekem vki- akinek már megvan- átmásolni??? :?

Köszi előre is!

zaharaz Creative Commons License 2007.04.22 0 0 46
tölts le egyet-egyet mindkettőből és nézd meg hozzájuk a feliratokat, vagy kérj segítséget Solyától, vagy Foditól
Előzmény: zaharaz (45)
zaharaz Creative Commons License 2007.04.22 0 0 45
ha még esedékes: a tv both-hoz a tv ripes feliratok, a season 1, 2 stb-hez gondolom a dvd ripes feliratok jók.
http://torrents.to/search/212/pretender.html
Előzmény: Kampi_ (44)
Kampi_ Creative Commons License 2007.04.17 0 0 44

Hi!

 

Tudnátok nekem valaki segíteni?elkezdtem szedni a Kaméleon című sorozatot,de sajnos rosszat,mert a feliratok nem jók hozzá,csúszik.Tuzdnátok adni egy linket vagy leírást hogy melyiket kezdjem el tölteni,amihez jók a feliratok is?Nagyon fontos lenne!! Előre is köszönöm

Orso-borso Creative Commons License 2007.03.24 0 0 43
1x08 rész felirata dvd-riphez a feliratok.hu-n. tv-riphez holnap csinálok.
lynka Creative Commons License 2007.02.27 0 0 42

Köszi szépen, majd alkotok vmit, rem összejön, mert már nagyon kiváncsi vok. Mégegyszer köszi a segítséget!

zaharaz Creative Commons License 2007.02.21 0 0 41
például szerezz be egy torrenkezelőt és

www.torrents.to ezen a linken van egy pár torrentoldal, csak beirod és kereshetsz a lapok között :)

csak letöltesz egyet elindítod a torrentkezelőben pl: bitcomet, azuerus, bittorrent stb. és már jön is a kaméleon.
Előzmény: lynka (40)
lynka Creative Commons License 2007.02.21 0 0 40

Sziasztok!

Szintén nagy Kaméleon rajongó vagyok, és nagyon megörültem amikor ráakadtam erre a fórumra, mert hiába probálkoztam a sorozat előkerítésével, sehol sem találtam. Ez úton szeretnék tőletek segítséget kérni, hogyha valaki tudna címet mondani ahhonna le tudnám tölteni (ha lehet az összes évadét) azt nagyon megköszönném!

És nagyon jó a fórum, csak igy tovább! És mégegyszer köszi!

zaharaz Creative Commons License 2007.02.16 0 0 39
zaharaz Creative Commons License 2007.02.13 0 0 38
köszönet az 1/7 ért és a 2/2-ért bár még ott nem járok :(
csak szépen sorjában, mert még belekavarodok :)
Orso-borso Creative Commons License 2007.02.12 0 0 37

Az 1x07 dvd verzió magyar felirata kikerült a feliratok.hu-ra, a tv-verziót 10 perce küldtem el, gondolom néhány órán belül az is hozzáférhető.

Rosszfem nevű "kolléga" nekilátott a 2. évad fordításának, az 1. rész már kikerült. Ahhoz nekem is dvd verzióm van, szóval nem valószínű, hogy csinálok hozzá időzítést.

zaharaz Creative Commons License 2007.01.20 0 0 36
irtam, remélem olvassa
Előzmény: Orso-borso (35)
Orso-borso Creative Commons License 2007.01.20 0 0 35
Nagyon szívesen. Esetleg a feliratok.hu-n a köszönőfórumba is írj be, fodi-nak is jól esik. Vagy küldhetsz neki e-mail-t is. Nagy munka egy ilyen fordítás. Ráadásul ő még csak végzős gimis
Előzmény: zaharaz (33)
zaharaz Creative Commons License 2007.01.20 0 0 34
találtam 4. évadot dvd ripest, de az még messze van :)
Előzmény: zaharaz (33)
zaharaz Creative Commons License 2007.01.20 0 0 33
én tv-ripest töltök :))) csak azt találtam :) szóval én neked köszönöm, de mindketten ügyesek vagytok, tök mindegy melyikhez van!
Előzmény: Orso-borso (32)
Orso-borso Creative Commons License 2007.01.20 0 0 32

Többet gondolsz rólam, mint amire képes vagyok. Én csak a tv-rip verzióhoz időzítek, fodi-é az érdem.

Örülök, hogy örömet szerez neked.

Előzmény: zaharaz (31)
zaharaz Creative Commons License 2007.01.19 0 0 31
akkor gondolom te vagy az bizonyos személy aki felrakja a illetékes oldalra a feliratokat. Nem tudod elképzelni, mennyire örültem, mikor megtaláltam a feliratokat :) hidd el nagyon.
addigis míg készülnek a további feliratok addig töltök szorgalmasan :) és várok "türelmesen". és remélem nem fogod megunni a fordítást, mert nélkülük nem sokat értenék belőle.

mégegyszer nagyon jók a feliratok, köszönöm és is meg biztos más is, de én nagyon :)

jó munkát
Előzmény: Orso-borso (29)
Snakeins Creative Commons License 2006.12.30 0 0 30
Kár.
Pedig a szinkron nélkül nem az igazi.
Azért köszönöm az infót!
Előzmény: Orso-borso (29)
Orso-borso Creative Commons License 2006.12.30 0 0 29
Hazai vetítésről semmit sem hallani. DVD-n megvásárolható, sajnos magyar felirat nélkül. Netről letölthető, felirat most készül, kb. kéthetente 1 rész.
Előzmény: Snakeins (28)
Snakeins Creative Commons License 2006.12.28 0 0 28
4 évad! :-O
Láthattam talán ha másfelet, vagy csak az elsőt?
Az egyik legjobb sorozat volt.

Esély sincs rá, hogy belátható időn belül ismét műsorra tűzik?
SL-27 Creative Commons License 2006.12.28 0 0 27
Jarodot klónozták a sorozatban, tehát ne lepjen meg senkit, ha kettőt lát belőle. Emellett Sydneynek van egy gyermeke:NICHOLAS
SL-27 Creative Commons License 2006.12.26 0 0 26
És még valami!

A Központ (The Centre) műholdképét megtekinthetitek a Google Local oldalon, ezen belül keressetek rá Torontóra (Hybrid nézetben, a partvonalat követve - észak, északkelet felé haladva - a Queen St és a Victoria Park Ave találkozásánál a legegyszerűbb megtalálni).
SL-27 Creative Commons License 2006.12.26 0 0 25
Hello Mindenki!

A Magyarországon leadott két évad nekem is megvan, igaz kazin és hiányzik 1 rész (Jarod titkos ügynök volt benne). Nos, valóban készült két mozifilm a sorozatból: Pretender 2001 és Pretender - Island of the Haunted.
Már a Vox-on sem megy, sajna. A szálak tovább kuszálódtak és nehéz volt kivenni a lényeget - megjelent több új szereplő is.

Petrovus - spgr!!!!

Ha adsz nekem e-mail címet elküldöm Neked a leírást az első két évadról és akár adhatok Miss Parker szövegkönyvet is.

Engem is érdekelne DVD-re kiírva és fizetnék is érte, ha magyar szinkronos (az sem nagy baj, ha feliratos).

Orso-borso Creative Commons License 2006.06.06 0 0 24

Összefoglalni k. nehéz lenne, remélem azóta sikerült megnézned.

Lécci-lécci jelentkezz, hogy mikor írod meg nekem.

Előzmény: petrovus-spqr (23)
petrovus-spqr Creative Commons License 2006.02.05 0 0 23
ingyen kiírom minden rajongónak, csak foglald össze, mi történt az első 2 szezonban! Ne menj tovább, csak a második szezon végéig!
Előzmény: missParker (22)
missParker Creative Commons License 2006.02.03 0 0 22
Értéke?
Előzmény: petrovus-spqr (21)
petrovus-spqr Creative Commons License 2006.02.03 0 0 21
személyesen Budapesten.
Előzmény: missParker (20)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!