Keresés

Részletes keresés

Vitéz1946 Creative Commons License 2005.07.05 0 0 32
Köszi az infót,már beszéltem is velük,sinre került a dolog,várom az árajánlatot!
Előzmény: r_bendegúz (31)
r_bendegúz Creative Commons License 2005.07.05 0 0 31

Vitéz1946,

Google: felcsukható ágy

r_b.

 

- az eredeti: :o)

http://www.murphybedcompany.com/home.php

 

Szép Lak, 2002

"Először is figyelmébe ajánljuk idei januári lapszámunk 7. oldalán olvasható válaszunkat, amelyben többféle, készen kapható szekrényágyat ajánlottunk olvasónknak. Ha az itt felsorolt elérhetőségeken egy megfelelőt sem találna, forduljon a Bútor Design Kft. szakembereihez, akik pontosan az Ön igényei szerint fogják megtervezni és kivitelezni az elképzelt berendezési tárgyat. Irodájuk címe: 1133 Bp., Kárpát u. 13-15., tel.: 412-0038, mobil: 06 (70) 243-4923, e-mail: info@butor-design.hu."

 

"

SZEKRÉNYBEN EGY-KÉT ÁGY
Évekkel ezelőtt láttam egy kiállításon olyan ágyat, amelyet szekrényből lehetett lehajtani. Azóta is hiába keresem, többet nem sikerült megtudnom róla. Ha önöknek van ilyen bútorról tudomásuk, kérem, írják meg nekem.
Lipták Andrea
Budapest

Többféle szekrénybe rejtett ágyról is tudunk. Különböznek egymástól anyagban, minőségben, árban, de reméljük éppen ezért meg fogja közöttük találni a legmegfelelőbbet. A Flamand-Bútor Kft. által forgalmazott, szekrénysor részét képező ágyat megvásárolhatja a VOX Bútoráruházban (2040 Budaörs, Törökbálinti út 23., tel.: 06-23/414-777). A 250 x 60 x 210 cm-es bútor nemcsak lehajtható ágyat és a felhajtott ágyat takaró polcos elemet, hanem kihúzható asztalt is magában foglal. Ehhez az igen praktikus lengyel bútorhoz 20% előleg befizetésével 4-6 hét után juthat hozzá. Akár két ágyat is magába rejthet a MAB Bútorház olasz, lapra szerelt modellje. Minden olyan kislakásba ajánlható, ahol egy-két személy alvóhelye számára nem áll 2 m2-nél nagyobb hely rendelkezésre. Különösen ideális vendégágynak a bükkrugós szerkezetű, bonellrugós matraccal felszerelt termék. Megrendelhető a Furnitrade Kft. bemutatótermében, a 1134 Bp., Dózsa Gy. út 132-134. címen vagy érdeklődhetnek a 239-0571-es telefonszámon. Előlegfizetés után, egy hónapon belül átvehető a bútor. Hazai terméket is ajánlhatunk a figyelmébe ágyszekrény néven. A Garancia Kkt. (tel.: 220-3890) ilyen jellegű ágyaival a 2001. évi őszi Bútor Szakvásáron találkoztunk. Náluk egyedi elképzelések szerinti formában, méretben rendelhető a szekrénybe rejtett ágy, egy- vagy kétszemélyes változatban. Lehetőség van szekrénysorba való beépítésre, de önálló bútorként is megrendelhető az ágyszekrény. Mintadarab a Bp. IV., Károlyi István u. 1-3. sz. alatt tekinthető meg."

 

 

Előzmény: Vitéz1946 (30)
Vitéz1946 Creative Commons License 2005.07.05 0 0 30
Segiccsen máááá valaki!
Előzmény: Vitéz1946 (29)
Vitéz1946 Creative Commons License 2005.07.04 0 0 29

Segitsen aki tud!

 

Olyan franciaágy nagyságu biomatracos megoldást keresek,amit nappalra fel lehet csukni egy szekrénynek látszó tartóba.

 

Minden megoldásra,ötletre előrre köszönet!

Demigod Creative Commons License 2005.06.22 0 0 28
Demigod Creative Commons License 2005.06.22 0 0 27
Elnézést, szóval erről van szó:
Demigod Creative Commons License 2005.06.22 0 0 26
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni!
Nem tudok róla semmit, se a korát, se azt, hogy pontosan mi ez, szóval erről a bútortíípusról szeretnék többet tudni:
r_bendegúz Creative Commons License 2005.06.22 0 0 25

bimbambusz,

- netes hirdetõhelyeken (vatera, apró expressz)

- a BÁV használtbútor boltjaiban. Létezett egy a Dohány utcában, meg a Tûzoltó utcában. Ez utóbbi raktáráruház, ahol most antik bútor kiárusítást is tartanak.

r_b.

 

 

Ez tavalyi, de hátha nem kelt el:

 

Megnevezés: Gyönyörű Bonanza tálaló Jelenlegi ajánlat: - -   Termék adatok:   Árukódja: 629734   Eladó: npt(0)   Áru helye: Zala   Áru mennyisége: 1   Kikiáltási ár: 39 900Ft   Licitek száma: 0   Eddigi látogatók száma: 74   Állapot Használt   Aukció kezdete: 2004/03/17 16:25:50   Befejezés Dátum/Idő: 2004/04/05 11:47:09
(Árverés befejezve)   Szállítási Költség: Vevő   Fizetésmód: Készpénz

 

Azonosító: 33646

2004.10.24., 12:01 

Kínál , Kereskedelem , Bútor, berendezési tárgy

Eladó kék színű felső konyhabútor.Két db 2 ajtós és egy db 1 ajtós szekrény 2,25m széles. A bútor 4 éves jó állapotú. Ui. egy Bonanza típusú konyha sor is eladó ami egy kis felújításra szorul.Érd.06306803878

30.000 Ft

Feladó:

Marcsi (e-mail küldés a feladónak)

Telefon:

06306803878
Kapcsolatfelvételkor kérem, hivatkozzon erre az oldalra!

Terület:

Budapest

Weblap:

-


Feladva:

2004.10.24., 12:01, 8 napja

Érvényes:

2004.11.08.-ig

Előzmény: bimbambusz (24)
bimbambusz Creative Commons License 2005.06.22 0 0 24
Bonanza tálalót szerintetek hol érdemes keresni?
vwaircult Creative Commons License 2005.01.25 0 0 22
Az Ében Bútorszalon aktuális ajánlata:
Interneten történő konyhabútor megrendelés esetén 2005. február 28-ig,
20% kedvezményt adunk a bútor árából!!!!!

www.ebenbutor.hu
Zuko_bird Creative Commons License 2004.06.29 0 0 21

Köszi.. legalább valaki néha rákukkant a topic-ra

Z

Előzmény: Samsala (20)
Samsala Creative Commons License 2004.06.28 0 0 20
Ma találtam ezt az oldalt, ha bútort kerestek: www.komplett-otthon.hu
SpecialOne Creative Commons License 2004.05.16 0 0 19
Sziasztok!

Van valami tapasztalatotok abban a kérdésben, hogy bőr vs. textilbőr garnitúrát érdemes-e venni egy (nemsokára megszülető) pici gyerek mellé? Nem gyerekszobabútornak szánnánk, csak éppen hallottunk olyat, hogy a bőr nagyon kényes a tisztítószerekre, viszont a textilbőr meg nagyon képes befülledni. Egyáltalán: Élhető bútor a bőrbútor, vagy csak a vendégek (paraszt)vakítására való?

Üdv: Sp1

Karika1177 Creative Commons License 2004.04.30 0 0 18
sziasztok,

mindnekinek köszönöm a jótanácsokat, idöközben megvásároltuk a bútorokat, és be is költöztünk új otthonunkba. :-)

kösz-mösz
K.

Sandi22 Creative Commons License 2004.04.28 0 0 17
Szaisztok!
Szállítás sérült konyhaberendezéseket forgalmazó üzletet keresnék,ha tudtok segíteni azt megköszönném!
Sándor
LizyX Creative Commons License 2004.04.27 0 0 16
Hello!

Ha a hellyel van problemad, epittes galeriat! >> GalériaÉpítés

lufi77 Creative Commons License 2004.04.20 0 0 15
Ne vedd meg,mert mire lecsiszolod a pácolt részt eltünik a fél szekrény.Azonkivül beleőszülsz mire megcsinálod és a végeredményre sincs garancia.Mi az RS-ben vettünk fenyő bútorokat és meg vagyunk velük elégedve.Nekünk a kiszolgálással nem volt semmi bajunk.
lufi
Előzmény: Karika1177 (12)
riki86 Creative Commons License 2004.04.20 0 0 14
Én biztosan keresgélnék még. :o)
Nézzétek meg a sconto áruházat, rengeteg gardrób szekrény van (legalábbis volt, amikor én nézelődtem) és ezen az oldalon vannak még fenyőbútor boltok.
Sok sikert! :o)
Előzmény: Karika1177 (12)
dez1 Creative Commons License 2004.04.20 0 0 13
Az RS bútorházban vannak szép ilyen szekrények olyan 70-80 pénzért, én is szemezek velük.

www.rs.hu

Az az antikolt szekrény, amit írsz, az már megvan?

Le leht éppen csiszolni azt is...

Előzmény: Karika1177 (12)
Karika1177 Creative Commons License 2004.04.20 0 0 12
Sziasztok.

Hát ide is eljutottam...
Szóval költözni fogunk a 7végén, de még nincs meg a szekrényünk. Vagyis hát van egy jelöltünk, ikeás, háromajtós, jó is lenne, csak az a baj, hogy az összes többi bútorunkra és a lakásra is a nyers fenyö jellemzö, ez a szekrény viszont antikolt. Túl sötét.
Arra gondoltam, hogy van ez a csiszológép (ez az ideoda mozgó lap), amivel finoman le lehet szedni az antik pácolt réteget.
Mi a véleményetek? Érdemes belevágni, vagy keressünk még?
Ami kell tehát, az egy háromajtós nyers fenyö gardróbszekrény, mondjuk max 80K forintért.
Ötletek? Mit tegyünk?

r_bendegúz Creative Commons License 2003.09.29 0 0 11
Matzag,
http://www.cora.hu/pages/szept2/tarolas/6multiuloke.htm
(Cora, 8990 Ft, multiülőke, kék, fehér és ezüst színben)
r_b.
Előzmény: Matzag (10)
Matzag Creative Commons License 2003.09.29 0 0 10
Kicsit off:

Valhol olvastam, hogy létezik vasaláshoz valamilyen cél-szék pont a vasaláshoz megfelelő magasságban lehet ülni rajta). Nem tudjátok, hol lehet kapni?

r_bendegúz Creative Commons License 2003.09.15 0 0 9
ivk,
- BútorÁsz (az Árpád-híd tájéki Sconto melletti nyomdaépületben): sérült, kishibás, kiállítási darabok, változó kínálat http://www.butorasz.hu/termekek.htm
- Reitter Sarok (www.rs.hu): minõsíthetetlen kiszolgálás, jó árak
- Retz (www.retz.hu): jelentõs szállítási késedelem, lengyel korpuszbútorok, amiket a Kika is árul, de borsosabb áron
- kifoghatók olcsó erdélyi fenyõbútorok a hipermarketek akciós ajánlataiban, lámpa, szőnyeg, függöny, egyes bútordarabok kaphatók a barkácsáruházakban
- bizonyos dolgoknál fontos a jó minõség (pl. ágy, matrac)
- szőnyeg, függöny: Bétex
- akciós ajánlatok: (Budapesti Piac) http://www.bppiac.hu/index2.php?main=18&sub=105

Állítsatok fel rangsorrendet. Szerintem:
- étkezőasztal (megteszi íróasztalnak és vendégfogadáshoz is)
- székek (tehetsz rá tévét is)
- ágy (a habszivacs matrac nagyon hamar elvássa a derekat)
- íróasztal (író- vagy inkább számítógépes, lehetőleg billentyűzettartóval?)
- tv-állvány
- ülőgarnitúra (egyben vendégfekhely?)
- dohányzóasztal
- csillár (inkább normál izzóst, mint halogént; íróasztali lámpa, állítható magasságú lámpa az étkező fölé, állólámpa olvasáshoz; http://www.reak.hu/kk/019.htm; az általatok kedvelt stílusról nem írtál, ezek japános lámpások: http://www.terebess.hu/kereskedelem/bamblampa/blampa.html)
- szőnyeg (ne vegyél olyat, aminek nagy, egybefüggő sötét vagy világos része van, mert az előbbin minden szösz meglátszik, az utóbbin pedig minden folt; esetleg beszegett padlószőnyeg darab is jól mutat addig, amíg megleled álmaid darabját)
- függöny

Ezen az összegen belül is megengedhető egy-két mívesebb darab. Sokkal jobban érzed magad tőle. :o)

Ne kapkodjátok el. A tűzhely, mosogép, tv, monitor doboza (letakarva, esetleg egy farostlemez lappal "felturbózva") megteszi asztalként, rakodóhelyként mindaddig, amíg a szívetek szerinti példányra rá nem leltek.

A lámpás, szőnyeg, függöny teszi lakályossá a szobát (meg képek, keretezett poszterek), ami persze ellentmond a fontossági sorrendnek.
r_b.

Előzmény: ivk (-)
Szürke Csacsi Creative Commons License 2003.09.15 0 0 8
Tudja-e valaki, hol lehet Budapesten fém (cső)vázas ágyat kapni? Az eredeti elképzelésem olyan ágy, aminek a fej és a lábvége is elég magas (főleg a fej), és elég masszív ahhoz, hogy nyugodtan neki lehessen támaszkodni az ágyban felülve. Ami szerintem szóba jöhet, a vaskos fenyőbútorok, illetve a fémvázasak (ez utóbbi, ami tuti, hogy nem fog lötyögni némi igénybevétel után), de fémvázas ágy a budapesti boltokban egyszerűen nem létezik. (Hozzáteszem, hagyományos ágy is alig: vagy franciaágyakat kínálnak, legtöbbször komplett hálószobabútorral, vagy felnyitható rekamiékat.) Neten próbálkoztam, a fémvázas bútorokat gyártó cégek fő profilja az irodaszék, esetleg bárszék - ágynak még az árnyéka se lelhető fel. Ötletek?
ivk Creative Commons License 2003.06.06 0 0 7
Nem olyan sok az hidd el!

Gardrób egyébként kell, ezt már megrendeltük az asztalostól, 160 ezer lesz. Konyhába lesz még egy tűzhely, ezt viszonylag olcsón megúsztuk egy egyszerűbb darabbal, 60 ezer. Aztán még egy mosógép (ez még nincs kiválasztva), kb 100 ezer. Innen indulunk. Ja meg költözködés közben eltűnt egy pár cipőm. 20 ezer. :(

Előzmény: formatc (0)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.06 0 0 6
2 kanapé + fotel !! Made in Germany. De nem csinálok több reklámot nekik.
A lényeg, hogy tényleg elég nehéz ellavírozni Magyarországon a jó minőség- kedvező ár vonalkán.
Egyébként mi is nagyon lassan vettünk meg mindent, talán nekünk annyi pénzünk sem volt egyben mint Nektek. Egy csomó ideig kartondoboz volt az asztalunk, de ennek az időszaknak is megvolt a maga romantikája. Mi inkább úgy döntöttünk, hogy minőségileg legyen jobb amit megveszünk nem baj, ha egy kicsivel drágább.

Jó keresgélést!

Előzmény: ivk (5)
ivk Creative Commons License 2003.06.06 0 0 5
Köszi a konkrétumokat. Ha valaki még tud ilyennel szolgálni, esetleg konkrét árakkal is, akkor nyugodtan írja ide a többiek okulására is.

Mi a hétvégén tervezünk meglátogatni egy bútorboltot, majd beszámolok a tapasztalatokról.

A Human Design árai (600e Ft 1 kanapé + fotelért) kicsit meredeknek tűnnek indulásként. Azt hiszem még egy kicsit bele kell húzni a karrierépítésbe, hogy vállalható legyen.

ivk

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.04 0 0 4
Még csak a-2 konkrétum az előttem szólókhoz:

Fonte-Budaörsi út : jó minőségű, szép kivitelezésű, igényes bútorok, az ehhez megfelelő árral. Lehet, hogy én pont rosszat néztem ki, de amikor ott voltam akartak ajánlani egy dohányzóasztalt (igaz, ebédlőasztalnak átalakítható) 460e ft-ért. Nekem ez egy kicsit soknak tűnt.
Human Design: egy komplett ülőgarnitúrát vásároltunk náluk, 3 és 2 személyes ágynak kihúzható kanapé + fotel 600e volt ÁFÁ-val. Ez 3 éve volt, de az áraik nem sokat változtak. Hozzá kell tennem a bútorok minősége is ugyan olyan, mint 3 éve. Teljesen meg vagyunk elégedve velük. Ráadásul mindezt nem rátukmálós stílusban adják elő.
Aki még ajánlok, az a Casa Nostra. Kisbútorokban elég jók, az áraik nem IKEA szintűek az biztos, viszont igényesek a termékeik.

Zs.

Előzmény: ivk (3)
ivk Creative Commons License 2003.06.04 0 0 3
Köszönöm az ötleteket, azt hiszem ezekkel most elbajlódunk egy-két hétig.

Egyébként én is azt figyeltem meg, hogy a legtöbb ilyen jellegű bolt (is) 6-kor bezár. Amit azért nem teljesen értek. Az emberek többsége legalább 5-ig, fél 6-ig dolgozik, nagyon kell rohanni, hogy valahova odaérjek mondjuk 6 előtt 5 perccel. És akkor 5 perc alatt vegyek egy ülőgarnitúrát 350 ezerért? Vagy ebédszünetben?

Találtam néhány gyártót is a butor.lap.hu-n. Arra gondoltam, azzal is meg lehet takarítani néhány százalékot, ha sikerül ott vásárolni.

formatc Creative Commons License 2003.06.03 0 0 2
HomeCenter inkabb epitos, mint lakberendezos hely! Vehecc teglat, cserepet, ajtot meg mindenfele mas dolgot, van furdoszobas is.
Butorosra nem is nagyon emlekszem a Natuzzi-n kivul... :(
Eleg koran zarnak ahhoz kepest, hogy milyen sokaig kell menni mire odaer az ember!

Van weblapjuk is, ahol meg tudod nezni a boltok listajat!

Előzmény: gagarin- (1)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!