Keresés

Részletes keresés

citrompótló Creative Commons License 2006.11.26 0 0 60
KaraFun Playert ajánlom mindenkinek, még jobb mondjuk, ha az érdeklődő Winamp Plug-int tölt le ingyér a winamp oldaláról (www.winamp.com), itt értelemszerűen CDG-plug-int keres
Előzmény: attilahun (51)
susztera Creative Commons License 2006.11.02 0 0 58

Péntekenként a Cream Music Pub is karaoke műsort szolgáltat, mégpedig az egyik legjobb csapattal, a Kovács Áron féle Karaokinggel. November 3-án pénteken 10-től is lesz buli.

A hely szuperul néz ki, és péntektől vasárnap estig ráadásulóriási sör akció is lesz.

aki prémium söröket akar inni dréher árba, annak jó választás lesz holnap, 3-án a Cream Music Pub, 1074 Dohány u. 28, a Publejártata a KAZINCZY utcáról nyílik.

bukcsi Creative Commons License 2006.07.08 0 0 57

 

Sziasztok! Én is szeretném megkérdezni, hogy tudtok-e valahol igazán jó minnőségű karaoke dalokat, leginkább magyar, de jöhet külföldi is! Nagyon fontos lenne, mert leánybúcsút kellene szerveznem és ez egy külön kívánság az arától!

Segítséget előre is köszi!

kimifan Creative Commons License 2006.06.22 0 0 56

sziasztok!

Valaki mondana nekem olyan címet ahonnan magyar karaoke zenéket lehet letölteni? Nagyon megköszenném!!!

 

 

deathimlő Creative Commons License 2006.06.14 0 0 55
szia makemusic, nem régen vettem a kollégámnak egyet a PLUSZ-ban 5000HUF volt az ára,_cdg+2mikrofon+egy lemez+vokál+hangerő stb. ha érdekel , megírom a nevét
Előzmény: makemusic (29)
deathimlő Creative Commons License 2006.06.14 0 0 54
én lovasom, és érdekelne azeredménye. én is magyar karaokit keresgélek, meg mellé olyan progit amivel kara dvd-ből tudnék cd-t csinálni.nincs rá ötletetek?
Előzmény: meggyespite (39)
alfaCMa Creative Commons License 2006.06.10 0 0 53
helló!
valszeg már elavult a kívánság, de azért iderom a választ, hátha 1x vkinek még jól jön.
szóval midiből ahhoz h hallgatni tudd cd-n előbb mp3at kell csinálni. van az origo szoftverbázison egy viszonylag jó kis progi, Direkt Midi-MP3 Konverter (vagy vmi ilyesmi), amivel pár perc alatt általakíthatod.
de mégis lehet h egyszerűbb, ha egy fájlmegosztó keresőjébe beírod a keresett szám címét és mellé azt h karaoke, mert akkor lehet h eredeti verziót is le tudsz tölteni, és nem kell a midivel szenvedned (az élményről nem is beszélve..)
sok szerencsét!!
KulyFece Creative Commons License 2006.02.25 0 0 52

Sziasztok!!!!

 

Vettem egy Roland XV-2020 ast karaokéhoz, de van egy olyan problémám vele, hogy mikor XG kompatibilis a midi, akkor nem olvassa elsőre a 10 es csatornát, azaz a dobsávot. Meg kell tekergetnem a potiját, hogy kiválasztódjon egy dobszett és onnantól fogva annál a számnál nics gond a dobosokkal sem.

 

A kérdésem az, hogy tud e valaki olyan megoldást ennél a kütyünél (van e valami beállítási lehetőség), ami ezt kiküszöböli, és nem kell még erre is odafigyelnem karaokézás közben, és autómatikusan kivállasztódik a dobsáv is.

attilahun Creative Commons License 2006.02.24 0 0 51

Helló!

CD+G lemez lejátszásához keresek valami jó kis programot. Lehetőleg ingyenesen letölthetőt, mert a Power CDG elérhető verziói csak korlátozott lejátszást engedélyeznek, és mást eddig nem találtam.

Valakinek valami jó tippje ha van esetleg, szivesen fogadnám!

Köszi!

sale11 Creative Commons License 2005.12.11 0 0 50
Sziasztok!

Én nagyon nem vagyok ebben a témában otthon csak egy jóbarátom kért segítsek neki.
Szilveszteri karaoke bulit akar csinálni és ahhoz keres DVD-t vagy ilyen holmit. Nem midi fájlt, hanem kész terméket szöveggel (angol, magyar). Hól lehet ilyet venni, letölteni?
Előre is köszi a segítséget.
vegasz Creative Commons License 2005.11.18 0 0 49
Hali!

Olvasgattam a fórumot, és mp3-as karaoke lelőhely után érdeklődnék!
Nem tud valaki ilyesmiről?

Meggyespite írtad, hogy van valami karaokes dc hub, megkérdezhetem mi a címe?

Kösztök


Előzmény: meggyespite (39)
zoltan_smith Creative Commons License 2005.11.04 0 0 48
Üdv Deuteron!

Ha szépen megkérlek, nekem is küldenél magyar kar, ill midi fájlokat?
köszi
Előzmény: Deuteron (45)
psr640 Creative Commons License 2005.10.19 0 0 47
Kérdésem a következő: hogyan lehet szöveges midiket úgy átalakítani, hogy cd-re vagy dvd-re kiírva az asztali lejátszón, tv.-n is működjön?
Előzmény: zwl (44)
zwl Creative Commons License 2005.10.12 0 0 46
Bocs, hogy csak most válaszolok, de elkapott valami vírusőrület és ingáztam a mellékes helyiség és az ágyikü között...

Szóval két midi kéne:

1. Vagy az eredeti 1984-es Udvaros Dorottya CD-ről, vagy a Valami Amerika filmzenéből a Vetkőzés című szám.

2. A másik az egy Korál szám, a címét nem tudom, de a szövegében benne van, hogy "...téged már féltelek...".

Ez utóbbinak próbáltam utánanézni a neten, de csodák csodájára az egykori Korálról nem találtam semmit....

Remélem beazonosítható a két szám.

E-mail: szekert@invitel.hu

Előre is kösz!

zwl
Előzmény: Deuteron (45)
Deuteron Creative Commons License 2005.10.10 0 0 45
zwl! Szia! Hát ha tudok segítek! Mondd mi kell! És kérek egy mail címet!
zwl Creative Commons License 2005.10.08 0 0 44
Helló Deuteron!

Nekem meg szükségem lenne 1-2 magyar midire saját felhasználásra. Ha hajlandó vagy segíteni, akkor jelezd és megmondom mire lenne szükségem.

A midi kezeléshez mélyebben nem tudok hozzászólni, de amit az előző hozzászólásban olvashatsz, az biztos. Én csak annyira használom, amennyire szükséges. Amint lehet átírom wav-ba...

zwl
Előzmény: Deuteron (42)
Human Positive Creative Commons License 2005.10.08 0 0 43
Csak a második kérdésedre tudom a választ. Ha betöltöd a midi fájlt, akkor az megszólaltatja a zenét a szintid hangjain. Nem úgy mint egy cd lejátszó, a midi nem audió formátum, csak egyfajta digitális kotta, azt közli a szintivel, hogy milyen hangszerek milyen hangmagassáon, milyen hangerővel stb. szólaljanak meg. Ebből adódik, hogy a hangminőség attól függ, hogy mi szólaltatja meg a zenét. A PA-50-t ilyen használatra tervezték, ergó ki vannak hegyezve a hangszínei a midis használatra, szóval kihasználja a betöltött fájl a hangszered lehetőségeit. Ha ugyanezt a fájlt valami szar hangmodulon szólaltatnád meg, akkor egészen má lenne a hallható végeredmény.
Előzmény: Deuteron (42)
Deuteron Creative Commons License 2005.10.07 0 0 42
Sziasztok! Remélem benéz ide valaki aki tud segíteni! :) Van nekem egy KORG PA-50-es szintim. Asszem nem túlzok ha azt mondom sík hülye vagyok hozzá. Jelenleg tanulom. Nos két fő kérdéssel fordulnék hozzátok. Az első az lenne, hogy milyen programmal lehetne egy midi fájlba (.mid) a dalszöveget beleintegrálni? Van egy csomó jó magyar midim, de nincs bennük dalszöveg. Viszont a szinti ki tudja írni ami nagy segítség lenne. Olvasgattam itt a fórumokat de nem jutottam előbbre. (itt gondolok arra, hogy pl. a Cakewalk egy gyártó, no de melyik programja lenne esetleg jó?) A második kérdésem az lenne, hogy ha betöltöm a midi fájl a szintibe akkor az úgymond újra hangszereli a fájlt vagy csak lejátsza mint egy CD lejátszó a CD-t? Szóval az érdekelne, hogy kihasználja e a szinti a tudását hangminőségben vagy csak egy mezei lejátszó funkciót tölt be? Előre is köszi mindenkinek!
gygalilei Creative Commons License 2005.09.21 0 0 41

Sziasztok! Én is benne vagyok!

Írjatok a gallik@chello.hu emailre vagy MSN-en gygalilei@hotmail.com

 

vecsybb Creative Commons License 2005.09.19 0 0 40

Ha olvasod még a fórumot, kérlek keress meg a vecsei@enternet.hu címen!

Köszi!

Előzmény: meggyespite (39)
meggyespite Creative Commons License 2005.09.05 0 0 39

Sziasztok!

 

Kiváncsi vagyok, olvassa-e ezt még valaki... Ha igen, akkor csináljunk valamit közösen, jó? :)))

 

Szóval az a helyzet, hogy én rábukkantam az eddigi legjobb karaoke lelőhelyemre, egy dc hubra, ahol valóban nagyon-nagyon sok karaoke van. Így most már gyűjteményem többezresre duzzadt. A gond viszont a szokásos: a magyar karaokék! Akik kerestek már aktívan karaokét, tudják, hogy magyar alig van, de azért előfordulnak! Ezeket szeretném megcsinálni cdg-re, illetve van egy másik nagyon jó program, a winoke, annak is van egy saját formátuma, ami mellékeli az mp3-hoz a szöveget. Kérdésem az lenne, ki segítene nekem ebben? Közösen kéne csinálni egz magyar karaoke-adatbázist, amit mind használhatnánk a házibulikon, mert persze mindig az van, hogy ha előállok ezer népszerű külföldi dallal, akkor tutira mindenki magyart akar énekelni, amiből van kb. 5-10 használható, aztán annyi.

 

Szóval jó lenne közösen csinálni valami! Szerintem a midiket ebből a szempontból most felejtsük el, maximum ha nagyon-nagyon jó a minőségük, akkor jöhetnek. De az viszonylag ritka. Főleg az mp3-akra koncentráljunk.

 

Ki tart velem? Ki olvassa mindezt? :)

 

deri20 Creative Commons License 2005.02.08 0 0 38

Üdv!

 

Van mindenféle kar és mid file-om ömlesztve, mindegyiknek rövid, neve van.

Olyan programot keresek, ami a benne lévő szám címének a bejegyzésére átnevezi a file-t.

 Hasonlót , mint a GodFather nevű program, amely átnevezi az mp3 file-t , a benne lévő ID TAG alapján.

 

A winamp-ban Alt+3 ra kiírja a midi-szám címét.(Midi file info) Erre kellene átnehezni a midi file-t.

 

Aki tud az segítsen !

 

Előrre is köszönöm.

Food Creative Commons License 2005.02.07 0 0 37

Neonlájt!

 

Ha a szemedet egy kicsit lejjebb veted, (mondjuk 3 hozzászólásnyit), akkor ott találhatsz választ a kérdésedre.

 

;-)

 

Food

 

Előzmény: neonlájt (36)
neonlájt Creative Commons License 2005.02.06 0 0 36

 

Hello minenki!

 

Remélem nem halt ki a program

Van egy cakewalk nevű progim.

Hogy lehet ezt kezelni?

Nagyjából arra vagyok kíváncsi, hogy szöveget hogy rakok rá az alapra, úgy hogy azt ki is írja...

 

Vagy tudtok olyan oldalt ahol ezeket megtalálom?

Esetleg egy magyar karaoke készítő progit? Na jó, felébredtem.

Vagy olyan oldalakat ahonnan karokat lehet letölteni?

Ha valaki tud valamit, dobjon egy mailt please!

m.juci@freemail.hu

 

                                      Sziasztok!

                                                          Neonlájt

 

                   

pandita Creative Commons License 2004.12.08 0 0 35

Szia Mindenki!

 

Mivel lehet CDG kiterjesztést lejátszani. Az zene MP3 a szöveg meg a CDG-ben van, mi fésüli össze???

 

Kösszi

Sancho Creative Commons License 2004.11.29 0 0 34
Óóóó! Köszönöm! :) Nem vettem észre, hogy a kérdéses nótában melyik sávon van az ének, amit javítani akarok, és ezért nem adta ki nekem. :) Most már oké, köszi!
Előzmény: Food (33)
Food Creative Commons License 2004.11.29 0 0 33

Szia Sancho!

 

Szerkesztésre én a Cubase-t szoktam használni. Átnevezem a *.kar-t *.mid-re és utána lehet benne javítgatni. Készítésre meg a Cakewalk-ot használom: az énekszólam sávjához a "lyrics" nézetben a kötőjelekkel elválasztott szöveget beírom. Így a program egy szótagot egy hanghoz rendel hozzá és a mentett midi tartalmazza a szöveget.

 

Food

 

 

Előzmény: Sancho (32)
Sancho Creative Commons License 2004.11.28 0 0 32

Köszi, már megtaláltam tegnap éppen. A több soros dalszöveg be volt kapcsolva benne. :)

 

Mivel lehet készíteni, szerkeszteni karaoke file-t (.kar)?

Előzmény: Food (31)
Food Creative Commons License 2004.11.26 0 0 31

Hello Sancho!

 

Több ötletem is van:

 

1. A vanbascoban próbálj meg más betűtípust használni, vagy a beállításoknál a "Karaoke" lapon az "Advenced Options" nál próbálj meg variálgatni a beállításokkal.

 

2. Cubase-ben nézz bele a file-ba: lehet, hogy a szövegnél van valamilyen hiba.

 

Ha nem megy a dolog küldd el az ominózus dalt a pintoo@freemail.hu címre 11.26-án péntek délután háromig, megnézem mit lehet vele tenni.

 

Food

Előzmény: Sancho (30)
Sancho Creative Commons License 2004.11.25 0 0 30
A vanBasco's Karaoke Player valami miatt néhány számnak a szövegét 2x játssza 2x játssza... azaz pl. azt, hogy "levelet kaptam hely" úgy írja ki néhol, hogy "leveletlevelet kaptamkaptam helyhely". Azonban a Winamp-ban lejászottam, és ott meg simán nyomja, hogy "levelet kaptam hely". Mi a bánatos hézagtúró lehet ez?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!