Keresés

Részletes keresés

Szilárd77 Creative Commons License 2004.08.02 0 0 85

sziasztok

 

én is elnéztem arra a linkre tényleg jó és az árak de hogy lehet rendelni?

nem találtam hungary-t a listába :(((( valaki tud segyteni?

Előzmény: ultraviolettt (83)
mindfoglalt?! Creative Commons License 2004.07.26 0 0 84

Nahát! :)

 

Ez az, valóban... azóta tisztáztam a lánnyal a pontos kinézetét... megtehettem, mert mást kapott ajándékba. :(

 

De azt hiszem, a következő ünnepre beszerezzük neki...mert még most is áradozott, hogy milyen csodálatos illata volt...:)

 

Köszönöm szépen! Nagyon kedves Tőled, hogy segítettél egy szegény rászorulón... (ez én volnék...:)

 

 

Előzmény: ultraviolettt (83)
ultraviolettt Creative Commons License 2004.07.23 0 0 83

http://www.fragrancenet.com/fnet/wf_items.html?cat=01140&cur_letter=h&gender=W&mv_pc=goUnassigned7

 

itt volna az illeto parfum , az nlc forum segitsegevel . ezen a linken meg is rendelheto .

Előzmény: ultraviolettt (82)
ultraviolettt Creative Commons License 2004.07.22 0 0 82
En lattam ezt az uveget.. a kupakja 2 lab, fejjel lefele...  de nem ugrik be
Előzmény: mindfoglalt?! (79)
Krisszie Creative Commons License 2004.07.22 0 0 81

Ja és parfümöt lehet hűtőben tartani?

Ezt a meleget nem bírják a parfümök, hol tároljam őket?

Krisszie Creative Commons License 2004.07.22 0 0 80

Sziasztok!

 

Aki sárgadinnyés illatot keres, annak ajánlom a Davidoff Cool Water-jét, nyárra zseniális.

Gyümölcsös vagy vaniliás illatokat tudnátok nekem ajánlani, pl a Clinique Happy milyen jellegű?

 

Krisz

 

mindfoglalt?! Creative Commons License 2004.07.21 0 0 79

Szia!

 

Vártam, hátha valaki idenéz...:)

Én is azt gondoltam, hogy a parfümériákban majd tudják, felhívtam néhányat - nem is néztek hülyének:) -, de nem tudtak segíteni. Pedig nagyon kedvesek voltak, volt ahol végignézték az összeset...:)

Az a baj, hogy még a kinézetét sem tudom pontosan... ki tudja mit nézett lábnak a lány barátja?! :))

 

No mindegy... kap valami mást, aztán szombaton megkérdem tőle, mi a neve. Lehet már nincs is forgalomban.

Mindenféle egyéb női alakosat én is láttam, de balerina-szerűt vagy láb-szerűt (?!:))nem...

Előzmény: ARic (78)
ARic Creative Commons License 2004.07.21 0 0 78

Hello,

 

hát, sajnos, én női láb alakú üvegeset nem tudok, kiváncsi leszek, mi az?! Írd majd meg, ha kiderül!

De ha egy parfümériába bemész, név nélkül is tudni fogják, mi az, ha van nekik belőle, nem?

 

OFF: tudok női "torzó" alakút többfélét, száj-alakút, póló formájút stb. stb....

Előzmény: mindfoglalt?! (77)
mindfoglalt?! Creative Commons License 2004.07.20 0 0 77

Sziasztok!

 

Most regisztráltam (nem volt könnyű...), kifejezetten a célból, hogy kérdezhessek Tőletek valamit.

Keresek egy parfümöt, amiről (hát ez ciki) annyit tudok, hogy valami balerinás üvegben van... illetve állítólag csupán két láb maga az üveg. Gondolom a balerina lábai vagy mi...:)

Egy ismerős lánynak kellene, de tőle nem kérdezhetem meg, mi volt a neve, mert oda a meglepi... a barátja viszont ennyire emlékszik, hogy két láb...:)

Azért gondolom elég jellegzetes üveg ahhoz, hogy ebből, ha valaki ismeri, rájöjjön mi lehet ez...

Persze lehet hogy már nincs is forgalomban... de azért, ha tudtok, segítsetek, jó?

Hétvégére már kellene...

Ja igen, a parfümvilág.hu-t már végignéztem, ott nincs ilyesmi.

 

Előre is köszönöm!

 

 

ARic Creative Commons License 2004.06.24 0 0 76
Szóval akkor már nem gyárcsák...Hüp-hüp...
OFF:Jé, most nézegetem ezt a parfümvilág.hu-t, és aramistól van nekem ez a Tuscany per donna is. Már nem használom, elég erős.
A páromnak egykori kedvenc illata is eltűnt, az Coty: "Ever" nevezetű. Az is klassz volt.
Előzmény: csabapalibaacsi (75)
csabapalibaacsi Creative Commons License 2004.06.24 0 0 75
Nem hiszem el, hogy van valaki rajtam kívül ebben az országban, aki az ARAMIS NEW WEST parfümöt keresi. Sajnos már nem gyártják, én amerikából próbálok behozatni, hátha még akad. a parfumvilag.hu oldalon nagyon érdekes dolgokat írnak róla...
stühmer Creative Commons License 2004.05.21 0 0 74
szia :-)))
Előzmény: ultraviolettt (73)
ultraviolettt Creative Commons License 2004.05.16 0 0 73
szia :-))
Előzmény: stühmer (72)
stühmer Creative Commons License 2004.05.15 0 0 72
A hűtlen felbukkant :-))
Nagyon örülök, hogy beszéltek az illatokról.
Férfi deo-parfüm ? Tartós ?
Nem javaslom. A desodor feladata az izzadás kellemetlen jeleinek elfedése, esetleg gátlása, erre kifejezetten illat nélküli megoldást javaslok, a legjobb a CLINIQUE stift desodorja férfiakanak (nőknek is jó) és az illat, az a második kérdés. Nem szabad a kettőt összekeverni, mert az illat rettenetes tud lenni, ha verejtékszaggal keveredik :-((
Előzmény: feherember ismét (71)
feherember ismét Creative Commons License 2004.04.20 0 0 71
Nem tudtok deoparfümöket ajánlani? Férfit

köszi

Phaedra11 Creative Commons License 2004.04.19 0 0 70
Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot, nekem is lenne egy kérdésem.
A New West tényleg nagyon finom, és valóban elűnt. :( Viszont a Leau par Kenzo a kedvencem, egyillatos vagyok, de nem akarom elhinni, hogy ilyen típusú illat csak egy parfümben található meg. Tudtok hasonlóról?

Köszi:
P.

kiskövér Creative Commons License 2004.04.18 0 0 69
ARic
köszi előre is,ha megkérdezed anyudat,hol vette .Nekem is van Kenzo,de nem hasonlít a new westre.Az olyan egyedi illat.Még ajánlották az Issey Miyake-t,de az is olyan Elopés.Azt hiszem én már nem fogok dinnyében illatozódni..
ARic Creative Commons License 2004.04.16 0 0 68
Leau par Kenzo nekem is volt. Jó, de azért eggész más, mint a new west....

Kiskövér,
a Moschus-t megkérdezem az anyutól, mikor vette egyáltalán, de asszem nem sokat segít, hol vette, mert nem Budapesten, az biztos...

Előzmény: Szoszike (67)
Szoszike Creative Commons License 2004.04.13 0 0 67
Szia!!

Én is sokáig kerestem sárgadinnye illatú parfümöt, s végül a L'Eau par Kenzo vált be. :)

Előzmény: kiskövér (64)
kiskövér Creative Commons License 2004.04.13 0 0 66
Köszi Aric!
Az Elope tényleg filléres dolog,ezt akarják rámsózni New west helyett.De tényleg semmi köze hozzá.Akkor le kell mondanom örökre erről a kedvenc parfümről:-( Na és ti honnan szerzitek be a Moschust?Mert én Pesten már sehol nem láttam.Arra a picike kis üvegesre gondolok.Nekem a Wild jött be nagyon,van még egy nagyon kevés az üveg alján,de azt "eltettem" szagolgatásra.-)Ha netán tudod merre lehet kapni,hagyj léci egy üzit,itt.Köszi:-)
ARic Creative Commons License 2004.04.09 0 0 65
Húúú, ez a New West nekem is kéne! Én úgy tudom, már nincs nálunk. Aramis termék volt, ha jól emlékszem, Amerikában még árulják, neten rátaláltam. Szerintem pont ilyen illat nem létezik!
Ez az Elope nem ilyen filléres parfüm? Mert azok nagyon gázosak...
Moschust az anyu használ több félét is, szerintem azt még árulják!
Előzmény: kiskövér (64)
kiskövér Creative Commons License 2004.04.08 0 0 64
Sziasztok!
Most találtam rá erre a fórumra.Én is a segítségeteket szeretném kérni.Jó pár évvel kb 10 évvel ezelőtt volt egy parfüm: New West a neve.Sárgadinnyeillatra emlékeztetett.Azóta is ezt keresem,de hiába.Ismeri ezt a parfümöt valaki? Valami hasonló sárgadinnyeillatút tudtok nekem ajánlani? Mondják ,hogy az Elope hasonló,de én nem találom annak.Ez más illat szerintem.Ha valaki segítene,megköszönném:-)
Másik kedvencem is eltünt a boltokból :Moschus.Pedig milyen fincsi illata volt annak:-))
feherember ismét Creative Commons License 2004.04.02 0 0 63
Egy kis segítségrelennem szükségem.

tudtok olyan férfi dezodort mondani ami sokáig megtartja az illatát. Szóvaol ilye dezodor-parfümöt?

köszi!

füegy Creative Commons License 2004.01.02 0 0 62
Biztosan kaptatok vagy vettetek jó illatú parfümöket. Én az új Escada parfümöt kaptam, kicsit vaniliás, édeskés, meleg illat. A kedvencem továbbra is a Givenchytől az Extravagance....:)
Viszont A Ralp Lauren saját nevü parfümjétől is padlót fogtam...Isteni !!!:)
Gyertek, meséljetek.....;)
nemisbéka Creative Commons License 2003.11.21 0 0 61
A férfiak többnyire bátortalanok ezen a téren és szvsz kifejezetten kétségbeesnek, ha behajtod őket egy bazi nagy parfümériába, hogy na akkor válassz, apukám. Képzeld el, ha nekik megtetszik egy illat és minden nőjüknek ugyanazt vennék :))). Szerintem csiszolni lehet egymást, de én viselem a parfümöt egész nap, az én hangulatomhoz passzítom, én érzem magam tőle nőiesebbnek. Ha nagyon nem ízlik neki, nyilván meg lehet mondani, nekem pl. a gyomrom felfordul az oldszpájsz minden létező variációjától, de ekkor közösen találtunk másik illatot neki. Az én parfümjeimmel még sose volt problémája senkinek. De még ha lenne is, arról szó sem lehet, hogy olyan parfümöm legyen, ami nekem nem tetszik. Van millió egy illat a piacon, lehet kompromisszumokat kötni, de a szerelem szerintem nem rabszolgaság, hogy mindenben uramnak és parancsolómnak engedelmeskedjek :).
Előzmény: kokaii (60)
kokaii Creative Commons License 2003.11.21 0 0 60
Én az állandó illatra szavazok.
DE, mióta párommal élek, Őrá bízom a választást, mert mégiscsak neki akarok tetszeni mindenben és neki kell szagolgasson engem, akkor had ne már egy olyan illatot szaglásszon amit utál.
Tehát az illatot bízzuk a férfiakra.
Kit érdekel, ha másnak nem tetszik(még nekünk se)
a lényeg, hogy szerelmünknek tetszünk és próbáljunk szívünk választottja kedvében járni a legapróbb részletekig mindenben. Hisz érte, neki élünk attól a pillanattól fogva, hogy Ámorka nyilacskája keresztüldöfte szívünket. :))
Ha ez áldozat, hát megérdemli egy olyan ember, akiről ugy gondoljuk mellőle fogunk kihalni (ásó, kapa, nagyharang).
ametiszt Creative Commons License 2003.10.10 0 0 59
Mi az hogy emlékszek?:) Persze ne feledkezzünk meg az Impulse Incognitoról sem, annak volt aztán igazán émelyítően édes illata:)Nyolcadikban kezdett bejönni itthon is, legalábbis felénk. De ennek már a Nosztalgia-topicban a helye:)
Előzmény: kanCa (58)
kanCa Creative Commons License 2003.10.10 0 0 58
Bocsánat, hogy bekotyogok! Olvasgattam a topicot, és eszembe jutott egy régi kedves emlék! Emlékeztek a Limara spray-kre? A lila émelyítően édes, a sárga savanykás volt. A rózsaszín és a világoskék eléggé jellegtelen.. Fél dobozzal képesek voltunk magunkra fújni!!
Búsuló Rozalinda Creative Commons License 2003.10.10 0 0 57
hmmm! kellemes, bódító-hódító :o)
Előzmény: ultraviolettt (53)
lolimano Creative Commons License 2003.10.10 0 0 56
Hú, ezek tényleg elromlanak? Mennyi időnek kell(ett) ehhez eltelnie?
Előzmény: Feriata (55)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!