Keresés

Részletes keresés

Borsó_ Creative Commons License 2003.04.04 0 0 373
Ja ja ott lakom már 17 éve de arra nem emlékszem hogy most douwe egberts lenne ráfestve vagy lett volna rajta. most Tuti hogy piros pötyös turó rudi van rajta de az se lesz hosszú életű mert soha nem fizetnek rendesen és átmázolják mindig másra.
De ez a lipton tér tudtam hogy mindenkinek igy fog megmaradni :)
De volt még az a fogkrém reklám is. at egy mekkora szar volt (nem mintha a többi jobb lett volna)
Előzmény: Törölt nick (372)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.04 0 0 372
a "Lipton-tér" házban laksz? (most Douwe-Egberts)
Előzmény: Borsó_ (365)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.04 0 0 371
inkább a szalámiszagú emberek titkát árulja el valaki, gyakran érezni buszon/metrón/villamoson, hogy egyes utasoknak iszonytató téliszalámiszaga van. ez szalámitúladagolás eredménye, esetleg valami újfajta ócska marketing-trükk? :)
szopiszuri Creative Commons License 2003.04.04 0 0 370
a parasztszag üldözendő.
Előzmény: _banner_ (368)
Dévér Creative Commons License 2003.04.04 0 0 369
Elkiabáltam a rohadt életbe! Tegnap megyek az utcán közvilágítás pont nem volt mert kiégett és akkora kutyaszarba léptem, hogy az nem igaz. Meg is csúsztam kicsit... áááá pfuj. aki a járdára szaratja a kutyáját azzal megetetném!
_banner_ Creative Commons License 2003.04.03 0 0 368
Neked vajon milyen szagod lehet?

"tehát rasszista vagy, szerelmem!"

Te tulajdonképpen melyik végén állsz a phasznak?

Előzmény: szopiszuri (359)
Dévér Creative Commons License 2003.04.01 0 0 367
Ez nagggyon jó volt.... :)))))))))
Hangosan felröhögtem...
:)))
kész...
Előzmény: Biovadász (366)
Biovadász Creative Commons License 2003.04.01 0 0 366
Rasszisták menjenek haza! :))
Előzmény: Borsó_ (365)
Borsó_ Creative Commons License 2003.04.01 0 0 365
Ezt nem itt kéne megvitatni hogy ki rasziasta és ki nem ugyhogy ha lehet csináljatok egy ilyen topicot vagy menjetek el mondjuk a A cigányokkal mi lesz?? vagy a A cigányoknak nem árt a cián! Topicokba és ott megtudjátok ezeket viatni. Bár sok sok ilyen ezzel foglalkozo topic van még ez csak két szar amben már nincs ugyan élet de ez legyen a legkevesebb.

Hozzáteszem én sem kedvelem öket föleg azért amit ott nálunk a Lehel téren müvelnek bár az nem csak ott van de ezt nem hangoztatom itt mert ezt nem azért találtam ki hogy ti itt erröl vitatkozatok.

Bár az is tény hogy öket is utálom mert rontják elégé Budapest csodás képét de erröl egyszer írtak is a Népszabadságban egy cikket.
Az volt benne hogy a külföldiek akik megszálnak a West End-ben a Hilton hotleban és elmennek mondjuk a Lehel Csarnokba akkor mit láttnak.
Azt látják hogy a maga a West End milyen fasza meg mminden aztán kilépnek az ajtón ott még minden jó de ahogy átmennek a zebrán már látnak egy majdnem 80 éves házat ami tiszta romos (ott lakom igy tudom) aztán egy koszos MÁV udvart amiben össze vissza álnak az autók. Ott van még egy templom ami oké szép meg minden de a templom elött ott van egy kutya futató és a sok kutya odaszarik meg minden és ugyan kivan táblázva a templomhoz hogy kutyát bevinni tilos de azért ott szaratják a kutya tulajdonosok a kutyájukat. Ja meg ott alszanak a fa alatt a csövesek. És ha még tovább mennek akkor ott van az a kis fasza aluljáro ami tele van cigányokal és utána jön a kicsit furcsán épitett Lehel csarnok. Nem értem hogy miért jó ez igy az embereknek mert ez nem vendég csalogató dolog....

Na mind1.

Szóval a cigányokat hanyagoljuk már!!

Dévér Creative Commons License 2003.04.01 0 0 364
Amint észreveszed minden személye névmást nagy betűvel írok....
Előzmény: shit4sale (363)
shit4sale Creative Commons License 2003.04.01 0 0 363
az önmagadra utalást mé' írod nagybetűvel? aszittem valamilyen viselkedés jelzőt írtál, de aztán lejött, hogy magadat tiszteled de nagyon...
Előzmény: Dévér (362)
Dévér Creative Commons License 2003.04.01 0 0 362
Nem nagyon tudom megkülönböztetni, hogy ki az és ki nem... És mint mondottam volt Én viselkedésből itélek...
Előzmény: szopiszuri (361)
szopiszuri Creative Commons License 2003.04.01 0 0 361
így beszél egy virtigli rasszista. rendes zsidót is ismersz?
Előzmény: Dévér (360)
Dévér Creative Commons License 2003.04.01 0 0 360
Nem... Engem nem a bőrszín zavar, hanem a viselkedést. És nem az összessel van bajom, hanem egy ki százalékával (80-90%) Ismerek egy-néhány rendeset is, de nem az a jellemző.

De még mindig jobb ez, mintha kirekesztő lennék egy "csipetnyi" felsőbbrendűséggel..

Előzmény: szopiszuri (358)
szopiszuri Creative Commons License 2003.04.01 0 0 359
parasztszaguk van!
Előzmény: _banner_ (356)
szopiszuri Creative Commons License 2003.04.01 0 0 358
tehát rasszista vagy, szerelmem!
Előzmény: Dévér (357)
Dévér Creative Commons License 2003.04.01 0 0 357
Szopiszuri:

Költözz a nyolcadik kerületbe és megtudod.

Előzmény: szopiszuri (352)
_banner_ Creative Commons License 2003.03.31 0 0 356
és az ún. vidékiekkel?
Előzmény: szopiszuri (352)
Biovadász Creative Commons License 2003.03.31 0 0 355
Hát, ha nem tart ki a buli véletlenül addig, amíg elindulnak a járatok, akkor én a 173É-t szoktam használni, de ott egyedül szilveszterkor láttam tömeget, más alkalmakkor mindíg volt szabad ülőhely.
Előzmény: Borsó_ (351)
Borsó_ Creative Commons License 2003.03.31 0 0 354
Bár nem azért mondom de olyan jó volt láttni vasárnap az igazoltato rendöröket, ahogy éppen igazoltatják a roma emberkéket a keletinél.
Sopronban nem volt ilyen sőt ott még zsarukat sem nagyon láttam. És kutyaszart sem....
Előzmény: Borsó_ (353)
Borsó_ Creative Commons License 2003.03.31 0 0 353
Mi a baj a raszizmussal??
Annak is kell lennie nem??
Igy kerek a világ.
Előzmény: szopiszuri (352)
szopiszuri Creative Commons License 2003.03.31 0 0 352
és a romákkal mi a probléma kicsi fiam!
Előzmény: _banner_ (349)
Borsó_ Creative Commons License 2003.03.31 0 0 351
Az hogy vannak éjszakai járatok mindenhol ez tényleg jó meg minden de azért az se a legjobb megoldás azt hiszem.
Csak nézük azt hogy mondjuk este hidegebb van mint nappal és ha mondjuk télen kell várni ugy 30-40 percet a buszra az azért szar érzés (már tapasztaltam) a másik az hogy mivel ilyen ritkán jár elég sok ember akar rá föl szálni és nagy a tömeg.

Amugy tényleg fasza mert azért ezeket a hátrányok miatt is megéri inkább buszozni este mint taxizni vagy sétálni mondjuk orákat hazáig.

_banner_ Creative Commons License 2003.03.31 0 0 350
Azok rendben is vannak :)
Előzmény: shit4sale (348)
_banner_ Creative Commons License 2003.03.31 0 0 349
Nem hiszem, bár az előző hosszázólásom, kicsit erősre sikerült. Bocs a Gyáliaktól! :)
Előzmény: szopiszuri (347)
shit4sale Creative Commons License 2003.03.31 0 0 348
a cukrászdákat & a süteménykínálatot is dicsérték...
Előzmény: Biovadász (346)
szopiszuri Creative Commons License 2003.03.31 0 0 347
nem vagy cseppet rasszista, lelkecském?
Előzmény: _banner_ (344)
Biovadász Creative Commons License 2003.03.31 0 0 346
Pár éve volt egy hátizsákos műsor valamelyik adón (spektrum? discovery?) Ott tett az emberke egy megjegyzézt amikor Budapesten járt, hogy a tömegközlekedés nagyon jó, mert sok más európai várossal ellentétben itt mindenhová el lehet jutni a tömegközlekedést használva és ráadásul nagyon olcsó.

Taxival meg ha csak leintek valakit, az hozzá sem nyúlhat az órához. Mondja meg szépen hogy mennyi lesz, én nem fogok meglepődni, neki meg adómentes. Ha meg túl sokat mond és nem alkuszik, lehet elhajtani. Fél percen belül jön a következő. :)

_banner_ Creative Commons License 2003.03.31 0 0 345
Árakban mindenképp jobbak vagyunk. :)

Bizonyos helyekről tényleg hamar hazajutok éjszakai járatokkal, (volt úgy, hogy hamarabb, mint ahogy odaértem), valohannan pedig teljesen reménytelen, ilyenkor kell sajnos a taxi, na de nem a kamukockás hiénák :)

Előzmény: Biovadász (343)
_banner_ Creative Commons License 2003.03.31 0 0 344
Te bizonyára tudod milyen lehet, mert nekem se traktorom, se disznóm, sőt még gumicsizmám sincs. Te bizonyára egy kis Pest környéki romagyerek lehetsz, mondjuk Gyálról :) mert süt belőled a rosszindulat, és a kisebbrendűségi komplexus, és azt hiszed, hogy majd így sikerül végre beilleszkedned a társadalomba.
Úgy gondolom, hogy egy Magyarország létezik, és teljesenen értelmetlen ez a főváros-vidék ellentét (-egyébbként nem is ebbe a topicba való, úgyhogy részemről vége-), de azt látni kell, hogy Budapest népessége évről-évre csökken és aki teheti menekül a városból.
Szerintem a legkényelmeseben egy kb. 130.000 fős városban lehet élni, ahol ugyanazon szolgáltatások igénybe vehetőek, mint BP-en, mégsem kell órákat utazgagtni és a megélhetés is sokkal kevesebbe kerül, persze, ha van egy normális munkahelyed.
Szerintem semmi baj nem lenne Budapesttel, ha anno nem csináltak volna egy hatalmas mesterséges vízfejet belőle, mert gyönyörű természeti adottságai vannak és sokkal barátságosabb város lehetne, ha a hozzád hasonló gondolkodású emberek változtatnának a mentalitásukon, s ha ez nem megy elköltöznének mondjuk Bukarestbe, akkor talán tovább látnának Budaőrsnél.
Előzmény: szopiszuri (341)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!