Keresés

Részletes keresés

Sintesi93 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 72
Szóval itt is figyelni kell a h. mennyit szívsz.
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.04 0 0 71
haveromnak is volt hányingere..
de az utána lévő álmosság az sztem természetes :D


MegaXenon Creative Commons License 2009.02.04 0 0 70
Szédülés igen, és olyan erős fejfájás, hogy bár elaludtam volna.
Ezért nem is igen hiszek abban, hogy a tubákot túlzásba kellene vinni.
Egy ponton túl egyszerűen nem kellemes.
Előzmény: Sintesi93 (69)
Sintesi93 Creative Commons License 2009.02.03 0 0 69
Nektek volt már olyan h. 1xerre sokat szívtatok föl és hányingeretek lett nagyon szédültetek és utána elaludtatok v. hasonlók mert ismerősöm most számolt be ilyenről:S
Sintesi93 Creative Commons License 2009.02.03 0 0 68
De persze tubákból is jó néha beállni,meg borból is.
MegaXenon Creative Commons License 2009.02.02 0 0 67
Csak ökörködök. Nyilván nem szívtam ennyit.
Ami a lényeg, hogy szerintem a tubáknak nem az a lényege, hogy kiüssük magunkat, hanem eredetileg az emberek a kellemes aromája miatt szippantanak belőle.

Nagyon sok fajta van,ha nézted a külföldi kínálatot.
Válogatsz, kísérletezel, ízlelgeted. Ez adja meg a hangulatát.
Szerintem ez is egy nemes dolog mint a bor. Óriási különbség van tubák és tubák között, de mindenki megtalálja a hatalmas kínálatból a neki tetszőt.
tubákking Creative Commons License 2009.02.02 0 0 66

ez már csúcs csak azt nem értem

hogy hogy bírta az orrod mert az

emberi orr nem bír ennyi tubákot

de ha mégis akkor a mentősök

kapartak össze az út közepéröl?????

 

vagy nem?????????????????????????

hogy csináltad?????????????????????

MegaXenon Creative Commons License 2009.02.02 0 0 65
szebasztok

Megtudná mondani valaki hogy mennyi a rekord tubákolásba nekem az egyéni 32,5cm lowen-prise-ból ez soknak számít???Menyit kell felszívnom hogy királynak érezzem magam??????????????????????????????????????????

KÉRLEK ÍRJATOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HELÓ




Hmmm....Nos, az én rekordom 1014 méter volt. A kékes tető aljától egészen csúcsáig szórta egy Caterpillar dömper, én meg kéjesen követtem. Egy speciális osztag pedig helyenként cián rögöket helyezett el benne. Miután végeztem és örömmel konstatáltam, hogy semmi bajom...nos...KIRÁLYNAK ÉREZTEM MAGAM!
Előzmény: tubákking (54)
MegaXenon Creative Commons License 2009.02.01 0 0 64
Hedges Snuff L260 'The Snuff' <---ez a legerősebb.

De az indiai gyártótól származó (Dholakia) Manjul tubákja is nagyon karcol.

De én is inkább a száraz lightos kis tubákokat szeretem.

Nekem a Kendaltól a Jazmin a kedvencem.

Előzmény: tubákking (62)
Sintesi93 Creative Commons License 2009.02.01 0 0 63
Hát ha visszaolvasol,meg amúgy ismerősi körökben is a Red Bull tubákot mondják a legerősebbnek,de már sajnos azt sem lehet kapni.
Tényleg sajnos a Löwen Prise a legerősebb amit itthon bármely dohányüzletbe lehet kapni:S
Am próbált már vki utólag v. natúr tubákot ízesíteni.
Én arra gondoltam h. Ozona Rapberry tubákot kellene v.hogy málna pálinkával feldobni.
Úgy gondoltam h. vhogy eláztatom vele aztán meg csontra kiszárítom és dobozban érlelem.Ha valaki próbált már ilyet csinálni az légyszives osztja már meg velünk a tapasztalatait,v. csak szimplán 5lettel is megelégednék.
Előre is köszi mindenkinek.
tubákking Creative Commons License 2009.02.01 0 0 62

szerintetek mejik a legerősebb tubák amitől

k-------------ra beszádülsz vagy kidölsz??

Sintesi93 Creative Commons License 2009.02.01 0 0 61
Zenéről meg annyit h. ha tubákolás közben zenét hallgatunk akkor v. Reggea-t,ilyen pipás számokat.
V. punk-rock pl Exploited és azoknak is zúzósabb számaira.A hatás teljesen más a végén:)
Hát én v. bérlettel v. 8 centis csővel(mert nincs rövidebb) tolom.
1x feltélenül próbáljátok ki h. őröletlen fahéjjal,cső alakú (szerencséd van nem is szív mellé sehol se)és azzal felszívni,meg még utána is szagolgatni a csövet
negyon jó az aromája,főleg gyengébb aromájú tubákokat tudja feldobni.
Sintesi93 Creative Commons License 2009.02.01 0 0 60
Fúú gyógszert ikább nem próbálnám,gyógyszer pia kombóval volt 1 nagy balesetem XD
Am ha piálás közben tubákolsz nekem 1x volt olyan h. 15 perc alatt v 5ször szívtam rendes adagot és addig ki sem fújtam,csak akkor ütött be amikor felálltam.
Susani78 Creative Commons License 2009.02.01 0 0 59
Már éppen akartam írni én is, hogy őrültség amit itt egyesek csinálnak... Nem szabad nagy mennyiséget egyszerre felszívni. Orrvérzésig (szó szerint).
Csipetnyi adagokat kell két ujj közül vagy kézfejről LASSAN felszívni, hogy az kellemesen szétterüljön az orrüregben. Igény szerint kb. 2-3 perc után ráadás, ha nem volt elég az első adag. Érdemes kipróbálni az angol tubákokat, egészen más élmény, mint a német Pöschl termékek. Sokal könnyebbek és szárazabbak mint amazok. Ha túl erősen szívjátok fel azonnal hátraszalad a garatra, ami viszont nem egy jó érzés. Ezért sem szabad tollal, meg mindenféle hülyeséggel szippantani, amitől csak még gyorsabb lesz a por.
Egyébként mentolosak közül a kedvencem a McChrystals Original and Genuine. Ha tehetitek próbáljátok ki! Egészen más élmény, mint a Löwenprise és társai.
Előzmény: Sintesi93 (55)
tubákking Creative Commons License 2009.02.01 0 0 58
ti mivel szívtok én tollal nyomom(5-6cm)
tubákking Creative Commons License 2009.02.01 0 0 57

szebasztok az egyik haverom mondta hogy tubákot valami gyógyszerrel is lehet szívni.Ti tudtok valamit erről???????

A tubákolás szerintem tene és pia mellett a legjobb tudtok mondani valami jó zenét?

 

Sintesi93 Creative Commons License 2009.01.31 0 0 56
Am itthon ti találkoztatok már Pöschlön kívül más gyártóval?
Sintesi93 Creative Commons License 2009.01.31 0 0 55
Sztem az a 32,5 Löwen Prise-ből elég durva.
Bár én sosem azért tubákoltam h. "rekordokat döntögessek"

És jó lenne beindítani ezt a topikot.
tubákking Creative Commons License 2009.01.31 0 0 54

szebasztok

Megtudná mondani valaki hogy mennyi a rekord tubákolásba nekem az egyéni 32,5cm lowen-prise-ból ez soknak számít???Menyit kell felszívnom hogy királynak érezzem magam??????????????????????????????????????????

KÉRLEK ÍRJATOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HELÓ

tubákking Creative Commons License 2009.01.31 0 0 53

Cső

 

Nekem a brackos volt és nagyon tetszett de elfogyott hamar.

Ha venni akarsz más fajtát akkor próbálkoz dohányboltba vagy kisseb üzletekbe,neten WWW.SNUFFSTORE.CO.UK nemtom hogy neked milyen falyták tetszenek ezért példát sem tudok mondani szerintem probálj ki minnén több faj tát

KÉRLEK ÍRJATOK INDULJONBE AZ OLDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

szebasztok

 

Előzmény: Törölt nick (52)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.31 0 0 52
hali.
am te hol veszed ezeket????

Alpina
Radford
Pacard's
Ozona prsident

még nem hallottam rólluk Magyarországon.. de már kezd elegem lenni a barackosból...

Előzmény: Bizzy D (51)
Bizzy D Creative Commons License 2009.01.30 0 0 51
Heló!
Énis szoktam nyomni, amiket eddig próbáltam:
Gletcher prise:erős, nem olyan jó
Gawith apricot:Sárgabarackos..nagyon finom
Alpina:erdei gyümölcsös nagyon jó
Radford:Kis csokiaromát érezni rajta, és szintén első osztályú
Pacard's:Kicsit csíp, de attól még nagyon jó
Cherry, raspberry:nagyon kevés a különbség, és nem is olyan jó...legfeljeb az íz miatt!!
Löwen prise: Ánizsos, olyan mint a negro, vagy mint a fekete airwawes!
Ozona prsident: hasonló mint a löwen
FCBayern:Mentolos, sztem nem olyan jó
Gawith cola:Nagyon finom, bár nem érződik rajta annyir a kóla!

Most akrok majd toque-t venni!

És szeretném ha végre beindulna ez a fórum:P
tubákking Creative Commons License 2009.01.24 0 0 50

CSÖVIBOR

 

Magyarországon nem tudsz venni REDBUL TUBÁKOT ám tudsz venni neten azt hiszem németből tudnak hozni neked nemtom most pillanyilag az ildal nevét de amint tudom elküldöm neked.Amúgy baromi jó(szerintem)egy kisadagtól is már a földön vagy én a lowen-priesból felszívtam 32cm-t akor már könyeztem de amikor egy tubákpartin felszívtam 10cm sírtam és kétszermajdnem elájultam de KURVAJÓ VOLT amint tudom énis fogo még venni belőle.

 

SZASZTO:KISTÓF

Előzmény: Törölt nick (46)
GMarci 2 Creative Commons License 2009.01.17 0 0 49

Sziasztok!!

 

Mi is tubákozunk már elég régen, és tiszta fless!!

amiket eddig próbáltam

 

ozona cherry-s ,ozona rasberry-s ,ozona mentolos, FC Bayern(kedvencem), Packard's ,Grawith apricot, kólás(ami nagyon rossz), bécsben vettem aplpine-t és johnysat, és ilyen kék mentolosat, de azt már magyarországon is láttam.

Én Érden a Stop Shoptól nem messze veszem, és ott 3 doboz után szoktunk kapni ajándékba papírzacskós natúr, eredeti tubákot, az nagyon finom!!!

 

Üdv: Marci

Susani78 Creative Commons License 2008.12.07 0 0 48
Ez sem rossz: Toque
Ingyenesen szállítanak Magyarországra is!
Susani78 Creative Commons License 2008.12.05 0 0 47
Köszi a tippet! Jó ez a link tényleg! Berendeltem én is 7-félét... :-)
Én az angol, natúrabb snuffokra vagyok leginkább kíváncsi.
Előzmény: MegaXenon (43)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.01 0 0 46
helló..
énis , mi is szoktunk tubákolni :d
nagyon jó dolog..
amit eddig próbáltam/tunk:
barackos
kólás
mentolos-löwen prise
ozona -cherry-s
ozona rasberry-s
ozona mentolos..
gletser prise

szerintem mindegyik jó.. mondjuk a kólástól többet vártam..
a favorit az a löwen prise és a rasbery-s..
Gletser prise-t (kék doboz) ki ne próbáljátok.. iszonyatos..

én a tesco-ba és 1 kis traffikba a ferenc körúton vettem eddig..

öö redbullosat merre lehet találni?
esetleg még budapesten olyan bolt ahol új fajtákat tudok kipróbálni?


a mi rituálénk:
van 1 zene lista amit szoktunk hallgatni.. (sokszor előtte csináljuk meg..)
és pont úgy van alakítva a számok sorrendje hogy jól essen :d
pörgős, sok szöveg: kiszórás, formázás
kicsit lassabb: felszívás..
pl copy-con meg ilyenek a LAzulás állapot (fejfájás, bizsergés..)
aztán valami idegesítő.. vagy pörgős.. amikor már kifújjuk :d

üdv:ádám




Szepi_soad Creative Commons License 2008.11.05 0 0 45
Helló!
Mikor mi intenzíven toltuk le, haverom jóval kevesebb cigit szívott, bár lehet hogy ez csak lelkileg hatott rá... Pl vizipipázás közben rendszeresen rágyújt...
Előzmény: MegaXenon (44)
MegaXenon Creative Commons License 2008.10.28 0 0 44
Valamennyi + segítség a leszokáshoz a tubák mivel ugye nikotint tartalmaz. Ahogy írták itt előttem egy 10g-os doboz kb 2 szál cigiben lévő nikotin mennyiségű nikotint tartalmaz, ami ugye elég kevés ahhoz, h most ha más motiváló tényező nincs akkor csak a tubákkal nevetve le lehessen szokni a cigiről.
Amúgy gyártanak direkt magas nikotin tartalmú tubákot is ami főleg pont a cigiről leszokni vágyóknak készült. A neve: McChrystals Smokers Blend Snuff.
De a cigiről leszokás tapasztalatból tudom, h inkább komoly elhatározás és fegyelem kérdése. A legjobb módszer a "csakazértseszívomtöbbé" módszer. ;)))))))
Előzmény: Mallory (17)
MegaXenon Creative Commons License 2008.10.27 0 0 43
Helló tubákosok! :D

Én innen rendeltem nemrég: http://www.snuffstore.co.uk/

Komoly a választék és a postaköltség is annyi mint magyarban. Sőt!
A banki átutalás volt drágább de ha van hitelkártya akkor az is nagyon olcsó. Én pár napon belül igénylek, hogy a következő rendeléseimnél ne vonjon le a bank + 2000ft-ket.

Rendeltem ugyanitt tubák adagolót is (snuff bullet):

http://www.snuffstore.co.uk/snuff-bullet-steel-slim-line-p-497.html

Ezt várom a legjobban, mert állandóan megbámulnak ha nyilvános helyen szippantok.
+ rendeltem 3 fajta tubákot is. Egy 26 grammos afrikai virágosat, egy 10grammos jázminosat és egy indiai gyártótól származó mentolosat.
Ez utóbbit nagyon sokan dicsérték. Állítólag jó száraz, ami a minőségi tubák egyik ismérve, + válogatott minőségi levélből készül. :)

Ez itt látható: http://www.snuffstore.co.uk/manjul-snuff-p-234.html

Kicsit uncsi már az itthon szinte csak a pöschl cég termékei kaphatóak.
Egyébként a Pöschl termékek közül szerintem a Löwen Prise a legjobb a kellemes ánizsos aromájával.

Üdv.: Megaxenon


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!