Keresés

Részletes keresés

aprila Creative Commons License 2012.02.02 0 0 38264

Én is kihúztam a hűtőt és kitelepítettem az összes kaját az erkélyre, ugyanis javíthatatlanul bedöglött a hűtő:(  10 éves volt.... ez normális???? 

Válaszolok is rá, sajnos igen, ki venné meg a sok új cuccot a boltokban.... Nagyon szomorú vagyok.

Előzmény: Törölt nick (38261)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.01 0 0 38263

No a jó témához: történt, hogy egy ismerősöm január első heteiben járta a megye vendéglátóhelyeit, mert Erzsébet utalvány elfogadóhelyeket toborzott. Bizony a kocsmákba is be kellett mennie. Örömmel tapasztalta, hogy szinte mindenhol betartották a dohányzási tilalmat. De egy idő után már elkerülte ezeket a helyeket. Dohányszag az nem volt, de húgyszag az igen!!! Nem egy helyen, nem két helyen. Pl. a fcsurgói "vendéglőben" is, pedig a tulajnő is ott volt éppen.  Vagy a lepsényi pizzeriában, az asztalra dölve a "takarítónő" talán a fáradalmakat pihente ki nagy nyugalomban. 

Előzmény: Bébirépa2 (38262)
Bébirépa2 Creative Commons License 2012.02.01 0 0 38262

Hű, mennyi jó téma így hirtelen. A bezárásról semmit sem tudok, de megnézem, ill. megkérdezem.

 

Mondjuk az is érdekes, hogy a fehérvári múzeumok az idén még ki sem nyitottak...

Előzmény: Törölt nick (38261)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.31 0 0 38261

Ki mit tud??? A Tisztiklub miért zár be hirtelen???????

 

Mosópor téma: ráálltam Omo ill Ariel külföldön gyártott változataira, mikor mit lehet kapni a Müllerben. Hát nem bántam meg, egyes elszürkült trikók fehérebbek és a fehér konyharuhákon nagyon észrvenni, hogy jobban kiszedi a foltokat.

Apropó, nem sűrűn eszünk téliszalámit, de észrvettétek a szeletelt csomagoltnál, hogy 80 gramm helyett már csak 70-et adnak???? 

 

Ki hogy készül a "téli" hétvégére? Én azért veszek ezt azt, ne szombatra maradjon.

Most kihúztam a hütőt, kitelepítem erkélyre a kaja nagy részét.

Bébirépa2 Creative Commons License 2012.01.27 0 0 38260

Pedig milyen kedves lenne, ahogy nyiszognak a csomiban... Asszem a postások szívbaj kapnának...

Előzmény: ritique (38257)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.26 0 0 38259

előbbi kérdésem már nem aktuális

Előzmény: Törölt nick (38258)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.26 0 0 38258

Lányok, ki ajánlott segítséget Gosrium Zeniskola Palotai út terembérlés gyben? Nem találom azt az e-mailt, hogy kit keressek. Help!!!

ritique Creative Commons License 2012.01.23 0 0 38257

Sziasztok!

 

Dunaújvárosba nem jár valaki véletlenül?

3 tengerimalacot kellene elvinni az új gazdijaiknak. :)

Postán nem akartam feladni.

 

Előre is köszi

 

 

 

 

barrix Creative Commons License 2012.01.14 0 0 38256

Igen, sajnos majdnem mindig ugyanaz a támogatottak köre: tavaly nem volt pályázat, előző években volt a szakmunkástanulóknak, még korábban a legalább kétgyerekes, kétkeresősöknek. Akkor tudott egy kolleganőm pályázni. Azóta tőlünk senki sem. Nyugdíjasok mindig beleférnek, esetleg nagyszülőknek érdemes megnézni.

Sajnos, mióta ennyire megemelték a Cafeteria adózását, már mi sem tudunk a dolgozóinknak adni, pedig sok éven át volt nálunk is ÜCS. 

 

Sztem is nagyon jó lenne, ha az egyedülálló szülőket is támogatnák ilyenekkel. Nagyon durva helyzetben vannak közülük sokan.

 

Gabanyó, azt hiszem, a kolléganőm visszaküldte, de majd hétfőn rákérdezek.

 

Ha lesz tali, akkor lehetőleg ne a most következő hétvégén legyen, mert síelni megyünk.

Előzmény: Törölt nick (38254)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.13 0 0 38255

Barrix, köszi hogy felhívtad  a figyelmünket. Nekünk se jó már egyik pályázat sem. Apropó, vissazküldted már az Erzsébet szerződéseket?

Előzmény: barrix (38253)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.13 0 0 38254

Köszi Barrix

én megnéztem, sajnos sehová sem férek be

 

nagyon ki tudok akadni, amikor pl.  valahol családi kedvezményt adnak két gyerek/két felnőttre, mert egyedülálló anyaként, két gyerekkel én nem minősülök családnak :(

Előzmény: barrix (38253)
barrix Creative Commons License 2012.01.13 0 0 38253

Nagycsaládosok!

 

A Nemzeti Üdülési Szolgálat meghirdette idei pályázatait. Támogatottak köre: Nagycsaládosok, Nyugdíjasok, Fogyatékkal élők, és még valakik...

 

Lényege: 10.000 Ft befizetésével 40.000 Ft értékű üdülési lehetőség, amit konkrét helyeken lehet lenyaralni. Nézzétek meg a NUSZ.HU-n.

musimoni Creative Commons License 2012.01.13 0 0 38252

Gabanyó!

 

Köszi, megodottam a dolgot! De így igaz, zumbázzunk csajok! Tök jó, én imádom.

Gabanyó, igyekszem ezentúl hozzád is többet odaérni, de hát ugye ember tevez, isten végez. A tegnapi hiper szuper zumbára sem értem oda.... .ez van.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (38251)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.12 0 0 38251

Lányok, Musi üzeni, hogy benne van egy kis táncikálásban, csak a jelszavával küszködik, mert elfelejtette. A teremhez tartozik egy kisebb is, ott lehet beszélgetni. Egy órára ha kifizetjük a termet, akkor abból 45 percet lehetne zumbázni, még marad a végén idő pár szót váltani egymással.

Micsoda helyek nyíltak a belvárosban... csak ámulok, munkám miatt most vendéglátó egységekben időzöm, cuki és kávézó helyek... szívesen beülök bárkivel beszélgetni, ha nem lesz nagyobb érdeklődés topictalira.

Előzmény: barrix (38250)
barrix Creative Commons License 2012.01.12 0 0 38250

Talira én is mennék, akár zumbázás után is lehetne. Aki akar zumbázik, aki nem akar, csak a beszélgetésre jön. 

neszike Creative Commons License 2012.01.12 0 0 38249

Hozzánk is érkezett karácsonyra moon sand és moon doogh takarítani azért kell utána, de nem ragad rá pl a szék kárpitra sem könnyen söpörhető. Érdekes tapintású inkább hab állagú anyag, de nagy sikert aratott. A másik sláger a lego mindegyik rakja építi. 

neszike Creative Commons License 2012.01.12 0 0 38248

Néha néha azért be nézek...Taliba én is benne lennék!

Látom néhány topiclakó csemetével esélyes, hogy osztálytársak legyünk. Még nem döntöttünk tanító néni ügyben, majd a csajom eldönti :-) De az biztos, hogy Kossuth!

aprila Creative Commons License 2012.01.12 0 0 38247

Pami, a "lelkesedést" látva, nem hiszem, hogy lesz tali...

Kollégád hogy van? Nem jutok el egy e-mail írásáig.....

 

A mozgás nem csak a napi stresszen segít:)

Előzmény: Pami2002 (38245)
aprila Creative Commons License 2012.01.12 0 0 38246

Io, leterítek egy nagy viaszosvásznat, és mehet a móka, utána söprés, vagy porszívózás persze kell, de nem vészes tényleg. Szőnyegre nem ajánlatos tenni, de onnan is össze lehet porszívózni, ha mégis kell, nem ragad bele semmibe. Szerintem szuper találmány. Nem szárad ki, évekig lehet vele játszani, viszont szinte ugyanúgy formázható mint a gyurma.

Előzmény: Törölt nick (38244)
Pami2002 Creative Commons License 2012.01.11 0 0 38245

Topic taliban én is benne lennék, (Most úgy is "felszálló" ágban vagyok. :)) csak a zumbát hagynám ki, ha nem gond. Inkább beszélgetnék. 

Meg rajtam nem segít a mozgás. Ez nem napi stressz, amivel én küzdők most.

Ha lesz tali, szóljatok, mert ritkán nézek be ide...

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.11 0 0 38244

És nem szemetel, morzsál nagyon? Nálunk még ez is fontos szempont.. pedig én is szemezgettem már vele.

 

Más: vennék  egy kétélű, cipőre csatolható kisgyerek korit. Katának most lett 25-ös a lába, egyelőre ezzel tudna próbálkozni. Ha van valakinek eladó, kérem jelezze itt, vagy priviben.

Előzmény: aprila (38240)
CseZaBu Creative Commons License 2012.01.09 0 0 38243

Sziasztok!

 

Io!

Ezt nem tudom, hogy a kiválasztott pedagógushoz miként kerülhet a csimota... Csengével mi anno csak beestünk és mindegy volt, csak odajárhasson. Ági nénihez került, akinél rátermettebb pedagógussal sose találkoztam. Tényleg csak superlativusokban tudok zengeni róla, pedig szakmabeli vagyok én is... (v. voltam...)

Mi inkább azt szeretnénk, hogy akik Pákozdról, egy ovis csoportból érkeznek (2 v. 3 kisgyerek), azok egy osztályba kerüljenek - ha néha segítség kell hozni, vinni őket, akkor jó, ha egy helyen vannak :)

 

Bébirépa!

Cse(nge)Za(lán)Bu(lcsú) - hárman vannak :) Legkisebb tavasszal lesz három.

Előzmény: Bébirépa2 (38239)
Bébirépa2 Creative Commons License 2012.01.08 0 0 38242

igen, az szuper cucc, nekünk nincs, de polcon nagyon tetszett!

 

 A hétvége nálunk pogácsasütéssel telt, asszem megvan a kedvenc recept, a Face-n megtaláljátok Gyomornyomor címszónál.

Amióta ennyire ráérek ugye itthon, sütögélek-főzögetek minden nap.

 

 

Előzmény: aprila (38240)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.08 0 0 38241

Lányok,

eladnám a kétajtós akasztós fenyő szekrényünket. Alul két nagy fiókja van.

Méretek: szélesség: 89,5 cm, magasság: 192 cm, plusz egy külön rátehető keret, aminek legmagasabb pontja középen 10 cm.

A szekrény mélysége 58 cm.

 

Anno pont azért kerestem ilyen - a szokásosnál mélyebb - szekrényt, mert ebbe vasalás után beakaszthatók az ingek és nem gyűrődnek, míg a normál mélységű szekrény összegyűri vállban.

 

fotót ide tettem fel: www.picasaweb.google.com/lengyelne70

 

aprila Creative Commons License 2012.01.08 0 0 38240

Hát igen, emlékezetből írtam, utána láttam én is, hogy még csak 9:) De ez nem lehet visszatartó erő!

Gabanyó ötlete nagyon jó! Régi topicosok is jelentkezhetnének!

 

Io, nagyon sok helyről hallottam, hogy így teltek az ünnepek:(

 

Br, másik topicban olvastam, hogy milyen kis vasgyúród van:)

 

Karácsonyi ajándék témához: nálunk a moon sand nagyon bejött, volt már Borkának, de most kapott egy igazán nőcis turmixos, süti-fagyikészítős rózsaszín lilát:)

Előzmény: Bébirépa2 (38238)
Bébirépa2 Creative Commons License 2012.01.07 0 0 38239

Io, köszi! :-)

Nálunk a kariarik között nagyon bejött a Halli Galli, majdnem minden nap játszik a család, és egy másik társas, az Operáció. Igazából ügyességi, de jópofa hangokat is ad, ahogy mészároljuk, oppardon operáljuk a beteget.

 

CseZaBu, a nickedben mi a Bu? Nem jövök rá...

Előzmény: Törölt nick (38237)
Bébirépa2 Creative Commons License 2012.01.07 0 0 38238

Igazából 2013 februárjában indultunk, de ez nem lehet visszatartó erő...:-)))

Igény mutatkozik rá egyébként?

Előzmény: aprila (38234)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.07 0 0 38237

Szia! Köszi a részletes beszámolót. Egészen megnyugtató, hogy összességében mindenhonnan pozitívumokat lehet hallani. Innentől már kb. csak annyi a kérdés, hogy lehet biztosa menni, hogy a kiszemelt pedagógushoz kerüljön a csemete. Jan. végén mi is igyekszünk eljutni a következő foglalkozásra. :D

 

 

Bébirépa, gyönyörűséges a nagy-picifiad. A szilveszteri bulit nagyon irigylem tőled, nálunk a hányós-hasmenős vírus tartolt.. :(

 

Boldog új évet a topiclakóknak és látogatóknak! :)

Előzmény: CseZaBu (38231)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.06 0 0 38236

nem egy év múlva???

Előzmény: aprila (38234)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.06 0 0 38235

Jaja Aprila, lehetne  egy topiktali már ez alkalomból.  Akár egy nőcis táncos óra csak az anyukáknak, a terembért kellene összedobni  csak közösen és időpontot egyeztetni, általában péntek délután szabad hely de szerintem egy szombati délutánt is le tudnék foglalni. Szívesen megizzasztanálak Benneteket :-)

Mit szóltok?

Előzmény: aprila (38233)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!