Keresés

Részletes keresés

kopasz-nuni Creative Commons License 2011.06.06 0 0 1157

Ez csak vicc ugye,valaki csípjen meg mert ez csak egy rémálom lehet!

Ha jól értelmezem Újgazdagék bébiszittert keresnek 3 hétre kemény 2000ft ért!

Gyönyörű!!

Heti 300euró fizetésért bevállalom a bébiszitterkedést, + napi 50 eut kérek, és uttánna beszélgethetünk!

Üdv!

ibatur Creative Commons License 2011.06.06 0 0 1156

Ezt nevezik hülyítésnek a legfelsőbb szinteken, remélem senki nem veszi be ezt a badarságot!! Szabikám vidd inkább csak a kis Családodat, és nem kell ezt a drága sorsolást kifizetni senkinek!

Szép Nyarat, és több hihető valóságot legközelebb (  :  !

szabieuro Creative Commons License 2011.06.02 0 0 1155

szeretnél eltölteni 3hetet ibizán teljes ellátással csak 2000ft-ért az utazás lényege egy középkoru házaspár vagyunk 2gyerekkel egy 14éves lánnyal és egy 17éves fiuval junius végén indulnánk egy 6 fős luxus lakóautóval mivel 2hely üresen maradt ezt a 2helyet szeretnénk kisorsolni részvételi dij 2000ft fejenként jelentkezési korhatár nincsen,érdeklődni lehet mobildobas@citromail.hu vagy ibizautazas@citromail.hu lehet.

Ibizaforever Creative Commons License 2011.05.31 0 0 1154

Sziasztok!

Idén készülök Ibizára.

Sose volt még szerencsém eljutni, de most végre...

Volna pár kérdésem azokhoz, akik már voltak, bulizni és nyaralni is...

A bulikkal már képben vagyok, jegyárakkal is, öltözettel és az italok árával is, de van-e még valami amire figyelni kell vagy jó tudni?

Valamint akik a természeti kincseket nézték meg, azok közül mit javasol?

 

A szállásunk Sant Antoniban lesz a Marco Polo hotelben.

Erről mit érdemes tudni, volt-e már valaki itt?

 

A válaszokat előre is köszönöm, igyekszem visszaolvasni!

Vip-Ibiza Creative Commons License 2011.05.25 0 0 1153

Sziasztok Ibiza Funnok!

2011 Írány Ibiza, mi Júliusban megyünk ki a szigetre Budapestről, Münchenen keresztül a Lufthansa járatával!

Sikerült megcsípnünk Novemberben egy rendkívüli akciós hetet, amikor 38000 ft per/fő -ért árulták a repjegyeket Ibizára Budavár-tours nál!

Most ugyanezek a jegyek Per/fő 125 000ft be kerülnek, úgy, hogy egy kicsit felmentek az árak!

Legyetek jók, és nyugodtan kérdezettek! (  :

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.03 0 0 1152

Üdv.

 

Ez ennyi? Nincs olcsóbb megoldás? xD

 

 

Szil

GYURMÓKA Creative Commons License 2011.02.26 0 0 1151

Szia !

 

Úgy tudom, a Best Reisennek lesz idén nyáron útja Ibizára, de úgy, hogy Mallorcáig charter repülővel (TVL) ,és onnan hajóval visznek tovább. A 8 nap 7 éjszakából az utolsó éjszaka

Mallorcán lesz, így 6 éj után  a 7. nap vissza kell hajózni Mallorcára. Nézd meg a honlap-jukon már fent vannak az árak is.

 

 

Üdv

 

Gy 

Előzmény: websnake (1150)
websnake Creative Commons License 2011.02.09 0 0 1150

Sziasztok!

 

Tudtok olyan irodát aki idén szervez utat Ibizára ?

 

Köszi

kuncsorszky Creative Commons License 2010.11.01 0 0 1149
Hello!

Persze minden érdekel!

sizk@freemail.hu

várom képeid, többi kérdésem akkor majd emailben!

Köszi mégegyszer!
Előzmény: Pötyi71 (1148)
Pötyi71 Creative Commons License 2010.10.30 0 0 1148
Mi egy hete jöttünk haza. A nagy discók már nem üzemeltek. De, ha érdekel valami a klasszikus bárok árairól, szívesen küldök fényképeket, mert dirrekt lefényképeztem.
Előzmény: kuncsorszky (1147)
kuncsorszky Creative Commons License 2010.10.30 0 0 1147
Köszönöm!

A zenével nincs gond, alapjaiban véve szeretem az elektronikus zenét.

Más valaki esetleg valami tapasztalat?
Előzmény: puniversal (1146)
puniversal Creative Commons License 2010.10.27 0 0 1146

Szia!

 

Idén voltam Ibizán, és kb 30Euró körül vannak a belépők,persze,ahogy írtad ez Klubbonként változik,mi a PRIVILEGE-ben voltunk.

Jegyet mindenhol kapsz, mész az utcán és mindenhol ki van írva,hogy disco jegyek mindenhová, minden estére!

Ami érdekes,hogy neten drágább lett volna előre foglalni!

A koktélok,röviditalok kb 10-15Eu-ba kerülnek, szal nem olcsók,de az utcán lévő bemelegítő helyeken mindig van valami akció ahova egyrészt kurvajó csajok hívnak be,másrészt ezek az akciós itókák 8Eu körül megúszhatóak :)

Egyszóval nem occsó a dolog.

A Klubbot jól válaszd ki,mert a legtöbb helyen csak hardcore tucc-tucc van.

Én mondjuk nem élek ilyesmivel, de kóla és egyébb dolgok hegyekben mindenhol, egy este 5en leszólítanak,hogy vegyél! Kicsit nekem már sok ami ottvan... 

 

Előzmény: kuncsorszky (1145)
kuncsorszky Creative Commons License 2010.10.22 0 0 1145
Hello4
Jövőre barátokkal tervezzük Ibiza meglátogatását.
Kérdésem az lenne, hogy a klubbélet milyen árban mozog?
belépők, italok(egy sör vagy egy long drink pl)
Persze tudom, hogy a hely méretétől,hírnevétől is függ, de egy átfogó képnek örülnék.

Segítségetekek előre is köszönöm.
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.08 0 0 1144

Köszönöm szépe a segítségedet!!!

Megjegyzem ezeket a helyeket sőt ki is irom magamnak!

Irigyellek, hogy kijutottál már és ennyi jó helyen jártál! bármixerként akarok kint dolgozni ez az álmom majd remélem összejön. Egyenlőre annak is örülnék ha kijutnék melozni bármit amit lehet azt később majd bármxierként. Sajna az angollal hadilábon vagyok beszélem egy kcsiit és egy pivit megértem amit mondanak. Németből meg félig meddig megértem. Remélem sikerül kijutnom. Van ötleted hol érdemes megprobálnom, hogy kitudjak jutni. mert az az igazság közvetítőkben nem igazán bízok. Pesten elég sok átvágja az embereket. Cipruson voltam és hát had ne mondajm milyen volt....

Örülnék neki ha lehetséges.... ,hogy pár képet ahol jártál Ibizán szórakozóhelyek stb ha tudnál küldeni nekem erre az email címre calibra23@freemail.hu Ha nem gond megköszönném nagyon kiváncsi lennék milyen. Neten már nézegettem szórakozóhelyeket és leírhatatlan. na meg sok szép lány van ahogy láttam =D

Köszönöm szépen a válaszodat levelemre

 

Mixersrác23

(22éves)

Előzmény: Lacikaaa88 (1143)
Lacikaaa88 Creative Commons License 2010.04.03 0 0 1143
Szia! Ibizán rengeteg nagyon jó szórakozóhely van! Diszkók, bárok stb.. Nekem a kedvencem a Space, Amnesia, Ushuaia, DC10, Pacha... de ezen kívül Cafe mambo, Cafe Del Mar... stb.. szerintem ezek a legjobbak

Beugrók sok mindentöl függ, hogy hova mész, mire, és mikor... meg meg tudod e venni a jegyet jó helyeken általában 2 lépést kell tenni és tudsz venni jegyet minden bár, boltban vannak. 10-50 Eur között vannak jegyek, ez az előbb felsoroltaktol változik..

Bulizni a legjobb a fővárosban Eivissan (Ibiza) és azon belül is a Playa Den Bossa strand végig bárokkal és szórakozóhelyekkel. San Antonio a második nagyobb város a szigeten, bár ott sok az Angol nyáron meg nem olyan szép szerintem mint Eivissa de ott van az EDEN, Cafe Mambo, és a legendás Cafe Del Mar és nagyon sok jó Bár még ezen kívül én kb. tavaly bejártam az összeset!

Ha bulizni akarsz meg melozni szerintem San Antoniba vagy Eivissara menny! Nekem Eivissa nagyon tetszett, de San Antonio is szuper!
Előzmény: Törölt nick (1142)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.30 0 0 1142

Utólag még ennyit szeretnék írni: Mik a legjob szóralozóhelyek Ibizán? Illetve érdekelnének a beugrok illetv az árak mi mennyi és hogyan megy.... Repjegy is de itt márt olavsok pár tippet repjegyre. Bulis környék érdekelne főképpen!

Köszönöm mégegyszer a segítségeteket és jo lenne feldobni ezt a fórumot =D

Törölt nick Creative Commons License 2010.03.30 0 0 1141

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék és egyben a segítségeteket szeretném kérni!

Szertnék kint élni és dolgozni Ibizán. Tudtok valamit ajánlani hol érdemes Ibizán? Nekem bármixer végzetésgem van és úszómester végzetségem is. bármixerként nem sokat tudtam még dolgozni de ezzel szeretnék főképpen elhelyezkedni Ibizán. jelenleg Flair-zek is (dobálom a koktélos üvegeket). fejlesztem magamat egyfolytában és lélegzet elállítóan csinálom :D . Szeretném a segítségetek kérni aki volt már kint vagy aki kint dolgozik hol érdemes probálkozni Ibizán...

Nyelvismeret nem a legjobb. Angol alap német közepes szint. Más munka is érdekel ha tud valaki valamit ajánlani. Célom hogy Ibizán bármixer lehessek de lehet erre még várnom kell...

Aki járt Ibizán és megosztaná élményeit illetve pár fotot aki tud megköszönném erre az email címre: calibra23@freemail.hu

Fonsot kérdésem lenne még... Igaz az, hogy Ibizán a németet megértik? Spanyolul egy szót sem tudok de tanulása már tervben van. Idén nyáron kiszeretnék jutni dolgozni mégha egyenlőre nem is mixerként. Szeretném előre megköszönni a segítségeteket!!!

 

Üdvözlettel: Mixersrác =D

csillagggg Creative Commons License 2010.03.25 0 0 1140
lufthansa....55000 , oda vissza :) en is azzal megyek.
Előzmény: Funk:: (1138)
csillagggg Creative Commons License 2010.03.19 0 0 1139
Sziasztok:)

van valakinek valami tapasztalata a Club Bossa Park nevezetü hotellal kapcsolatban?junius 28.an megyunk,es szeretnem tudni,mert ha nagyon nem jo,akkor foglalok a neten egy masikat...elöre is köszi :)
Funk:: Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1138
valaki nézegette már a repjegyeket erre a nyárra ? találtatok valami kedvezőt?
zsoltika82 Creative Commons License 2010.01.17 0 0 1137
köszi
Előzmény: Lacikaaa88 (1135)
jagerke Creative Commons License 2010.01.10 0 0 1136

Hello mindenkinek.

 

Tapasztalatbol mondom, hogy évekkel ezelőtt a saját foglalás volt az, ami jobban megérte de tavaly és már előtte is kb. ugyanannyibol jött ki  az ember ha itthonrol ment irodával.

 

Kivéve persze ha van kint ismerős vagy ha tovább maradnél mint egy hét. :)

Lacikaaa88 Creative Commons License 2010.01.02 0 0 1135

kb márcis és áprilisra már ki lesznek írva de figyeld ezt a linket itt lesz kiírja elsöként:

 

http://www.ibiza-spotlight.com/night/club_dates_i.htm

 

Üdv!

Előzmény: zsoltika82 (1134)
zsoltika82 Creative Commons License 2009.11.13 0 0 1134
Sziasztok! Hol lehet leghamarabb megtudni a jövő nyári nyitópartik időpontjait, úgy foglalnám a nyaralást! Köszi előre is
Laco88 Creative Commons License 2009.10.22 0 0 1133

Nagyon kihalt ez a fórum! Akar valaki jövőre menni ki dolgozni? Ha valaki akar írjon, mert szívesen mennék én is! Ja és itt vannak a Space Closing Fiestan készült fotók:

 

http://www.welove-music.com/index2.cfm?p=388&g=595

 

és egy kis zene:

 

Steve Lawler @ We Love... Space Closing Fiesta 27 09 09:

http://ul.to/wat35a

Laco88 Creative Commons License 2009.08.08 0 0 1132
Szerintem ilyen későn minden képpen egyéni szervezésben és Bécsből foglalni Air Berlinnél rep jegyet és repülni majd nézni kint valami szállást de az tényleg drága lesz. Üdv!
Előzmény: GWY_128 (1129)
wizzit Creative Commons License 2009.08.07 0 0 1131
Egyéni szervezésben már nem hiszem h. olcsóbban kijönnél. Ibiza komolyabb szervezést igényel ha nagyon olcsón szeretnél utazni. (átszállással fapadosokkal vagy Bécsből).
Javaslom h. az utazási irodák last minute ajánlatát böngészd, egy iroda szervez ibizai nyaralóutakat, szállással együtt is bőven meglesz 200ból.
Előzmény: GWY_128 (1129)
bankav Creative Commons License 2009.08.07 0 0 1130
Szerintem az utazási irodás dolgok azok mind lehúzósak... Egy kis angol nyelvtudással el lehet intézni a szállást, de még a repjegyet is ha úgy van. Repjegyet Bécsből nézz, ajánlom az EasyJet-et, vagy valamelyik fapados társaságnál. Bécsig meg meg tudod oldani a kiutat sztem... Eléggé későn ébredtél barátom, a repjegyek tekintetében általában azért már 1-2 hónappal előtte szoktak foglalni, az a tuti. A szállás az horrorisztikus árban lesz, mert aug 30-ig van a főszezon, arra készülhetsz!
GWY_128 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 1129
Sziasztok!

Hogyan érdemes kiutazni?
Utazási irodával Last minute-ben? Ha igen akkor melyik cégnél érdemes kérdezősködni?

A repjegy.hu-n csak átszállásos horror áras jegyek voltak. 300E/fő felett.

Aug 23.-án szeretnénk menni egy hétre.

Köszi
Funk:: Creative Commons License 2009.08.02 0 0 1128
sziasztok!

én pénteken jöttem haza Ibizáról!

szállásunk a playa del bossán volt ( Hotel Mare Nostrum) , ár/ érték arányban nem rossz a hely, csak ajánlani tudom.
fürdés szempontjából nem az igazi, a bossán nagyon koszos- zavaros a tenger, de buli szempontjából sokkal jobb a helyzet, ott a Space, Bora-Bora , amiket nem lehet kihagyni.
Ajánlom a Tantra bárt, majdnem a Space mellett van, ahol dolgozik egy segítőkész , kedves magyar lány, aki sok mindenben segített, másrészt elővételes jegyeket is lehet náluk , a lehető legjobb áron kapni!( mi 50 eurós space jegyeket 25ért, 55 eurós pacha belépőt vettünk 30ért náluk).
Spar van minden sarkon, árak nem sokkal drágábbak mint itthon. Robogó bérlés 30-35 eur egy napra, amit mindenképp érdemes kihasználni, mi is bejártuk két nap alatt a sziget nagyrészét.
Italokról: spaceben egy víz v. kóla 8 eur,a tantrában egy sangria 4 eur, bacardi cola 8 eur, sparban egy üveg bacardi 12 eur , ehez talán nem kell kommentár :)
összességében remek hetet töltöttünk kint, csak ajánlani tudom a szigetet.most még lehet ,hogy sokalljátok még a 25 eurót is a belépőre, de ha elmentetek a buliba, utánna már másképp fogjátok látni a dologokat :) de ezt tényleg nem lehet elmondani, át kell élni:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!