Krüger Frédi Creative Commons License 2016.10.20 0 0 59478

Tegnap a fő tippemmel nyertem egy kicsit (Arsenal és Bayern is rúg gólt mind a két félidőben), de egy mesébe illő 30-as oddsom elment azon, hogy a kurva Celtic nem volt képes rúgni egy gólt:/

Tavaly az EL kimondottan jól hozta a pénzt, viszont idén egyszerűen nem bírom rávenni magam.

Rá se néztem még az első két fordulóban, valahogy túl sok a meccs, fogalmam sincs a csoportokról... Talán most itt az ideje, csak legyen rá időm még estig. Valakinek ötlete?

hyp-r Creative Commons License 2016.10.02 0 0 59477

Schalke-Gladbach V 3.10

Roma-Inter V 4.00

hyp-r Creative Commons License 2016.10.01 0 0 59476

Ezek nem jöttek be de elég látszik az 1-0 eredményekből, hogy túlzás volt a szorzó, egy handicappel pont jó.

Mára overek: BM-Köln, Swansea-Pool, Sevilla-Alaves

Előzmény: hyp-r (59475)
hyp-r Creative Commons License 2016.09.29 0 0 59475

Bilbao-Rapid V 8.50 ? Ez mi ez? Meglátjuk...

Előzmény: hyp-r (59474)
hyp-r Creative Commons License 2016.09.29 0 0 59474

Az sosem baj, ha kikap az FC Hollywood :D

Ma nem értem a Fener-Feyenoord V 4.00-át, meg is teszem.

Előzmény: MZ/Y (59473)
MZ/Y Creative Commons License 2016.09.28 0 0 59473

Ba, a BM vagy a Barca nem bír betalálni? Gondolom, Te a BM góljának szurkolsz. :)

Másikon csak az Arsenalon hibádzik a gól, nehogy megelégedjen mindkét csapat a 2 gólos különbséggel.

Előzmény: hyp-r (59472)
hyp-r Creative Commons License 2016.09.28 0 0 59472

Real hozta a minimum programot, a Legia akárhogy variál 0 ponttal búcsúzik szerintem.

Atletico-Bayern X 3.10

Több over-t is tippelek mára: ManCity, Napoli, Arsenal

Előzmény: MZ/Y (59471)
MZ/Y Creative Commons License 2016.09.27 0 0 59471

Tartok tőle, hogy nem kap ki a buzi Real. De hátha megint a Te javadra dől el. :)

A Legia nincs túl egy edzőcserén?

Előzmény: hyp-r (59470)
hyp-r Creative Commons License 2016.09.27 0 0 59470

BVB-RM H 2.25-ért?

Illetve egy biztosabb: Sporting-Legia -1 H 1.60-ért

MZ/Y Creative Commons License 2016.09.26 0 0 59469

Én bízok a portugálban (muszáj, Kondás után...), a Vasast amúgy is lufinak tartom, lehet az akár 4 pont is.

Előzmény: hyp-r (59468)
hyp-r Creative Commons License 2016.09.26 0 0 59468

Haha, nincs jó hírem, mentek Paksra majd jön a listavezető Vasas: jó esetben két X

De továbbra is a DVTK-t ajánlom mindenkinek - mármint a zakóit.

Aztán ki tudja, jön a hideg, egyre gyakrabban kell a bunda... ;)

Előzmény: MZ/Y (59467)
MZ/Y Creative Commons License 2016.09.25 0 0 59467

Ha kérhetem, most 22 fordulón keresztül Loki győzelmet tippelj. :)

Előzmény: hyp-r (59466)
hyp-r Creative Commons License 2016.09.25 0 0 59466

Következő körben a Vidi megy Miskolcra, utána újpesti kirándulás...

Előzmény: Törölt nick (59465)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.25 0 0 59465

Az ultrák védik Ferit, még 8 zakó kell hogy elküldjék. Jobban védik mint Szivicset

Előzmény: hyp-r (59463)
MZ/Y Creative Commons License 2016.09.24 0 0 59464

A mmúltkori bejött, de azért most is kotkodálok. :) Ki ellen győzzön a Diósgyőr, ha nem ellenünk? Én csak tavaszra várom, hogy mutatunk valamit.

De most pláne legyen igazad! :)

hyp-r Creative Commons License 2016.09.24 0 0 59463

Jó esélyt látok ma egy edzőmenesztő zakóra Miskolcon: DVTK-DVSC V 2.70

MZ/Y Creative Commons License 2016.09.21 0 0 59462

Szvsz a BM (és a BD) nagyon kilóg a mezőnyből. Én a Kölnnek szurkolok, most jól is állnak, de ez a 2 csapat ellen nekik sem sok sanszot adok. Persze 1-1 meccsen lehet csoda, ahogy lehetett volna ma is.

Előzmény: hyp-r (59461)
hyp-r Creative Commons License 2016.09.21 0 0 59461

Hű a Berlin de gyorsan összeomlott... :(

Előzmény: MZ/Y (59460)
MZ/Y Creative Commons License 2016.09.20 0 0 59460

Nem egy egyértelmű meccs, mi (Loki) nem vagyunk jók (még?), viszont a Kispest bennem úgy van meg, hogy képes simán nyerni meg simán kikapni is. Igazából rajtuk áll, mi lesz ma és teljesen kiszámíthatatlanok. Persze egy próbát megér(het).

A BM-Hertha viszont nálam - minimum - ázsiai -1 gól BM, bár nem tudom, mennyi a szorzó.

Előzmény: hyp-r (59459)
hyp-r Creative Commons License 2016.09.20 0 1 59459

DVSC-Bp.Honvéd V 3.30

A Honvéd nagy formát mutat, a Loki nem annyira, kevésbé merészeknek gólok: 2,5 over

hyp-r Creative Commons License 2016.09.19 0 0 59458

Van ez így, nem baj, jöhet legközelebb is :)

Vajon van Dárdai Paliékban annyi kakaó, hogy ne kapjanak ki Münchenben? 6.00-ért megér egy próbát szerintem.

Jó választás volt, grat!

Egy Nikolics gól ma estére 4.33-ért? (Legia-BVB)

Előzmény: MZ/Y (59454)
MZ/Y Creative Commons License 2016.09.13 0 0 59454

Csak hogy ne süllyedjen el teljesen - no meg ne teljesen utólag írjak.

PSG meccsen mentem szögletre, 12 felett volt x4.5, mikor meg akartam tenni, de rúgtak vagy 3-at, így csak 15 felett tudtam beszállni x4-ért. Szünetben van 12, x3-nak megfelelőt tudnék kivenni, de nem visz rá a lélek. Pedig láttam már pár meccset, mikor szünetben helyrerakták a védelmeket és nem vagy alig volt szöglet a 2. félidőben.

Meglássuk.

(Hogy fogom szidni magam, ha itt is ez lesz...)

polária Creative Commons License 2016.09.01 0 0 59453
hyp-r Creative Commons License 2016.08.27 0 0 59452

Vajon kitart a Chelsea ellen a Burnley malaca?  6.00 ha kihúzzák X-re, 16.00 ha nyernek vendégként.

Törölt nick Creative Commons License 2016.08.24 0 0 59451

lesben jobb a Burnley,

még a pool labdabirtoklását is veri a grafikus ábrán.

Előzmény: Krüger Frédi (59450)
Krüger Frédi Creative Commons License 2016.08.20 0 0 59450

Jó ez a statisztikai lap:)

Nem gondolnám bundának, de éppen ezért érdekes, hogy lám, összejöhet ilyen is.

sportgiochi Creative Commons License 2016.08.20 0 0 59449

Az asztrál-szerb kosármeccsen már hosszabbítás esestén sincs veszélyben az under 164 pontos fogafásom. AZ első félidőben AZ ausztrálok 14 pontot dobtak. Úttörő olimpia négyes korcsoport.