Keresés

Részletes keresés

Tintin alias Creative Commons License 2002.12.22 0 0 29
meg az egész csapatnak:)

Mendi barátunk jól kavart tegnap, remélhetőleg a nagy karácsonyi ünneplésben tovább épül az ego-ja, és januártól fellendíti a topicot:)

Előzmény: Ramos_ (28)
Ramos_ Creative Commons License 2002.12.22 0 0 28
ja ezt majd mond meg Kluivertnek is:)

amugy Mendietánál már az is nagy dolog hogy játszott, meg hogy volt értelmes megmozdulása

nagyon magas volt a mérce nála, de sajnos mostanáig már nagyon lent van

Ez van bazmeg

Előzmény: Catalan (27)
Catalan Creative Commons License 2002.12.22 0 0 27
Jól játszott, de sztem 11 ember ellen kéne jól játszania.
Előzmény: Ramos_ (26)
Ramos_ Creative Commons License 2002.12.22 0 0 26
ugy hallottam a mi kis Mendietánk elég jól játszott tegnap és végig pályán volt!

Sajnos Gaizkának pedig nem pont most kellett volna jól játszani hanem eddig!
VG dögölj meg!

Ramos_ Creative Commons License 2002.12.12 0 0 25
hát igen Cocu posztján balhátvédként nem szokott Mendieta maradandót alkotni, mostanában még jobb helyeken se:(

de nincs átadólistán bár nem tudom ez mit jelent

Előzmény: Tintin alias (24)
Tintin alias Creative Commons License 2002.12.12 0 0 24
persze ennek lehetőségét meghagyom másnak...:))

Amúgy Mendi barátunk nem alkotott tegnap sem maradandót. De legalább rossz sem volt.o)

Előzmény: Ramos_ (23)
Ramos_ Creative Commons License 2002.12.11 0 0 23
:)) ajajj
Előzmény: Tintin alias (22)
Tintin alias Creative Commons License 2002.12.11 0 0 22
ezzel csak egyetérteni tudok...
Mendietának lelke van, és szeretgetni kell, mint egy nőt...
Előzmény: General Horny (21)
General Horny Creative Commons License 2002.12.11 0 0 21
Remélem még a héten edzőváltás lesz és Gaizka gyorsan bebizonyítja,h még mindig ő a világ legjobbja!
Előzmény: Ramos_ (20)
Ramos_ Creative Commons License 2002.12.11 0 0 20
20!:)

Moratti 22 milliót ajánlott Mendietáért!
Ha mindent figyelembe veszünk ez lenne a legjobb Gaizkának!

Cuper biztos ragaszkodik hozzá, ha már ő kérte

Előzmény: Ramos_ (19)
Ramos_ Creative Commons License 2002.12.10 0 0 19
Igen sajnos Gaizka hangulatfocista!
És a malac körüli hangulat minden csak nemjó!

Ráadásul egész szezonban stresszben kellett játszania, hogy ne küldjék vissza Rómába

Sajnos, ha Gaizka pályafutását nézem neki a legjobb az Interben lenne Cuper mellett, vagy vissza kéne mennie Valenciába

Kivéve, ha nem történik az a változás, amiben én reménykedek és amiben szerintem te is

Mindenesetre én akármi történik ki tartok mellette mert sose felejtem el, amiket régen művelt és amitől ő a kedvencem

Előzmény: General Horny (18)
General Horny Creative Commons License 2002.12.10 0 0 18
Nekem egy régi nagy kedvencem az öreg Gaizka, és sajnálom,h a kedvenc csapatomban nem tud úgy játszani mint régen. Ezt én 100%-ig vandál számlájára írom és bárhová is menjen, biztos,h hallani fogunk még róla, mert nagyszerű futballista ő és ezt be is fogja bizonyítani!
Ramos_ Creative Commons License 2002.12.10 0 0 17
A nemzeti sport szerint Mendieta ma este visszakerül a csapatba!
Más hírforrások szerint mégse játszik

Remélem kap esélyt!
hát nem kell mondanom, hogy az utolsó esélyek egyike hogy bizonyítson! sajnos

én nagyon drukkolok neki
Forca Barca

ui:Ha megint a régi lenne Mendi, ez lenne a topicja és még bannert is csinálnék neki:))
dehát addig...

Tintin alias Creative Commons License 2002.12.09 0 0 16
Igazán nem kellene...., de azért a virágokat és hálád egyéb jeleit az öltözőmbe kérem:)))
Előzmény: Ramos_ (15)
Ramos_ Creative Commons License 2002.12.09 0 0 15
Hálám életed végéig kisérni fog bárhol is légy:)

Előzmény: Tintin alias (14)
Tintin alias Creative Commons License 2002.12.09 0 0 14
Akkor ezennel meg is inditom a mozgalmat:

SZABADÍTSÁTOK FEL RAMOST (ÉS MENDIETÁT)

Számlaszám és egyéb hasznos információk nálam!:)

Előzmény: Ramos_ (13)
Ramos_ Creative Commons License 2002.12.09 0 0 13
akkor képzeld nekem milyen lehet nézni a nyűglődését ugy hogy a képe ott van a szobám falán!

Sajnáljatok meg és gyűjtsetek nekem pénzt:)) Magyarországon egy nagy divat:)

Előzmény: Tintin alias (12)
Tintin alias Creative Commons License 2002.12.09 0 0 12
Lehet benne igazságod! Van Gaal stílusa nem éppen segíti a lelki nyugalmat:(( Nekem sosem tartozott a kedvenceim közé, de a nyüglődését nézni a Lazióban is, meg a Barcában is rémálom.

Ramos, valóban hülyeséget irtam nem egy év volt az, több annál, de olyan mintha ott elvágták volna.

Előzmény: Norbipapa (10)
Ramos_ Creative Commons License 2002.12.09 0 0 11
mondassz valamit

Már én se tudok másra gondolni!!!

Viszont akkor "jó hír", hogy az Inter érdeklődött iránta!!!

Én igazából azt szerettem volna ha a Barcában lenne ő király, mert a kedvenc csapatomban a kedvenc játékosom de ez ugynézki nem jött össze!:(((

Hátha Cuperrel megint megtalálná az összhangot

Előzmény: Norbipapa (10)
Norbipapa Creative Commons License 2002.12.09 0 0 10
meg aztán eddig a csapatba sem játszotta be magát. Ha csak a pénzen múlna.
Nekem úgy tűnik, hogy nagyon lelkis egy csávó, és Cúperrel jól megértette magát. Utána a Lazioban meg gaallal ezt már nem tette meg.

szerintem ennyi.

Focizni nem felejtett el, ez baromság.

Előzmény: Ramos_ (9)
Ramos_ Creative Commons License 2002.12.09 0 0 9
A durva az hogy valószínűleg visszamegy mert csak kölcsönben van a Barcánál!

De a Barcában uralkodó csődközeli állapotok miatt kizárt hogy ki lesz fizetve érte a pénz!
Épp ezért megy valószinüleg Rómába

Hát nem tudom lehet hogy Mancini megtalálja vele az összhangot én megint csak reménykedni tudok
Annyira szar nem lehet mint volt

Előzmény: Levi81 (8)
Levi81 Creative Commons License 2002.12.09 0 0 8
Igen, ismerem. :-)

Neki sajnos élete legrosszabb döntése volt odaigazolni, de ezen már nem lehet változtatni.

Előzmény: Ramos_ (7)
Ramos_ Creative Commons License 2002.12.09 0 0 7
ismered a közmondást a kivételről meg a szabályokról:))
Előzmény: Levi81 (6)
Levi81 Creative Commons License 2002.12.09 0 0 6
Pedig eddig a Lazio mindenkiből mindig a legjobbat hozta ki! :-))
Előzmény: Ramos_ (5)
Ramos_ Creative Commons License 2002.12.09 0 0 5
azért az durva hogy egy év, mert vagy 7 évet játszott a Valenciában

De tény, hogy kb 2-3 évet játszott világszínvonalon

Olyan nincs hogy valaki ennyire jól játszik és minden ok nélkül vége

Bár nála ez akkor kezdődött mikor a Lazióba ment
Lehet hogy ott oltották be valami szérummal

Előzmény: Tintin alias (4)
Tintin alias Creative Commons License 2002.12.09 0 0 4
olyan, mintha abban az egy évben a Valenciában ki is focizta volna magát. Azóta néha-néha nyomokban emlékeztet a régi önmagára, de összességében mintha nem is ő lenne.
Vagy inkább abban az egy-két idényben volt önmagához képest jó!?
Előzmény: Ramos_ (3)
Ramos_ Creative Commons License 2002.12.09 0 0 3
A Barcában sem emlékeztet a régi önmagára

Én Mendietát akkor szurtam ki magamnak mikor még senki se ismerte és éjjal nappal néztem a spanyol tv-t mikor lesz összefoglaló ahol láthatom

Már akkor is úgy játszott, hogy nem értettem miért nem válogatott! Rá egy évre az is lett és elindult a Valencia ámokfutása Európában!

Nem értem mi lett vele?

Előzmény: Levi81 (2)
Levi81 Creative Commons License 2002.12.09 0 0 2
A Valenciában tényleg rengeteg gyönyörű megoldása volt, néha ő vitte a csapatot a hátán, és nagyon ment neki.
A Lazio-ban semmit nem nyújtott, és szerintem a Barcában sem ő az igazi vezéregyéniség. Persze jobban megy neki a játék mint a Lazio-ban, de ez akkor sem az "igazi" Mendieta akit a Valenciában megismerhettünk.
Előzmény: Ramos_ (-)
Ramos_ Creative Commons License 2002.12.09 0 0 1
igen én is így látom!
Előzmény: Törölt nick (0)
Ramos_ Creative Commons License 2002.12.09 0 0 topiknyitó
Avagy egy olyan ember, akinek a Valenciába minden mozdulatánál felugrottam a fotelből létezik, hogy nem fog többet úgy játszani, ahogy rég?

Lehet hogy kártyán eljátszotta a tehettségét???
Bárcsak a régi lenne!

Tudom, hogy szétfogják offolni ezt a topicot de ezt akkor is ki kellett adnom magamból:)

szóval itt lehet fikázni Mendietát, és lehet bíztatni is!
Hajrá

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!