Keresés

Részletes keresés

j.cs Creative Commons License 2005.05.25 0 0 119
Bekoszonok en is.
Bovebben rolam: http://blogs.sun.com/csj
Egominfo.hu-n joel nick-kel jelen.
Itt meg viszonylag ritkan.
dance10. Creative Commons License 2005.05.23 0 0 118

sziasztok

 

hát amit leírtál a vásárról az mind igaz nekem sem nagyon tetszett egyre kiábrándítobb évről évre bóvlibb bár mi kiállítottunk de ez sajnos már nem az aminek indult ahol a gyártók és a vevők találkozhatnak !!!hol van már tőle???

 

üdv dance

zömi Creative Commons License 2005.05.18 0 0 117

Üdv.

 

Kint voltunk a családdal a Pünkösdi vásáron /hétfő du. 5 óra/, és ismét csalódás ért, mind majd minden ilyen jellegű rendezvényen.

Az Árok u.-felől sétáltunk be a szigetre. A forgalom óriási volt, a járdán az autók teljes szélességben parkoltak, így ha tovább akartunk haladni, vagy a gazba kellett menni, vagy az úttestre. A szigeten 30 km/h korlátozás ellenére 70-80-al száguldozott egy két ámokfutó, így gyerekekkel életveszély az egész!!! A spori előtt autó hegyek, bejutni csak oldalazva.... A Szalmánál a biztonsági őr a szép ruhájában mi a f... volt ott?

Na itt ment el a kedvem az egésztől, és átmentünk a túloldalra kajálni. Visszafelé a Lőrincz u- Kossuth L utvonalon mentünk, és megint szembesültem azzal, hogy ebben a városban nincsenek élelmes üzletemberek, 2 kocsmán /nem mondom a nevüket, mert nem érdemlik meg az ingyenreklámot/, egy zsúfolt kajáldán kívül mást nemigen találtam. Ja és a Kossuth L. utca /a város fő utcája/ mindkét oldala mocskos, az autók olyan port vertek fel, hogy csak na.... Ezt nem lehet a pénzhiányra fogni, szerintem a szomszédoknál sincs több pénz, de legalább a belvárosuk tisztán van tartva!!!!!

Tisztelt Önkormányzat, ideje lenne felébredni, és tanulni a másiktól!

lv Creative Commons License 2005.05.18 0 0 116
Bocs, hogy pofátlankadok, megkértek, hátha:

Eladó Esztergomban, a Monteverdi utcában egy 2,5 szobás tégla, gázfűtéses lakás. Ár: 11.000.000 Ft

Aki ismeri a környéket, az tudja, hogy mennyire közel van a belvároshoz (bár ez a térképen is látszik) és azt is tudja, hogy mennyire csendes, nyugodt, zöld rész.

Érd.: Vígh Róbert 30-4748965


Mégegyszer bocs a "reklámért".

lv
Előzmény: dance10. (115)
dance10. Creative Commons License 2005.05.12 0 0 115

sziasztok

 

ez már nagyon régóta húzódik (ha jól tudom én már 3-éve hallottam erről az átépítésről) de még idáig semmi nem történt pénz hiányában !!!

 

most kíváncsi leszek mennyien lesznek a Pünkösdi vásáron idáig minden évben kiállítottunk de évről évre egyre rosszabb a vásár idén már más cég is rendezi :-(

 

 

Előzmény: zömi (114)
zömi Creative Commons License 2005.05.12 0 0 114

Üdv. mindenkinek.

 

A héten megjelent Híd-lap értesítőjében olvastam a Széchenyi tér átépítéséről. Ha jól olvastam, bő egy év alatt megcsinálják. Biztosan szép lessz a díszburkolattal, teraszokkal. Remélem nem esnek át a ló másik oldalára, és az üzleti szempontok mellett gondolnak majd a jó ízlésre is. És innen már egy lépés lenne csak, hogy összekössék a Kis-Duna sétánnyal, na meg a Bazilikával - pl. úgy, mint Egerben!!!

Mi a véleményetek, esetleg tudtok-e konkrétumokat?

zömi Creative Commons License 2005.05.06 0 0 113

Üdv.

 

A tavalyi jobb volt szerintem. És a rengeteg szunyog még rontott a helyzeten, a lampionost már meg sem vártuk, mert a gyerekeket halálra csípkedték.

 

Bízom a jobb folytatásban, hajrá Esztergom!

Előzmény: dance10. (111)
dance10. Creative Commons License 2005.05.05 0 0 112
lesűlyedtünk a mélybe :-(
dance10. Creative Commons License 2005.05.03 0 0 111

sziasztok

 

én sajnos lemaradtam róla :-(

mult héten végig suliban voltam ,nem volt időm netre (reggel 8-tól este 8-ig suliban voltam ) így nem találkoztam senkivel .szombaton este 10-után keresett mindenki  ,hogy lampionos lesz hol vagyok :-(((  majd legközelebb!

 

milyen volt??????

 

üdv dance

 

van kép valakinek???

 

 

Előzmény: Lord Ice (109)
zömi Creative Commons License 2005.04.29 0 0 110

Üdv.

 

Mi ott leszünk!!!

Előzmény: Lord Ice (109)
Lord Ice Creative Commons License 2005.04.28 0 0 109

Sziasztok!

Még időben szólok: Aki eddig nem tudta (remélem errefelé nincsenek ilyen emberek)

 

 

 

 

Nem elfelejteni!

dance10. Creative Commons License 2005.04.25 0 0 108

sziasztok

 

igen de sajnos nem mindíg a gépjárművezetők a hibásak ! olyan mélyek  a kátyú ,hogy ha lassan mész akkor is felfröccsen a viz !!!

 

inkább a Közútkezelő KHT-kellene hibáztatni !!!!!!

 

üdv dance

zömi Creative Commons License 2005.04.19 0 0 107

Üdv.

 

Eső után végigmenni az Ady Endre utcán jobb, mint egy élményfürdő!!!

A sok Fittipaldi még élvezi is, hogy eláztam mint egy ürge.

Előzmény: lv (106)
lv Creative Commons License 2005.04.19 0 0 106
Én képtelen vagyok ezeket hallgatni. Iszonyatos a zenéjük.
Viszont a város egy részén (nálam is) fogható a RadiCafé.

Lehet, hogy több nyomozó kell, de az utcai rendőrből sem árt a túl sok. Eléggé tele van a tköm a sok száguldozó vadbarommal (autó - motor - busz - tgk.). Nem fogja fel cseppnyi agyával, hogy hiába ő a legjobb vezető (naná!) az egész városban, fizikailag képtelen lesz megállni, ha kiugrik elé egy gyerek. Ja, és az se tűnik fel, hogy eső után a városban nem elhanyagolható mennyiségű pocsolya találtatik, amibe illik nem belehajtani ezerrel a gyalogosok nagy örömére.
Előzmény: dance10. (105)
dance10. Creative Commons License 2005.04.18 0 0 105

sziasztok

 

nem védeni akarom  rend őreit !útálom őket

de a nyomozási munka ,és a közúti ellenörzés külön kategória .nem a " sarki rendőr " nyomoz !még szép!hanem inkább több nyomozóra lenne szükség mint sima közúti járörre!

 

rádiók:sokat járok Tatabányára ott bejön mind a két adó .Dunakanyar rádió Váciak csinálják itt csak átjátszó adó van ami ténylegessen Esztergomi rádió az csak a Kék Duna rádió

 

 

Előzmény: Lord Ice (104)
Lord Ice Creative Commons License 2005.04.18 0 0 104

A forgalmi rend ellen vétők kényelmesen tettenérhetők. Kivéve mikor kivág eléd egy BMWs kancigány, vagy a rokkantak helyén parkol egy 600 Merci.

Jó, bocs, nem csak ők ilyenek, illetve nem mind ilyen, és a topic sem erről szól.

De a "nagybaniak" húzásait nem honorálják arányosan. Illetve ha van pénzük, és nem sutyerákok, megússzák a hűvöst.

 

Felvetnék egy témát, lehetne különálló topic, de talán itt is elfér.

Mi a véleményetek helyi rádióadóinkról? Kék Duna, Dunakanyar (volt Új Esztergom).

Hallgatjuk, szeretjük, meddig fogható, mennyire a miénk, érdemben foglalkozik-e a térséggel? Szép dolog a helyi cégek reklámjai, de most nem erre gondoltam... :)

Ha nem ide vág a dolog, lőjjetek le. Azért nem szó szerint gondolom.

Előzmény: zömi (103)
zömi Creative Commons License 2005.04.18 0 0 103

üdv.

 

Nem tudom, hallottatok-e róla, hogy előzetesben van az annak idején nagy port felkavart Szamárhegyi gyilkosság /kerti tóban találtak rá az áldozatra/ két feltételezett elkövetője. Remélm megkapják a jól megérdemelt büntetésüket!

Ezzel kapcsolatos a következő félelmem:

Miért van manapság ennyi erőszakos bűncselekmény? Gondolok itt elsősorban az élet, testi épség ellen elkövetett bűncselekményekre- vaskapu, megskalpolt vállalkozó, megverjük, elvesszük a mobiltelefonját, stb.

Egyre több elkövető a fiatalkorú, térségünkben is! És ami a legszomorúbb, csoportosan garázdálkodnak.

Ha már egyszer ilyen társadalomban élünk, a rend őreinek ne az legyen az elsődleges feladata, hogy mindenkit 10 rugóra bírságolnak!!!!  

dance10. Creative Commons License 2005.04.17 0 0 102

 

sziasztok

 

köszönöm szépen :-)

 

 

Előzmény: zömi (101)
zömi Creative Commons License 2005.04.17 0 0 101

hali.

Tiéd a pálma, elnéztem....

Előzmény: dance10. (100)
dance10. Creative Commons License 2005.04.15 0 0 100

 

 

                            100

Előzmény: zömi (98)
dance10. Creative Commons License 2005.04.15 0 0 99

sziasztok

 

:-)

ezel lebuki?

hülyéje sokat akart biztos

 

 

zömi Creative Commons License 2005.04.14 0 0 98

üdv.

 

100.

zömi Creative Commons License 2005.04.13 0 0 97

hali.

 

két guriga vesztegetés - ő kapta, 1 guruga átadásakor érték tetten.

Előzmény: dance10. (96)
dance10. Creative Commons License 2005.04.13 0 0 96

sziasztok

 

szép napot kívánok mindenkinek :-))

 

mi a vád a polgármester ellen?

 

 

 

 

 

 

zömi Creative Commons License 2005.04.13 0 0 95

Üdv.

 

A Dömösi pm. letartóztatásáról jut eszembe, tudtok valami fejleményt a Strigonium ügyről? Nagy a hallgatás róla.

lv Creative Commons License 2005.04.12 0 0 94
És láttál, vagy akár csak hallottál már ilyesmit/ről Mo-on?
Előzmény: zömi (93)
zömi Creative Commons License 2005.04.12 0 0 93

Üdvözlet.

 

Tény, hogy az emberek már csak ilyenek. De pl. az Önkormányzat közterület felügyelői ha nem csak a parkolással foglalkoznának, lehetne javítani a dolgokon. Tudtommal nem csak a szabálytalanul parkolókat lehet megbírságolni, hanem a szemetelőket is.

Előzmény: lv (91)
dance10. Creative Commons License 2005.04.11 0 0 92

sziasztok

 

sajnos ebben a városban nem fog semmi megváltozni ,először az embereket kéne megváltoztatni :-((

 

üdv

dance

lv Creative Commons License 2005.04.11 0 0 91
Nem tanultam ilyesmit, nem is értek hozzá, de amikor éppen arra autózok, eléggé elkeserít a látvány. Biztos, hogy így kell kinéznie egy szeméttelepnek? Biztos, hogy az a természetes, hogy a mindenféle zacskókat/papírokat hordja a szél a környéken?
Én a lakóssági fórumokban NAGYON NEM hiszek. Valamelyik oldal biztos felkarolná, aztán megpróbálna tőkét kovácsolni belőle, de nekünk ettől nem lesz jobb.

Egyébként meg ez nem csak a politikusokon múlik. Ilyenek az emberek is. Nézz körül Egomban, annyi a szemét mindenhol, hogy az már undorító.
Előzmény: Lord Ice (90)
Lord Ice Creative Commons License 2005.04.11 0 0 90

Ez valóban megnyugtató... :(

A pesti nagyembereket nem érdekli, hogy hozzájuk is folyik a Duna? Vagy ők már rég csak ásványvizet kortyolnak.

A lakóssági fórum jó lehet a környezetszennyezéssel kapcsolatos problémák miatt?

Aggódom, hogy nem változna semmi. A szeméttelep égése simán környezeti katasztrófa, máshol nem kicsit büntetnék őket, amit jó esetben a renoválásra költenek. Itt meg... Lett több hely az érkező új szemétnek.

Trash-crash.

Előzmény: lv (89)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!