Keresés

Részletes keresés

pityim palko Creative Commons License 2006.05.25 0 0 470
Kicsit nagyobb, 16-18000-es.
Az ingyenes Pecsa bulin is kb. 10000 körül lehettünk(kint és bent), nem tudom, hogy tele lesz-e a Kisstadion.
Előzmény: Törölt nick (469)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.25 0 0 469
Legjobb tudomásom szerint a Kisstadion kb. akkora, mint a Sportaréna, azaz 10-12 ezren férnek be. Gondolom, úgy értetted, hogy rossz lenne, ha félház előtt játszanának, de ne aggódj, szerintem tele lesz a stadion. Rajtam mindenesetre nem fog múlni:-)
Előzmény: missygazdi (468)
missygazdi Creative Commons License 2006.05.24 0 0 468

 

SonyEricsonosok FIGYELEM!!!

Rengeteg jegy van még a jún. 3-i OMEGA koncertre, akinek van SE telefonja és el akar menni a koncertre, az menjen be egy SonyEricson márkaboltba és igényeljen!!!
Nem tudom mennyien férnek be a Kisstadionba, de nem lenne rossz, ha az Omega félház előtt játszana. Töltsük meg, akik szeretjük az Omegát!!!

pityim palko Creative Commons License 2006.05.23 0 0 467
Itt található információ az új lemezről az Omega Fan Club közönségtalálkozónál.

http://www.freeweb.hu/omega-rock/

Az Omegára Bon Jovi hat? Ezt nem is tudtam.:)
close652 Creative Commons License 2006.02.06 0 0 466
két dolog tetszett ebben a beszámolóban:

-- viszonylag sok, középkorú Omega-rajongónak maszkírozott szakmunkástanulót látunk, hiába, az igazi rajongók megtalálják a módját, hogy láthassák kedvenceiket.

:))))

-- őszintén tiszteletre méltó, hogy nem intézik el a meghívást egy háromnegyed órás haknival, hanem majdnem két órát lenyomnak

ez tényleg nagy dolog manapság, Más kérdés, hogy a mostani sztárok slágereiből nem áll össze 2 óra, Omegáéknál meg a 2x2 órát is könnyedén összerakhatnák.
HG. Creative Commons License 2006.02.06 0 0 465

Úgy tűnik, díjazzák...

 

http://index.hu/kultur/eletmod/szakm060206/

Előzmény: close652 (462)
freestate Creative Commons License 2006.01.27 0 0 464
Nyomozok az ügyben, mert engem is érdekel a dolog. A Népstadion koncert óta várom a köv. bulit (sajna a pecsásat elbénáztam nyáron).
Előzmény: Törölt nick (463)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 463

Egyszer az életben ők is hallhatnak jó zenét...

Én inkább arra lennék kíváncsi, bejuthatnak-e nem szakmunkástanuló Omegások.

Előzmény: close652 (462)
close652 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 462
kérdés a mai szakmunkástanulók mennyire díjazzák az Omega zenéjét...
Előzmény: freestate (461)
freestate Creative Commons License 2006.01.26 0 0 461

Kicsit felhozom a topicot egy érdekes hírrel: Omega-koncert a Szakmunkástanuló Fesztiválon

 

január 26. 15:41

[MTI]

A Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány (MNÜA) szervezésében február 5-én, a Budapest Sportarénában Országos Szakmunkástanuló Fesztivált rendeznek, amelyen az Omega ajándékkoncertet ad a résztvevőknek. A csütörtöki tájékoztatón elhangzott: a rendezvény célja, hogy a szakmunkásképző intézményekben tanuló 350 ezer fiatal is részesülhessen az üdülési csekk előnyeiből és tájékozódjon az alapítvány feladatairól és szolgáltatásairól. A fesztivál délután két órakor kezdődik, lesz pályaválasztási tanácsadás, beszélgetés sztárokkal és turisztikai programajánló is.

Az Omega vezetője, Benkő László a sajtótájékoztatón elmondta, hogy elsőre igent mondtak a felkérésre, mert fontosnak tartják, hogy a mai fiatalokat mindenféle módon támogassák. Az Omega produkciója előtt más zenekarok is fellépnek. A fesztiválra a szakképzésben résztvevő diákoknak a belépés ingyenes. Tavaly 12 milliárd forint értékben 500 ezer embert támogatott a munkavállalója vagy rászorultsági alapon maga az alapítvány az üdülési csekkekkel.

Törölt nick Creative Commons License 2005.09.08 0 0 460
Ezeket ismerem, mind a 2 megvan, de én arra gondoltam, amin a teljes tavalyi Népstadion rajta lesz. Mecky mondta valahol, hogy terveznek ilyet, sőt, az extrák között a Hallgatag szív "vágatlan verziója" is rajta lesz, ahol ugye összekeverte kissé a 2 versszakot...
Előzmény: Camouflage (456)
Camouflage Creative Commons License 2005.09.08 0 0 459

Valóban létezik!

 

"...ezen kiadvány kis példányszámú, így a gyártási eljárás nem préselt, hanem írott formátumú DVD."

 

 

Előzmény: freestate (457)
Camouflage Creative Commons License 2005.09.08 0 0 458
Előzmény: freestate (457)
freestate Creative Commons License 2005.09.08 0 0 457

Elvileg létezik egy ilyen DVD:

 

Omega - Koncertturné 2004. - (Limited Edition) DVD

A 2004. évi Omega koncertturné anyaga. Az első rész a Puskás Ferenc Stadionban lezajlott buli 11 számát tartalmazza, majd ez után a turné vidéki állomásaiból láthatók részletek.

 

Budapest, Puskás Ferenc Stadion 2004. szeptember 18.
Nyitány
Gammapolis
Életfogytig rock and roll
Ezüst eső
Tízezer lépés
Ha én szél lehetnék
Léna
Napot hoztam, csillagot
Petróleumlámpa
Metamorfózis
Csukány

 

Debrecen, Főnix Csarnok, 2004. május 29.
Naplemente
Mozgó világ
Égi vándor
Nyári éjek asszonya
Gyöngyhajú lány

 

Zalaegerszeg, Sportcsarnok, 2004. május 8.
Életfogytig rock and roll

 

Békéscsaba, Sportcsarnok, 2004. május 13.
Fekete pillangó

 

Nyíregyháza, Sportcsarnok, 2004. május 15.
Hallgatag szív
Őrültek órája
Éjféli koncert

 

Győr, Sportcsarnok, 2004. május 22.
Régi csibészek

 

Miskolc, Sportcsarnok, 2004. május 27.
Addig élj!

 

Pécs, Sportcsarnok, 2004. június 1.
Ballada a fegyverkovács fiáról

Extrák: Riportok, fotóalbum.

Előzmény: Camouflage (456)
Camouflage Creative Commons License 2005.09.08 0 0 456

A 2004-es turnéról jelent már meg DVD, igaz, nem a népstadioni koncertről, hanem a debreceniről.

 

 

Előzmény: Törölt nick (455)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.06 0 0 455
Sajnos idén aligha lesz koncertlemez, legalábbis nem tudok róla... Pedig a tavalyi Népstadion DVD-t sokan hiányolják - jogosan. Na de, türelem, előbb-utóbb kijön minden, aminek jönnie kell, és nekünk is jobb, ha nem egyszerre kell a zsebünkbe nyúlni.
Előzmény: transanddance (453)
Rolling Creative Commons License 2005.09.06 0 0 454
A legújabb szenzáció:

Omega segélykoncertek Erdélyben


Október 20-a után az Omega három koncertet ad Erdélyben az árvízkárosultak megsegítésére.

Az előadásoknak Csíkszereda, Sepsiszentgyörgy és Székelyudvarhely ad otthont. A koncertek teljes bevételét erre a jótékony célra ajánlja fel Közép-Európa leghíresebb zenekara. Az együttes, másokkal ellentétben nem többmilliós gázsiért, hanem fellépti díj nélkül vállalta az előadásokat.

"Megrendülve láttuk és olvastuk, hogy ahol néhány hónapja még mi is jártunk, sok falut elmosott az özönvíz" - mondja Kóbor János. "Már ez is elegendő ok lenne arra, hogy segítsünk, de tavasszal amúgy is megígértük, hogy ősszel bepótoljuk a Csíkszeredán elmaradt koncertet. A májusi, marosvásárhelyi és az egész ötnapos fogadtatásért érzett hálánkat is szeretnénk leróni az erdélyi magyarok előtt." - jelentette ki az Omega énekese.

A három, sportcsarnokban rendezendő előadás technikai költségeit helyi magyar vállalkozók finanszírozzák, de a szervezésben számítanak az RMDSZ segítségére is.

A három koncerten kívül az Omega több közönségtalálkozót is tart, és felkeresi az árvízsújtotta településeket.
transanddance Creative Commons License 2005.09.05 0 0 453
Remélem idén nem jön közbe semmi ilyesmi!
Előzmény: Camouflage (452)
Camouflage Creative Commons License 2005.09.05 0 0 452

A kiadás dátuma, ami a lemezeken szerepel, akár évekkel is megelőzheti a gyártás idejét, a boltba kerülés idejét pláne.

 

Szerintem annak idején a koncertlemezek (Vizesblokk, Szárazblokk) megjelenése és kifutása miatt nem akarták az új lemezt ráküldeni a korábbi lemezekre, vártak vele pár hónapot.

 

Szerintem abban reménykedtek, hogy ősszel, de legkésőbb karácsonyra mindenki megveszi a két koncertlemezt, majd február-márciusban vesznek egyet az új albumból.

 

 

Előzmény: transanddance (450)
transanddance Creative Commons License 2005.09.05 0 0 451

A mai Blikkben Benkő nyilatkozik az új lemezről és a tervezett koncertekről:

A készülő album munkacíme Áttekintés, november végére tervezik a megjelenést,még nem tudni hány dal szerepel majd rajta, a szövegek arról szólnak majd, milyennek látják 2005-ben a világot.

Októberben ismét Erdélyt veszik célba, három koncertre kaptak meghívást, de ők felajánlottak egy negyediket is a székelyudvarhelyi árvízkárosultak javára, itt lesz az ősbemutatója az új nagylemez első dalának!!!

A zenészek utóbbi koncertre még a gázsijukat is felajánlották!

Aztán szó van még újabb hazai turnéról is:-)

Ez hihetetlen, ezek sose fáradnak el?!?

 

transanddance Creative Commons License 2005.09.05 0 0 450

Nem tudod véletlenül mi az oka annak, hogy a Trans and dance cd lemezen 1994 szerepel a gyártás éveként(tehát már akkor készen volt, préselték,stb), azonban csak hónapokkal később, 1995-ben jelent meg?

Mire vártak?????????????

Előzmény: Camouflage (449)
Camouflage Creative Commons License 2005.09.05 0 0 449

A Trance-And-Dance albumot mi is szeretjük...

 

 

Előzmény: transanddance (448)
transanddance Creative Commons License 2005.09.04 0 0 448

Azért kiváncsi vagyok mit hoznak össze a srácok ennyi idő után!

 

Valszeg hangzásban nem lesz olyan brutális változás, mint a Babylon és a 8 évvel későbbi kedvencem(na melyik?:-))) között, remélem ezúttal kizárólag alárendelt szerepük lesz a szintiknek, dobgépeknek és számítógépes effekteknek.

 

Remélem Trunkos Andrást és Sülyi Pétert takarékra rakják, előbbi a lilaködös("Fénymadár, a lelked egy árnyék hol jársz..."), utóbbi vallásos témáiból bőven elég lenne egy-egy is.

 

Tudom, hogy manapság nem divat, de jó lenne, ha csak 9-10 számos lenne a lemez.

Így szinte biztos nem kerülne bele felesleges töltelék, arról nem is beszélve, hogy a legjobban sikerült Omega lemezek mind-mind 7-8-9 dallal bírnak, 35-40 perc max.

 

Mecky hangjával is kezdeni kéne valamit, a XV. albumon néhány dalt sikerült (kis túlzással)tönkrevágnia, nem is értem miért nem támogatták meg vokállal...

 

Igazából az is csoda, hogy ez a 43 éve létező csapat átlag 60 éves tagjai új anyaggal készülnek megörvendeztetni minket!!!

 

Nyilván beleadnak mindent(tehát feleslegesen izgulok értük),azonban azzal számolniuk kell, hogy a legtöbben nem úgy ülnek le zenét hallgatni,hogy "igen,ez az

élő LEGENDA lemeze,tökmindegy milyen, örüljünk", oda kell tenni magukat!

 

 

transanddance Creative Commons License 2005.09.04 0 0 447

Hello Rolling!

Semmiképpen ne vedd kötözködésnek,de az a hat év sajnos megvan már hét is, 1998 okt 1.-én jelent meg az Egy életre szól.

Mecky Agárdon azt mondta, hogy szeptemberben kezdenek stúdiózni, nem akarok vészmadárkodni (vagy mi), de az Omega munkatempóját ismerve kissé kevésnek tűnik két hónap egy teljes album összetákolásához.

Szerintem legjobb esetben is csak tavaszra, a következő turné kezdetére lesz belőle valami.

Remélem tévedek.

Előzmény: Rolling (446)
Rolling Creative Commons License 2005.09.03 0 0 446
A legújabb hírek szerint már csak novemberig kell várni az új CD-re!

6 év után ez már semmiség.
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.14 0 0 445
Legalább nem hiába csempésztem be a fényképezőgépet:-) Tényleg poénos volt ez a focimezes beállás, de az egész koncertre jellemző volt, hogy nagyon élvezték a fiúk a játékot. Azt hiszem, tényleg egyre jobban belejönnek, talán ez volt a legjobb a 1,5 év alatt (de mindenképpen méltó lezárása a sorozatnak).
Előzmény: rendes fiú (444)
rendes fiú Creative Commons License 2005.08.14 0 0 444

Csók és baráti ölelés mindenkinek!

 

Tegnap voltunk Agárdon a Popstrandon, ahol Misi szomorú hírrel állt elő: sajnos "ez sem búcsúkoncert"... Aztán MEcky folytatta a koncert végén: ezzel a koncerttel lezárták az elmúlt másfél év megmozdulását és jövőre egy új koncertmenüvel állnak elő. Újabb információként pedig elmondta: ősszel stúdióba vonulnak, ahonnan remélhetőleg egy új albummal jönnerk ki. :D

 

---

 

Aki ott volt, látta: Macky a Léna alatt átöltözött, ahogy szokott, de kivételesen nem a szokásos gúnyáját öltötte magára, hanem egy focimezt, hátán a 23-assal és a felirattal: Kóbor. Vicces volt, de volt hatása! :)

Törölt nick Creative Commons License 2005.08.01 0 0 443
Közben megnéztem a második részt is, ott már jól énekelt Mecky, úgy láccik, a koncert közepefelé jött bele.
Előzmény: close652 (442)
close652 Creative Commons License 2005.08.01 0 0 442
Nekem tetszett a DunaTv-s koncert -- többek közt az a hozzáállás, hogy az extra tagok (vokál, bill., gitár) is ugyanúgy előtérben voltak.
rendes fiú Creative Commons License 2005.07.31 0 0 441

Igen. Teccett azér'?

:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!