Keresés

Részletes keresés

IntimTER Creative Commons License 2020.06.25 -3 0 2100
Előzmény: IntimTER (1852)
csubidzsibi Creative Commons License 2020.06.24 0 0 2099

Hunnia1 ja hogy férfi vagy? Akkor felejtsd el

csubidzsibi Creative Commons License 2020.06.23 0 0 2098

Hunnia 1 szia én Erzsébeten tudlak fogadni szívesen maszírozlak, meg bàrmi màst is amit csak akarsz. Ha nem zavar hogy én is pucéran vagyok mikor maszírozlak, meg nem vagyok profi masszőr, csak élvezetből maszírozok. Mal em publikus, írj ha van kedved



Tibi. Creative Commons License 2020.06.23 -2 0 2097

Szolnok,Bács,Békés,Csongrád,Megye vonzáskörzetéböl,várom a yonni masszázs kedvelőit,időpont,info,csak telefonon.70277 98 85.

Előzmény: Tibi. (2090)
jonymasször Creative Commons License 2020.06.17 -3 0 2096

Ha  jó  Joni masszázsra vágysz  Budapesten és környékén.

Keress bátran!

Megbízható 50-es.
Csak házhoz megyek.

jonimasszor@gmail.com

alezredes 1 Creative Commons License 2020.06.13 0 0 2095

Ilyen masszázsban, azaz kb 95 % ban ilyenben már volt a páromnak is része.

Nekem meg volt szerencsém mindezt végignézni.

Igaz, a vége nem ilyen volt mint itt leírva, hanem más, ja és nem volt 20 ezer. 

Előzmény: Törölt nick (2093)
bence-60 Creative Commons License 2020.06.10 0 0 2094

Szegeden erotikus masszázs férfiaknak. Házhoz megyek...........

Törölt nick Creative Commons License 2020.06.10 -5 0 2093

INTIM MASSZÁZS HÖLGYEKNEK SIÓFOKON

 

ÉREZD KELLEMESEN MAGAD OTTHONODBAN VAGY KEDVENC SZÁLLÁSHELYEDEN

 

 

Ilyen nálam egy kellemes intim masszázs:

 

Mikor már az ágyon fekszik a vendégem elindítok egy kellemes erotikus töltetű relaxáló zenét, ami hallatára megnyugszik, de a dallamra felfokozódnak az ingerei. Az előmelegített olajjal szépen lassan elkezdem kenni a nyakat vállakat. Majd szépen lassan izgalmasan egyre lejjebb haladok a gerinc mentén. Rátérek a fenékre, ahol több körkörös mozdulatot végzek kifelé és befelé. Majd a combok külső részétől haladok befelé. A comb belső feléről újra felsiklik a kezem a fenékre, onnan a fenékvonal középső részéről lecsúsztatom az olajos tenyerem a puncihoz . Szépen lassan elidőzve átsimogatom, hogy adja át nekem magát teljesen, és nyissa meg kapuit. Elidőzve körbejárom az egész intim területet. Azután amikor már elérte a felajzott állapot elejét, szólok a hölgynek, hogy megfordulhat. Fordulás után az egész szertartás elölről megismétlődik. A nyak alsó részénél kezdődik a masszázs. Onnan rátérek a mellekre. Körkörösen a két kezemmel kívülről befelé masszírozom egyiket a másik után, majd belülről kifelé. Aztán nyolcas masszázzsal simítom a melleket, majd rátérek a bimbók izgatására. Amikor már kellően izgalmi állapotba kerültek jöhet az alhasi rész, ahol nagyon lágyan elidőzünk majd áttérve a külső combokra. Onnan befelé haladva a belső combra sexy mozdulatokkal simítva előkészítjük az utat az intim terület felé. Felcsúszik a kezem a dombocskára ahol lágyan körözök, még a punci ki nem lazul és meg nem adja újra magát. Ezután lesiklik a tenyerem a két szélén majd vissza felfelé. Ezt a mozdulatot egészen addig folytatom még teljesen meg nem nyílik. Majd minden apró rész megmasszírozása ingerlése után jöhet a behatolás. Szépen lassan bevezetem az ujjam a punciba és felfedezem az intim terület belső kertjét. Ez azért fontos, mert még ott is mindenki máshol érzékeny. Amennyiben megtaláltam a megfelelő pontokat jöhet az ujjak játéka. Szépen megdolgozom a punci barlangját közben visszatérve a külső részre bevezetem a játékba a csiklót is. Ezzel a játékkal a nehezebb problémásabb eseteket minimum egyszer el tudom vinni egy felejthetetlen beteljesedésig-orgazmusig. Aki teljesen átlagos és sokkal könnyebben kezelhető azt akár egymás után háromszor is. Valakinek elég 2 óra, valakinek legalább kell 2,5 óra ,hogy teljesen kiengedjen. Mivel nem mindenki egyforma. Egy alkalom a vendégtől függően minimum 2 óra, de problémás nehezebb vendég esetén maximum 2,5 óráig nyújtható. Egyéntől függően lehet kérni csúszka masszázzsal fűszerezve. Valaki szereti valaki nem. Időpontot email-ben lehet egyeztetni velem.

A tiszteletdíjam 20.000 ft/ alkalom.

 

Elérhetőségem: budapestmasszazsferfi@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2020.06.10 0 0 2092

Fiatalos korban kb 40-es sportos pasit keresek, aki elösször is átgyúrna, aztán ha kellőképp el tudok lazulni,

Kis erotika is mehetne....

Irj ha felkeltette érdeklődésedet.

pantyhoseman@freemail.hu

lacimasször Creative Commons License 2020.05.31 -2 0 2091

Ha Budapesti vagy, (férfi, pár, hölgyek, kortól, alkattól és mérettől függetlenül), és egy jó erotikus masszázsra vágysz, nagyot szeretnél élvezni, akkor keress meg engem.
Házhoz megyek, teljes diszkréció garantált!
Telefon - Viber: 06 20 527 0446
(ha nem veszem fel, akkor kérlek hívj később, mert akkor éppen masszázsom van.)

Tibi. Creative Commons License 2020.05.28 -1 0 2090

Szolnok,Bács,Békés,Csongrád,Megye vonzáskörzetéből,továbra is várom a yoni masszázs kedvelőit.Időpont infó,csak telefonon.702779885.

Előzmény: Tibi. (2083)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.18 0 0 2089

Hatvanas erotikus masszőrt keresek Budapesten 185/81/50-vékony testalkatú kerek popsis pasi vagyok.   lzentai33@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.16 0 0 2088

Írd meg milyen volt az első ilyen élményed...

Én is megosztom veled az történetem.

pantyhoseman@freemail.hu

erettpasitbp Creative Commons License 2020.05.14 0 0 2087

Szia.

Esetleg egy elérhetőséget tudnál ad i a masszőrhöz?

Mail címem: budapesti.pasit@gmail.com.

Köszönöm

Előzmény: Hunnia 01 (2074)
jonymasször Creative Commons License 2020.05.14 -3 0 2086

Sziasztok!

Igazi  Joni masszázsra vágysz?  Budapesten és környékén.

Keress bátran.

Megbízható 50-es.
Csak házhoz megyek.

jonimasszor@gmail.com

erettpasitbp Creative Commons License 2020.05.13 0 0 2085

Sziasztok!

Pesten keresnék 45 feletti masszőrt erotikus masszírozáshoz! Helyem van északpesten!

budapesti.pasit@gmail.com

Tibi. Creative Commons License 2020.03.15 -3 0 2083

Szonok,Bács,Bekés,Csongrád Megye vonzáskörzetéből Várom a yoni masszázs kedvelóit.Infó,időpont,csak telefonon.70 277 98 85.Ha szeretnél egy csodálatos élményt.

Előzmény: Tibi. (2066)
Törölt nick Creative Commons License 2020.03.11 -2 0 2082

Pécsi 50 éves vékony hobbimasszőr hölgyek, urak részére rendelkezésre áll napközben. Anyagiaktól mentes!

bergreider@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.29 -1 0 2081

KÖLTÖZÉS MIATT A MAI NAPON TELJES MASSZÁZS FELSZERELÉS ELADÓ!

ÁGYTÓL GYERTYÁKTÓL TÖRÖLKÖZŐTŐL A FALI DEKORÁCIÓKIG MINDENT ADOK HOZZÁ!

HELYILEG BUDAPESTEN A X. KERÜLETBEN, AZ ŐRS VEZÉR TÉR KÖZELÉBEN.

LEHET KÜLÖN IS VENNI A TARTOZÉKOKBÓL, DE AKKOR AZ ÁR EGYÉNI MEGBESZÉLÉS ALAPJÁN MŰKÖDIK.

0630 856 1348

Hunnia 01 Creative Commons License 2020.02.27 -1 0 2080

Hali.Nem küldhetek senkinek címet,de ha szeretnél izgalmas dolgokat átélni és még masszírozni is tudsz benne vagyok egy jó történetben szívesen.Ápolt,csupasz kissebb mérettel bármit megtennék újra.Csütörtök reggel,délelött ráérek ha szimpatikus vagy nekem.Helyem nincs sajnos.

litlep Creative Commons License 2020.02.26 0 0 2079

Szia. Írj emailt. Köszi. 😉

Előzmény: Hunnia 01 (2077)
sportoss Creative Commons License 2020.02.22 0 0 2078

Hát ez az, én is szívesen bele sodrodnék egy ilyen szerencsés történetbe, masszőr kezei közé. Ha nem titok küld meg mailben hol lehet elérni.....

Előzmény: Hunnia 01 (2077)
Hunnia 01 Creative Commons License 2020.02.22 -2 1 2077

Sziasztok.Nem Én masszirozok,csak szerencsésen belesodrodtam a történetbe.De nem bántam meg.Bármikor átélném újra.Sőt ha van egy ápolt,csupasz kis,vékony mérettel rendelkező férfi,fiú akivel átélhetnék valami hasonlot,már mennék is hozzá.Csak most kicsit kezdeményezőbb,odaadobb,

és gátlástalanabban vetném magam a testi örömökbe.Hagynám hogy nőként használja a meztelen testem,ujjazzon nyalogasson,bátran,bárhová dörzsölje hozzám a merev szerszámát.Tolja az ajkaim közé mélyen,és szopasson hosszan kedvére,vagy akár a luksim bejáratát is feszegetheti,hátha egyszer csak becoppan a lüktető makk a szűk résemen.Vagy csak hagyja hogy Én dolgozzak a merev szerszámán hosszan lassan,érzékien.Már hagyom,hogy kedvére élvezzen el,bárhol is lenne bennem a szerszáma.Ha kicsi,használható a farka a fenekemet is szeretném ha  megdolgozná rendesen,de ha nagyobb az ajkaim felelnek érte.

sportoss Creative Commons License 2020.02.21 0 0 2076

Egy ilyen masszázsnak én is örülnék. Merre található?

Előzmény: Hunnia 01 (2074)
Gyögyi Creative Commons License 2020.02.21 0 0 2075

Szia. Erhetek elerhetőseget a masszázshoz. Köszönöm.

Előzmény: Hunnia 01 (2074)
Hunnia 01 Creative Commons License 2020.02.21 0 3 2074

Sziasztok.Bp-hetero férfi vagyok.Nemrég éltem át egy olyan furcsa élményt,amít megosztanék veletek.Elmentem derékfájással masszörhőz.Pesti,jól szituált 50-es férfi volt.Elősször voltam életemben.Bemutatkozás,vetközés egy törölközöbe rá az ágyra.(nem masszőr ágy)Jön az úr be,egy köntös rajta lazán átkötve.Feltérdel mellém az ágyba,és elkezdi a nyakam,vállam le a derekamat,majd elkezdi hosszan,lassan a fenekemet körkörösen masszirozni.Itt már kicsit furcsáltam a dolgot.Benyult a két combom közé és végig simitotta a zacskomat.Majd a fenekemet ismét,egyre közelebb a kényes helyhez.Egy kicsit izgató is volt,kiváncsi is voltam,ezért gondoltam adok neki egy kis jelet.Ahogy a hüvelykújjával a luksimhozért,kicsit rátoltam a kezére,mintha szabad utat kapna.Vette is,beolajozta vastagon a kezeit,majd lassan kezdte két ujjal a behatolást.Rohadtul izgatónak tartottam ahogy csinálta,jól esett,és ami fura volt iszonyuan fel is izgatott.Sokáig csinálta,mélyen de gyengéden hatolt belém.A hátamra fordított,jele is volt az izgatottságomnak bőven.Főlémhajolt,és a válam,melkasom következett.Közben többször is hozzámért az akkor már teljesen szabadon himbálodzó szerszámával.Hasamhoz,derekamhoz,a szerszámomhoz simitotta,mintha csak véletlen lenne.Oldalamhoz ült,szétnyitott köntösben,majd egyik kezével a lábam közé nyult,a zacskom a tenyerébe simult,két ujja már bennem is volt tővig,a másik kezét a melkasomra rakta és az alhasamra hajolva nyalogatni kezdett. Se nagy,se vastag nem volt a farka,csupasz 13-14 cm kb.Ahogy csokolgatott nyalogatott,egyre jobban közelített a merevedő vesszőmhöz,az alteste egyre jobban közeledett a fejemhez.Lassan bekapta,és mélyen a szájába engedte a vesszőmet,csodálatosam játszott a nyelvével,ajkaival.Mindez együtt tehette velem,hogy nem is gondolkodtam amikor a fejem magasságába ért a szerszáma.Megfogtam,az ajkaimhoz huztam a duzzadó makkját és nyalogatni kezdtem.Magára fordított,ugy hogy szinte végig tövig az ajkaiközt voltam.Lassan szopott,közben két-három ujjal végig mélyen masszirozta a luksimat.Most,hogy felül voltam,könnyedén hozzáfértem a ágaskodó farkához,szó nélkül hajoltam rá,nyalogattam végig,majd lassan az ajkaim közé csusztattam,mélyen ráhajoltam és talán tövig be is vettem neki.Soha nem szoptam még,de tudom nekem mi esik jól.Ugy csináltam neki Én is.Csak az ajkaim dolgoztak,érzéssel,lassan mélyen benyelve..Én élveztem el elősszőr,mélyen a szájába engedtem a spricceket,pár másodperc múlva éreztem a lüktetést,ahogy összerándul a makk majd ontja magábol a spermát,kikaptam a számból,és épp csak be tudtam csukni a szemem,már jött is hatalmas spriccekkel az arcomra,számra,szememre a bőséges anyag,Hosszan élvezett,és rengeteg anyagot spriccelt ki magából.Utána még füzögetett,probálta elérni a szemtélyemet,csak a makkját,csak egy picit hagy tolja be,de azt már nem hagytam.Elég volt ennyi is egy jóidőre.Üdv

látó69 Creative Commons License 2020.02.19 0 1 2073

Olvassátok már el a Topic címét!!! 

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.14 -1 0 2069
Tibi. Creative Commons License 2020.02.12 -1 0 2066

Szolnok,Bács,Békés,Csongrád,Megye vonzáskörzetéböl,továbra is várom a joni masszázs kedvelöit.Info,idöpont,csak telefonon.70 277 98 85.

Előzmény: Tibi. (2062)
Inspektor Creative Commons License 2020.02.07 0 0 2065

ja  : DD    

Előzmény: Törölt nick (2059)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!