Keresés

Részletes keresés

Ilja Iljics Creative Commons License 2002.11.06 0 0 743
Elnök Tagtárs!

Úgy érzem a Körben a teljes őszinteséget fogadhatjuk csak el mind magunktól, mind a Tagtársaktól. Ezért most töredelmesen beismerem, hogy igen, pályafutásom kezdetén egy, szerencsére rövid, periódusban kicsi voltam. Mentségemre szolgáljon a tény, hogy ez szüleim hibája volt, nyílván nem mélyültek még el kellően az Eszme tanulmányozásában. Azóta azonban már túlléptem e kezdeti hibámon, úgyis mondhatnám, hogy kinőttem.

Éberség!

Előzmény: Xlen (733)
Xlen Creative Commons License 2002.11.06 0 0 742
Tagtársak!
Mint mindenben, az alkoholban sem állhatunk meg a 100%-nál!
Legalább 110%-ot kell teljesítenünk, palackonként.
Előzmény: Törölt nick (740)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.11.06 0 0 741
Mutyko tagtrárs,
javaslatod építő jellegű, BELÜLRŐL helyes az alapanyag, de KIVÜLRŐL még várok javaslatokat az álcázásra. MIvel vonjuk be, hogy monumentális legyen, magával ragadó figyelmelhívó stb? (Üres sörösüvegeket gondolom kedvezménnyel kaphatunk Wagner úrtól.)
Alice pr titkár
Előzmény: Törölt nick (740)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.11.06 0 0 739
Mutyko Tagtárs!
Rossz dossziét hoztál magaddal a gyűlésre. Ezzel inkább az Alkoholellenes Ligába menjél, itt komoly körmunka folyik, kampánybeszédeddel elijeszted a tagokat.
Inkább kérek építő jellegű javaslatokat Ufólátó Baczoni Gazda emlékművének építéséhez.
Alice pr. titkár
Előzmény: Törölt nick (738)
Wágner úr Creative Commons License 2002.11.06 0 0 737
Disznóság! Sör nélkül nincs is Kör! Ne számolgassuk aztat az áfamáfát vagy miafranc, hanem aztat is igyuk el! Másképp nem fogok itten fázni nótát, hanem elmegyek valami prezentációba és majd ottan iszoK... de főleg Söröt...

Szomorúnóta in-dujj!

Elmeeegyek, elmegyek,
Hooooszú útra megyek,
Hosszú úúúút porától,
Szomjan meggebedek....
, vagy ilyesmi, és Sör nélkül semmi trallala.. nahát!

Előzmény: Xlen (736)
Xlen Creative Commons License 2002.11.06 0 0 736
Sajnos a reprezentációs költség elszámolása az áfa miatt a jövőben nehezebb ügy lesz, ezért alkalmanként eggyel kevesebb sört tudunk csak kiutalni mint eddig.
Recesszió van, össze kell húzni a nadrágszíjat...
Előzmény: Wágner úr (734)
dolphin Creative Commons License 2002.11.04 0 0 735
Langolo, hevvel teli, egeszsegtol kicsattano, nyilt, egyenes, oszinte, naptol cserzett, becsuletes munkaba megrancosodott, ihletett arc, amley megorokiti az Altla latott UFO meglatasanak tokeletes es megismetelhetetlen pillanatat. Laba korul es kezeben termeszetesen gabona.
Előzmény: Ilja Iljics (731)
Wágner úr Creative Commons License 2002.11.04 0 0 734
Nóta in-dújj !

Zengjük a dalt üde mááámoros ajkkal!
Sörszinű fényt fest at égre a hajnal.
Dobban a nép szíve, ébred a Kör,
Megnyalja ajkát, mer' ízlik a Sör...
trallala, meg ilyesmi...

Ééééjjen az Elnök! Viváááát! (eztet köll, másképp még megkritibírál és nem utal ki Söröt a reprezentkasszából a bordalárdának...)

Xlen Creative Commons License 2002.11.03 0 0 733
Ilja Iljics Tagtárs!

A Te pozíciódban is voltál kicsi?

Előzmény: Ilja Iljics (729)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.11.03 0 0 732
Ilja Tagtárs!
Vedd szimbolikusra a figurát, hagyjuk a naturalizmust a középszerre.
Lényeg, hogy monumentális és lenyűgöző legyen!

Alice pr titkár

Előzmény: Ilja Iljics (731)
Ilja Iljics Creative Commons License 2002.11.03 0 0 731
Alice Tagtárs!

Jólesik bátorításod, azonnal neki is látok a műnek, egyetlen apró felvetésem lenne csupán: ki legyen a modell? Mivel UBG-ról nem maradt fenn egyetlen hitelesnek tekinthető ábrázolás sem, a mi feladatunk nem kisebb, mint a Gazdának mintegy materializálása a Tudatlan Ámde Annál Lelkesebb Tömegek számára. Várom a Tagtársak javaslatait.

Éberség!

Előzmény: AliceCsodaországban (730)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.11.03 0 0 730
Ilja Tagtárs!

Nem hinném, hogy Baczoni Gazda haragudna amiatt, hogy szobrát nem híres iparművész készíti, hiszen fő célunk az iránta érzett végtelen tisztelet és imádat kifejezése. Lássuk milyen szobor derül ki ebből?

Úgy hogy én javaslom, kezdj neki faragni.
Az anyagszügségletre sikért korlátlanul biztosít a pénztár.

Alice pr. titkár

Előzmény: Ilja Iljics (729)
Ilja Iljics Creative Commons License 2002.11.03 0 0 729
Alice Tagtárs!

Nekem van egy vésőm, talán én elvállalhatnám a kivitelezést. Szobrot ugyan még csak kicsiny gyermekkoromban készítettem, az is inkább kisplasztika volt, és anyukám sem nagyon örült, hogy folyton az orrom túrom, de azt hiszem, az Értelmiségnek a Múvészeti Tevékenységben is az élen kell járnia.

Éberség!

Előzmény: AliceCsodaországban (728)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.11.03 0 0 728
Nos ha Baczoni Gazda testmagassága 200 méter volt, akkor valóban megilleti egy minimum ÉLETNAGYSÁGÚ szobor, de bocsássatok meg nekem, hiszen én nem láttam élőben Baczoni Gazdát, mint ahogyan sokan vagyunk itt, akik nem találkoztak életükben Leninnel sem. (Ő egy aszott illető, aki egy üvegdobozban fekszik valahol Moszkvában).

Kit kérjünk fel a szobor kivitelezésére?

Előzmény: Matyika_ (725)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.03 0 0 727
Udv Tagtarsak!

Ily sotet napja lenne a demokracianak,hogy mindannyiunkat foldalatti mozgalmakba kenyszerit?
Vagy csak a JELre varunk (2 gabonakor fekvo 8-as alakzatban),hogy megmutassuk: Lesz meg telkunk az Erzsebet hidon!!?

pikirt...telekspekulans...

ui: a jo multkorjaban maa az epitesz is kigyutt a hidra,de keves Tagtars volt jelen,ezert nem tudtuk megdonteni,hogy hol is legyen a szobor...

Eberseg...!

Matyika_ Creative Commons License 2002.10.25 0 0 725
Tagtársam, több komolyságot! 30 méter? Talapzattal vagy anélkül? Mit gondolsz te a Körről?

Mindegy, úgy vesszük, lehagytál pár nullát, vagy a 'kilo'-előtagot. Nagyratürő tervek kellenek, Baczoni gazda (az Ufólátó, természetesen) önmaga volt vagy 200 méter, a szobrot is ehhez az adathoz kell igazítanunk. (Az egyelőre kérdéses, hogy Baczoni gazda testmagasságát miért az "Előzni tilos"-tábla alá csavarozták fel a kortársak, de az utókor, benne az Értelmiséggel, hálás feladatnak tartja a régiek hibáinak korrigálását.)

Előzmény: AliceCsodaországban (724)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.24 0 0 724
Javaslom helynek a Jánoshegyi kilátó környékét, a szobor magasságának pedig minimum 30 métert, ez megfelel egy lakótelepi ház magasságának - ha még a lángolásról is gondoskodunk, állandó fénylő útmutatást nyujtanánk kóválygó köreinknek. Mivel a tagtársag az utóbbi időben valamilyen ok miatt nem vették fel havi járandóságukat, már annyi sikér összejött a büdzsében, hogy a költségvetéssel nem lesz gondunk. Javaslatot kérek a szobrász személyére.
Előzmény: Robin Laden (723)
Robin Laden Creative Commons License 2002.10.21 0 0 723
Tagtársak!
Én is felfedeztem sorainkra rátelepedő bűbájt,melytől a tagok csak vegetálnak,és nem tudnak erdemben tevékenykedni,a Kör öregbítése érdekébe!Pediglen a halogatás a tett gyilkosa,Tagtársak!
Indítványozom a Szobor és Emlékműhely kölcségvetésének mértékét mihamarabb megállapítani,mert akkor még télen elkészíthetem a terveket,és a Kör jóváhagyásával már tavasszal megkezdődhetne a magasztos emlékmű megalkotása.
Kitartás és éberség!
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.19 0 0 722
Tagtársak!

Hosszú fáradságos időszak áll mögöttünk, de ez nem indokolja a KÖr ilyeténvaló hanyagolását. Kérem a tisztelt tagtársakat, hogy a Kör komolyságát megjelenésükkel is tudatosítsák, hisz elvészünk különben, elporladunk mint maroknyi szikla... Ellenfeleink összeesküvést szőnek ellenünk, fokozottan szükséges az éberség!

Alice pr. titkár

Előzmény: Xlen (721)
Xlen Creative Commons License 2002.10.15 0 0 721
Ha Alkörödet a Főkörbe körösödés köré szervezed, akkor körülöttem más körtagok sem fognak a körmödre nézni ezért.
Toborozz az alkörben, hogy az alkör kapu legyen a főkörhöz.
Legyél elég körmönfont persze, de ne a kör négyszögesítésén dolgozz, mert az ugye azonnali körből kizárással jár.

A legősibb irásjel a O, már 3 ezer éves. Éljen az őkör!

Előzmény: Robin Laden (720)
Robin Laden Creative Commons License 2002.10.14 0 0 720
Tagtársak!
Engedélyt kérek egy kis lokális kör megalapítására,mely a Gabona Kör alá tartozna,de alapjában véve azért független maradna és Borbaráti Kör néven futna,de eggyeLőre csak helyi jellegű,még nem erősödött eléggé meg a hatalams tudatlan és a még szűk körű felvilágosult réteg igényeinek kiszolgálására!

Éberség és aktivitás!

wizes Creative Commons License 2002.10.12 0 0 719
Maga engem csak ne fogpiszkáljon!
Azé' me' csipeszeket kirakta cáradni a dolcsit lexarom!
Itt csak kőr-körös forintocskákrrú lehet có!
Világosh?
Dréher!
Akkó'? !!!
wizes.
Előzmény: Wágner úr (716)
wizes Creative Commons License 2002.10.12 0 0 718
Tudatlanságomér wizes kötelezi magát, hogy 1000 sikért visszafizet a házipénztárba!
Aláírás a pénztárkivételi bizonylathoz:
wizes.
Xlen Creative Commons License 2002.10.12 0 0 717
Wágner úr már a kezdetektől dalszerző.
Előzmény: wizes (715)
Wágner úr Creative Commons License 2002.10.11 0 0 716
Te engemet itten ne piszkájjá', mer' mostan úgysem érek rád, én itten mostan várok, mer' kinéztem valamit magamnak, amire éppen szükségem van... csak türelem, türelem, nem köll rohanni... nem Sör, nem melex fel...

Előzmény: wizes (715)
wizes Creative Commons License 2002.10.10 0 0 715
Kérek kiutálni Wágner Úrnak 1 negatív sikért!
Asziszi tsak betoppan? (Ki ő? )
Ha valahová beengednek, minimum lábattörlök!
Ha lehajol a küszöb alá, s megtalálja a kulcsot, akkor ledolgozta -1 sikért!
Kérem javaslatomat elfoganni!
wizes.
Xlen Creative Commons License 2002.10.10 0 0 714
Hevesen vagy mérsékelten?
Nem mindegy.
Előzmény: RAMBO (713)
RAMBO Creative Commons License 2002.10.10 0 0 713
Belső ellenzék révén ellenzem.
Megyek tiltakozni a Nap TV-be.
Előzmény: Xlen (707)
Xlen Creative Commons License 2002.10.10 0 0 712
Nagy munka volt kilobbiznom a Nobel-díjat, ezért nem is tudtam a Gabonakör napi ügyeivel foglalkozni, de megérte. (Ez egy Tökéletesen Titkos Munka (TTM) volt)
Elnézést, hogy nem a Gabonakörből kapta meg egyik Tagtársunk, de ez csupán azért van, mert nem tettünk még annyit a magyar irodalomért.

További jó munkát, Tagtársak, újabb TTM vár rám, de természetesen itt is megtalálható vagyok.

Éljen a Hős Gabonakör!

Wágner úr Creative Commons License 2002.10.08 0 0 711
Nóta in-dujj!

Eljött a hajnal, elébe mentem,
Ó, GabonaKör, Polgári Kör, Búza, Sör, Kör, Sör,
Eljött a hajnal, elébe mentem,
És megtalált a Polgári SörKör...

Ha gabonás vagy, vigyél el innen,
Ó, GabonaKör, Polgári Kör, Búza, Sör, Kör, Sör,
Ha gabonás vagy, vigyél el innen,
Mert ma, érzem még berúgok...

Ha berúgok ma, mint annyi társam,
Ó, GabonaKör, Polgári Kör, Búza, Sör, Kör, Sör,
Ha berúgok ma, mint annyi társam,
Legyen az Elnök gondja ez....

... aztán valami tralalla... meg ilyesmi...

Vivááááát!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!