Keresés

Részletes keresés

frimi Creative Commons License 2002.04.18 0 0 11
Hi!
Nézd, nem vagyunk egyformák... Én azt tartom, hogy ha belépünk egy helységbe, akkor az ott lévők világnézetétől függetlenül illik köszönni. Ha nem köszönnek vissza, az nem engem minősít. Attól sem az MSZP (mert betűszó, ezért nagybetűvel kell írni a magyar helyesírás szabályai szerint), sem Orbán Viktor nem lesz sem nagyobb, sem kisebb ha vétek a magyar nyelv helyesírási szabályai ellen. Akár véletlenül, akár szándékosan. A tett az első és a szó csak a msáodik. És ezt most nem mint Fidesz jelmondatot idéztem - rosszul.
Frimi
Előzmény: NEC (10)
NEC Creative Commons License 2002.04.18 0 0 10
Pedig írhatnád, mint én is. Mióta leadták kisbetűvel az MSZP nevét, én csak ici pici betűvel tudom leírni !!!
Előzmény: frimi (8)
Little Boy Creative Commons License 2002.04.18 0 0 9
Igen. Vasárnap este aztán veszi a kalapját...

Talán még fátylat is visel majd...

Hoppá, még egy érv a kormányváltás mellett! Nem kell többé látnom Ibolya frissen vasalt arcát! :)

Előzmény: stones (3)
frimi Creative Commons License 2002.04.18 0 0 8
Hi!
Bocsánatot kérek, semmi célzatosság nem volt abban,hogy Orbán Viktor nevét kis kezdőbetűvel írtam! Véletlen elütésről és szövegvakságról van szó!!!
Frimi
Előzmény: frimi (6)
bluetie Creative Commons License 2002.04.18 0 0 7
Dehogy önálló. Kuncze Gábor megmondta -nagyon helyesen- Orbán Viktor kihordta Dávid Ibolyát. Joggal mondhatjuk: Orbán Viktor áldott állapotban volt. :o)
Előzmény: töpörtyű (4)
frimi Creative Commons License 2002.04.18 0 0 6
Hi!
Úgy gondolom, hogy egy kampányban mindazon pártoknak ki kell venniük részüket, akik képviselői érdekeltek még ebben a szakaszban is a Parlamentbe jutást illetően. Egyelőre úgy tűnik, hogy a MIÉP nagyobb támogatásban részesíti a Fideszt, mint saját szövetségese! Még Farkas Flóriánt is többet láttam pl. a TV1-en, mint Dávid Ibolyát, vagy akár a többi prominens MDF-es politikust... Mindenütt orbán Viktor, Pokorni Zoltán és még egy-két vezető Fidesz politikus szerepel. Akkor most három, vagy négy párti lesz-e a Parlament?
Frimi
bluetie Creative Commons License 2002.04.18 0 0 5
Most kaptam a hírt, hogy Dávid Ibolya elfoglaltságai miatt marad távol a nyilvánosságtól. Tudod rengeteg a dolog Fideszéknél! Március 15-ei szalagavató után, hipp-hopp itt van 21-e a ballagás napja. :o)
Előzmény: frimi (-)
töpörtyű Creative Commons License 2002.04.18 0 0 4
Iboly néni a mandátumait számolgatja, mert önálló frakció lesz, hogy több bizottsági helyük legyen, mintha közös frakcióban lennének.
Meg így mindenki azt hiszi, hogy az MDF az egy önálló párt!:)
Előzmény: Boldog ember (1)
stones Creative Commons License 2002.04.18 0 0 3
a Kalapos Hölgy a legszimpatikusabb politikus[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: bluetie (2)
bluetie Creative Commons License 2002.04.18 0 0 2
Hol van Dávid Ibolya... - Mé', ki az?
Előzmény: frimi (-)
Boldog ember Creative Commons License 2002.04.18 0 0 1
R A-t is köszönet illeti, bár megfutamodott a legfontosabb szereplése (az Index vita foruma) elöl, kár sokat segithetett volna az MSZP-nek.

Mellesleg milyen MDF-ről beszélsz, ilyen párt már rég nincs ledarálták ugyan úgy mint a Kisgazda pártot.

Előzmény: frimi (-)
NEC Creative Commons License 2002.04.18 0 0 0
0 itt.

A TV2 vita után, még a színpadra sem állhatott fel!!

Az MSZP köszönetét fejezi ki: d.i.nek, k.l.nek és s.l.nak az erőfeszítéseikért.

Sajnálattal tudatjuk, hogy az emberek 2 hét alatt nem felejtenek....

Előzmény: frimi (-)
frimi Creative Commons License 2002.04.18 0 0 topiknyitó
Hi!
Most van a második forduló előtti kampányfinis.
Hol van Dávid Ibolya és egyáltalán hol kampányol az MDF?
Frimi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!