Keresés

Részletes keresés

Anakonda művésznő Creative Commons License 2010.08.29 0 0 2363

Érdekes összeállítás.

Hasonló képződmény indítja Janicsák zizilabor Istvánt.

Előzmény: Törölt nick (2358)
borzimorzi Creative Commons License 2010.08.28 0 0 2362
Off

A mai estémet már semmi se ronthatja el. Úgyhogy egye, kutya, foglalkozom veled, ha már itt vered magadat.

Nagyon jól demonstrálod, hogy milyen igaza volt Szolzsenyicinnek, amikor arról írt, hogy hogyan lehetett megkülönböztetni a vele együtt rabosítottak között a tisztességes embereket a tisztességtelenektől. Nos, mindegyik magából indult ki. A tisztességes azon az alapon közelíti meg a rabtársait, hogy ha ő tisztességes létére bekerült a Ljubljankára, akkor a többi is ugyanilyen ártatlanul került oda. A tisztességtelen meg azon az alapon, hogy ahogy ő sáros, ugyanúgy a többi is gazember. Ennek megfelelően is bánik a többiekkel.

Mármost, amikor arra utaltam, hogy ha így viselkedel, akkor magad is megbánod, az csak a te - önmagadból kiinduló - értelmezésed alapján jelent fenyegetést. Nyilván abból indultál ki, hogy ha te lennél az én helyemben, rohangálnál a modikhoz árulkodni stb.

Csakhogy én nem te vagyok, hála a Fennvalónak. Nekem nem szokásom sem rinyálni, sem árulkodni, sem semmi ilyesmi. A modis topicban úgy 6-8 évenkint egyszer fordulok elő, akkor se magam miatt.

Ennek megfelelően az én megjegyzésem semmi olyasmit nem jelentett, amit - magadból kiindulva - beleképzeltél. Csak azt és annyit jelentett, ami oda volt írva. És úgy is történt. A jelek szerint valóban megbántad, hogy a topicrombolással meg a mások csesztetésével leégetted magadat.

A baj csak az, hogy még mindig nem érted, attól tartok.

Na, pá, ennyit már amúgy sem értél. Csak tisztázni akartam, hogy én nem fenyegetek senkit se. Legfeljebb azok rágalmaznak ilyesmivel, akik - magukból kiindulva - el se tudnak képzelni más hozzáállást.

Pá:
b
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (2353)
borzimorzi Creative Commons License 2010.08.28 0 0 2361
Csótojtatom a fórummocit, külön.
b
borzimorzi Creative Commons License 2010.08.28 0 0 2360
Sajtóvisszhang-elemzés?

Ez de jó!

:-DDD

De most tényleg, mi lehet e megbízás veleje? "Olvass, öcsém újságot napi 1 órát, aztán mond már meg, aktuálisan mennyire utálnak a népek minket / a koalíciós partnerünket / az ellenfelünket?" Mindezt 1,3 misiért. Hát, annyiért én is szívesen olvasok újságot. Hol kell jelentkezni? :-DDD

Csót:
b
Előzmény: Törölt nick (2358)
borzimorzi Creative Commons License 2010.08.28 0 0 2359
Sajtóvisszhang-elemzés?

Ez jó!

:-DDD

De most tényleg, mi lehet e megbízás veleje? "Olvass, öcsém újságot napi 1 órát, aztán mond már meg, aktuálisan mennyire utálnak a népek minket / a koalíciós partnerünket / az ellenfelünket?" Mindezt 1,3 misiért. Hát, annyiért én is szívesen olvasok újságot. Hol kell jelentkezni? :-DDD

Csót:
b
Előzmény: Törölt nick (2358)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.28 0 0 2358











VEÉGH VIKTOR >> Itt Élünk Egyesület
==================================
Önkormányzati választás, 2006 >> III.ker. 15. vk. >> MSZP-SZDSZ

"1985.junius 5-én születtem Budapesten. Középiskolai tanulmányaimat 2000-ben kezdtem a Kiss János Általános Iskola és Gimnáziumban, ahol 2004-ben érettségi vizsgát tettem.
2005. januárja óta vagyok a Fiatal Baloldal tagja.
2005. Június 11-e óta Alelnöke vagyok a szervezetnek."
http://mszp.hu/tagok/veegh-viktor

"Kiigazítás értünk, az országért" címmel hitet tesz a gyurcsányi "reformok" mellett a politika.hu folyóirat 2007. márciusi számában.
Itt tölthető le:
http://www.phe.hu/userfiles/file/politikahu/1_%C3%A9vf__1.pdf

2008-ban a Miniszterelnöki Hivatallal 1,3 millió forint díjazású szerződést kötött "sajtóvisszhang-elemzés" tárgyában.
http://hetivalasz.hu/itthon/nezze-meg-kik-adnak-gyurcsanyeknak-milliokert-tanacsot-21093/
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.28 0 0 2357









MIHALIK ZOLTÁN (LÁSZLÓ) >> Itt Élünk Egyesület
============================================
Önkormányzati választás, 2002 >> III. ker. 12. vk. >> MSZP-SZDSZ
EP választás, 2004 >> III. ker. 12. vk. >> MSZP-SZDSZ
Önkormányzati választás, 2006 >> III. ker. 12. vk. >> MSZP

2008. január 10-én átlépett az MSZP-ből az MSZDP-be. Honlapjuk szerint jelenleg a párt Budapesti Elnökségének tagja.
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.28 0 0 2356







KURTÁN PÁL >> Itt Élünk Egyesület
===============================
Önkormányzati választás, 1998 >> III. ker. 17. vk. >> MSZP-SZDSZ
Önkormányzati választás, 2002 >> III. ker. 16. vk. >> MSZP
EP választás, 2004 >> III. ker. 16. vk. >> MSZP
Önkormányzati választás, 2006 >> III. ker. 16. vk. >> MSZP

"Több mint ötven éve kötődöm Békásmegyerhez. A rendszerváltozásig a Honvédelmi Minisztériumban dolgoztam polgári alkalmazottként. 1990-től a Magyar Optikai Művek rendészként alkalmazott. 1997 és 2008. január között az MSZP III. kerületi szervezet irodavezetőjeként tevékenykedtem. 1993 és 2008. januárja között az MSZP tagja voltam. 2008. január 10-ike óta a Magyarországi Szociáldemokrata Párt III. kerületi szervezete tagja vagyok. 1994 és 2002-között három cikluson át egyéni önkormányzati képviselőnek választottak meg Békásmegyeren. A 2006 évi önkormányzati választások eredménye alapján listáról kerületem be az Óbuda-Békásmegyer önkormányzat képviselőtestületébe."
http://varosatyak.hu/hun/s_!kepviselok/i_03._kerulet_obuda_2322/i_kurtan_pal_23039/t_Kurt%C3%A1n%20P%C3%A1l/index.html
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.28 0 0 2355


HORVÁTH (INDIÁN) PÁL >> Itt Élünk Egyesület
=================================
Önkormányzati választás, 1998 >> III. ker. 21. vk. >> SZDSZ-MSZP
EP választás, 2004 >> III. ker. kompenzációs lista >> SZDSZ
Önkormányzati választás, 2006 >> III. ker. 21. vk. >> SZDSZ
doncike Creative Commons License 2010.08.28 0 0 2354
Elég "érdekes" grafikai arculattal nyomul az MSZP.

Ahogy közeledtem gyalog a Római tér felé, elég messziről látszik, hogy kint van egy kis stand a Match bejárattal szemben: ránézésre, távolról egyértelműen LMP-snek tűnik; a színek, a betűméretek (a szöveg olyan messziről még nem olvasható).

Közelebbről is csak annak tűnik fel, hogy ez bizony az MSZP, aki már tudja, hogy ez a "Pont most ..." kezdetű duma kié is.

Szánalmas.
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2010.08.21 0 0 2353
Igen, értem. És szeretnék elnézést kérni tőled, amiért a puszta jelenlétemmel agresszíven arra kényszerítettelek, hogy velem foglalkozzál, mikor ez a kutyának se éri meg, és jobbat is lehet tenni, sőt sokkal jobbat (ebben maximálisan egyetértünk); sőt még arra is, hogy megfenyegessél.
Az viszont megnyugtat és csökkenti a lelkifurdalásomat, hogy tegnap este nem velem foglalkoztál, és örülök, hogy ilyen kevés elég neked egy szép estéhez. Kívánok neked még sok szép estét, szívből!
Előzmény: borzimorzi (2347)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2010.08.21 0 0 2352
Kiegészítés:
:-)
(Azok kedvéért, akiknek az alanti párbeszéd értő olvasása után nem lett volna világos a hozzászólás jellege.)
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (2342)
Konrad Creative Commons License 2010.08.21 0 0 2351
Nem haverom, nem ismerem személyesen. Az szórakoztat, ahogy komolyan veszel olyan dolgokat, amiket nem érdemes komolyan venni. De egészségedre :)
Előzmény: borzimorzi (2350)
borzimorzi Creative Commons License 2010.08.21 0 0 2350
Off

Az szórakoztat, ha a haverodnak odapörköl valaki?

S közben csodálkozol, hogy az emberek inkább nem akarnak a haverjaid lenni? :-)

Gratulálhattok magatoknak ahhoz, amit ebben a topicban is műveltetek. :-(

Szórakoztasd most már magadat a továbbiakban. Részemről ignore on.

Pá.
b
Előzmény: Konrad (2349)
Konrad Creative Commons License 2010.08.21 0 0 2349
Írj még, szórakoztat!
Előzmény: borzimorzi (2347)
borzimorzi Creative Commons License 2010.08.21 0 0 2348
Neked van igazad.

Csót:
b
Előzmény: toloba (2344)
borzimorzi Creative Commons License 2010.08.21 0 0 2347
Köszi, nekem szép estém volt. Köszönhetően annak, hogy nem veled foglalkoztam. Annyit nem érsz meg a kutyának se, hogy veled foglalkozzon, mikor jobbat is tehet. Esetenkint sokkal jobbat is. :-)

A baj csak az, hogy ebből a topicból is lassan sikerülhet az ilyen színvonalú hsz-ekkel elriasztanod mindazokat, akik beszélgetni jönnek ide, és nem azzal foglalkoznak mániákusan, amivel te. Pl. ki okosabb, ki hülyébb és kinek az apukája, egója stb.-je mekkora.

Ha érted,mire gondolok. :-)

A saját magad által nyitott topiccal azt csinálhatsz konrad haveroddal együtt, amit csak akarsz. Ezt azonban szeretném bent hagyni a kedvencek között. Én erre gondoltam. Ha nem baj. Aztán, hogy te mire, az már a te dolgod... :-)

Csót:
b
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (2345)
Konrad Creative Commons License 2010.08.20 0 0 2346
"megbánod" LOL.
Előzmény: borzimorzi (2343)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2010.08.20 0 0 2345
Hallgattál volna, bölcs maradtál volna. Elolvastad az alaphozzászólást, amire válaszoltam? Érvelni? Mire? :-DDDDDDDDDDD
Ja, rendkívüli módon meg vagyok ijedve az óvodás szintű fenyegetőzésedtől, most mehetsz megmondani apukádnak, aki persze mindig eggyel erősebb az enyémnél.
További szép estét!
Előzmény: borzimorzi (2343)
toloba Creative Commons License 2010.08.20 0 0 2344

hagyd...:)))
Előzmény: borzimorzi (2343)
borzimorzi Creative Commons License 2010.08.20 0 0 2343
Látom, már itt is kezdődik ez a fajta érvelés, hogy érveid nem lévén, mások szellemi képességeire kell gunyorosan utalgatni, kit lehülyézni, kit éllel okoskázni? Nem tudom, feltűnt-e már, de ez nem az általad nyitott Óbudás topic, ahol nyugodtan bátoríthatod ezt a fajta "érvelést". Ha itt is elkezded ezt, lehet, hogy megbánod. Csak miheztartás végett szólok...

Csót:
b
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (2340)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2010.08.20 0 0 2342
Az igazán okosak azt is tudják, hogy jobb a plebshez tartozni, mert akkor nem nyomaszt a zsenik magánya.
Előzmény: toloba (2341)
toloba Creative Commons License 2010.08.20 0 0 2341
Újabb ember aki rájött erre, én már régóta tisztában vagyok vele, de senki nem hallgat rám...
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (2340)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2010.08.20 0 0 2340
Á, te nyertél, hiszen te vagy itt a legokosabb.
Előzmény: toloba (2338)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2010.08.20 0 0 2339
Rég láttalak! Kedves, hogy így bízol az ítéletemben, de én a jelenlegi kínálatban nem látok ilyent. Csak azt tudom, hogy kinek a fényképeivel lesz tele a következő négy évben is az Óbuda újság, ha nyer. (Márpedig majdnem biztosan nyer.)
Előzmény: zsuzsa (2337)
toloba Creative Commons License 2010.08.20 0 0 2338

Sztem a győztes....
zsuzsa Creative Commons License 2010.08.20 0 0 2337
Hali Borzi, üdv Sánta Kutya

Van valami tuti tippetek ki virágoztatná fel Óbudát ? Semmit nem tudok a jelöltekről...
borzimorzi Creative Commons License 2010.08.20 0 0 2336
Egyetértünk. Ha majd lesz listájuk, eldöntöm a sorrend függvényében, hogy szavazzak-e rájuk.

Amúgy meg teljesen akadémikus a kérdés, gyakorlatilag egyöntetű narancsszínben fog pompázni a testület. Majd meglátjuk, hogyan szolgálnak rá a bizalomra...

Csót:
b
Előzmény: doncike (2335)
doncike Creative Commons License 2010.08.20 0 0 2335
Szerintem ez most (még) nem lista, itt az egyéni jelöltek vannak.
(Bár arról nincs szó, hogy lenne polgármester jelöltjük is.)

"Indián" estében viszont igazad van: SZDSZ-jelölt volt 2002-ben (listáról került be), de még 2006-ban is, de akkor már nem került be.

Ezzel együtt az egyetlen hiteles márkanév a jelöltek között: tudom, hogy nem keveset tett Óbudáért.
Előzmény: borzimorzi (2333)
meret99 Creative Commons License 2010.08.20 0 0 2334
Bús!:) Hogy a búsba nem nyerne?:D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!