Keresés

Részletes keresés

dzsu-li Creative Commons License 2002.02.13 0 0 266
:)kicsit már elpárolgott a dühöm. alszom még rá egyet.
Előzmény: anilla (265)
anilla Creative Commons License 2002.02.13 0 0 265
Leüssem???
Előzmény: dzsu-li (264)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.13 0 0 264
igen, most is azt csinálom. Húde felhúzott most az egyik kollegám, dejó neked, hogy egyedül vagy!
Előzmény: anilla (263)
anilla Creative Commons License 2002.02.13 0 0 263
Aszittem már, hogy ide se találsz ma:(
Most is a pici ablakba írogatsz?:) Engem meg elárasztottak hüje feladatokkal...
m.v.
Előzmény: dzsu-li (262)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.13 0 0 262
én is! csak megint stresszes a munkahely, az egész munka állandó oldalpillogásokból áll:)
Előzmény: anilla (261)
anilla Creative Commons License 2002.02.13 0 0 261
Hahó, Dzsu!:)
Na, ma frissebb vagyok, mint tennap! És te?
m.v.
Előzmény: dzsu-li (260)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.12 0 0 260
hát, én is remélem. (kidőltél:)))))
jóalvást!

/aztán majd jön nemsoká djbill és megjegyzi, hogy micsoda pörgés, és akkor egyedül kell védekeznem namindegy/

Előzmény: anilla (259)
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 259
Én sajnos nem tudtam...:(
Azé' remélem, hogy holnap bepótoljuk a csevegést!
Jó "éjt"!
m.v.
Előzmény: dzsu-li (258)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.12 0 0 258
jaj de sajnálom, én aludtam du. egy órát majdnem. aszittem te bírod a végtelenségig:)
Előzmény: anilla (257)
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 257
Benézek 5 percre, de mindjárt kidolök... Asszem lefexem nemsokára..
m.v.
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.12 0 0 256
képzeld, már egy csomószor láttam, de ma olvastam bele először!:))) alig beszétek piáról, csak vmi meccsről:)
össze fogom, de majd csak munka után, addig reszkess csak!:)
Előzmény: anilla (255)
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 255
Igen, én vagyok a lombkató, nem tudtad?:)

Újabb topik Dzsu-nak: Meló másnaposan:) Aztán meg ne sértoggy!:)) Te mikor gyujtöd össze az enyémeket?

Na, megint kiruccanhatok...:(
m.v.

dzsu-li Creative Commons License 2002.02.12 0 0 254
köszönöm, mindjárt kipukkadok!
tucc jappánul?:)))
Előzmény: anilla (253)
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 253
És utólag is jóétv!:)
m.v.
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 252
japán/ógörög:)

angol/magyar

Helyes válasz beikszelendo:)
m.v.

Előzmény: dzsu-li (251)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.12 0 0 251
milyen nyelvről milyen nyelvre?
én is megyek levegőzni! (ebéd)
Előzmény: anilla (250)
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 250
Én már egészen felébredtem a friss levegon!:) Ennek örömére virtuális fonököm szép hosszú forditanivalót küldött...:(
m.v.
Előzmény: dzsu-li (249)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.12 0 0 249
nekem is fájt, ha ez vigasztal:)
arra ébredtem, hogy "tűzriadó" van (brutális csörgőóra)
nekem csak ülnöm kell, de így nagyobb az esélye, hogy elbólintok:)
Előzmény: anilla (248)
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 248
Ne is mondd, fizikai fájdalommal járt, és megint rohangálhatok egész de....:(
m.v.
Előzmény: dzsu-li (247)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.12 0 0 247
hát azért hogy magammal beszégessek, minek.:)
sikerült felkelni éjkirálynő?:))
Előzmény: anilla (246)
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 246
Ide be sem dugja az orrát Dzsu kisasszony, az éjszaka császárnoje?:)
m.v.
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 245
Jó éjt!:)
m.v.
Előzmény: DJ Bill (244)
DJ Bill Creative Commons License 2002.02.12 0 0 244
alakul:)
Najóccakát!
Előzmény: anilla (243)
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 243
És, hogy állunk?:)
m.v.
Előzmény: DJ Bill (242)
DJ Bill Creative Commons License 2002.02.12 0 0 242
mondhatni. ide mindig visszajövök, hogy megnézzem, ezt a két szimpatikus hölgy hogy is áll.
Előzmény: anilla (240)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.12 0 0 241
ugye ugye. vannak még csodák.:)
Előzmény: DJ Bill (238)
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 240
DJ, statisztikákat készitesz?:)
m.v.
Előzmény: DJ Bill (238)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.12 0 0 239
oh, hogy gondolod, hogy fenyegetésnek venném:)
jóéjt!
Előzmény: anilla (237)
DJ Bill Creative Commons License 2002.02.12 0 0 238
micsoda pörgés...
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 237
Jaj, ez nem fenyegetés volt!:)) Mmint az alvásban!:)
m.v.
Előzmény: anilla (236)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!