Keresés

Részletes keresés

HOP-120 Creative Commons License 2012.05.02 0 0 5680

egy apró alakítás.Fehér felni,kék csavarvédő,sötétítet üveg és függöny az ajtón
:

HOP-120 Creative Commons License 2012.05.02 0 0 5679

Ez mekkora! :D

Előzmény: -= BPO-478 =- (5678)
-= BPO-478 =- Creative Commons License 2012.05.02 0 0 5678

eMPet Creative Commons License 2012.05.01 0 0 5677

Jó ez így. :-)

Előzmény: HOP-120 (5674)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.30 0 0 5676

színezni még nem tanultam meg ps-el.hiába olvasom el a neten  leírtakat..mindent úgy csinálok de nem jó valamiért..

Előzmény: SmallG (5675)
SmallG Creative Commons License 2012.04.30 0 0 5675

Hát ha ezt Painttel csináltad akkor nagyon szép munka! :)

Előzmény: HOP-120 (5674)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.30 0 0 5674

Én is  próbálkozom,jelenleg ezzel :):

Előzmény: eMPet (5673)
eMPet Creative Commons License 2012.04.30 0 0 5673

A pixelbabráláshoz illik egyik korai átírásom:

 

Előzmény: eMPet (5670)
eMPet Creative Commons License 2012.04.30 0 0 5672

Ezt nem tudom, hogy hogyan sikerült de nagyon jó. Gyárthatnák is akár...

Előzmény: vt976 (5671)
vt976 Creative Commons License 2012.04.30 0 0 5671
eMPet Creative Commons License 2012.04.30 0 0 5670

Hát hogyan? A helyszínen átprogramoztam! :-)

 

Egyébként ctrl+c és ctrl+v majdnem pixelenként, vagy csoportonként...

Előzmény: HOP-120 (5668)
nemeza Creative Commons License 2012.04.30 0 0 5669

szuper! :)

Előzmény: eMPet (5666)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.30 0 0 5668

hogyan írtad át a 2-est 5-re?

Előzmény: eMPet (5666)
eMPet Creative Commons License 2012.04.30 0 0 5667

A cikkben egyéb hejjes sírási és mondattani hibát is találtam, de Tökölön 13:30-ig bezárólag a csuklóst nem láttam.

Előzmény: nemeza (5664)
eMPet Creative Commons License 2012.04.30 0 0 5666

Ja, az első fotó elkészülte után felprogramoztuk a kijelzőt is. :-)

 

Előzmény: nemeza (5662)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.29 0 0 5665

Tizenkét méter lett, maradhat?

A legnagyobbak itt találkoznak. Tovább »

forrás: totalcar.hu

tényleg ír de én úgy tudom hogy csak a két sirius volt kint.a többi pedig amit kivittek csak makett volt.

Előzmény: nemeza (5664)
nemeza Creative Commons License 2012.04.29 0 0 5664

Viccen kívül a TC cikkben írtak egy NABI csuklósról is. Bár kép nem volt róla.

Előzmény: HOP-120 (5663)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.29 0 0 5663

Hát aki szerencsés volt utazhatott vele :D
Állítólag a Nabi sem tétlenkedik,Kecskeméten próbálgatta csuklós kocsiját! ;)

Előzmény: eMPet (5661)
nemeza Creative Commons License 2012.04.29 0 0 5662

Csak elrontották a kijelzőképet, mert Citadell 15 lenne egyébként, nem? :)

Előzmény: eMPet (5661)
eMPet Creative Commons License 2012.04.29 0 0 5661

Én mentem is vele Tökölre! :-)

Előzmény: HOP-120 (5660)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.15 0 0 5660

Credo már teszteli a 15-méteres verziót.A kocsi az első visszajelzések alapján jól szerepelt az utasok és a sofőrök  örültek a lehetőségnek,hogy kipróbálhatták a gépet.:

 

Buslord Creative Commons License 2012.04.14 0 0 5659

Mintha csak ők csinálták volna:

http://www.mtv.co.hu/shows/pimp-my-ride/

Előzmény: HOP-120 (5658)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.13 0 0 5658
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.13 0 0 5657

Talált! :D Szerintem is jól néz ki.Gondoltam rádobom a fehér felniket :D

Előzmény: colossal404 (5656)
colossal404 Creative Commons License 2012.04.13 0 0 5656

Rába híd?:D Nemmellesleg jól néz ki!

Előzmény: HOP-120 (5655)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.12 0 1 5655

Lehetetlen-lehetséges.Keresd a hibát!

 

HOP-120 Creative Commons License 2012.04.12 0 0 5654

Igen GXT-130-nak is egy ablakkal több van elöl.De direkt csináltam így.A B tengelyt elörébb vittem 1 ablakkal.

Előzmény: colossal404 (5653)
colossal404 Creative Commons License 2012.04.11 0 0 5653

Ööö... Az eleje valahogy egy ablakkal rövidebb mint kéne, nem? :D

Bár a Merci csinált hasonló kaliberű, 16 méteres tolócsuklós O405G-t :P

Előzmény: HOP-120 (5652)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.11 0 0 5652

Helyközi csuklós :D

 

HOP-120 Creative Commons License 2012.04.10 0 0 5651

Ps-en már próbáltam a színezést de nem sikerül.találtam egy oldalt ami részletesen leírja,hogy kell de  nem jön össze...

Előzmény: RMCR (5650)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!