Vicenza Merda 1 Creative Commons License 2012.05.19 0 0 1355

Vége 3-0 , legalább az esély megmaradt még a közvetlen feljutásra ha holnap jól alakulnak az eredmények nekünk !

FORZA HELLAS

Vicenza Merda 1 Creative Commons License 2012.05.19 0 0 1354

A félidőbe 1-0-ra vezetünk a Varese ellen !

Vpp88 Creative Commons License 2012.05.16 0 0 1353

Eszméletlen utolsó 10 percet produkált a csapat, szinte hihetetlen, hogy nem sikerült megnyerni azt a meccset (pedig a bergamóiak is mindent megtettek érte :)...

Előzmény: Vicenza Merda 1 (1351)
Vicenza Merda 1 Creative Commons License 2012.05.15 0 0 1352
Vicenza Merda 1 Creative Commons License 2012.05.15 0 0 1351

A tegnapi Albinoleffe elleni döntetlem max annyit ért , hogy a rájátszás biztos eggyik tagja vagyunk ami lutri de azért rémelem az utolsó fordulóba is úgy fog küzdeni az albino mint ellenünk vagyis az utolsó fordulóba a torinó ellen , és nekik is annyi szerencsélyük lesz mint nekünk , hogy a 95.percben két kapufát rúgnak mint mi !

FORZA HELLAS !

JA ÉS HÉTVÉGÉN FORZA DORIA REMÉLEM MEGVERIK A PESCARA-T !

G.Gambino Creative Commons License 2012.05.05 0 0 1350

Remélem, hogy a torinói barátainkkal együtt Ti is feljuttok. :) Sajnos azonban nagy esély van arra, hogy csak a sikeres playoffal, mert a Pescara nagyon toppon van. De ne legyen igazam.

Vicenza Merda 1 Creative Commons License 2012.05.05 0 0 1349

Saját magunknak tettük nehézzé a meccset , itt a kihagyott 11-esre gondolok de a végén csak meg lett a győzelem , nagyon izgalmas lesz a hajrá.

Vpp88 Creative Commons License 2012.05.04 0 0 1348

Egy picit ugye megtorpant a csapat (vereség idegenben a Crotone ellen, majd egy jó 0-0 otthon az Empolival), de a múlt heti calabriai győzelemmel nem maradt le nagyon. Jelenleg az állás:

1.  Torino 37 21 10 6 49:25 73

2.  Pescara 37 22 5 10 80:50 71

3. Sassuolo 37 19 13 5 48:28 70

4. Verona 38 21 7 10 54:39 70

5. Varese 38 17 11 10 48:36 62

6. Sampdoria 38 15 16 7 46:26 61

Következik szombaton a Livorngrád elleni hazai derbi, kötelező a győzelem mimnden fronton :)

6. Varese 33 14 10 9 40:29 52

Az első négy hihetetlenül közel egymáshoz, pénteken következik a 34. forduló és ahogy lentebb írtad Brescia idegenben.

HELLAS!!

Vicenza Merda 1 Creative Commons License 2012.03.31 0 0 1345

A tegnapi 3-2 győzelmünk most igazán értékes volt mert ma kikapott 2 riválisunk a Torino és a Pescara a Sassuolo meg döntetlent játszott , nagyon izgalmas lesz a hajrá , jővőhéten idegenben Brescia ellen !

Előzmény: Vpp88 (1344)
Vpp88 Creative Commons License 2012.03.30 0 0 1344

Ma este pedig Hellas-Cittadella, egy győzelemmel a csapat (ideiglenesen) feljöhetne a 2. helyre! Nagyon kéne..

HELLAS!!

Vpp88 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 1343

Pár kép a meccsről:

"We hate humans, you eat cats!"  :))

Előzmény: Vicenza Merda 1 (1342)
Vicenza Merda 1 Creative Commons License 2012.03.17 0 0 1342

Hát ez könnyű győzelem volt egy kieső csapat ellen, jővőhétén Nocerina idegenben a tökutolsó csapat kell folytatni a jó sorozatot !

Vpp88 Creative Commons License 2012.03.13 0 0 1341

Hihetetlen fontos győzelem, tényleg nem gondoltam volna, hogy Torinóból 3 pontot hoz el a csapat.

6. Varese 30 13 9 8 37:26 48

Látótávolságon belül az első két hely, igaz még azért van hátra pár forduló :)

Vicenza Merda 1 Creative Commons License 2012.03.12 0 0 1340

Na a vége 4-1 ez nagyon kellett már ez a győzelem , közvetlen a riválisunk otthonából elhozni a 3 pontot , a 4.gólunk amit Maietta lőtt az pedig csodálatos volt,a hétvégén jön a derbi otthon a Vicenza ellen na azt pedig kőtelező behúzni !

ChokingVictim Creative Commons License 2012.03.12 0 0 1339

Torino - Hellas 0-3 eddig

Jól megruházzuk a listavezetőt eddig, így kell ezt.

ReMSC Creative Commons License 2012.03.08 0 0 1338

4 részes dokumentumfilm a veronai kanyarról

Vpp88 Creative Commons License 2012.03.05 0 0 1337

Sajnos nem sikerült, 2-0-ra nyert a Samp.

Vicenza Merda 1 Creative Commons License 2012.03.03 0 0 1336

Nehéz lesz de jó lenne ma elhozni a 3 pontot a Samp otthonából !

Vpp88 Creative Commons License 2012.01.11 0 0 1334

Előzmény: Vicenza Merda 1 (1333)
Vicenza Merda 1 Creative Commons License 2012.01.11 0 0 1333

Hát most nem volt szerencsénk a 91.percben kaptuk a gólt egy tényleg jogtalan szabadrúgás után de becsülettel küzdöttek ,most már lehet koncentrálni a bajnokságra !

Vpp88 Creative Commons License 2012.01.10 0 0 1332

Ezt a szopást...
2-0-ról állt fel megint a Hellas, erre jön egy kamu szabadrúgás a 91. percben, az a békafejű Hernanes meg bevarrja ahogy kell... Nagy kár érte, nagyot küzdött a csapat.

Vpp88 Creative Commons License 2012.01.10 0 0 1331

Tényleg hihetetlen, ahány meccset az elmúlt években elbukott a csapat az utolsó percekben, idén annyit fordított meg :) A Modena még a 86. percben is vezetett, micsoda ünneplés lehetett, amikor 3 perc múlva már 2-1  volt...

Este ugyebár kupa meccs Rómában, Lazio-HELLAS, minden szempontból érdekes meccs lesz :)

HELLAS!!

Előzmény: Vicenza Merda 1 (1329)
Vicenza Merda 1 Creative Commons License 2012.01.10 0 0 1330

TV- Digi Plus

Vicenza Merda 1 Creative Commons License 2012.01.06 0 0 1329

Modena ellen is folytatódott a "csoda " (2-1) ami már nem is meglepő , a végén forditottuk meg a meccset így továbbra is 2.-ok vagyunk !

Grande Hellas! /=

Vpp88 Creative Commons License 2011.12.20 0 0 1328

Plusz még néhány Firenze és Chelsea sál, meg egy (vélhetően) West Ham drapi. Már csak néhány Samp zászló hiányzik :)

Előzmény: Törölt nick (1321)
Vpp88 Creative Commons License 2011.12.20 0 0 1327

Valóban hihetetlen, pedig a B nem úgy indult a csapatnak, mint akik majd a 2. helyen telelnek...A kupa menetelés csak hab a tortán :)

-feljutottunk a b-be

-várakozáson felül szerepel a csapat a b-be , 3 pontra lemaradva a 2.helyen a Torino mögött

-állunk a kupában (januárban Lazio idegenben )

Januárban a Modena ellen indul a tavaszi hadjárat remélem a végén örülni fogunk !