Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.08.06 0 0 27965

Szuper!! Hány óra körül mentek?? Összeereszthetjük a nyuszkóinkat. :) Végre személyesen is megköszönhetjük a jókívánságokat és a trovetet. Alkalmazkodom hozzád!!

Előzmény: Puszedlii (27964)
Puszedlii Creative Commons License 2013.08.06 0 0 27964

Mi is reggel megyünk, akkor még nincs meleg és én is szabin leszek :) 

 

Előzmény: Törölt nick (27963)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.05 0 0 27963

De szuper lenne! A volt férjem a sofőr, ő elmegy addig a dolgára. Írd meg, mikor tudsz jönni! De én reggel megyek, szabin vagyok. Ha a reggeli rendelésre jössz, találkozhatunk!! Nagyon kíváncsi vagyok Puszedlire!!

Előzmény: Puszedlii (27962)
Puszedlii Creative Commons License 2013.08.05 0 0 27962

Köszi, megvagyunk, de a meleget nehezen viseljük. Nyuszi elnyúlva heverészik. Itthon még tűrhető 30fok van. Csak mozogni ne kelljen. Hétfőre már jobb lesz a helyzet. Hány óra körül mentek Józsihoz? Nekünk is menni kell, találkozhatnánk ott. :)

Előzmény: Törölt nick (27961)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.05 0 0 27961

Jövő hétfőn megyünk. Hogy vagytok? Mi a helyzet a puha székletével? Hogy bírjátok a meleget? Rendesek eszik Puszedli?

Előzmény: Puszedlii (27960)
Puszedlii Creative Commons License 2013.08.04 0 0 27960

Voltatok Józsinál? Mi is megyünk, de majd csak jövő hét után, ha ez az őrült meleg csökken.

Előzmény: Törölt nick (27955)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.04 0 0 27959

Megnyugodtam. Egészségesen fejlődnek. :)

Előzmény: microdrive-né (27958)
microdrive-né Creative Commons License 2013.08.04 0 0 27958

 

Annyit mondok...INDOKOLT:)))

 

 

 

 

 

 

 

 

microdrive-né Creative Commons License 2013.08.03 0 0 27957

feszülten figyelem napról napra Tatjana pociját...egyenlőre semmi...nyugalom és béke honol a nyuszilakban...

Előzmény: Törölt nick (27956)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.03 0 0 27956

Imitálja. :D Elképzeltem. :)

Szeretet és türelem van bőven. Gondolom, ha eddig megmaradt nálam, akkor eztán is szeretne. :)

Hogy vannak az oroszok?  Megvolt a frigy? Felkészültél lelkileg?

Előzmény: microdrive-né (27946)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.02 0 0 27955

Jót derültem a csilláron virgonckodó Puszedli láttán! :)

Meghatódva olvastam a trovethez mellékelt jó kívánságotokat Csupit illetően! Látod, most meg nektek is kell a trovet! (Mi azóta is két pofára esszük.)

Csupi egy rejtély. Ugyan nagyon jó az étvágya, most egy front sem viselte meg evésileg, viszont az orrából időnként elég rendesen szivárog a nevesség és merő nyál a szája környéke is. Érdekes módon ez szinte kizárólag az esti órákban következik be. Józsihoz újra visszük, de fogalmam sincs, most mit fogunk kipróbálni.

Én már beletörődtem, hogy így marad. :( Lényeg, hogy vidám! Ma p.l hajlani 4-kor keltünk és nem is engedett visszaaludni, úgyhogy játszottunk 6-ig.

 

Jók a képek, örülök, hogy jó a kedélye Puszedlinek. Csuda vigye a széklet-gondokat!

(Utoljára a lányaim csecsemőkorában volt ez ennyire fontos. Ja, merthogy nekem is vizslatni kell Csupiszemét, és hát itt meg a golyók mérete problémás, na meg fura, hogy ezek inkább rögbi labdára emlékeztető alakúak.)

 

Előzmény: Puszedlii (27948)
Puszedlii Creative Commons License 2013.07.31 0 0 27954

Ehhh...értem már. Ipad-del készültek a képek és vsz. fejjel lefelé a géphez képest, mert nekem "megfordul" a kijelző és nem tűnik fel. Előbb PC-n néztem és azon fordítva volt, most ipad-en rendesen látszik a feltöltött kép. Köszi, legközelebb figyelek a helyes "irányra". :)

seci Creative Commons License 2013.07.31 0 0 27953

Valami nagyon puccos kepnezegetod/fenykepezod van, ami a kepbe tett info alapjan automatikusan beforditja neked a kepernyon a kepet, meg akkor is, ha nem ugy keszult.

No ezt amikor feltoltod akkor a tavoli gep (mert lekicsinyul a kep) szepen magasrol letojja...

-seci

Előzmény: Puszedlii (27952)
Puszedlii Creative Commons License 2013.07.31 0 0 27952

és most látom, hogy az előző képek is átfordultak

hm...

Puszedlii Creative Commons License 2013.07.31 0 0 27951

Miért van fejjel lefelé a kép? Amikor feltettem, normálisan látszódott és még az imént is, most meg tényleg a plafonon van és csak most értem a mondatodat, meg Határaim múltkori megjegyzését, hogy érdemes volt megfordítani a lapotopot a feje tetejére. Az eredeti kép is normálisan volt, feltöltéskor meg nem fordítottam meg... 

Nem értem :S

Puszedlii Creative Commons License 2013.07.31 0 0 27950

Hát igen, a kertben nagy fű volt a kifutóban, legelészett is sokat. De mielőtt kimentünk, előtte már 1-2 héttel ilyen volt a széklete. A rendes bogyók mellett a szétkent. És NAGYON büdi! Régen is előfordult ilyen széklet időnként, de sosem volt ilyen erős szaga. Azért nem rohantam vele orvoshoz, mert gondoltam, ha rendes is van, akkor olyan hatalmas baj csak nem lehet!? Tegnap kapott gastrofermet, reggel nem is volt semmi, de mire most este hazértünk, elég sok szétkent rémséget találtunk a ketrecben. Ma megint kap, remélem használni fog. Sajnos nem tudok 3x adni neki, mert reggel, mikor elmegyek, egyedül vagyok (de ez nem 1 emberes feladat nála) és csak este érünk haza.

 

Előzmény: AgathaChristie (27949)
AgathaChristie Creative Commons License 2013.07.31 0 0 27949

Ó!!! Már a plafonról kell leszedni? ;)

 

Mindenképp beszélj a Józsival, de szeretnélek kicsit megnyugtatni! Ha a kerti kifutó tele volt zöld fűvel, akkor most épp egy tápváltást csináltok a szénára, és a fenébe kíván téged a kétszersülteddel, a frissensült croassan után... (A nyaralás alatt mi is a péknél reggeliztünk... :D )

A gyógytápok egy része meg csinál olyat, hogy túlvitaminozza - fehérjézi a fűevőt, és ezért visszahagyja a fölös lágybélsarat. A Complete tuti nem csinál ilyet, de a Critical Care, RodiCare igen. Szóval kérdezz rá, hogy a Trovet okoz-e ilyet. 

Előzmény: Puszedlii (27947)
Puszedlii Creative Commons License 2013.07.31 0 0 27948

Csupi hogy van?

Puszedlii Creative Commons License 2013.07.31 0 0 27947

Sziasztok! Túl vagyunk egy nyaraláson. Puszedli élvezte a dolgot nagyon :) 

A nap nagy részét a kerti kifutóban töltötte, este pedig a házban rohangált. Az utóbbi időben nagyon sokat mozgott, többet, mint az elmúlt évben. Jó kedvűen ugrabugrál. A trovetet újabban kétpofára zabálja, nem tudom, mi történt vele, hogy rákapott, de nagyon örülök neki! Voltunk a Graf rendelőben ellenőriztetni a fogait, minden rendben van vele :)

Persze, hogy ne legyen felhőtlen az örömünk, hetek óta szétkent vakbélsár van a ketijében a WC-jében található normális bogyók mellett. :( Pedig csak szénát és tápot kap és perze, hogy a széna alig fogy...

Egyik zacskó szénát viszonylag jól ette, most ugyanolyat vettem (szép zöld és illatos) és nem eszi. Megőrjít ez a kis jószág!

microdrive-né Creative Commons License 2013.07.24 0 0 27946

Hát nem tudom, sztem a kicsi még nem ivarérett, csak imitálja :D vittük volna őket is nyaralni, de ha jönnek a kicsik, nemtom mi lesz...de azért én is várom:)

 

A Tiédhez meg sztem csak kitartás és szeretet kell:)

Előzmény: Törölt nick (27945)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.24 0 0 27945

:-) A gazdi nincs lelkileg felkészülve. :) Hát intenzív szerelem esetén csak legyen. :D Biztos szépek lesznek az apróságok. Irigyellek...:)

 

Józsival már talán két hete nem beszéltem. Semmi változás, ő meg csak gyógyítson, velünk majd az idő eldönti, merre tovább.

Előzmény: microdrive-né (27943)
vargagyuszko Creative Commons License 2013.07.22 0 0 27944

Eladó a képeken látható törpenyuszik!
17 sima törpenyuszi és1 oroszlánfejű fiú törpenyuszi.
A nyuszik többsége június 4-5.-én született illetve május 23.-án.
Fiúk-lányok vegyesen.
Az adás-vétel helyben történik Sz-Sz-B megye Fábiánháza.

vargagyuszko@vipmail.hu -n lehet érdeklődni

1000 Ft/db

   

  

microdrive-né Creative Commons License 2013.07.22 0 0 27943

Bizony...attól félek, hogy idő előtt szerelembe esnek/estek...még nem vagyok erre felkészülve...viszont muzsáj lesz Tatjananak lefialni előbbutóbb, nemsokára egy éves lesz, és azt olvastam, h 1 éves koráig muszáj ellenie, utána már nem ajánlott. Úgyhogy várom, h nőljön a pocak :))

 

Én nem Józsihoz viszem (megmondom őszintén, Őt nem ismerem, csak hallomásból), mi egy vidéki doktornőhöz járunk, és asszem jövőhéten kell visszamennünk.

Előzmény: Törölt nick (27942)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.22 0 0 27942

Már megérte benéznem! Édes kis oroszaid vannak! Nyúl a csilláron :DD A szaporulatra gondolsz? 

Mikor mentek oltásra? Józsi nem lesz szabin?

 

A közérzete nem rossz, sőt...csak sajnos keveset tudok vele lenni, de igyekszem. 

Előzmény: microdrive-né (27941)
microdrive-né Creative Commons License 2013.07.22 0 0 27941

Hát ha eszik, meg játszik, akkor az már jó, akkor csak nem rossz a közérzete...plusz ha nem rosszabbodik az állapota, már az is valami:)

 

Nálunk nagy a fennforgás...az oltással nem volt baj, majd mostanában megyünk a második körre, de észre sem vették:)

Viszont Vlagyika úgy tűnik ivarérett lett a magam 3 hónapjával, vagy legalábbis eszébe jutott, h végtére is ő egy fiú...este óriási szerelem volt a nyúllakban:) szval ha még nem volt igazán nyúl a csilláron, akkor majd ezután lesz.:))

Előzmény: Törölt nick (27940)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.20 0 0 27940

Zajli az élet. Szabin vagyok, jobban ki tudom figyelni Csupaszemet. Kezd néhány dolog nyilvánvalóvá válni. Hosszú lesz a bizonytalanság, de jó kedélyű szerencsére, játékos, ragaszkodó és eszik is. A prüszkölése hol gyakoribb, hol csökken valamelyest. Sólámpázom, gyógyszerezem, már Józsit sem hívom 2-3 naponta. Minek? Semmi új, semmi előremutató. Igazából hónapok óta stagnál, csak most már többet tudok az okokról, de ettől még nem lett jobb, csak más.

 

Letettem arról, hogy mindenáron a gyógyulását akarjam, hisz lehet, sosem lesz ennél jobb. De szeretem, vigyázok rá, örülök neki és ennél többet nem tehetek.

 

Ti hogy vagytok? Van most nyúl a csillárok? :D

Madárkáid? Nyaraltok?

 

Hogy viselték az "oroszok" az oltást? :)

Előzmény: microdrive-né (27939)
microdrive-né Creative Commons License 2013.07.17 0 0 27939

hejhóó...mi a helyzet Nálatok? képzeld..az enyémek gyönyörűen összeszoktak, irtó édesek...megkapták az oltást is, PM-t. A Tiéd mivel van oltva? mert olvastam erről a cuccról jót és rosszat is..:/ 

Előzmény: Törölt nick (27934)
vargagyuszko Creative Commons License 2013.07.16 0 0 27938

Eladó a képen látható törpenyuszik! 21 db
Sima törpenyulak, törperexek, oroszlánfejűek.
Végleges nagyságuk 1,5-2 kg, már 4 hónaposan ivarérettek, nálam született utódok száma átlagban 4-5-6 de előfordult már többször is 7-es illetve 9-es alom.
A nyuszik 6-8 hetesek, fiúk lányok vegyesen.
Az adás-vétel helyben történik. 1000 Ft/db ,de bármit meghallgatok.

A nyuszik Szabolcs-Szatmár-Bereg megyén belül Fábiánházán találhatóak.

Érdeklődni : vargagyuszko@vipmail.hu 

 

 

I.Móni Creative Commons License 2013.07.15 0 0 27937

Írtam email....   :D

Előzmény: tamand (27935)
Goldwing Creative Commons License 2013.07.12 0 0 27936

Két családhoz kerültek, remélhetőleg jól vannak,néha amikor beszélünk telefonon,mindig erről biztosítanak:)

Előzmény: Törölt nick (27933)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!