Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.01.23 0 0 326
köszi:-)
Előzmény: stonedrop (309)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.14 0 0 325

Tudod mi jelentéktelen? Pl. ez a beírásod. Ha már a képed nem tetted be, a hozzászólásod magvasabb lehetett volna, bizonyítandó, Te mennyivel jelentékenyebb vagy.
Az unalmas ugye a szokványost jelenti ez esetben? Nos, sokan örülnének, ha ilyen "unalmas" lenne a külsejük.
Előzmény: Veszett Kutya (318)
Allia Creative Commons License 2002.01.14 0 0 324
Secret Action: ez csak játék volt.

Egy lány és a fan club: nem kell minden véleményt komolyan venni.



exAnd Creative Commons License 2002.01.12 0 0 323
"Kutya ugatás nem hallik az égig""
Mendoza Creative Commons License 2002.01.12 0 0 322
veszett kutya!!

Úgylátszik sokunk izlésével ellentétben te vagy itt az egyedüli,aki ezt a két lányt(de ami nekem rosszabul esik,hogy Egy lányt) unalmasnak nevezed.
Hát garantálhatom,hogy az egyik( gy.k. egy lány)abszolúte nem az,ezt a saját bőröm tapasztalatából írhatom és mondhatom...

A rosszindulatú megjegyzéseidet inkább tartsdd magadban,köszi

prince_of_denmark Creative Commons License 2002.01.12 0 0 321
A Kutya véleményében az unalmas szó gondolom, a külsöre, nem a nöre vonatkozott.
Mindenesetre tiszteletreméltó a bátorságotok, de én egyúttal kicsit értetlenül is állok a fényképfeltevés ténye elött. Igaz, a szépségversenyek ténye elött is :-)

Titokban remélem, hogy fiú szépségverseny itt NEM indul.

Előzmény: Egy lány (319)
prince_of_denmark Creative Commons License 2002.01.12 0 0 320
Mindig meghat, ha valaki ismeretlenül a véleményemre kiváncsi.

Alliáé a voksom, mert olyan intelligens feje van :-)

Egy lány Creative Commons License 2002.01.12 0 0 319
Azért szerintem azt,hogy unalmas-e a két nő nem hiszem hogy a fényképekről meg lehet állapítani!Személyes szerencsénk me még nem volt egymáshoz,ha jól emlékszem!
Előzmény: Veszett Kutya (318)
Veszett Kutya Creative Commons License 2002.01.12 0 0 318
Jó kis pszichózis két unalmas, jelentéktelen külsejű nő körül, mondhatom.
Secret Action Creative Commons License 2002.01.11 0 0 317
Jó gusztustalan lett a vége - barmok!
Allia Creative Commons License 2002.01.11 0 0 316
Akkor újabb nyetest hirdethetünk (reméljük ő sem lesz öngyolkos, igaz, kékróka? :-) ) Lady Marmalade személyében. Éljen, éljen, éljen!

jakabkiss, persze hogy jelentkezhetsz. De csakis a saját szabályaiddal! :-)

Nick Fuck Creative Commons License 2002.01.11 0 0 315
Na, emberek.
Az Allia és Egy Lány körül kialakult problémák miatt mindkettőjüket kizárom a versenyből és győztest hirdetek: Lady Marmalade.

:-)))

(Ezek az én szabályaim. :-))

jakabkiss Creative Commons License 2002.01.11 0 0 314
Örülök hogy értékelted a poént, mert annak szántam.
Előzmény: Törölt nick (313)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.11 0 0 313

Nem tévesztetted el a topicot?
:P

[jó téged látni, én legalábbis egy-két beírásod elolvasta után határozottan vidámabb leszek. becsszó]

Előzmény: jakabkiss (312)
jakabkiss Creative Commons License 2002.01.11 0 0 312
Én is indulhatok a versenyen?
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.11 0 0 311

No, ahogy korábban már említettem, a Miss Hungary Husz-ra kihelyezett rendezvénye a szokásos módon alakult, ahogy azt már megszokhattuk élőben; megvolt a fújolás, áskálódás, köpködés, összefonódások felröppentése, ellenben van egy nagyon jó hír: az itteni szépségkirálynő nem lett öngyilkos.......
Allia Creative Commons License 2002.01.11 0 0 310
De tudjátok mit? Én sem fogok többet ide írni. Alakítsátok ti a szabályokat és hirdessetek győztest.

Élve a topicnyitó adta jogommal, mint a "versenybe" benevezett huszos törzstag, ezennel a versenyre nevezést lezártnak tekintem, úgy szintén a szavazást.

Kihirdetném az eredményt: a HUSZ közönsége újfent gazdagabb lett néhány klassz képpel, néhány vicces hozzászólással, de leginkább sok-sok tapasztalattal - mindenki számolja össze a magáét. Szavazni, képet feltenni ezután is lehet, de nem számít sehova.

Én a magam részéről köszönöm mindazoknak, akik rám szavaztak, bár nagyrészüket személyesen ismerem, és ez nyilvánvaló előnyt jelentett a többi nevezővel szemben. :-)

Minden jót minden kedves játékosnak,
Allia

stonedrop Creative Commons License 2002.01.11 0 0 309
Akkor még utoljára írok három /ezzel együtt négy, de most már öt... :)/ számot: 253, 260, 268.
Előzmény: M. Valter (308)
M. Valter Creative Commons License 2002.01.11 0 0 308
Már bocsássál meg, de Alliáért én álltam ki, nem Toshi :-)))
Én meg nem foglalkoztam azzal, hogy neked mit kellene tenned.
Toshit visszaolvasva, szvsz nem kötött beléd.
Előzmény: stonedrop (307)
stonedrop Creative Commons License 2002.01.11 0 0 307
Lehet, hogy én egy bunkó vagyok, de az egész azzal kezdődött, hogy valaki -akit nem akarok megnevezni, mert az személyeskedés lenne- belémkötött, mert nem az általa favorizált Alliát hoztam ki győztesnek, hanem az utólag jelentkező Egy lányt is bevontam a versenybe, hogy valóban verseny legyen. Innentől kezdve állandóan azzal volt elfoglalva, hogy nekem mit kellen tennem a saját topicomban. És mivel én ilyen bunkó vagyok, ezért nem szeretem ha valaki minden alap nélkül belémköt.
De tudjátok mit? Én sem fogok többet ide írni. Alakítsátok ti a szabályokat és hirdessetek győztest.
M. Valter Creative Commons License 2002.01.11 0 0 306
Azért ez nem egy marhaság, hanem bunkó személyeskedés stonedrop részéről.
Szvsz Toshinak igaza van.
Előzmény: Secret Action (305)
Secret Action Creative Commons License 2002.01.10 0 0 305
Miafacértudtokígyösszekapniegyilyenmarhaságon?
DRT Creative Commons License 2002.01.10 0 0 304
Nem voltál te régen egy i-vel kevesebb?
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.10 0 0 302
stonedrop emil ment az indexes címedre
GGirl Creative Commons License 2002.01.10 0 0 301
Ket lany nem verseny,ime meg egy:
stonedrop Creative Commons License 2002.01.10 0 0 298
Azért nem, mert erre az egy alkalomra regisztrálta magát. Én is regisztráltatom magam 20 nickel aztán eldöntöm a versenyt.
Volt nevezési határidő, de addig csak te neveztél :) Tulajdonképpen mondhatnám azt is, hogy verseny nélkül kihirdetlek győztesnek (ahogy meg is tettem már egyszer), de szerintem te is jobban fog örülni a győzelmednek így, hogy van ellenfél is :)
Új topicot nem nyitok, nisson az akinek ez nem tetszik. Aztán majd itt is lesz 20 HUSZ szépe, mint a Miss World, Miss Universe stb. világszépei (szivem szerint box példát mondtam volna, de sok itt hölgy aki nem értené mi az a WBC, WBA, IBF, WBO, IBO, WBU stb. :)).
Előzmény: Allia (292)
air Creative Commons License 2002.01.10 0 0 297
vonó=vonzó :DDD
Hm az a vonószépségverseny is érdekes lehet. :DD
Előzmény: air (296)
air Creative Commons License 2002.01.10 0 0 296
Ha szabad még egy ötletet adni. :)
Legyen a címe ... a "legvonóbb" nő/férfi .
Így esetleg azok is neveznének nem tartják magukat elég szépnek a szépségversenyekhez, az meg hogy ki kinek mennyire vonzó sokkal több sikerélményt adhatna az indultak még kategóriában is. :)
Egy férfi lábszépségversenyre esetleg én is beneveznék. :DDD
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.10 0 0 295

Képzeld el, ha magukról tennének be olyan "vitorlázós"-jellegű képet :) Mit összecikiznék egymás kigyúrt formáit :)
Előzmény: Allia (294)
Allia Creative Commons License 2002.01.10 0 0 294
Tényleg, végülis a címben nincsenek kizárva a pasik. :-) A husz szépe miért ne lehetne egy XY kromoszómájú egyed? :-))))
Előzmény: Törölt nick (293)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!