Keresés

Részletes keresés

strongdong Creative Commons License 2001.11.27 0 0 68
Derék komcsi nem adja ki a forrásait.
Egyébként fogadni gondoltam, nem vitatkozni.

Üdv

Fk

Off: mi az, hogy bobaly?

Előzmény: katicabobaly (7)
Botkarika Creative Commons License 2001.11.27 0 0 67
A H'areetz nevű izraeli napilap angol nyelvű kiadásában lehetett olvasni egy jó cikket erről a témáról úgy két hónapja. Az izraeli fiataloknak ugyanis elegük van az állandó balhéból és egyre többen választják a kivándorlást. Készítettek egy felmérést a célországokról, ahol Magyarország mint legfőbb célország szerepel toleranciája miatt!! Nem hiszem, hogy teljesen félre lennének tájékoztatva!
Úgy van, ahogy becoo mondja, Magyarország egy hagyományosan toleráns ország. Ez abból is látszik, hogy eltűri ezt a sok disznóságot, ami itten a médiának és sajtónak csúfolt helyeken zajlik!
Előzmény: becoo (65)
Botkarika Creative Commons License 2001.11.27 0 0 66
Rendben! Bocs a késői válaszért, de egy másik topicon is terjesztem az igét!
Előzmény: becoo (62)
becoo Creative Commons License 2001.11.27 0 0 65
ez nem a hülyeség kérdése kertészke, hanem az, hogy Magyarország és úgy általában a magyarság mindíg is befogadó-toleráns nemzet volt, van és lesz is
szerinted azért van az európai országok közül a harmadik legtöbb zsidó Magyarországon, mert itt üldözik őket??
egy túróst!
most is jönnek egyfolytában pl. Izraelből
Előzmény: Az Index kertésze (64)
Az Index kertésze Creative Commons License 2001.11.27 0 0 64
Hülyék lennénk mikor az ilyeneken mint ti vagytok ragyogóan lehet élősködni és még nagyon nem is kell megerőltetni az agyunkat. Vakok között félszemű a király.

Előzmény: becoo (63)
becoo Creative Commons License 2001.11.27 0 0 63
az a tragikus, hogy soha nem fognak elhagyni minket, ugyanis ezekre hol lenne szükség? sehol a világban! ezek erre a terepre vannak kiképezve és a tudásuk+tehetségük normális esetben is csak egy NewYork-i taxisofőr szintjére lenne elég, az meg kakás lenne egy ballib sztárírónak
Előzmény: IDKFA (61)
becoo Creative Commons License 2001.11.27 0 0 62
Botkarika
ha mélt küldesz, ne erre (becoo) küldd
küldtem neked mélt, arra reply-zhetsz (az működik)
Előzmény: Botkarika (58)
IDKFA Creative Commons License 2001.11.27 0 0 61
Ó, persze. A saját nyálunkba fogunk belefulladni, ha pár SZDSZ-es és társaik elhagynak minket.


idkfa for Doom by SpydercoPolice
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: Az Index kertésze (56)
puzdra Creative Commons License 2001.11.27 0 0 60
Ne légy naiv. A baloldalon a meglévő médiaállapotot kormánybefolyásoltnak tartják.

Persze, hogy érdekes lenne. Lesz is jövő nyárra, meglátod. Amennyire tudom, az ATV-n a legelején a te ötletedet akarták a szerkesztők, azután Aczél és Mészáros kijelentette, hogy ők nem ülnek egy asztalhoz Lovasékkal.

Tolerancia ó.

Előzmény: Botkarika (58)
becoo Creative Commons License 2001.11.26 0 0 59
a heti gennyes pedig asszem a humorról isc szólna
ha a Lovas ott lenne, nyomna egy-két tréfát, teccik a humora
Előzmény: Botkarika (58)
Botkarika Creative Commons License 2001.11.26 0 0 58
Na igen, de a jelenlegi helyzetben ez megoldhatná a "hatótávolságot".
De van egy jobb ötletem! Üljön be a Sajtóklub négyesfogata egyszer a Heti Hetes stábjába! Az tényleg érdekes lenne! Szerintem Bayer Zsolt kifejezetten élvezné, ahogy az orruk alá dörgölne!
Előzmény: puzdra (51)
Botkarika Creative Commons License 2001.11.26 0 0 57
Bár egy kicsit trágár voltál, de szívemből szóltál! Úgy legyen!
Előzmény: schade (50)
Az Index kertésze Creative Commons License 2001.11.26 0 0 56
Eltakarodunk az országból nagy szarba lesztek, visszük a barackpálinka receptjét és a zálogba adott bőgatya szabásmintáját.

Nils Indexrefos

Előzmény: IDKFA (52)
becoo Creative Commons License 2001.11.26 0 0 55
na végre egy értékelhető hozzászólás!!!!
:)
Előzmény: Az Index kertésze (54)
Az Index kertésze Creative Commons License 2001.11.26 0 0 54
Persze viszem az adósságleveleket a kaftánomba, meg egy jó nagy hütőkocsit a kölcsön fedezeteként kapott vesékkel mert nem tudták visszfizetni a tartozást az uzsora kamatra.

Na így akartad hallani, megfelel?

Nils Indexrefos

Előzmény: becoo (49)
becoo Creative Commons License 2001.11.26 0 0 53
meg SZDSZ funkcionáriust
Előzmény: IDKFA (52)
IDKFA Creative Commons License 2001.11.26 0 0 52
Jó utat. Vigyél magaddal még néhány SZDSZ szurkolót...


idkfa for Doom by SpydercoPolice
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: Az Index kertésze (47)
puzdra Creative Commons License 2001.11.26 0 0 51
Ne félj, tavasszal maga az RTL TV. fogja az ötletet felajánlani.
Előzmény: Botkarika (40)
schade Creative Commons License 2001.11.26 0 0 50
Nem kell már sokáig várnod,csak tavaszig,amíg az SZDSZ belebucskázik híg disznófosba.
Akkor a evszteséges magyar hírlapot és népszavát se hiszem,hogy sokáig finanszírozzák.
A miép megerősödik,kisöprik hát a szadeszt az mtv-ből is,meg a kollaboránsokat és szarfaszú megalkuvókat.A kereskedelmi köcsögötévéket azonnal be kell zárni,ha továbbra is lábbal tiporják a törvényeket.
Az oktatásban,kultúrában is lehet folytatni erősebben az anarchonáci szdsz kiszorítását.
az szdsz eltávolítása az óvodától az egyetemig össznemzeti érdek,remélem a vereség után az mszp is belátja ezt.
Előzmény: IDKFA (44)
becoo Creative Commons License 2001.11.26 0 0 49
asszem a magadfajtákat a legkevésbé fenyegeti mindez, bár mint kertész, már az előbb írtam, a bőröndöd ugye útra kész?
Előzmény: Az Index kertésze (47)
becoo Creative Commons License 2001.11.26 0 0 48
ez van
Előzmény: IDKFA (44)
Az Index kertésze Creative Commons License 2001.11.26 0 0 47
Most hogy mondod komolyan foglakoztat a kivándorlás gondolata Kabulba.

Nils Indexrefos

Előzmény: IDKFA (44)
becoo Creative Commons License 2001.11.26 0 0 46
Botkarika
emil ment
Előzmény: Botkarika (43)
Botkarika Creative Commons License 2001.11.26 0 0 45
Közkincsé teszem ezen a topicon, vagy megírom neked a címedre.
Előzmény: becoo (41)
IDKFA Creative Commons License 2001.11.26 0 0 44
Borzasztó, hogy a "szabad sajtó" korában bujkálniuk kell embereknek, azért, hogy valamilyen fórumon el tudják mondani véleményüket.


idkfa for Doom by SpydercoPolice
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: becoo (41)
Botkarika Creative Commons License 2001.11.26 0 0 43
Szerintem megérne egy levélváltást, hogy kipróbáljuk, mit szólna pld. az RTL Klub ahhoz az ötlethez, hogy az egyik hét szombat este a(z) (Anti)Heti hetes, a másikon pedig a Sajtóklub menne, Lovassal, Bencsikkel, Járaival és Bayer Zsolttal! S tennék mindezt az egyenes, őszinte és kiegyensúlyozott tájékoztatás jegyében, hiszen ugyanezen érv alapján adják kizárólag a hét kicsi törpét.
AnthonySoprano Creative Commons License 2001.11.26 0 0 42
Bocs mindenkitöl, végigolvastam a topikot, az egész Funar téma tényleg tök nem jön ide.
becoo Creative Commons License 2001.11.26 0 0 41
köszi és hogyan akarod megosztani a hírt?
Előzmény: Botkarika (40)
Botkarika Creative Commons License 2001.11.26 0 0 40
Kösz becoo! Holnap együtt ebédelek az egyik "legbennfentesebbel". Ha elárul valami pontosabbat, ígérem megosztom Veled!
Előzmény: becoo (36)
IDKFA Creative Commons License 2001.11.26 0 0 39
De mégis meddig titkolják?

Adás után árulják el?


idkfa for Doom by SpydercoPolice
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: becoo (36)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!