Keresés

Részletes keresés

VBR Creative Commons License 2002.05.14 0 0 817
HHapci

Next gomb:
AA 25 C0 08 00 00 00 00 00 00 13 00
Igen, kell meg egy nulla.
(chksumt nem garantalom, hogy jol szamoltam.)

Előzmény: HHapci (816)
HHapci Creative Commons License 2002.05.14 0 0 816
VBR köszöm a válaszokat.

Fw2.03 Az albumfunkcióval valami gond van mert ha hozzá akarom adni a könyvtárat akkor másik könytárból kezd el játszani.

Megpróbáltam küldeni neki adatokat, de sajna nem akarta venni Ha jó értelmeztem a doksit akkor úgy néz ki egy Next gomb rövid megnyomás:

H CHS ID LENGHT KEYEVENT VEZ AZONOS NEXTGOMB DECIMÁLIS 19

AA 25 C0 07 00 00 00 00 00 00 13

A keyevent után kell még egy 00 vagy még ennél is
1-el kevesebb kell?

Üdv Hapci

Előzmény: VBR (813)
HHapci Creative Commons License 2002.05.14 0 0 815
Igen a Program Position hiányzik azt irja ki rá a 2-es manager hogy unknown de a repeat mode és a play mode-ra is. A program lenght a egy egész könytárat is csak 1-nek jelez.

Előzmény: spymorass (814)
spymorass Creative Commons License 2002.05.14 0 0 814
Nem egészen emléxek rá, de olyasmit írt ki, hogy a programban éppen hanyadik elemet játsza le (vagy mennyi van hátra). Nem tudom megnézni, mert a régebbi managerek nem indulnak el FAT32-es partíció nélkül (W2K&NTFS ugyebár).

NTFS-ről jut eszembe! Esetleg valamikor lesz támogatva? Tudom, hogy már egyszer ezt kérdeztem, de nem jött rá válasz.

BUG (vagy mégsem?): Hozzáadtam egy egész könyvtárat a playlisthez, és a Program Lenght 1 értéket jelez, hozzáadtam mégegyet, és 2-őt jelez. Az 1.xx-es firmware-eknél file-onként nőtt az érték. Nem lehetne megcsinálni, hogy most is úgy legyen?

spymorass

Előzmény: VBR (805)
VBR Creative Commons License 2002.05.13 0 0 813
HHapci

Vagy csináljak 20 konif file-t 20 variációval?
Pl (scroll display, rotate display)

- megcsináltuk, és az update csomagban benne is van.

Ha meg csinálok egy playlistet a dmp3-al akkor mindig elfelejti hogy mik voltak az előző számok.

- nem felejti el, csak nem tudsz a végtelenségig visszafelé lépkedni. repeat módban a végére érve ismét elkezdi előről.

Az Rnd funkció egyáltalán jobb lett?

- igen jobb lett.

Hol van az automatikus kikapcsolás? Mit jelent ez?

- Azt jelenti, hogy ha T percig nem jatszik le a készülék, akkor kikapcsol. A T egy és harminc perc között, egy perces lépésekkel változtatható, de ez a funkció kikapcsolható is. A 2.00-ás managerrel készített cfg file segítségével beállíthatod.

Az azért tényleg jó hogy V-dir nélkül is van program lejátszás, de ezt disk modban is meg lehetett volna csinálni (régi FW)nem ?

- nem

Előzmény: HHapci (812)
HHapci Creative Commons License 2002.05.13 0 0 812
Hello!
Próbálkoztam az új fw-el. Nemtom mért kellet kiszedni a különböző setup beállításokat , most állanóan ki be kell rakosgatni hogy mit állítok be? Vagy csináljak 20 konif file-t 20 variációval?
Pl (scroll display, rotate display)
Ha meg csinálok egy playlistet a dmp3-al akkor mindig elfelejti hogy mik voltak az előző számok.
Az Rnd funkció egyáltalán jobb lett?
Hol van az automatikus kikapcsolás? Mit jelent ez?

Az azért tényleg jó hogy V-dir nélkül is van program lejátszás, de ezt disk modban is meg lehetett volna csinálni (régi FW)nem ?

VBR Creative Commons License 2002.05.13 0 0 811
A www.dension.com a hivatalos oldal.
Előzmény: zoomka (810)
zoomka Creative Commons License 2002.05.13 0 0 810
Eddig mindíg a www.dmp3.hu -ról töltöttem le a frissítéseket és ott nincs is a 2-es verzió még most se.
Viszont a www.dension.com -on ott vannak az újak.
Ezt az utóbbi címet nem ismertem.
SzaboZE Creative Commons License 2002.05.13 0 0 809
Figyu má, egy tuner egy kb 3x2 centis panelre feltehető. Lehetne tuneres és nem tuneres verziót is gyártani.... Egy modulban megvehető, beilleszthető tuner nem drága mulatság. Sat Display kell? Ha kell veszel. Nem azt mondtam kötelező minden DMP3-ba tunert tenni, de egy moduláris megoldással lehetne bőviteni. Műszaki oldalról kellene közelítened.

SzaboZE

Előzmény: sjesz (803)
DonLee Creative Commons License 2002.05.11 0 0 808
Ha már .ply :

- a jelenlegi editor kihagyja a display alsó 2 pixelsorát és a jobb szélső pixelt is... (nem lehet a VU méter alá berakni a stereo jelet)
- Csak az artist gördül, a title vagy a filename nem..

Még próbálkozom....

DonLee Creative Commons License 2002.05.11 0 0 807
Zoomka: Ott van az, csak nyoj egy shift + F5 öt vagy kapcsold ki a cash -t, vagy nyomj refresh offline pages -t :-)

Kicsit szenvedek a PlayDisp.-el... Az nagyon frankó , hogy végre össze lehet húzni a szövegmezőket, de egy bizonyos méret alatt nem jelenik meg semmi és sajna ez csak akkor derül ki, ha lelövöm a PC -t.. Vagy pl azt hiszem ezt hiányolta a kartárs alább: nincs program aktuális szám kijelzés..

Előzmény: zoomka (801)
tobo Creative Commons License 2002.05.11 0 0 806
hali, próbáltam updatelni a managert meg a firmwaret, dew 404 not found hibaüzenettel visszadobta a dolgot, pls javítsátok, tetszik ez, a programból való upgradeles:)

VBR Creative Commons License 2002.05.11 0 0 805
Szerintem nezz utanna, ugyanis ilyen funkcio az 1.xx szoftverekben sincs.
Nem a program szamlalora gondolsz?
Előzmény: spymorass (804)
spymorass Creative Commons License 2002.05.11 0 0 804
Hi all!!!

Találtam egy dolgot, ami kimaradt a 2-es verziójú firmwareből, és a managerből. A Player Display-nél már nincs olyan, hogy Program Remains (vagy valami ilyesmi a neve, azt jelöli, hogy hány elem van még hátra a lejátszásból). Jó lenne, ha visszakerülne, mert szerintem elég hasznos.

Thanks

spymorass

sjesz Creative Commons License 2002.05.10 0 0 803
Én egyetértek veled, hogy nem veszel olyan terméket, amiben nincs rádió-tuner meg erősítő!

Csak én az autómmal vagyok így. Nekem gyárilag beépítve van az Infinity Gold rendszer... amit ugye nem fogok kiszedni......

Nade 2 tuner egy autóba?????? Minek! Én nem vennék olyan DMP3-at, amiben tuner van.... nem versenyképes eladni olyat, amire nincs szükségem.....

Egyébként a DMP3-ba akku is kellene, hogy a strandon is használhassam, meg egy nagyobb kijelző, hogy TV-t is nézhesek a tunerén, meg esetleg egy nyél is rá, hogy lövészárkot is áshassak vele....

:-)))

Ugye nem bántotalak meg?

Előzmény: SzaboZE (784)
zoomka Creative Commons License 2002.05.10 0 0 802
Most látom hogy a Satelit firm-ből 1.23-as van fenn, De nem látom a doksiját. Mit javítottatok rajta.

Hibák amit tapasztalok:
v1.21
sat:v1.22
Néha elfelejti hogy van V-Dir. Nem látja sem az alap dir virtuáldirectory-t, sem az én általam kreáltat sem. Ilyenkor kell beállítani neki aztán megint megy egy jó darabig. Elég ritkán csinálja de azért előfordul.

Ha a dir virtuál-directory-t használom akkor nem abc sorrend uralkodik hanem felírás sorrend. Ezért használok egy vele tökéletesen megegyező MyDir nevű V-Dir-t. Ebben már ABC szerint vannak a directory-k.

Nem használom még a v2.0-t. Mert hát ugye Beta. Az az igazság hogy nem merem. Most olyan jó! Meg ha ráteszem lehet hogy elbaszok valamit.

A Zene/erő legyen veletek!

zoomka Creative Commons License 2002.05.10 0 0 801
Hol?
Most ránéztem
Firm: v2.0 Beta & v1.21
Manager: v1.17

Én csak ezeket látom van ennél újabb is?

OFF
Megy egy ember a sivatagban. Meglát egy kutat.
- Víz!!! Víz!!! kiáltja.
Kijön egy ember a kútból:
- Hol? Hol?

DonLee Creative Commons License 2002.05.10 0 0 800
Új Manager és Firm!!!!!!
Töltsetek!!!
ChrisH Creative Commons License 2002.05.08 0 0 799
És tényleg működik! Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
Előzmény: borzoló (798)
borzoló Creative Commons License 2002.05.07 0 0 798
Valószínűleg működni fog. Először én is így jártam :)
Előzmény: ChrisH (797)
ChrisH Creative Commons License 2002.05.06 0 0 797
Köszi a tanácsot Borzoló, ki fogjuk próbálni az általad említett módszert. A doksi megvan egyébként, aszerint járt el a srác, de csak egy helyre "dugta be" a kábelt, az InUse-ra nem.
Remélem, megoldódik a probléma, ha nem, akkor irány a szerviz.
Előzmény: borzoló (796)
borzoló Creative Commons License 2002.05.06 0 0 796
Ha nincs meg a doksi:

Használati utasítás

Előzmény: ChrisH (794)
borzoló Creative Commons License 2002.05.06 0 0 795
ChrisH

Ez azért van, mert hiányosan van bekötve a táp. Két táp van, az egyik végzi a tényleges táplálást, a másik pedig az gyújtáskulcs állásától függően kapcsolja be és ki a készüléket. Ha ezt a szolgáltatást nem akarjátok használni, akkor erre az InUse-zal jelölt csatira is folyamatos 12 V-ot kell kötni. Ha ez nincs meg, akkor fordul elő az általad leírt jelenség.

Üdv

BigZolo

Előzmény: ChrisH (794)
ChrisH Creative Commons License 2002.05.06 0 0 794
Tanácsot kérnék!
Az egyik barátom most vett FM adaptert és megpróbálta beépíteni a kocsijába a keretet+lejátszót.
Már korábban valakinek volt ugyanilyen problémája, de nem érkezett ide válasz, ezért én is megkérdezem, szerintetek mi a probléma.

Az áramot a szivargyújtó vezetékéről kapja a keret. Gyújtáskor elindítja a lejátszót, de kb. 4-5 másodperc után kikapcsol és ennyi.

Hogyan lehetne megoldani, egyáltalán, mi a baja a gépnek? Ötlet?

BPuma Creative Commons License 2002.04.24 0 0 793
Nekem Kenwood KDC-M6021 van

autórádió + CD (4x50 W teljesítmény, Digitális tuner, RDS, Másolt és újraírható CD lejátszása /és tényleg!!!/, MP3 lejátszás, 2*2 RCA kimenet, bla bla bla...)

A kocsiban meghagytam a 4 gyári hangszorot, és bevágtam egy mélyládát a csomgtartoba (Mondeo). Azota külön élmény autoákzni :)))))))

Ugy olvastam, hogy semmi elöreolvasási memoria nincsben, mindeddig nem sikerült megugrasztani semmilyen terepen (se a Bartok Bélán:))).

Ha van egy MIX albumot és a tracok külön MP3ban vannak, akkor két MP3 közötti eltelt idö gyakorlatilag elhanyagolhato. :)

Előzmény: Wartburg311 (783)
R3D+ Creative Commons License 2002.04.24 0 0 792
szerintem amig vagy a tuner, vagy a cd-tár nincs megoldva, nem túl versenyképes.
a cd-tár szimulátort viszont nagyon várom, de én pl be vagyok állva minidiscre és mellé szeretnék MP3-at (de azt nagyon) :o)
Előzmény: HHapci (791)
HHapci Creative Commons License 2002.04.24 0 0 791
Bocsi a duplázásért , véletlen bentmaradt.
A cd-s mp3 lejátszók mostanában már tudják 320-ig, de persze azért megkell nézni.
Üdv
HHapci Creative Commons License 2002.04.24 0 0 790
Igen , én is tudok JVC 3 cd-s. De én már nagyon meguntam a cd cserélgetést pedig 10-es táram van.
Sőt a lemezek karcolódását is ami az autóban sokall valószínübb mint egy szobában.
zoomka Creative Commons License 2002.04.24 0 0 789
Én úgy hallottam hogy a CD-s MP3 lejátszók többsége nem játszik le mindenféle tömörítést. Asszem csak a 128-ra vannak kihegyezve. Tehát nem árt óvatosnak lenni.
Ezzel szemben a Dension MINDENT TUD :-)
SzaboZE Creative Commons License 2002.04.24 0 0 788
Ez OK, de ha MP3 cd-ből van benn 6, az már nem annyira gond... :)

SzaboZE

Előzmény: HHapci (787)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!