Keresés

Részletes keresés

Maggancs Creative Commons License 2007.03.03 0 0 5059

beraktam a percentilesbe a babaszobán, és egy ekkora súly (2.5 évesen 9.5 kg kislány) nem extrém kicsi (bár azért kilóüóg a görbéből).

Előzmény: vidramam (5058)
vidramam Creative Commons License 2007.03.03 0 0 5058

Hát, a 9,5 kg két és fél évesen nem valami sok... Talán érdemes lenne mégis sütni Neki mindenféle kenyereket, azoknak nagy az energiatartalma, ha már keveset eszik, az legalább energiában dús legyen. Nem kell feltétlenül gép, nekem sincs, mégis szoktam kenyeret sütni.

Húshoz rizs helyett adj Neki inkább tésztát, krumplit.

Figyeld a súlyát, az nem baj, ha lassan gyarapszik, de fogynia nem kéne.

Előzmény: plüssribizli (5056)
monkat Creative Commons License 2007.03.03 0 0 5057

Szia, jó még a babataplalas.lapozz.hu -n a Babarecept lelőhelyek között a Macóka szakácskönyve.

 

Mindenféle kenőke receptek  is vannak közöttük, hátha valami bejön.

 

 

 

Előzmény: plüssribizli (5056)
plüssribizli Creative Commons License 2007.03.03 0 0 5056

Nem is igazán válogat, hanem iszonyú keveset eszik, végül is szinte megeszik mindent, de csak 2-3-4 falatot. Mondjuk hetente egyszer jól bekajál. Van olyan, hogy egyik nap megeszik valamit, másik nap meg ugyanazt meg sem kóstolja.

Amúgy nem aggódom, csak nem hal éhen - remélem:) Két éves és 9,5 kg.

 

Nem megy ősszel oviba, hiszen csak 2,5 éves lesz. Együtt eszünk és ugyanazt.

Ja, és sajnos az almát egyszerűen nem eszi meg, najó eddig egyszer megevett egy felet.:(

 

Az is baj, szerintem, hogy nem nagyon szeret rágni. Pedig teljesen pépeset sosem kapott, 4 hónaposan 2, 20 hónaposan már a 20 foga megvolt. Tehát foghiányra nem hivatkozhat:)) Kicsiként sem turmixoltam, hanem nagylyukú reszelőn reszeltem neki a gyümölcsöt.

Mostanában meg mégsem rág. Ha valami egy picit keményebb (sült hús pl.), nem eszi meg. Ez mennyire normális ilyenkor? Ne cipőtalpra gondoljatok:)) Eleve csak baromfit eszünk, nem beszélhetünk igazán kemény dolgokról.

Hát igen, a ropit megeszi:)

 

Ez nagyon gáz?

Előzmény: Maggancs (5055)
Maggancs Creative Commons License 2007.03.03 0 0 5055

az jutott még eszembe, hogy ne is egytálételeket csinálj neki, hanem próbáld ovira előkészíteni (ha megy ősszel), mert ott nem lesz válogatás...

 

együtt esztek? Ugyanazt eszi?

 

próbáltál éhesítőt adni délelőtt? (alma vagy más savas gyümölcs, nyers zöldség)

Előzmény: plüssribizli (5052)
plüssribizli Creative Commons License 2007.03.03 0 0 5054

Hú, ez aztán a gyors válasz, Maggancs!:)) Köszi.

 

Én nem tudok kenyeret sütni, nincs gép sem, sosem csináltam ilyesmit. Így ez a verzió kiesik.:( Tojáskrémet tudok, meg padlizsánt is, csak azt sem nagyon eszi, régebben még igen.

 

Közben megtaláltam a sajtos fasírt receptet, megpróbálom berakni, igaz én kérdeztem:)))

http://forum.index.hu/Article/jumpTree?a=39240775&t=9105376

Előzmény: Maggancs (5053)
Maggancs Creative Commons License 2007.03.03 0 0 5053

egytálétel:

bármilyen zöldséggel összefőzöl kockára csirkehúst és vagy rizst

 

nálunk a kedvencek:

brokkolis csirke krumplival

tejszínes zöldséges hús rizzsel

brassói (borsó+krumpli+hús)

csirkerizotto zöldségekkel

 

Hideg kaja:

én változatos kenyereket sütögetek neki, joghurtos, sajtos, burgonyás, kukoricás, ezekre vaj vagy sajt elég felvágott nélkül

 

Az enyém nem eszi meg, de pl. tojáskrémet szokták szeretni (1 keményre főzött tojást apróra törsz zöld vagy lila hagymával, sóval egy kanál vajjal összekevered. Van aki csak a sárgáját keveri, én az egészet).

Előzmény: plüssribizli (5052)
plüssribizli Creative Commons License 2007.03.03 0 0 5052

Sziasztok!

 

Bocsánat, nem tudok visszaolvasni, de szeretnék kérdezni, ötleteket kérni.

 

Régebben Tasha írt valamilyen finom fasírtreceptről, talán sajtos, amit általában szeretnek a gyerekek. Nem találom, hol keressem?

Másrészt tudnátok-e néhány ötletet adni szaftos, egytálétel-szerű kajákra? A lányom az ilyeneket eszi inkább (már ha eszik egyáltalán), de valahogy kevés ötletem van, pedig szoktam nézegetni a babakonyhás oldalt is.

2 éves lesz két hét múlva, tehát mindent eszik - elvileg. De amúgy meg olyan keveset, hogy teljesen átlagos pl. hogy du. 2-3-ig mondjuk egy banánt vagy egy joghurtot evett. És utána sem igazán éhes.

Tudtok-e ötletet adni hidegételre? Tehát kenyérhez milyen krémeket lehet csinálni? Padlizsán, tojás ment egy darabig, de mostanában nem. Ti miket szoktatok adni? Édes ízben van ezer ötletem, de olyat szeretnék, ami nem édes. Felvágottakat nem igazán eszünk, amit szokott kapni, az pl. a bécsi virsli, na azt még viszonlyag megeszi.

 

szunda77 Creative Commons License 2007.03.01 0 0 5051

Vidramam: szivesen

 

monkat: percre pontosan sajna én nem tudom megmondani, de úgy tudod leellenőrízni, hogy megfőtt e, ha kiveszel egyet, szétvágod, és ha puha mindenhol, akkor megfőtt...

Előzmény: monkat (5050)
monkat Creative Commons License 2007.03.01 0 0 5050

Sziasztok, meg tudnátok mondani, hogy a gesztenyét meddig kell főzni?

 

Köszi.

vidramam Creative Commons License 2007.02.24 0 0 5049
Köszi!
Előzmény: szunda77 (5048)
szunda77 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 5048

Én úgy csinálom, hogy forrásban lévő vízbe szórok 2 evőkanálnyit, kb 2 percig főzöm, aztán elzárom alatta a lángot, és lefedve még hagyom dagadni kb 10 percet.

 

Utána leszűröm.

Előzmény: vidramam (5047)
vidramam Creative Commons License 2007.02.22 0 0 5047
Hogy kell zabpelyhet főzni? Sok vízben, aztán leszűröd, vagy úgy, mint a rizst, hogy öntögetni rá keveseket, amíg szívja befelé?
Előzmény: szunda77 (5043)
szunda77 Creative Commons License 2007.02.22 0 0 5046

Ilyet: http://www.fortunate.hu/index.php?id=&path=1,2&pname=&pno=&par=&par2=&fr=&lim=9&tid=64

 

Bár úgy látom, megváltozott a csomagolás, mert én legutóbb még sima, átlátszó zacskóban vettem.

 

Előzmény: bucomaci (5044)
suppy Creative Commons License 2007.02.22 0 0 5045
Én akkor is teszek bele, ha gyömölcsös. Az sosem árt. :-)
Előzmény: bucomaci (5044)
bucomaci Creative Commons License 2007.02.22 0 0 5044

Gyümölcsöt én is szoktam bele tenni, persze ha gyümölcsös akkor nem.

És milyen zabpelyhet szoktál neki adni?

Előzmény: szunda77 (5043)
szunda77 Creative Commons License 2007.02.22 0 0 5043

Én lányom is 10ésfél hónapos.

Azért valljuk be, nekünk is unalmas lenne, ha minden nap tejpépet kéne ennünk, mégha más-más ízesítéssel is :D

 

Enyémgyereknek szoktam vízben rizst főzni, teljesen puhára, kicsit összeturmixolom vmi gyümölccsel, és adok hozzá pár kanál tápszert, máris kész a gyümölcsrizs.

 

Vagy zabpelyhet főzök, és abba rakok gyümit.

 

Esetleg kölest főzök, és abba gyümit.

Előzmény: bucomaci (5041)
suppy Creative Commons License 2007.02.22 0 0 5042
Csak ötletelés:

- A tejpépbe szoktál tenni valamilyen gyümölcsöt? Hátha izgalmasabbá teszi a számára.
- Esetleg gríz? Vízben szoktam főzni (vegyesen kukorica és búzadarát), aztán szintén kis gyümölcsöt bele, hogy valamilyen íze is legyen, amíg nem lehet tejjel főznöm.
Cuppogja, bár bevallom, ennek kivételesen nem néztem utána, mikortól adható, bár mintha a tönkölybúzát mintha láttam volna valahol, hogy adható. Aztán úgyis mindenki mást ír/mond. :-)
Előzmény: bucomaci (5041)
bucomaci Creative Commons License 2007.02.22 0 0 5041

Lányom 10 és fél hónapos, reggel, este szopizik még. Este hatkor szoktam neki tejpépet adni, minden nap azt eszi, elég laktató így már aznap nem eszik a szopin kívül. Persze az már nem olyan számottevő mennyiség.

Viszont pár napja úgy érzem mintha alig akarná megenni a tejpépet, mintha unná.

Pedig minden nap más ízesítésűt kap.

Esetleg ha váltanék, mit lehet neki adni vacsira ami annyira laktató mint a tejpapi?

szunda77 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5040

Ha a fagyasztott dolgokat hőkezelés ér, akkor újra fagyasztható.

Azaz, ha a fagy. spenótot átforralod, utána már kis adagban elteheted a fagyasztóba, és nem kell fűrészelned :)

Előzmény: monkat (5039)
monkat Creative Commons License 2007.02.08 0 0 5039

Amikor a nagyobb lányom volt pici, akkor én fagyasztott spenótot adtam neki, de elég macera volt mert a keményre fagyott táblában lévő spenótból a felasználás előtt mindig levágtam egy darabot.

De még így is adnék most a kicsinek,csak valahogy  nem nagyon bízom már ezekben a fagyasztott dolgokban, néztem most is, olyan mintha kicsit kiolvadt volna már egyszer.

 

 

 

Előzmény: szunda77 (5038)
szunda77 Creative Commons License 2007.02.07 0 0 5038

Eláll az a fagyasztóban, és hidd el, elrepül az az idő :)

Én így voltam a spenóttal. Nagymamától kaptunk tuti biotermesztésből, de még nem ehette a gyermek. Mire észbe kaptam, már főzhettem is neki :)

Előzmény: monkat (5037)
monkat Creative Commons License 2007.02.06 0 0 5037

Igen, most néztem meg a Kismamás táblázatban, úgy írják, hogy 8-9 hós kortól.

 

Amin viszont meglepődtem, az, hogy a csicsókát is ekkortól ajánlják.

Na mindegy eltesszük későbbre ezt a receptet, a csicsóka meg megy a fagyasztóba.

 

 

 

Előzmény: szunda77 (5036)
szunda77 Creative Commons License 2007.02.05 0 0 5036
Tudtommal a karalábé is azok közé tartozik, amiket kb 9 hós kortól lehet adni.
Előzmény: monkat (5035)
monkat Creative Commons License 2007.02.05 0 0 5035

 

 

Találtam egy jó receptet, karalábé csicsókával.Ezt pld.mikortól lehet adni?

 

A recept mellé 5 hós kortól van írva, de itt azt  azt olvastam, hogy a "k"betűsöket később lehet .Vagy az csak káposztafélékre vonatkozik?

Ahány írás, annyiféleképpen szerepel.

 

 

Előzmény: monkat (5034)
monkat Creative Commons License 2007.02.05 0 0 5034

Nos, a megfőzés mellett döntöttem.Vettem kb.20 dkg cs.májat, főztem kb.negyedórát, szortíroztam, és most van a fagyóban 6-7 adag.Már adtam neki egy féladagot brokkoli főzelékkel, ízlett .

 

Szerencsém van a kismanómmal, mert jóevő baba, (lekopogom)eddig még minden kajcsi ízlett neki, kivéve a kölest.

 

Tegnap isteni finomat készítettem neki:Kevés póréhagymát fonnyasztottam kukoricacsíra olajon, majd beletettem krumli, répát, gyökeret, pici sót, és kb.10 percit kevés vízzel pároltam,majd fedő alatt jól bepuhult.Eztután kivettem a fagyóból egy adag - megfőzőtt apróra vágott- csirkemellet, jól összeturmixoltam.

A tányérka tele lett, pocakba mind bement! Édes volt, isteni.

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: beniz (5033)
beniz Creative Commons License 2007.02.01 0 0 5033
Biztos finom, én eddig csak főztem. Kis darabokra vágtam, és forrásban levő vízben max. 10 percig. Az én fiam szereti, ő is kb. 9 hónapos lehetett, amikor először kapott. Akkor már nem is pürésítettem, hanem picire összevágtam, és úgy szokta enni.
Előzmény: monkat (5032)
monkat Creative Commons License 2007.02.01 0 0 5032

 

Köszi. én is üvegest adok, ha csak zöldborsós husit akarok neki.(nincs türelmem passzírozni)

De eddig nem mertem turmixolni neki, majd most kipróbálom.

 

Én még nem adtam a kicsinek májat.Most találtam a neten, olyat, hogy májpüré:

180 fokos sütőben 20 dkg májat alufóliába 40 percig sütni, majd pürésíteni.Ez 6 adag, fagyasztható.

Szerintetek jó ez a recept, vagy inkább főzzem? Ha főzni jobb, akkor azt mennyi ideig kell, h tuti megfőjjön?

 

Köszi

Előzmény: beniz (5031)
beniz Creative Commons License 2007.02.01 0 0 5031
Szia Monkat!
Eleinte passzíroztam, de nekem iszonyatos sok munka, így inkább megvettem az üvegest. De 9 hónapos korában héjastól turmixoltam. A héját nem tudta megemészteni, azzal a pelusban szoktunk találkozni.
Előzmény: monkat (5030)
monkat Creative Commons License 2007.02.01 0 0 5030

Sziasztok, egy kérdés:amikor husit készítetek vegyes zöldséggel, akkor a zöldborsót passzírozzátok, vagy az a kevés mennyiség  elmegy héjastól turmixolva a többi zöldség között.

 

Na ezt most jól megfogalmaztam!

(A lényeg : mindez egy 9 hós babának.)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!