Keresés

Részletes keresés

tigger6 Creative Commons License 2003.10.15 0 0 687
Én aggodalommal figyelem, hogy meddig lesz Cherry Coke, nekem is az egyik kedvencem és nem szeretném, ha megszűnne...
Előzmény: v_peti (686)
v_peti Creative Commons License 2003.10.15 0 0 686
Chery-Coke: Bolti forgalomban állítólag megszűnt a kisüveg. Csak automatából kapható. Viszont a 2 l-es, tudomásom szerint, továbbra is kapható.
Előzmény: Alien (676)
putyi Creative Commons License 2003.10.15 0 0 685
Jóvanna! Én abbafejeztem! :-))))
Előzmény: tigger6 (684)
tigger6 Creative Commons License 2003.10.14 0 0 684
Timna, Putyi!!

Fejezzétek abba! Van akinek igenis ízlik!!! :)
PL. NEKEM!!! És őrülök, hogy behozták, és finom! :) Írtam már, hogy olyen mintha krémesebb lenne a Coke a vaníliás íztől? :) Nekem nagyon bejön! :)

Előzmény: Timna (681)
TOPMAN Creative Commons License 2003.10.14 0 0 683
Amerikában a vanillia+kóla egy koktélfajtaként elég régóta rendelhető bárokban. Lásd: Ponyvaregény

Nekem egyébként izlik a Coke vanilla!

Előzmény: putyi (682)
putyi Creative Commons License 2003.10.14 0 0 682
Mit szólnál a csokis vagy a puncsos Coca Colához?

Azért igazad van, hogy a vanilia kicsit gáz. Nálam se passzol a vanilia íze a Coca Cola ízéhez.

Előzmény: Timna (681)
Timna Creative Commons License 2003.10.14 0 0 681
de miéééééééééééé vaninliás? ennél elcsépeltebb és kólátlanabb ízt nehezen tudnék elképzelni! komolyan a répás jobb 5let lenne! a bodza meg a cherry kurvajó, miért kellett ezt az ocsmány vaniliát behozni, fuj :)
Előzmény: ARPI01 (673)
Timna Creative Commons License 2003.10.14 0 0 680
tényleg ocsmány, én is ittam! plusz bakelit van benne tutira. és ráadásul az egyik betyárnak öltözött hoszt csávó még jól le is ejtett kedvesem és énelőttem egy félig kinyitott üveget, úgyhogy derék alattra kaptunk bónusz fél litert! :))
Előzmény: H_G (678)
tigger6 Creative Commons License 2003.10.14 0 0 679
nekem hozhattál volna ;)
Előzmény: H_G (678)
H_G Creative Commons License 2003.10.13 0 0 678
Na végre, volt szerencsém a vaníliás Cocához nekem is. Persze leginkább az a szerencse, hogy ingyen adtak belőle egy kupicányit a boltban, így legalább pénzembe nem került ez az visszataszító élmény. Az osztogató fickó elég gyenge lehet arcról olvasásban, mert még utánam is szólt, hogy csak most két összecelofánozott nagy üvegnyit is kaphatok 400 Ft-ért! Kénytelen voltam fölvilágosítani, hogy ha ő fizetne nekem, akkor sem lennék hajlandó egy egész üvegnyit lenyelni ebból az undorító löttyből...

putyi Creative Commons License 2003.10.13 0 0 677
Cherry Coke természetesen van, hiszen a Coca Cola egyik legnépszerűbb itala.... Legalábbis az ismerőseim nagy része ezt issza!

A Toma az Pepsi termék????

Előzmény: Alien (676)
Alien Creative Commons License 2003.10.09 0 0 676
Először is: Lehet még kapni a Chery-Coke-ot? Ez nagyon bejött nekem, nem úgy mint "helyettesítő" testvére a Pepsi Meggy. amikor megvettem a "meggyes" Pepsit, rögtön mondtam, hogy ennek vanília íze van. (Milyen lehet akkor az általatok említett vaníliás pepsi?) A Coca-nak a vaníliása számomra egyet jelent a reklámszlogenjével: "Jutalom a kíváncsiságodért". Hát meg kaptam, annyi szent. A melóban egy hét alatt nem tudtam elosztogatni belőle 2 litert, annyira borzalmas volt.

Nekem a Pepsi (opcionálisan a Pepsi Twist) jön be. Borhoz is jobb, mert édesebb. Viszont a Mirinda termékek kivétel nélkül förtelmesek. Sajnálom még a Cocanak a Fanta narancsát, mert régen nagyon jó másnaposságűző volt, de amióta "több" narancsot tettek bele, azóta csak édesebb lötty lett az is. El is cseszték rendesen. :(

Viszont a Pepsi Toma név alatt fútó kóláit ajánlani tudom mindenkinek. Nagyon jók!

EyeScream Creative Commons License 2003.10.09 0 0 675
Ez a ket reklamfilm a pepsi.com-on meg is nezheto.
Előzmény: ARPI01 (673)
putyi Creative Commons License 2003.10.09 0 0 674
Egy biztos! A Vaniliás változatot is a Coca Cola találta ki ésadta ki előbb! A pepszi természetesen a kék löttön kívül még nem mutatott be semmi újdonságot! Mindent koppint...

Amúgy Amerikában is magasan vezet a Coca Cola!!!

Előzmény: ARPI01 (673)
ARPI01 Creative Commons License 2003.10.08 0 0 673
Amerikában szinte több a Pepsi-árusítóhely, mint a C-C. Ott kipróbáltam a vaníliás Pepsit, nekem bejött, sokkal rosszabbra számítottam. Ott egyébként nagy reklámkampányt szervezett mindkét cég a vaíliás kóláival. Két Pepsi reklámot is láttam, ahol direktbe mutatták a C-C-s automatát ill a C-C-s teherautót, persze a lenyeg az volt, hogy a Pepsi mennyire jobb.
putyi Creative Commons License 2003.10.08 0 0 672
Nem semmi kis vita alakult ki a COCA VS PEPSZI fórumon...

Csak az a baj, hogy COCÁSOK között...

Már meg is van a válasz, hogy miért: pepszisek aránya a Cocásokhoz 1:100000000

Így már értem!

:))))

tigger6 Creative Commons License 2003.10.07 0 0 671
Azt hiszem erről fölösleges lenne vitázni. Utálom a magayr nyelvben ezt a keverést. Pl. a Microsoft (májkroszoft) szót így lenne helyes kiejteni, ha az angol kiejtést követjük. De nem, mikroszoftnak mondjuk. Miért?? ha magyarosítjuk, akkor már ne a szó felét, hanem az egészet könyörgöm... akkor legyen kiejtés szerint is microsoft és ne mikroszoft. Nagy ökörségnek tartom ezt a magyar nyelvben.
A kóla magyarul kóla, de a Coca-Cola az meg maradjon ugye Coca-Cola és ne cocacólának ejtsük :)

Félreértés ne essék nem kukacoskodni akartam, csak eszembe jutott ez a dolog, amivel sajna soxor találkozom....

Előzmény: NemethA (669)
hokedli3 Creative Commons License 2003.10.07 0 0 670
Ezt én is szívesen megtudnám. Még a literes változat a legjobb. De van amikor az is túl édes, és egyben keserű. De tény, hogy más. De ezt csak az érzi, akinek rendesen működnek az ízérzékelői és nem kizárólag a címke alapján donti el, hogy az adott ital jó, vagy nem. :o)
Előzmény: UV pót (664)
NemethA Creative Commons License 2003.10.07 0 0 669
ugyan fogd már be, nem érdekel senkit a hülyeséged.
ha meg visszolvasol, akkor tudod, hogy a kólát k-val, hosszú ó-val kell írni a magyar hejjesch-ihrásh szerint (csakúgy, mint kompjúter, fájl, lájtos stb.)
úgyhogy plz fogd be...
Előzmény: spriteZeró (668)
spriteZeró Creative Commons License 2003.10.06 0 0 668
Néhány szó a Coca-Coláról

A Coca-Cola piacvezető helyet foglal el a világ üdítőital gyártói között, fő központja Atlantában, Georgiában található. A Coca-Cola szirupjait, koncentrátumait, italalapjait, továbbá a vállalat elsőszámú termékét, illetve a cég egyéb, több mint 230 féle üdítőital márkáját a Coca-Cola Company és annak leányvállalatai és palackozói a világ csaknem 200 országában állítják elő és árusítják.

spriteZeró Creative Commons License 2003.10.06 0 0 667
uv:Szerintetek miért van az, hogy a különböző űrtartalmú kiszerelésekben más és más a kóla íze?

csőcsonk

HÁÁÁÁt.az észjárásod látom maradt a sinek alatt:)
a cola még mindig "k"val iródik nálad (igazi bunkó modón) és ez a "csőcsonk "???uristen mintha egy cigányt hallanék a keleti pályaudvaron elköszönni:))CSŐCSONK ÖCSÉM BAZEG(kb)pfujj

Miért lenne más íze?Max a gépi cola-nál lehet.De szerintem ezt a témát már kivesézték itt elegen a multkor.De látom alulmaradtál akkor éppen és még nem vitáztad ki magadat és most ujra lehet kezdeni"reményében" inditod ujra.Hát hajrá:))

hát uv fiam, nem véletlen egy villamosról kaptad a nevedet......
sziasztok.

vagy:csá csumi csá apafejek,csumizóm a búrátokat.

spriteZeró Creative Commons License 2003.10.06 0 0 666
Tralfamador+uv (ugyan az az ember amúgy)
Ezek a berakott idézetek nagyon jók és szépek, de melyikben nem irtam igazat???
Vagy melyikben mocskolodtam?Még mindig nem értem!
Mindegyikben a való igazság van amit még egy 2 hónapos csecsemő is megért,átlát.
Vagy téged még mindig az a kifejezésem idegesít fel hogy "ótvaros közért"???Gondolom a 8ban laksz és azért veszed magadra.De hát az igénytelen emberek nem veszik észre magukat soha!Sajna.
Még mindig várom válaszod:MI AZ AMIBEN NEM IRTAM IGAZAT?És még igy is finoman fejeztem ki magamat .
Ut:Te mikor belelépsz a városban, egy kutyaszarba(kutyapiszokba,demszkibe,kutyagumiba)akkor azt mondod hogy a csuda egye meg?Vagy azt hogy a jóóó....k..???????Valakinek természetes,valakinek meg nem.
bhőőőő:))))
UV pót Creative Commons License 2003.10.06 0 0 665

Szép gyűjtemény!

Szerintem a csúcs a következő: "...a világ leg igénytelenebb és gyben legnagyobb...". Mintha ő maga cefetül igényes lenne bármivel szemben is.
No, nem idegesítem magam efféle idétlenségekkel.
R.I.P. spriteZeró

Előzmény: Tralfamador (663)
UV pót Creative Commons License 2003.10.06 0 0 664

Hm... Ezzel a nyereménnyel nem teszed vonzóvá a nyereményjátékot. (( :
Pedig gondoltam, benevezek...

ON

Szerintetek miért van az, hogy a különböző űrtartalmú kiszerelésekben más és más a kóla íze?

csőcsonk

UVP

Előzmény: Tralfamador (663)
Tralfamador Creative Commons License 2003.10.06 0 0 663
Ja es a legszebb:

"Mocskolodom???????min?1 példát kérek!Mikor mocskolodtam?Vagy min?"

spriteZeró adatai
Felhasználónév: spriteZeró
Email-cím: spriteboy@freemail.hu
Homepage: http://
Üzenetek száma: 20
Státusz: Új vendég
Jogosultságok: Témanyitás és hozzászólás írása
Bemutatkozás: a pepsi a világ leg igénytelenebb és gyben legnagyobb utánzó cége.

Aki spriteZeró adatai kozott talal barmifele mocskolodast, az keremm jelezze, es ezaltal targynyeremeny sorsolason vehet reszt, melynek kereteben 1 (azaz egy) darab 1886-os kiadasu VANILLECoke-ot sorsolunk ki.

Koszonettel: a szervezobizottsag

EyeScream Creative Commons License 2003.10.06 0 0 662
ON
Mai észleléseim (Németország, "közönséges" élelmiszerbolt): Fanta Mandarin (este otthon kóstolás...), valamint 7Up, átlátszó (értsd: fehér átlátszó) flakonban. Amiröl persze eszembe jut, nem tudom, mondtam-e, még a nyár folyamán láttam Ukrajnában (valami akcióhoz kapcsolódóan) Sprite-ot kék átlátszó flakonban.
Tralfamador Creative Commons License 2003.10.06 0 0 661
Termeszetesen ez meg joerzessel is csak a fele annak amit produkalt...
A modik azota kicsit "megmostak a szajat haziszappannal"...
Es ugye torolt hozzaszolasbol "nem illik" idezni...

Elhiszem, hogy felvetodott benned is...
Ennyire kezzelfoghato okorsegre, barkinek kinyilik a virtualis bicska a virtualis zsebeben :D

EyeScream Creative Commons License 2003.10.06 0 0 660
Tralfamador, köszi a munkádat, becs'szóra nekem is átfutott az agyamon, hogy ki kéne gyüjteni.
Előzmény: Tralfamador (659)
Tralfamador Creative Commons License 2003.10.06 0 0 659
":))Mintha visszamennél a régi USA-ba:))))) "

Hmm...melyik regi USA-ba? Vagy Eszak-Amerikara gondolsz? Netan ott voltal a Nińa fedelzeten 1492-ben? Vadnyugat? '60-as evek? Hol? Mikor?

Mirol beszelsz te egyaltalan?

"Mocskolodom???????min?1 példát kérek!Mikor mocskolodtam?Vagy min?"

A teljesseg igenye nelkul nehany pelda, hogy milyen "kulturalt" ember vagy:

1: "Ferde világnézeted meg neked van... "
2: "Egy két otvaros kis közértben lehet kapni..."
3: "Bár hozzászokhattunk már hogy mindig nem ide vágó hülyeségeket irogatsz ide be..."
4: "Mint a kommonizmus maradéka.Olyan.Olyan mint maga a cég.Igénytelen és hamis:)..."
5: "A másológép pedig belehúzhatja...."
6: "Meg nem is értem miért várják meg mig ez a buzi másológép behozza az ő vaniliás másolatukat..."

Az elozo nick-eddel (ami szinten Te vagy), amit ne is akarj letagadni :D

1: "olyan dolgokról irsz ide be "véleményt,történetet" amihez közöd sincsen!..."
2: "végre megtudtam hogy te NŐNEMŰ lény vagy,igy minden butaságod megbocsájtható..."
3: "És keresed azt hogy az internet milyen"ETIKAI " szarságát (ami nincs) nem tartottam be! etzentul sem fogom!És nem is érdekel!..."
4: "De amugy is az izlés világoddal vannak alapjában gondok..."
5: "ugy látom te is légből kapott baromságokat irsz ide be és ezzel sok fél idiótát hülyitesz meg..."
6: "SZÓVAL TOJOK A HÜLYE BALFASSÁGAIDRA!..."
7: "Neked nem véletlen vicc a nick neved!! Mert vicc amiket irsz!! ..."
8: "De ki volt az a félrongyidióta aki kékre festi a COLA-t???..."
9: "az pepsi termék.OLYAN IS!!!!OLYAN SZAR!... "
10: "És feltünési betegsége van.:))nem tudom tudod E??mire célzok??? (rád)..."
11: "Hihetetlen hogy mindig csak idióta hozzászólások vannak itt mindenhez..."
12: "akkor mi bunkó magyarok..."
13: "Én normális embereket vártam kérdezni ,hozzászólni és nem barmokat!..."
14: "De ha neked ez kel hát igyad mig még hülyébb nem leszel tőle!! amugy ha meg valamihez nincs semmi közöd, akkor kár róla hülyeséget

irnod."
15: "a pepsiröl(másológép) csak annyit hogy aki azt issza az egy igénytelen ember!..."
16: "SŐŐT az összes terméke amit kiszartak magukból persze mindent COKE segitséggel(leutánzással)azok is mind igénytelenek és borzalmasak!

..."
17: "A pepsi szerintem a világ legszánalmasabb cége..."

UV pót Creative Commons License 2003.10.06 0 0 658

Látom, nagyon tetszel magadnak. Ennek örülök.

Kíváncsi lennék, mi lenne a véleményed Alfred Rosenbergről. Borítékolom.

Peace & Love & Respect

UVP

Előzmény: spriteZeró (653)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!