Keresés

Részletes keresés

Kralik Vencell Creative Commons License 2002.06.06 0 0 2181
tokmindegy kinyer ma!

Kidd for MVP!!!

szerintem mar az alapszakasz MVP-t is o erdemelte volna, csak azert nem adtak oda neki, mert mindenki azt hitt, hogy felejtos lesz a Nets szereplese a rajatszasban! Tudom, hogy az alapszakasz MVP-nek semmi koze a rajatszashoz, csak en ugy velem hogy preztizs miatt nem akartak egy olyan embernek adni, akinek a csapata valszeg az elso forduloban kiesik! Pedig sokkal jobban kierdemelte azt mint TD!

ezt azert csak most mertem leirni, mert akkor meg tul sokan voltak itt SA rajongok es azok gyorsan nyakamat szegtek volna ezert!

Celtics34 Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2180
volt
Előzmény: Kralik Vencell (2176)
GDávid Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2179
Amúgy az e-mail kb. úgy nézett ki, hogy dicsértem a Sport1-et, de mondtam, hogy a bemutatás alatt maradjanak csöndben, mert az az egyik legjobb része a meccsnek, és ettől nem foszthatják meg a nézőket, meg azt, hogy TP néha figyelhetne a meccsre is, és nem csak a sztorijait mesélhetné. De azért azt is mondtam, hogy jók azok is, csak néha sok, nehogy megsértődjenek. :-))
GDávid Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2178
Az e-mailt már én is elküldtem a Sport1-nek.

Sajnos ma nem tudok fönnmaradni, meg nem tudom mikor tudok, mert hétvégén meg teniszversenyem lesz.

Remélem egy nagyon izgalmas döntőt láthatunk Nets győzelemmel!

Amúgy aki nézi a meccset, az majd írja le, hogy lett e következménye az e-mailjeinkenk!

Kis_Joe Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2177
Én nem hiszem!
Előzmény: Kralik Vencell (2176)
Kralik Vencell Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2176
volt mar olyan, hogy nem a gyoztes csapatbol valasztottak Finals MVP-t?
Kis_Joe Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2175
Én szívesen mennék,de akkor már a 'b' betű helyett,"o"-t írnék!:-)
nem,mintha ez nappal nem fordulna elő...:-))
Előzmény: big l (2174)
big l Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2174
Kérdés !!
ki lesz fönt éjjel ??
Mehetnénk egy chatre , nem ??

Azért TP mindennap a foci VB-re gondol ( napontaváltogatja a mezeket ) csak ugy mint éjjel Szuper Levente :-))

Élvezzük együtt a döntőt !!
Hmm és kapjon ki a Lakers :-))

gee-em Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2173
TJ-ről a kép nincs már fenn neten, a képen látható fiatalember nem annyira bájos, de hátha vkinek tetszik...

Előzmény: Kralik Vencell (2172)
Kralik Vencell Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2172
es megvannak meg a kepek? megneznem oket!

egyebkent itt egy kis Kidd istenites a Lakerektol: itt

igy visszanezve mindenki jol kielemezgette, hogy mit kell a Nets-nek tennie a Lakers ellen, hogy egyaltalan legyen eselyuk meccset nyerni!
Viszont mi a helyzet a masik oldalon? Nekik csak egy dolguk van! Megallitani Kidd-et! De ez remelhetoleg meglehetosen nehez feladat lesz, mert ha vissza is fogjak a pontvadaszatban, o meg akkor is jelen van, es kepes ugyanugy iranyitani a meccset!

Előzmény: gee-em (2171)
gee-em Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2171
csak mert múltkor Kidd levitte edzésre a kölyköt, aztán csomó fotó volt róla a Yahoo-n, hogy kosárlabdával akezbéen ugrál a nagyok között, meg hogy K-Mart szórakozatja meg mittomén...gondoltam hogy ő is a Netsben fog játszani most a Playoffban, SMALLforward poszton, de aztán sose lehet tudni.
Előzmény: Kralik Vencell (2170)
Kralik Vencell Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2170
"(Átzsákolta az óvoda legmagasabb kisfiúját, ifj. Bradley-t...)"

persze nyujtott labbal!

es mieza nagy TJ mania? a multkor is valami kepet akartal linkelni rola!

Előzmény: gee-em (2167)
Kis_Joe Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2169
sajna 4-1 lesz:-((,de a mai meccset 3 pontal nyeri a Nets!
GDávid Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2168
Az nagyon király lenne, hogy jó kérdéseket rakjunk fel. És a kérdés után azt kell írni, hogy válaszoljanak még ebben a negyedben, mert utánna el kell mennem. Nekem már bejött. :-)) Bár most ez nem jó duma, mert hajnai 4kor nem kell sehova menni. :-)
gee-em Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2167
nah.
email Sport1 Tv-nek ment - úgyis én írtam a legszebb hangnemű levelet mindannyitok közül :-D
McCulloch párszor ki fog pontozódni, ha nem, akkor Shaq 35+ pontot fog szórni.
Atz meg előre megsúgom hogy K-Mart agresszivitása csak egy flagranthjez lesz elegendő, mert hogy O'Nealt tartani nem tudja az olyan biztos mint hogy én itt...khmm..ülök.
:-)

Dj Dominiknak:

Igaz hogy Kidd gyereke, T.J., már most 3 évesen is 60 cm-es súlypontemelkedéssel rendelkezik?
(Átzsákolta az óvoda legmagasabb kisfiúját, ifj. Bradley-t...)

:-D

Törölt nick Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2166
találjunk ki kérdéseket, amivel be lehetne szivatni dídzsé Dáminiket, vagy próbára tenni TP-t!
olyanokra gondolok, mint "mennyi volt Shaq assist/turnover ratioja amikor negyedéves volt az egyetemen?" vagy "Igaz, h Brian Scalabrine-t Jason Kidd kifejezett kérésre draftolta a Nets?"

persze ezeknél sokkal jobbakat is ki lehet találni...;) na hajrá!

air Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2165
Mielőtt nekem esik pár Lakers drukker:
Elég nagy melák, hogy gyurmázzon a sakállal = McC és O'N gyurmázzon egymással
duck Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2164
Viszont Shaq nem fogja még egyszer ilyen jól dobni a büntetőket. Kobe-t kell megfogni, Shaq-et faltolgatni, aztán meglátjuk. Azt gondolom, ha Van Horn, K. Martin is fel tud pörögni, amikor kell, akkor meglehet a győzelem.
Előzmény: Bazska (2162)
air Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2163
Divac szerintem is nagyon jól csinálta. Kár, hogy a végére mindíg kifújták. A Nets-nél is szerintem sokat fog számítani hogy McCollough meddíg bír benn maradni. Elég nagy melák, hogy gyurmázzon a sakállal, és a támadásban nem fognak hiányozni nagyon a pontjai. Martin van annyira erőszakos, hogy esetleg rövid időre tartsa O'Neal-t, de kár lenne a kapott faultokért mert ő viszont hiányozna támadásban.
Meglátjuk. :))) Jó meccsek lesznek.
Bazska Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2162
Kiddben lehet, hogy több a tűz, de a Nets-nek nincs senkije, aki csak közel olyan hasznosan tudna védekezni Shaq ellen, mint Divac. Aztán ne legyen igazam.
Előzmény: duck (2161)
duck Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2161
Szerintem is bajnok lesz a Nets. Kidd-ben több a tűz, mint Webber-ben volt. Legalább annyi van benne mintt Bibbiben. És az elég lesz.
Előzmény: Törölt nick (2159)
Bazska Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2160
Sport1: Én Török Péternek egy ideig nagyon örültem. Mára már megváltozott a véleményem. Ha közvetít, a meccs csak zavarja a sztorizásban és ebben sem HBP, sem a teljesen inkompetens Gyulai nem tudja visszatartani. Ha a stúdióban ül, egyre magabiztosabban mond buta dolgokat és képtelen elismerni, ha téved. Krasovecz és Dominik botrányos. Boros a múltkor üdítő jelenség volt.

Frankón a legzsírabb műsor lenne, ha bemennénk mi páran. :)

Egyébként tegnap megnéztem az NHL döntő első harmadát. Na az szakkomentár!

E-mail a bemutatások miatt megy...

Az én tippem LAL in six. Remélem, hogy ez a sorozat nem a bírókról fog szólni. Azt hiszem, még sosem éreztem ilyet az NBA-ben. Már hogy bírókon múlik egy-egy meccs. Most pedig egyre gyakrabban ez a benyomásom.

Törölt nick Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2159
mostantól a topic új címe: Ki tud többet a sport1 NBA közvetítéseir?l? :)

Van egy haverom, decemberben kint volt az Államokban (húú, de laza...), és ott megszerette a Nets-et, azóta mondogatja, hogy a Nets bejut a dönt?be és bajnok lesz. Persze már kint is lehüjézték, de ? kitartott a véleménye mellett, eddig bejött....

deke Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2158
há! félkörről jut eszembe.
nemtom, ki volt a nagyon okos, aki kitalálta, hogy "a félkörön belül nincs támadóhiba." mert ez ostobaság. a félkörön belül a no charge zone van, tehát ott csak charging foult nem fújnak. (kobinak alsómocsoládra: az a charging foul, amikor a támadó kosárlabdajátékos támadólendületével elsöpri a védekezőpozíciót már felvett védekező kosárlabdajátékost)
ettől még, ha pl. a támadó könyököl egy jókorát és pl. nem shaqnek hívják (na jó, nem gonoszkodom: ha nem a dobó- vagy fordulómozgásának részeként teszi ezt), akkor azt bizony befújják, kiskör ide vagy oda.
Előzmény: air (2155)
duck Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2157
Azért remélem nem mondják be az ismétlések előtt, hogy ki nyerte a partit. Mint ahogy az a 6. meccs előtt történt szombat este. Ülök a TV előtt 7 előtt két perccel, kezdődne a meccs, erre bevillantják, hogy a "mindenteldöntőhetedikmeccse hétfő délután". Aha... Jót izgultam, hogy vajon ki fog nyerni...
air Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2156
És mégvalami: Nagyon tetszett ahogy Kobe, és az összes Laker Bibbyt ölelgette, és nem igyekeztek szétverni meccs után a másik fejét.
air Creative Commons License 2002.06.05 0 0 2155
Ha már a kommentátorokról van szó:
Nem lehetne, hogy csak minden második meccsen magyarázzák el sek-nek kiskunlacházán, kobinak alsómocsoládon, hogy mi a franc az a félkör. Gyűjtsön össze párat aztán válaszolja meg egyben. :)))
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.04 0 0 2154
jólbeszél a szürke farkas!

én ott is kiakadtam, hogyasznogya:
"a legjobb 5 játékos legalább 10 v 15"
miafasz? kétszerkett?néhatöt?

egyébként a kérdés is hüje vót, meg a válaszoló is.

"hát, nemtom, sokan vannak, talán vinszkárter és entoni vóker" ez qrvajó, hehehe:))

Előzmény: deke (2152)
Celtics34 Creative Commons License 2002.06.04 0 0 2153
nehez lehetett :)) ot van a nba fotopic alatt :)
Előzmény: Kralik Vencell (2151)
deke Creative Commons License 2002.06.04 0 0 2152
lal in 5 vagy njn in 6. az egyiket nem komolyan írtam, na, vajon melyiket?

törögpéter: nem szeretem, ahogy kommentál.
ÉN SOKKAL JOBBAN TUDNÁM CSINÁLNI! hehe.
dj dáminik: "ez egy úgynevezett fédevé dzsámpsát volt, hátrahajolva, hogy a védő ne tudjon odaérni."
hajdubé a jóember. ő se ért hozzá nagyon, de legalább nem teszi az agyát és néééha mond vicceset. néha nem.
ki is volt az, nemlékszem de mostanában (nézőnk kérdezte: ki a legjobb 5 játékos): sek+kobi után, ami jogos, "hát, nemtom, sokan vannak, talán vinszkárter és entoni vóker dehát sokan vannak" jujjj.
segítek: shaq, kobe, iverson, kidd, duncan, KG. 5+1. aztán a többiek, mekkgrédi, payton (bizony!), webber (első 3 negyedben...), pierce, nowitzki, egészséges Jordan és még mindig nem tartunk carter-walkernél. szerintetek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!