Keresés

Részletes keresés

nemmindegy Creative Commons License 2001.06.14 0 0 25
Szabadi felett a saját frakciója tört pálcát azzal, hogy gyakorlatilag egyhangúlag megvonta a mentelmi jogát. Sorold azon MSzP-SzDSz "Tocsik-érintetteket", akik éppen jogerős börtönbüntetésüket töltik. Tocsik MÉG MOST IS SZABADON ROHANGÁSZIK!! Pedig egy cellában kéne ülnie az ilyen Szabadi- és Tocsik-féléknek!!
Előzmény: bronzon (22)
bronzon Creative Commons License 2001.06.14 0 0 24
L. a 20 szám alatt.
Előzmény: nemmindegy (16)
fanyűvő Creative Commons License 2001.06.14 0 0 23
Hát persze, hogy elolvastam a topicnyitót, de nem csak téged vágott fejbe, hanem engem is!
Hitetlen Tamaska egy vátesz. Ő mondta, hogy csak nekik van humorérzékük, és most ez a cim!
Már a Komoly SZDSZ is csúcs (nekem soha az életbe ilyen frappáns nem jutna eszembe!) és utána még meg is fejelte ezzel a három névvel!
Kész vagyok!
Előzmény: Törölt nick (3)
bronzon Creative Commons License 2001.06.14 0 0 22
Szabadi ellen az ügyészség kezdeményezett eljárást. A Tocsik-ügyben viszont az MSZP és az SZDSZ is támogatta a parlamenti vizsgálatot. Bárcsak tisztára mosná magát Orbán V. egy bányaügyi-autópályaügyi-kayaibrahimésjosziptotügyi-stb vizsgálattal!
Előzmény: nemmindegy (14)
nemmindegy Creative Commons License 2001.06.14 0 0 21
Olvasd el a Tiedé ELŐTTIt... no comment
Előzmény: bronzon (20)
bronzon Creative Commons License 2001.06.14 0 0 20
A gyerekek után járó adókedvezmény (ami nem adócsökkentés) a Fidesz-MPP-kormány egyik legnagyobb bűne, mert a nem adózó (vagy keveset adózó) szegényeket sújtja, és minél gazdagabb valaki, annál többet kap a csórók adófilléreiből. Hasonló a helyzet a tankönyvek ÁFÁ-jával is. Miért kapnak kedvezményt a gazdagok gyekei is?
Előzmény: nemmindegy (9)
nemmindegy Creative Commons License 2001.06.14 0 0 19
Te politikai juttatásnak tartod azt is, hogy azok, akik nem tudják igénybevenni a gyerekek utáni SzJA kedvezményt, mert alacsony a jövedelmük, FOLYAMATOSAN HAVI 4000 ft jövedelemKIEGÉSZÍTÉST kapnak a csal.pot MELLÉ??? Gyerekenként??
Hát tényleg, micsoda aljas, számító, politikai szemétség!! Mennyivel korrektebb lenne, ha ezt a pénzt is inkább a minimálbéren bejelentett vállalkozónak adnák, benzinre a Merdzsóhoz...
Előzmény: bronzon (17)
nevtelen Creative Commons License 2001.06.14 0 0 18
"És sokan tudnának az SZDSZ-re szavazni - pl. akik a saját magasabb keresetükből szeretnék felnevelni a gyerekeiket - és nem politikai "juttatásokból". "

Szóval a saját keresetükből, és nem alanyi jogon járó segélyekből? Akkor valszeg eltévesztetted a párt nevét...

Előzmény: bronzon (17)
bronzon Creative Commons License 2001.06.14 0 0 17
Nekem is jó lenne. És sokan tudnának az SZDSZ-re szavazni - pl. akik a saját magasabb keresetükből szeretnék felnevelni a gyerekeiket - és nem politikai "juttatásokból". (Ami nem más, mint a szavazat nem túl sportszerű ára.)
Előzmény: Pirítós (8)
nemmindegy Creative Commons License 2001.06.14 0 0 16
A tankönyvek áfáját nullára csökkentette a Fidesz-náci kormány. Tényleg nem csökkentek ezzel sem az adók...
lx Creative Commons License 2001.06.14 0 0 15
Aszittem, hogy eddig is komoly volt az SzDSz, erre kiderül, hogy csak vicceltek. Aháááááá, így már érteeeeem. :)))

Mindazonáltal a biztonság kedvéért én felvenném Bauerék mellé MarkosNádas urat.

nemmindegy Creative Commons License 2001.06.14 0 0 14
Talán nem mellékes: Szabadi ellen eljárást kezdeményeznek a SAJÁTJAI!. Láttunk ilyet '94-'98 között?? (Pedig lett volna miért... NA ÉS??)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.14 0 0 13
Kuncze = 666? :-)
Előzmény: Pirítós (8)
Dokumentátor Creative Commons License 2001.06.14 0 0 12
Arra a csomagra gondolsz, amit Elnök Úr gond nélkül aláírt, és amit az Alkotmánybíróság oly sok ponton elmeszelt? Na, az volt a legkomolyabb dolog, amit csináltak.
Előzmény: bronzon (7)
nemmindegy Creative Commons License 2001.06.14 0 0 11
Ja és persze az SzJA legmagasabb kulcsa sem 44%... Tudom, nem olyan falrengető, de csökkent...
Előzmény: bronzon (7)
Pirítós Creative Commons License 2001.06.14 0 0 10
...beférne...
Előzmény: Pirítós (8)
nemmindegy Creative Commons License 2001.06.14 0 0 9
2. 2001. január 1-től egy gyerek után 400ezer, 2 után 650ezer, három után pedig 1350ezer forintig NEM KELL SZJA-t fizetni.

Tényleg nem csökkent...

Előzmény: bronzon (7)
Pirítós Creative Commons License 2001.06.14 0 0 8
Ez olyan szép, hogy akár a Jelenések könyvébe is befére csont nélkül...;-)
Hali,
Pirítós
Előzmény: bronzon (-)
bronzon Creative Commons License 2001.06.14 0 0 7
Ha a Bokros-csomagra gondolsz: azóta is abból él a Fidesz-píár, amilyen gazdasági fejlődést hozott. Adócsökkentés pedig még nem volt.
Előzmény: nemmindegy (4)
nemmindegy Creative Commons License 2001.06.14 0 0 6
Bauer és Fodor...
A fejükben a sötétség ... AZ KOMOLY!
Előzmény: Dokumentátor (5)
Dokumentátor Creative Commons License 2001.06.14 0 0 5
Emlékszel, amikor kormányzati lehetőséget kaptak ezek az urak? Hejj, azok voltak a valóban komoly voltak. Alig győztünk komoly arcot vágni. :)
Előzmény: bronzon (-)
nemmindegy Creative Commons License 2001.06.14 0 0 4
"(Kemény adócsökkentés, kizárólag rászorultságtól függő állami juttatások - csakis az igazán szegényeknek.) A nacionalista-etnicista banda után jönnek az igazi európaiak..."
Ezeket már ismerjük... Szerintem egyszer is sok volt belőlük...
Előzmény: bronzon (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.14 0 0 3
Enyje, Fanyűvő, ezek komoly emberek, mint ahogyan a topic-cím is mutatja. Nem osztogatni fognak, hanem... :-)
Előzmény: fanyűvő (1)
bronzon Creative Commons License 2001.06.14 0 0 2
Viktor fog osztogatni - hiába.
Előzmény: fanyűvő (1)
fanyűvő Creative Commons License 2001.06.14 0 0 1

Csokoládét is fog osztogatni? Mert ez eddig még kimaradt.
Előzmény: bronzon (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.14 0 0 0
0

:-) Jó a cím.

bronzon Creative Commons License 2001.06.14 0 0 topiknyitó
Demszky után nem a személyek és a píármondatok lesznek fontosak az SZDSZ-ben, hanem maga a 21. századi liberalizmus. Más, komolyabb lesz a beszédmód a pártban, visszaszorulnak az üres kampányszlogenek, arról lesz szó, hogy mi az SZDSZ. És mi várható kormányzati szereplésétől. (Kemény adócsökkentés, kizárólag rászorultságtól függő állami juttatások - csakis az igazán szegényeknek.) A nacionalista-etnicista banda után jönnek az igazi európaiak, akik abban különböznek az MSZP-től, hogy nem osztogatós párt. (Így óriásira turbózott államra sem lesz szükség.)
Az SZDSZ-t nem kell megkülönböztetni az MSZP-től, mert sokkal jobban különbözik tőle, mint pl. a Fidesz-MPP.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!