Keresés

Részletes keresés

Wolfy Creative Commons License 2003.11.06 0 0 821
hali
nekem sajna nincs, viszont en is igenyt tartanek egyre, mert eddig nem sikerult felhajtanom...:(
Előzmény: Az Utolsó Európai (820)
Az Utolsó Európai Creative Commons License 2003.11.06 0 0 820
Sziasztok!

Ismét help!
Nincs valakinek véletlenül egy használt, eladó H4 Winds of War kieg CD-je? Ha minden kötél szakad, biztonsági másolat is érdekel.

OutSider Creative Commons License 2003.11.03 0 0 819
talán a sorrend számit, először a multi, aztán a nocd patch, de lehet, hogy a nocd patchből kell egy újabb.
Előzmény: NemÉrtem (818)
NemÉrtem Creative Commons License 2003.10.31 0 0 818
Kérlek segítsetek!
Mivel működne együtt a multiplayer patch és a "no cd funkció" (de szépen körülírtam :)) )
A régi exe nem jó, ha visszarakom elmegy a multi funkció.
Köszönöm
NemÉrtem (Csaba)
OutSider Creative Commons License 2003.10.23 0 0 817
csak jelzem, hogy megoldottam a problémámat :)
Az Utolsó Európai Creative Commons License 2003.10.22 0 0 816
Sziasztok!

Help!
Nincs valakinek véletlenül egy használt, eladó H4 Winds of War kieg CD-je?

OutSider Creative Commons License 2003.10.21 0 0 815
Segítsetek plíz,

a magyar Gathering Stormhoz kéne nocd patch. Honnan tudnám letölteni?

Kösz
Out

Vissai Creative Commons License 2003.10.15 0 0 814
Nemtom, mennyire aktuális még, nézd meg a Celestial Heavens oldalán, ott van mindenféle patch.
Előzmény: Gedal (813)
Gedal Creative Commons License 2003.10.08 0 0 813
Engem érdekel, merre van az a peccs?
Előzmény: dArtois (812)
dArtois Creative Commons License 2003.10.08 0 0 812
Hello!

Bár gondolom már nem érdekel, de peccselni kell s akkor lesz Multiplayer ikon.

Üdv,
M

Előzmény: Kázmér78 (804)
Vissai Creative Commons License 2003.10.06 0 0 811
Megoldottam, kösz. :)
Vissai Creative Commons License 2003.10.03 0 0 810
Játszik vki a Planeswalker campaignel? Elakadtam ti.
Az elején a falak mellett kell setalni, és akkor megkapom a plusz hőst, akivel meglátogathatom a Red Keymaster's Tentet, aztán viszont berak a garrisonba jó pár devilt és efferetit, és azokon hogyan jutok át? Meg a másik hőssel nem tudok kimenni a cellából, mert elzárja az utat vmi lávafolyam.
Vissai Creative Commons License 2003.08.18 0 0 809
Az UbiSoft pillanatnyilag a legesélyesebb a 3do pótlására. Szóval remélhetőleg nincs veszve semmi. :)
Vissai Creative Commons License 2003.08.18 0 0 808
Banyek, ne hozzátok rám a frászt!!!
Előzmény: lusti (807)
lusti Creative Commons License 2003.08.17 0 0 807
A 3do ment tönkre, aki a New World Computing játékainak kiadója, és most eladásra kínálja a játékait, többek között a Heroes V-öt is. Bővebben a Celestial Heavens oldalon olvashatsz erről:
itt

Üdv
lusti

Előzmény: Gonosz Csiga (806)
Gonosz Csiga Creative Commons License 2003.08.15 0 0 806
Hi!

Igaz, hogy a New World Computing tönkrement? Vagy csak én hallucinálok ilyeneket?

Csiga

Vissai Creative Commons License 2003.08.13 0 0 805
A mailesben nem tudok segíteni, viszont úgy tudom, a "hot seat" az azt jelenti, hogy a játék kezdetén 2 (vagy több) playert xelsz be, mint Humant. Játszani pedig úgy kell, hogy

1ik játékos leül, lejátssza a fordulót, aztán rátappint a homokórára
"Fog of War" megjelenik, plusz egy kis message, hogy "It's Player 2's turn."
1ik játékos feláll, félrevonul.
2dik játékos leül, játszik... satöbbi.

Előzmény: Kázmér78 (804)
Kázmér78 Creative Commons License 2003.08.13 0 0 804
Sziasztok!

Van egy nagy kérdésem: Szeretnék multiban játszani, de nem találom a homm4 ben a play by mailt és a hot seatet sem (lehet én vok béna :) ). Ha benne van merre kell keresni (megvan a kieg is hozzá) ha nincs akkor hogy lehet 2 játékos játékot e-mailben játszani?

Köszi.

nagel Creative Commons License 2003.08.13 0 0 803
Szerintem az Áldás csak egy egységre szól, az Áldás Igéje az összesre. (Az Igék mindig az összes baráti vagy ellenséges egységre hatnak. Pl. Buzgalom Igéje, Pontosság Igéje stb.)
Előzmény: Vissai (802)
Vissai Creative Commons License 2003.08.12 0 0 802
Kvízpart, Heroes IV kvíz: 28/30. :))

Lehetett volna jobb is, ha tudom, hogy mi *öt jelent az "Áldás igéje". A Bless spellt? De akkor meg mit jelent az a kérdés, hogy mi a különbség az Áldás és az Áldás igéje között?

Vissai Creative Commons License 2003.07.23 0 0 801
Hát izé, jó lenne, ha a pálya (campaign) nevét is írnád, de sebaj. Nem én akadtam el. :))

A "your flag is the wrong color" nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy ott te az életben át nem jutsz, mert egy másik játékost (az AI-t, ha csak te vagy) enged csak át. Ha van Scouting skilled, és jobb egérgombbal rákattintasz, ki is írja.

Ha jól emléxem, te most épp valami kis halfling vagy, akinek a gonosz ellen elrabolta a családját. George DeGnome. Vagy nem.

Mindegy.

Maranthea's Mug -- látogass végig minden, azaz MINDEN quest hut-ot, mert valszeg egyesével tudod csak összeszedni a hozzávalókat. Teljesítsd a küldetéseket, és előbb-utóbb hipp-hopp, ott lesz nálad a Mug.

A másik lehetőség az, hogy magát a Mugot kell megtalálnod - ez esetben azt tudom tanácsolni, hogz találd meg. :)

A nagy hal az ugye egy Sea Monster?

Ha a lánchídon van valami színes zászló vagy mifene, akkor keresd meg az olyan színű Keymaster's Tentet. Ha nincs rajta színes vacak, akkor vagy eltünteti valamelyik quest, és akkor át tudsz menni, vagy nem, és akkor nem tudsz átmenni.

Egyébként ha megírod, hogy hol akadtál el (melyik pálya), akkor többet tudok segíteni (legrosszabb esetben végigjátszom).

Előzmény: PANDORA (794)
szako Creative Commons License 2003.07.23 0 0 800
én kifejezetten a H4-re gondoltam, amikor ezt említettem. valahol olvastam, hogy egyes kalózverziói generálnak ilyen hibát.
azt a CD-t el is lehet dobni..
Előzmény: Wolfy (799)
Wolfy Creative Commons License 2003.07.22 0 0 799
hali
nos, a biztonsagi masolatokkal sem szokott ilyen lenni, legalabbis nalam meg nem :)
az egyetlen eset, hogy az egyik diablo2 cd romlott el, gondolom nem volt tul jo minosegu a nyersanyag (3 evet birt ki). ezert aztan muszaj volt megvenni media marktban :)
Előzmény: szako (798)
szako Creative Commons License 2003.07.21 0 0 798
ha jól tudom, ez egyes "biztonsági másolatok" velejárója.

hidd el, az eredetivel nincs ilyen gond. ;)

Előzmény: Crownauer (795)
Thas Creative Commons License 2003.07.21 0 0 797
Vagy a 'CommonFiles'-ből kiindulva nem lehet hogy itt akar DirectX-et (vagy vmi hasonlót) telepíteni, de az ki van herélve a CD-ről?
Amit még megpróbálhatsz, hogy nem okézod le, hanem kilövöd a telepítő programot és akkor nem szedi le a már telepített fileokat.

Üdv.: Thas

Előzmény: Thas (796)
Thas Creative Commons License 2003.07.21 0 0 796
Hmm. Talán CD olvasási hiba? Próbáld meg az egész CD-t lementeni iso fileba a vinyóra és onnan telepítni, hátha. De ez csak tipp.

Üdv.: Thas

Előzmény: Crownauer (795)
Crownauer Creative Commons License 2003.07.21 0 0 795
Üdvözlök minden Heros Gamert !!

Help kéne valakitől aki tudja erre a fajta problémára a választ... ( bár szerintem ez matt :)

szóval :

eljut a telepítésem 99%ig és a következő hibaüzenetet dobja ki :

"An error occurred during the move data process:
-117
Component : CommonFiles
File Group:
File:"

hát ennyi, leokézom és semmi nem ment fel a winyóra...

ha valaki tuna segíteni nagyon örülnék.. ;)

Üdv.: Crownauer

PANDORA Creative Commons License 2003.07.20 0 0 794
Help plíz!

Ahhoz, hogy valami kapun átjussak, szükségem lenne M(xy)'s Mug of Mirth receptjére, és nem találom sehol. Hogyan lehet hozzájutni?

+ a nagy halhoz se bírok bemenni valami lánchíd miatt.

Mit jelent az, hogy "your flag is the wrong color"?

Bocsi, ha a kérdések analfabétának tünnek, tényleg azok is, uh inkább segítsen mindenki, aki tud!!!

Köszi!!!

Waylander Creative Commons License 2003.07.13 0 0 793
Hali,
...mondjuk ez inkább H4 fórum (első ránézésre a kereső H3-hoz is dobált ki fórumokat), de: telepítve vannak a frissítések? Az alapverzió néha nekem is érdekes dolgokat csinált. Telepített frissítésekkel, (vagy pl. az AB vagy SOD kiegészítő telepítése után) egészen rendbejön.
Előzmény: Attilio (792)
Attilio Creative Commons License 2003.07.10 0 0 792
Sziasztok!

Felraktam a gépemre a Heroes 3 at (8 as directx et használok azt hiszem), és az első hómap végén mindig kifagy...van valakinek valami ötlete hogy mi lehet az oka ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!